انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 11 مهر1403 - 3:55pm

پاسخ به موضوع  [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 61 , 62 , 63 , 64 , 65 , 66 , 67 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام

alikhan نوشته است:
sadegh1982 نوشته است:
سلام آقایون تورو خدا مشکل من رو حل کنید خدا خیرتون بده
دستگاه رو من ساختم خراب شد دوباره از اول بورد زدم و قطعات رو رو سوار کردم. الان هیچی رو سنس نمیکنه صدای اسپیکر هم در نمیاد .وقتی روشنش میکنم میتر میره میچسبه به ته یعنی عدد 5 بعد با پتانسیومتر میارمش روی 4 بعد لوپ هارو وصل میکنم بهش اما به هیچ وجه لوپها رو که در کنار یکدیگر حرکت میدم هیچگونه تحرکی در عقربه میتر نمیبینم. سیمهای لوپهارو هم جابجا کردم اما باز درست نشد عقربه میتر من فقط با یکی از ولومها 0 میشه یعنی با چرخوندن ولوم میتونم میتر رو کنترل کنم اما با جابجا کردن لوپ فرستنده عقربه حرکت نمیکنه. در ضمن من نمیدونم که چرا قسمت صوتی دستگاهم کار نمیکنه اگر ممکنه بفرمایید کدوم قسمت ها مربوط به صدا میشوند تا من اون قطعات رو تعویض کنم
فقط تورو خدا جواب بدین که مشکل ما حل شه خدا هم مشکلتون رو حل میکنه.

فرکانس لوپ فرستنده هست؟ ولتاژ داری؟

بله فرکانس دارم و همچنین ولتاژ پایه 7 رو پک که میکنم 8 ولت و پایه 6 دقیقا 4 ولت هست فرکانس لوپ هم 12.4 هست

چهارشنبه 29 خرداد1392 - 1:35pm
مدیر سایت
مدیر سایت

پس با اين حساب خازنهاي 6 و 7 شما مناسب نيستن رنجهاي خازن 7 رو بالا يا پائين كن ببين درست ميشه

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 29 خرداد1392 - 2:27pm

مهدی نوشته است:
پس با اين حساب خازنهاي 6 و 7 شما مناسب نيستن رنجهاي خازن 7 رو بالا يا پائين كن ببين درست ميشه

آقا مهدی عزیز از توجه شما نهایت تشکر را دارم
خازنهای مذکور رو تغییر دادم اما نتیجه ایی حاصل نشد

چهارشنبه 29 خرداد1392 - 3:17pm
مدیر کل
مدیر کل

صادق عزیز ؛ شما اگر ولتاژ نقطه شیلدتون نسبت به منفی باطری 4 ولت هست پس قسمت تغذیه سالمه. اگر هم خروجی لوپ فرستنده در هنگام وصل بودنش فرکانس 10-12 کیلوهرتز داره فرستنده هم درسته. ولی گیرنده رو به این راحتیا نمیشه تست کرد و شما باید مدارتون رو با دقت بیشتری بررسی کنین تا ایراد احتمالی رو پیدا کنین.
در مورد میتر اگر حساسیت میتر شما بالاست ؛ برای حالت کاوش باید پتانسیومتر 4 رو تنظیم کنین و اگر کماکان مرتب تا آخر میچسبه باید پتانسیومتر 4 رو 100 کیلو بذارین. ولی برای حالت تنظیم لوپ این پتانسیومتر کاری صورت نمیده. اگر در حالت تنظیم لوپ هم مرتب عقربه تا اخر میره شما باید مقاومت 8 که 1 کیلو هست دربیارین و بجاش از پتانسیومتر 100 کیلو استفاده کنین. سر وسط و یکی از کناریها رو باید بجاش بذارین. در این صورت با تنظیم اون پتانسیومتر میتونین کاری کنین عقربه تا اخر نره.

چهارشنبه 29 خرداد1392 - 6:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
دوستان سلام
خواستم با این تایپیک این موضوع رو توضیح بدم که تمام دوستانیکه تو این وب سایت مشغول فعالت هستن ،شاید تنها دلیلش ساختن دستگاهی مناسب برای رسیدن به یه بار مناسب باشه و باید بگم این قضیه از من هم مستثنی نیست ،بله هرکسی و به هرطریقی به دنبال رسیدن به اون نتیجه نهایی یعنی پیداکردن دفینه یا بار باشه ،یکی توباکس میسازه یکی شاغول جیوه ای و یکی ردیاب و منم میرم سراغ علم ماوراء طبیعی مثل خارج کردن روح از بدن (برونفکنی) بله من حدودا ۹ ماهه مشغول آزمایش و تلاش برای این کارم تابشه از طریق روح به دفینه ها دست پیدا کنم و موفق به خروج روح شدم ولی با فرو رفتن درخاک مشگل دارم بنابراین این پیام رو دادم که بدونید تو قسمت علوم ماوراء الطبیعیه و درقسمت برونفکنی مراحل خروج رو توضیح دادم و هرکس کمکی خواست درخدمتم اما عواقب کار به عهده خود شخص اجراء کننده هستش

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

پنج شنبه 29 خرداد1392 - 12:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
و ناگفته نمونه بنده بعد از تلاشهای زیاد برای خارج کردن روح ازبدن یا به اصطلاح برونفکنی کالبد اختری از تایپیک تو باکس هم عقب نماندم و همانطور که چند صفحه قبل هم اشاره کردم هیچ مشگل مالی درقبال ساخت توباکس یا هرفلزیاب دیگه ای ندارم و قطعات و فیبر این توباکس عزیز ایرانی رو هم زدم ولی خواستم تحقیقم درمورد برونفکنی یا پرواز روح تکمیل بشه و بعد از نتیجه گیری مشغول ساخت توباکس بشم اما تحقیقم تو ۹۹ درصد ترمز خورده و تو این مدت هم آسیبهای کم و بیشی خوردم که باتوجه به نتیجه های گرفته شده ناراحت نیستم درهرصورت اگه کسی بیشتر درمورد برونفکنی اطلاعات داره در قسمت علوم غریبه بزاره تا مشگل یک درصد هم حل بشه و من حاضرم با توضیحاتم درمورد برونفکنی و اجرای درست دوستان ثابت کنم خروج روح رو باتلاش کامل آموختم دراختیارتون میزارم
یاحق

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

پنج شنبه 29 خرداد1392 - 1:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان موقع تنظیم لوپ فرستنده وقتی زاویه X رو تغییر بدی یک بار میتر صفر میشه و دستگاه کار میکنه و وقتی لوپ رو بالاپاین ببری منظورم تغییر B هست و بعدش دوباره زاویه X رو تغییر بدی میتر صفر میشه و طبیعتا دستگاه کار میکنه میخوام بپرسم درهرجای مه میتر صفر شده دستگاه تنظیمه یا باید باتغیرات X,B بهترین در حالت (من که تفاوتی احسای نکردم) تنظیمش کرد؟ ممنون دوستان عزیزم :D

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 31 خرداد1392 - 8:07am
YIM
مدیر کل
مدیر کل

سامی جان طبیعتا بهترین حالتی که شما از دستگاه جواب میگیرین ملاکه! روش تست هم نسبتا ساده هست. هر بار بردش رو اندازه بگیرین هر چقدر بیشتر بود بهتره! :D

جمعه 31 خرداد1392 - 4:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
از دوستاني كه موفق به ساخت ساشو شدند و هيچ مشكلي پيدا نكردند كي حاضره تو ساخت ساشو به من كمك كنه؟ SOS
هركي اين لطف به من ميكنه لطفا پيام خصوصي بده
باسپاس

شنبه 31 خرداد1392 - 2:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehran1545 نوشته است:
از دوستاني كه موفق به ساخت ساشو شدند و هيچ مشكلي پيدا نكردند كي حاضره تو ساخت ساشو به من كمك كنه؟ SOS
هركي اين لطف به من ميكنه لطفا پيام خصوصي بده
باسپاس

مهندس جان اگه قراره اونایی که با کمک مهندس حمید و سایرین ساشو رو ساختن و به مشکل برنخوردن برای ساخت این دستگاه به شما با پیغام خصوصی کمک کنند پس ما چکار کنیم و شما اسم این کار رو چی می تونید بذارید .
اگر کسی با راهنمایی های این سایت موفق به ساخت شده و اطلاعاتشو رو در اختیار دیگران نذاره کار واقعا..... انجام می ده
به نظرم شما هم سوالات و مشکلات خودت رو همین جا مطرح کن و جواب بگیر .

شنبه 1 تیر1392 - 6:45am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 61 , 62 , 63 , 64 , 65 , 66 , 67 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 8 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure