انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 20 مهر1403 - 4:55pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 107 , 108 , 109 , 110 , 111 , 112 , 113 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

فاين طلاهم تا6سنس ميكرردولي 7به بالارونميكرد.حركته انتنم ازنزديك قوي بودش .فركانس نقره 4660هم جواب دادومگنته 7940هم .از50متري باولووم 5هم ميرفت سمتش وباسيم البته .قيچي هم خوب بودش وردكه ميشدازنقطه به طرفه شكم برميگشت .

سه شنبه 12 آذر1392 - 8:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

به خاطره مشكلاته فيلترينگ زيادنميتونم بيام توانجمن وباسايفون ميام كه سيستمم زودقطع ميشه وكلافه م كرده ده ه ه .راستي جاويدياحمزه يه عزيزازفاصله هاي 50يا100مترولومه قدرت بايدكم باشه هدفه واقعي روبگيره يابايدزيادباشه كه بگيره وبيسيم وباسيمش .؟؟؟من چون ديراومدم فركانس 2006و2538رونديدم كه بزنم .ممنون ميشم اين نتايجمويه نظري بدين كه چطوريه .ممنون.امشب بازم ميرم جايي كه با22گرفتم حركته انتن قوي از2500متري ميرفت سمته هدف.حجم 7در7وعمقم 3مترزده بودش ولي امشبم ميرم با35ميزنمش ببينم چي ميزنه وعكس العمله 35چيه.

سه شنبه 12 آذر1392 - 8:47pm
مدیر سایت
مدیر سایت

ali7777 نوشته است:
امروزرديابي كردم جايي روكه ردياب از50متري گرفتم باگلد3واومدم از10متري گلدتا126كيلوطلاگرفت .حفره هم تا18ميگرفت.فركانس هاي 4719.18120.6120.مگنت 10800وغيره جواب داد.مس ونقره هم جواب ميداد.حجم وقت نشدبگيرم ولي عمق حدوده 4مترميزد.اينجااحتمالاسندداره ودسته مانيست چون دوروبره اين نقطه كه من زدم كندن وسنگه گردي درچندمتريش هست شكونداكه چيزي نبردن .10مترپايين ترش چشمه س ودردامنه دره است و400مترپايين ترش هم قلعه است.حمزه جان ميشه بگي چطوريه محلم ؟؟؟

آفرين علي آقا مورد خيلي خوبي ميتونه براي تمركز بيشتر شما باشه چون مكان مشكوكه و از قبل كارهم كردن ، بيخيالش نشو داداش .. موفق باشي @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 12 آذر1392 - 10:40pm
مدیر سایت
مدیر سایت

ali7777 نوشته است:
به خاطره مشكلاته فيلترينگ زيادنميتونم بيام توانجمن وباسايفون ميام كه سيستمم زودقطع ميشه وكلافه م كرده ده ه ه .راستي جاويدياحمزه يه عزيزازفاصله هاي 50يا100مترولومه قدرت بايدكم باشه هدفه واقعي روبگيره يابايدزيادباشه كه بگيره وبيسيم وباسيمش .؟؟؟من چون ديراومدم فركانس 2006و2538رونديدم كه بزنم .ممنون ميشم اين نتايجمويه نظري بدين كه چطوريه .ممنون.امشب بازم ميرم جايي كه با22گرفتم حركته انتن قوي از2500متري ميرفت سمته هدف.حجم 7در7وعمقم 3مترزده بودش ولي امشبم ميرم با35ميزنمش ببينم چي ميزنه وعكس العمله 35چيه.

موفق باشي داداش ، اين تستي كه ميگم بكن سيم اتصال انتنهارو آويزون كن و انتن تلسكوپي جمع باشه ، عجله نكن شمرده شمرده كار كن تا چيزي رو از ياد نبري ، موقع تعويض فركانس ها دستگاه رو حدود 3 تا 5 دقيقه خاموش كن و به خودت استراحت بده تا بدنت انرژي لازم رو داشته باشه ، در هرمكاني كه ميري فركانس مس و مفرق و آهن و حفره رو اول تست كن و بعد طلا رو ، موفق باشي اگر مكانهايي كه جستجو ميكني مكان آثار دار باشه و باستاني خيلي درصد موفقيت بالاتر ميره . حجم 7 در 7 شما و عمق 3 متر هم مورد خوبي بوده بيشتر روش تمركز داشته باشه و روشهاي حذف ذرات رو هم پياده كن ، اول با وزن 1 كيلو شروع كن و كمكم تا صفر وزن رو برسون و اگر روي وزن صفر و ولوم نيم بازهم اونجارو گرفت ممكنه ذرات زياد باشه و اگر با انتن برنجي خالي و بدون دستگاه مكان رو گرفت ممكنه حفره هم داشته باشه .. خلاصه دقت كن و موفق باشي برادر @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 12 آذر1392 - 10:48pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

علی جان بر اساس وزن شما و نوع انتن زدن شما عمق رو درست نزدی و باید دوباره انتن بزنی.گلد سه از صد متری هدف رو راهت میزنه و باید از ولوم های پایین استفاده می کردی.من کلا از وقتی ردیاب رو گرفتم فقط دو بار از حالت باسیم استفاده کردم و کلا از حالت بیسیم استفاده می کنم.علی جان وزن ردیاب رو بزار رو 50 کیلو و با فرکانس 1006.0 و فرکانس 20.02 عمق گیری کن.اگه مثل هم بودن و حجم هم بالای دو متر بود و مگنتت زیر 20 نبود بفکر حفاری باش.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

سه شنبه 12 آذر1392 - 10:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
سلام دوستان .امروز یه جایی رفتم که دوستم میگفت قبرستانه..
من ردیاب رو روشن کردم و با فرکانس های دستی شروع کردم ردیابی و یه جایی رو زدم ..ولی در اونجا با فرکانس 25.38و25.37با 40 کیلو قیچی شد اونم خیلی ضعیف ولی با وزن 31 خیلی بهتر قیچی میشد...و با فرکانس 20.02 هم ردیابی کردم و اونم مثل همین بود با گولد 1تا 5 خیلی راحت قیچی میشد...حفره تا 30میزد نقره با 10 کیلو برنز هم با 20 کیلو و مس هم با 8 کیلو ...ولی گولد ها با _3تا +3 قیچی میشدن...حجم هم 2در 2ونیم در اومد و عمق هم شد 1متر و نیم...مگنت هم با 35 بیشتر هم نزد .فرکانس 99.02 قیچی نشد..ولی 86.15 هم قیچی شد و اختلاف نقره و برنز با طلا هم 30 سانت بود...خلاصه در 2متری همون مکان طلا رو با 2تن ***میگرفت *ولی اکثر فرکانسها کار نمیکردن.در حالت خاموشی هم انتن ها در یه جای دیگه قیچی میزدن.خلاصه منم گفتم یه متر و نیم چیزی نیست حفاری کردم ولی وقتی حفاری رو شروع کردم تا یه متر هم رفتم که واقعا زمین خیلی نمناک بود تا حالا چیزی مثل اون ندیده بودم ..خلاصه بارون اومد و نشد ادامش بدم ولی در حین حفاری بازم ردیاب زدم و بازم مثل اولین بار اونجا رو خوب میگرفت ....وحتی چندتا فرکانس شانسی هم زدم اما قیچی نشد :D

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 12 آذر1392 - 12:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

راستی هر چقذ میرفتیم بایین یه بویی مثل بوی مورچه میومد ولی نخندین

نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 12 آذر1392 - 12:27am
استاد
استاد
آواتار کاربر

هلوی عزیز خسته نباشی.خیلی شبیه تست شما هم بنده یه جا در قبرستان رو گرفتم.حفره شما حفره خالی نیست بلکه نشان از یه فضای پر شده و یا خاک سست هستش.حفره ای که من گرفتم 50 بود.باز هم وزن رو زیاد زدی و وزنی که من گرفتم 50 کیلو بود.فکر می کنم دقیق نقطه رو نزدی و حین حفاری یکم دقت کن چون مطمئن باش نقطه رو دقیق نزدی.موفق باشی

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

چهارشنبه 12 آذر1392 - 12:46am
استاد
استاد
آواتار کاربر

هلوی عزیز با نگاهی دوباره به اعداد تست شما چندتا نکته مهم رو که می تونه تو انتن زدن های اینده کمکتون کنه بهتون کیگم.
1- وزن طلای بالا در کنار یه جسد و استخوان می تونه نشانه ی درستی از فلز باشه و این جسد باعث افزایش وزن میشه
2- با وجود ده کیلو زدن نقره شما مگنت 35 اصلا منتقی نیست مگر اینکه بار در محل مرطوب باشه!
3-همیشه سعی کن در حجم حفره حجم فلزاتی که قیچی میشه رو مشخص کنی تا برات بشه یه کروکی اولیه برای حفاری بهتر.
4-هیچ وقت با یه بار انتن زد دستور حفاری نده مگه اینکه انتن ها بقدری پر قدرت عمل کنن که نتونی اونا رو کنترل کنی.

چهارشنبه 12 آذر1392 - 1:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

داداش حمزه من بیشتر برام جنبه ی تمرین داره کارام ...
و اول دوس دارم خوب تمرین و حفاری کنم و خودم به تجربه برسم این بیشتر برام مهمه تا بار در اوردن.
ولی یه چیز دیگه اونجا همانطور که گفتم خیلی خیس بود ..و این حفاری رو واسه کنجکاویم کردم :D
دنیا دو روز داداش یه روزش رفته یه روزش مونده بس چرا هی بترسم هرجا رو ردیاب بزنه حفاری میکنم فقط بخاطر تجربه بیدا کردن و اماده شدن بیشتر برای مکان های بهتر ولی داداش همانطور که گفتم منطقه ی ما مخصوص خطا زدن ردیاب و فلزیابه کمتر دستگاهی میتونه تو حفاری تو منطقه ی ما دست بر برگرده... خودم میدونستم خطا زدم :D
چون اصلا فاین ها درست نبودن و اینکه یه جای دیگه هم با 2متر فاصله رو با 2 تن گرفت ولی خیلی ضایع میگرفت اونجا رو بس اینجا معقول تر از اونجا بود هر چند هر دو خطا بودن :D
از قدیم گفتن بچه رو چه بزنی چه بترسونی فرقی نداره

نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 12 آذر1392 - 1:33am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 107 , 108 , 109 , 110 , 111 , 112 , 113 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 28 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure