انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 11 مهر1403 - 3:13am

پاسخ به موضوع  [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

micro نوشته است:
با سلام
دوستان از اینکه منو در این زمینه کمک کردید ممنونم و واقعا خوشحالم که در این انجمن کسی اگر کاری از دستش بر بیاد دریغ نمیکنه
حمید جان و علی خان انشالله که بتونم جبران کنم.ممنون

وظیفه است دوست عزیز
خوشحال میشم بتونم کمک کنم.
یا حق

جمعه 13 اردیبهشت1392 - 9:28am
استادیار
استادیار

micro نوشته است:
اقا حمید در پی سی بی که لطف کردید و در انجمن قرار دادید در سمت راست بالا به نظر میرسه که مدار دارای قعطی باشه ایا باید به همین صورت باشه یا باید اصلاحش کرد لطفا به مدار زیر یه نگاهی بندازید تا بهتر متوجه منظورم بشید.
ممنون میشم راهنمایی کنی.

بااجازه مهنس حمید من به این سوال شما جواب میدم؛ نه این قطعی مدار نیست ، این شیلد هست که تا اینجا کشیده شده و باید بهمین صورت باشه

جمعه 13 اردیبهشت1392 - 10:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
دوستان و میکروی عزیز با توجه به اینکه بعضیها عجله به ساخت دارن و من هم فیبر جدید رو تقریبا اماده کردم ؛ عجالتا تصاویر فیبر ها رو فقط براتون میذارم. ایشالا فایل توضیحات اضافی رو در فرصت مناسبی تهیه میکنم و اضافه میکنم.
این فیبر نسبت به نسخه قبلی از خیلی جهات برتری داره و مسیر سیم ها درش اصلاحاتی داشته و همینطور سیم ها کمی ضخیم تر شدن. شیلد بهتری هم داره و جا گذاری قطعاتش هم بهتره. امیدوارم در مونتاژ مشکلات کمتری وجود داشته باشه.

پیوست:
sascho_pcb1.pdf

پیوست:
sascho_pcb2.pdf

مهندس جان واقعا زحمت کشیدین
دستتون درد نکنه

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

جمعه 13 اردیبهشت1392 - 2:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان اگر ممکنه راهنماییم کنید که این شستی که بر روی دسته قرار میگیره برای چه کاریه
ممنون

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

جمعه 13 اردیبهشت1392 - 3:14pm
استاد
استاد

سلام
اگه منظورت دکمه فشاری هست. اون را هر 10 یا 15 تانیه یکبار باید فشارش بدی تا دستگاه مجددا بالانس بشه و حساسیت از بین برود

جمعه 13 اردیبهشت1392 - 4:50pm
مدیر کل
مدیر کل

میکرو جان آرش عزیز درست فرمودن. از بابت درستی فیبر خیال شما راحت باشه! این فیبر ممکنه هر ایرادی داشته باشه ولی مطمئن باشین قطعی و اتصالی و این چیزا توش نیست! چون بر اساس شماتیکی هست که قبلا ثابت شده درست کار میکنه :D
درباره سایر سوالات هم که ماشالا سایر دوستانی که تجربه دارن از جمله آرش و جاوید و مهدی و مجتبای عزیز دیگه به اندازه ای وارد هستن سریع جواب میدن :D

جمعه 13 اردیبهشت1392 - 5:30pm

سلام حمید جان .خسته نباشی
ممنون از زحمتی که کشیدی

جمعه 13 اردیبهشت1392 - 6:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت دوستان گرامی

با توجه به اینکه چند وقت پیش جناب مجتبی لطف کردند و این دستگاه رو در اختیار من گذاشتند، در ارتباط با این دستگاه خواستم یکمی نظراتم رو بگم. البته نمیدونم چند نفر قبلا در خاک تست کردن اما با توجه به تستی که من داشتم، گرچه همگی پیش از این هم میدونستید کارکرد این دستگاه کاملا قابل قبول و قابل اطمینان هست. یک فلز دو سه وجبی رو میتونه در عمق حدود دو متر و خورده ای در زیر خاک تشخیص بده و این خیلی عالی هست.

گرچه از آقا مجتبی قبلا بسیار تشکر کردم، اینجا بازهم از ایشون تشکر و قدردانی میکنم.

و نهایتا یک سوال، با توجه به اینکه من دستگاه رو به مناطق مرزی بردم، برای جوانب احتیاطی مجبور شدم دستگاه رو بدون لوپ برگردونم چون میخواستم یک جاهایی رو اطراف منزل برم و بعد مجددا برگردم همونجا. حالا که اومدم فکر میکنم در تنظیم لوپ دستگاه مشکل دارم چون یک قطعه فلزی به ابعاد پانزده در بیست رو در فاصله یک متری حداکثر تشخیص داد. با این حساب، اگر ظرفیت لوپ 5.4 میلی هانری باشه. مقاومت 4.2 اهم باشه و فرکانس حدود 12.400 باشه، همه چیز طبیعیه؟

البته دستگاه من مطمئنا همه چیزش سالم و دقیقه چون دست پخت خود آقا مجتبی است و اصل دستگاه قبلا تست و البته تایید شده. باز هم از جناب مجتبی بابت لطف و محبتی که در حق بنده کردند نهایت تشکر و قدردانی را دارم.

باتشکر و تقدیر از شما.
بدرود

شنبه 14 اردیبهشت1392 - 10:58pm
مدیر کل
مدیر کل

wubian نوشته است:
با سلام خدمت دوستان گرامی

با توجه به اینکه چند وقت پیش جناب مجتبی لطف کردند و این دستگاه رو در اختیار من گذاشتند، در ارتباط با این دستگاه خواستم یکمی نظراتم رو بگم. البته نمیدونم چند نفر قبلا در خاک تست کردن اما با توجه به تستی که من داشتم، گرچه همگی پیش از این هم میدونستید کارکرد این دستگاه کاملا قابل قبول و قابل اطمینان هست. یک فلز دو سه وجبی رو میتونه در عمق حدود دو متر و خورده ای در زیر خاک تشخیص بده و این خیلی عالی هست.

گرچه از آقا مجتبی قبلا بسیار تشکر کردم، اینجا بازهم از ایشون تشکر و قدردانی میکنم.

و نهایتا یک سوال، با توجه به اینکه من دستگاه رو به مناطق مرزی بردم، برای جوانب احتیاطی مجبور شدم دستگاه رو بدون لوپ برگردونم چون میخواستم یک جاهایی رو اطراف منزل برم و بعد مجددا برگردم همونجا. حالا که اومدم فکر میکنم در تنظیم لوپ دستگاه مشکل دارم چون یک قطعه فلزی به ابعاد پانزده در بیست رو در فاصله یک متری حداکثر تشخیص داد. با این حساب، اگر ظرفیت لوپ 5.4 میلی هانری باشه. مقاومت 4.2 اهم باشه و فرکانس حدود 12.400 باشه، همه چیز طبیعیه؟

البته دستگاه من مطمئنا همه چیزش سالم و دقیقه چون دست پخت خود آقا مجتبی است و اصل دستگاه قبلا تست و البته تایید شده. باز هم از جناب مجتبی بابت لطف و محبتی که در حق بنده کردند نهایت تشکر و قدردانی را دارم.

باتشکر و تقدیر از شما.
بدرود

خواهش میکنم عزیزم وظیفه بوده ایشاالله که موفق باشین دوست خوبم بنظر من توباکس رو بیخیال ردیاب رو دریاب :D

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

شنبه 14 اردیبهشت1392 - 11:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درود دگربار

مرسی مجتبی جان از لطفت شما. اما خب بخاطر کمبود زمان فکر میکنم الان سریع ترین راه اینه که این دستگاه رو سرپا کنم. میشه لطفا در مورد فرکانس لوپش من رو راهنمایی کنی که چیکار کنم؟

الان من دقیقا هفتاد و دو دور پیچیدم. چهار و دو دهم اهم داره. پنج و چهار دهم میلی هانری ظرفیت. و 12 و چهاردهم کیلو هرتز هم فرکانسشه. و بردش برای یک فلز پانزده در بیست حدود یک متر هست.

قبلا از لطف و توجه شما کمال تشکر و قدردانی را دارم
بدرود

شنبه 14 اردیبهشت1392 - 11:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure