انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 9 مهر1403 - 5:48am

پاسخ به موضوع  [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 147 , 148 , 149 , 150 , 151 , 152 , 153 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان و اساتید بزرگوار . دستگاه توباکس ما هم تموم شد . البته یک ماه پیش تموم شد . اما زیاد از اسکلت دستگاه راضی نبودم . چون با چوب ساخته بودم و کمی ثبات حرکتیش کم بود . دیروز تونستم براش اسکلت آلومنیومی بسازم که به طور شگفت آوری هیچ تاثیر منفی رو برد و عملکرد دستگاه نداشت و در عین حال بسیار محکم و با ثباته . نکته مهم تر اینه که اسکلت و اتصالات رو طوری ساختم که به راحتی از هم جدا میشن و تونستم همه رو توی یه کوله پشتی جا بدم و به آسونی تا محل کاوش حمل میشه . برای اتصال لوپ ها به بدنه از پیچ های تفلونی که دادم تراشکاری برام درست کردن استفاده می کنم . کل دستگاه رو هم میخوام رنگ مشکی بزنم که شکیل تر بشه و جای اون چسب های دور لوپ دیده نشه . مدار من بدون افزاینده ولتاژ و فاصله لوپ ها رو ثابت در نظر گرفتم . یعنی فاصله ای که بیشترین برد رو داشتم برای دستگاه انتخاب کردم . از برد و عملکردش بسیار راضیم . اما هنوز نمیدونم آیا این دستگاه به حفرات و سنگ های دارای ترکیبات فلزی حساسیت نشون میده یا نه . البته امروز فردا تست هامو میگیرم و اگر نتیجه ای حاصل شد اعلام میکنم .
باز هم از مهندس حمید عزیز و مهندس مجتبی که زحمات شبانه روزی خودشون رو خیلی شسته و رفته و بدون هیچ چشمداشتی در اختیار ما میذارن و تازه پشتیبانی کامل و 24 ساعته هم میکنن صمیمانه تشکر میکنم . از همه دوستان هم که تجربیات خودشون رو اینجا قرار دادن و نذاشتن تا ما اشتباهات اونا رو تکرار کنیم بازم ممنونم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 6 آبان1392 - 8:12am
مدیر سایت
مدیر سایت

ماشاا.. جناب حامد ، شاه کار شده این سیستم شما ، به جرأت میتونم بگم بهترین و خوشکلترین جمعبندی رو شما داشتید ، امیدوارم در تست ها هم بتونید موفق باشید ، فقط موقع تست درخاک دستگاه رو از آسانه مقداری کمتر بگذارید تا بوقهای بی جهت نداشته و در برابر خاکهای سخت ثبات بهترب داشته باشید .. موفق باشید

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 6 آبان1392 - 9:23am
کاربر فعال
کاربر فعال

تو رو خدا دوستان کمکم کنید.j113 رو پیدا نکردم.تو چه مداراتی کاربرد داره که پیداش کنم.یه عکس هم از جایگزاری قطعات روی برد هم قرار بدین ممنون میشم.

[color=#FF8040]هیچ کس همراه نیست تنهای اول[/color]

دوشنبه 6 آبان1392 - 11:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام آقا مهدی گل . ممنون از لطف شما . والا ما هرچی داریم از برکت وجود اساتیدی مثل مهندس حمید و مهندس مجتبی و دوستان گلی مثل شماست . اگه این عزیزان نبودن ما از کجا میتونستیم یه همچین کارایی بکنیم .
بازم ممنون از محبت شما . توصیه شما رو حتما به کار می بندم و مطمئنم تو اپراتوری این وسیله شما خیلی حرفا برای گفتن دارین . ما رو بی نصیب نفرمایین

دوشنبه 6 آبان1392 - 12:06pm
کاربر فعال
کاربر فعال

jaber68 نوشته است:
تو رو خدا دوستان کمکم کنید.j113 رو پیدا نکردم.تو چه مداراتی کاربرد داره که پیداش کنم.یه عکس هم از جایگزاری قطعات روی برد هم قرار بدین ممنون میشم.

دوست عزیز اگه براتون پیدا کردن j113 یا مشابه ش سخته یا باید خرید اینترنتی کنی یا باید به یکی از استانها که به شما نزدیک سفر کنی اونجا قطعات مورد نیازتون رو تهیه کنین من شخصا نمیدونم j113 تو چه مداری به کار رفته شاید اساتید بزرگوار بدونن ولی دوست عزیز ساخت این دستگاه مشکلات خودش رو هم داره که باید باهاش کنار بیای .
موفق باشید :YMPEACE:

خوشبخت کسی است که خوشبختی دیگران را فراهم سازد

زرتشت

دوشنبه 6 آبان1392 - 1:15pm
کاربر فعال
کاربر فعال

hamedkk نوشته است:
با سلام خدمت دوستان و اساتید بزرگوار . دستگاه توباکس ما هم تموم شد . البته یک ماه پیش تموم شد . اما زیاد از اسکلت دستگاه راضی نبودم . چون با چوب ساخته بودم و کمی ثبات حرکتیش کم بود . دیروز تونستم براش اسکلت آلومنیومی بسازم که به طور شگفت آوری هیچ تاثیر منفی رو برد و عملکرد دستگاه نداشت و در عین حال بسیار محکم و با ثباته . نکته مهم تر اینه که اسکلت و اتصالات رو طوری ساختم که به راحتی از هم جدا میشن و تونستم همه رو توی یه کوله پشتی جا بدم و به آسونی تا محل کاوش حمل میشه . برای اتصال لوپ ها به بدنه از پیچ های تفلونی که دادم تراشکاری برام درست کردن استفاده می کنم . کل دستگاه رو هم میخوام رنگ مشکی بزنم که شکیل تر بشه و جای اون چسب های دور لوپ دیده نشه . مدار من بدون افزاینده ولتاژ و فاصله لوپ ها رو ثابت در نظر گرفتم . یعنی فاصله ای که بیشترین برد رو داشتم برای دستگاه انتخاب کردم . از برد و عملکردش بسیار راضیم . اما هنوز نمیدونم آیا این دستگاه به حفرات و سنگ های دارای ترکیبات فلزی حساسیت نشون میده یا نه . البته امروز فردا تست هامو میگیرم و اگر نتیجه ای حاصل شد اعلام میکنم .
باز هم از مهندس حمید عزیز و مهندس مجتبی که زحمات شبانه روزی خودشون رو خیلی شسته و رفته و بدون هیچ چشمداشتی در اختیار ما میذارن و تازه پشتیبانی کامل و 24 ساعته هم میکنن صمیمانه تشکر میکنم . از همه دوستان هم که تجربیات خودشون رو اینجا قرار دادن و نذاشتن تا ما اشتباهات اونا رو تکرار کنیم بازم ممنونم

حامد جان مبارکه , کارت درسته
رو هوا تست کردی ببینی چقدر میزنه میشه بگی 15*15 رو تو چه رنجی میزنه و سیمی که استفاده کردین نمره 70 بود یا 30 ؟
اون آلومینیومی که استفاده کردین 3.5*3.5 نیست ؟

خوشبخت کسی است که خوشبختی دیگران را فراهم سازد

زرتشت

دوشنبه 6 آبان1392 - 1:24pm
مدیر کل
مدیر کل

آفرین حامد عزیز. نیمی از مشکل این دستگاه اسکلتش بوده که شما واقعا خوب و قشنگ ساختین. :ymapplause:

دوشنبه 6 آبان1392 - 3:02pm

حمید نوشته است:
آفرین حامد عزیز. نیمی از مشکل این دستگاه اسکلتش بوده که شما واقعا خوب و قشنگ ساختین. :ymapplause:

سلام و عرض ادب شاید اصلان این جاش نباشه که این سوال رو بپرسم

ولی خواهشا یکی جواب بده

این
ردیاب فوق حرفه ای دیجیتال FPL-35

FelezJoo Professional LRL FPL-35

چند قیمته لطفا یکی جواب بده

دوشنبه 6 آبان1392 - 7:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

aghbali نوشته است:
حمید نوشته است:

سلام و عرض ادب شاید اصلان این جاش نباشه که این سوال رو بپرسم

ولی خواهشا یکی جواب بده

این
ردیاب فوق حرفه ای دیجیتال FPL-35

FelezJoo Professional LRL FPL-35

چند قیمته لطفا یکی جواب بده[/size]

با اجازه اساتید
دوست عزیز شما باید به قسمت فروشگاه مراجعه کنید آقا مجتبی توضیحات لازم رو تو پست سومش گفتن اینم لینکش
viewtopic.php?f=17&t=931

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

دوشنبه 6 آبان1392 - 7:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamedkk امیدوارم دستگاهت توی خاک هم خوبجواب بده

فقط یه سوال این لوله آلومنیومی که استفاده کردید سایزش چنده . مثل اینکه از 2*2 بزرگتر باشه .

دوشنبه 6 آبان1392 - 8:41pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 147 , 148 , 149 , 150 , 151 , 152 , 153 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 9 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure