انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 11 مهر1403 - 2:01am

پاسخ به موضوع  [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 48 , 49 , 50 , 51 , 52 , 53 , 54 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
خدمت همه دوستان سلام عرض میکنم ،و تقدیرو تشکرمیکنم بابت وب سایت قشنگتون و مدیریت عالی مدیران این وب سایت ،میخوام اتمام حجت کنم درقبال گرفتن یه جواب کلی از همه دوستان و مدیران بخش وب سایت فلزجو ،آقا باتوجه به گشت و گذارم تو نت و انواع و اقسام فروم بحث و تبادل اطلاعات درجهت ساخت فلزیاب این وب سایت رو پر تلاشتر و قویتر دیدم و از این بخش توباکس هم به وفور دیدن کردم نکته اینجاست که بنده هیچ کمبود مالی برای ساخت این توباکس عزیز ندارم و قطعات و لوازمش رو هم تهیه کردم ولی میخوام یه نتیجه کلی از همه بچه های خوب روم دریافت کنم هرچند عده ای از کارکرد صددرصد این دستگاه اعلام رضایت کردن و تو پستهای اول تا آخرهم قابل مشاهده هست اما وجدانا و شرفا من زیاد ضرر کردم تو این مسیر ساخت و تولید ولی یقینم براینه که توباکس بهترینه اما اگه فیلمی ازاین دستگاه تو بخش ارائه بشه دلگرمی بیشتری ایجاد میشه بنابراین دوستان کم لطفی نکنن اطلاعات دقیق تر با سند معتبر بزارن هم دلگرمی ایجاد بشه و هم دفترچه راهنمایی برای اپراتوری بهتر این دستگاه فوق العاده ترسیم بشه انشاالله ،پس منتظردلگرمی دادن دوستان برای استارت کارم هستم

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

سه شنبه 14 خرداد1392 - 12:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درضمن بنده طرحهای قشنگی برای بدنه این توباکس طراحی نمودم که هم شیک باشه هم سرسنگین برای لوپها از قاب کشویی سیم کشی رو کار استفاده کردم که با قاب کوچکی که باعث قفل شدن دریچه لپ میشه و زیبایی فوق العاده ای به لپ ها میده و همچنین بدنه توباکس که با آلیمینیوم که سه تیکه میشه ولی نمیدونم چرا آپولود عکس انجام نمیشه و درکل امیدوارم باهمکاری هم توباکس رو اونچه شایسته و بایدش هست به اوج برسونیم

خداوندا چرا؟؟؟

سه شنبه 14 خرداد1392 - 12:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ARASH05550 نوشته است:
درضمن بنده طرحهای قشنگی برای بدنه این توباکس طراحی نمودم که هم شیک باشه هم سرسنگین برای لوپها از قاب کشویی سیم کشی رو کار استفاده کردم که با قاب کوچکی که باعث قفل شدن دریچه لپ میشه و زیبایی فوق العاده ای به لپ ها میده و همچنین بدنه توباکس که با آلیمینیوم که سه تیکه میشه ولی نمیدونم چرا آپولود عکس انجام نمیشه و درکل امیدوارم باهمکاری هم توباکس رو اونچه شایسته و بایدش هست به اوج برسونیم

سلام دوست گرامی

آپلود عکس مشکلی نداره من خودم صبح عکس آپلود کردم .

شاید حجم عکس ها زیاده . حجمشون رو کم کن و دوباره امتحان کن

سه شنبه 14 خرداد1392 - 1:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

طول و عرض تصاویر رو از نظر تعداد پیکسل کم کنید

سه شنبه 14 خرداد1392 - 1:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستان گلم سلام وخسته نباشید به همگی
مهندس حمید عزیز بازهم سوال دارم :ymblushing: اگه لطف کنید راهنمایی کنید
بنده برای p4در مدار ساشو و به جای پتانسیومتر برای تنظیم ولتاژ مبدل،ولوم 10 دور برا هر دوش گرفتم و بیست تومن هم شدمی تونم ازشون استفاده کنم و بیرون جعبه قرار بدم تا قابل تنظیم باشه؟یا باید حتما پتانسیومتر ایستاده در روی مدار بخرم؟ واینکه برای p1,p2,p3همون ولوم های یک دور معمولی کافیه؟مرسی @};- @};- @};-

سه شنبه 14 خرداد1392 - 4:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

و مهندس یه سوال دیگه اینکه من خازن های 13و23 رو ام کاتی گرفتم و چند تا ی دیگه رو (چون ولتاژ براش ننوشته بودید فکر کردم از این نوعه.همون هایی که عکسش رو تو پست های قبلی آپلود کردم)ولی وقتی فیبر رو دیدم برای این خازن ها علامت خازن الکترولیتی بود ، اگه اشتبا نکنم.چیکار بایدبکنم باید حتما خازن الکترولیتی پیدا کنم ؟(ولتاژ مناسب برای خازن های الکترولیتی که ولتاژ نذاشتید چی هستش؟)و منظور از خازن بدون پلاریته کدوم نوع خازن هستش؟مرسی @};- @};- @};-
(با خازن ها خیلی مشکل دارم ~X( تاحالا سر همین خازن هامجبور شدم سه تا فیبرو نیمه کاره ول کنم این چهارمیشه که خیلی خیلی ظریف روش کار کردم. :(( )

سه شنبه 14 خرداد1392 - 6:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان سلامی دوباره ،کسی نیست جواب بده ،من رک حرف میزنم و با صراحت تمام اعلام میکنم عاشق توباکس شدم و میخوام بسازمش ولی کسی جواب نداد که سندی قابل باور مبنی بر کارکرد صد درصد این وروجک (توباکس) باشه ازجمله فیلمی که نشون بده واقعا کارمیکنه هرچند گفته اساتید سند این مدعاست هرچند گذاشتن فیلم میتونه دلگرمی و تلاش رو بیشترکنه بنابراین برای چندمین بار درخواست میکنم اساتید و دوستانیکه که نتیجه گرفتن کوتاهی نکنن اسناد و مدارکشون رو دراختیار من و امثال من بذارند هرچند تا الان هم دوستان دریغ نکردن -باتشکر

خداوندا چرا؟؟؟

سه شنبه 14 خرداد1392 - 8:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

هرچند تیکه کلاممه :D

خداوندا چرا؟؟؟

سه شنبه 14 خرداد1392 - 8:30pm
استاد
استاد

ARASH05550 نوشته است:
دوستان سلامی دوباره ،کسی نیست جواب بده ،من رک حرف میزنم و با صراحت تمام اعلام میکنم عاشق توباکس شدم و میخوام بسازمش ولی کسی جواب نداد که سندی قابل باور مبنی بر کارکرد صد درصد این وروجک (توباکس) باشه ازجمله فیلمی که نشون بده واقعا کارمیکنه هرچند گفته اساتید سند این مدعاست هرچند گذاشتن فیلم میتونه دلگرمی و تلاش رو بیشترکنه بنابراین برای چندمین بار درخواست میکنم اساتید و دوستانیکه که نتیجه گرفتن کوتاهی نکنن اسناد و مدارکشون رو دراختیار من و امثال من بذارند هرچند تا الان هم دوستان دریغ نکردن -باتشکر

سلام دوست گرامی
یک درصد هم شک نکن نسبت به کار کرد دستگاه فقط زودتر بسازش تا خودت واقعیت این دستگاه را لمس کنی بچه ها هم اینجا کمکت میکنند زودنربه نتیجه برسی بعد از اینکه دستگاه را ساختی هر چه دلت خواست ازش فیلم بگیر و اینجا بزار

سه شنبه 14 خرداد1392 - 8:56pm

سلام جتاب ARASH05550 یه لطفی کن یه سری مشخصات ریز برای این شاسی که در نظر داری رو بزار اینجا تو انجمن که روش بحث بشه و اساتید روش نظربدن بعد اگه همه چیز ایده آل بود اونوقت کاربرانی مثل من که تازه دستگاه رو ساختن میتونن از این بدنه شما استفاده کنن.در ضمن من قول میدم به شما که تا جمعه حتما این فیلم و که شما فرمودید رو از این وروجک :ی بزارم براتون
پس منتظر عکسها و مشخصات شما هستیم
خیلی ممنونم

سه شنبه 14 خرداد1392 - 11:06pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 48 , 49 , 50 , 51 , 52 , 53 , 54 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure