انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 19 مهر1403 - 2:58am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 126 , 127 , 128 , 129 , 130 , 131 , 132 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

hoshi نوشته است:
ممنون حمزه جان

این فرکانس رو هم بهم داد البته زورکی 1.729mhz

درود بر شما
خودم این فرکانس را می دونستم ولی با این ردیاب نمیشه اون را تست کرد

شنبه 23 آذر1392 - 6:13pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

جاوید جان شما دعا کن دستم زود خوب شه خودم تستش میکنم یه ردیاب دارم که این فرکانس رو تولید میکنه

--------------------------------------------------------
در زندگی از مصیبتهای بیشماری رنج بردم که هرگز اتفاق نیفتاد.

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

شنبه 23 آذر1392 - 6:31pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

hoshi نوشته است:
جاوید جان شما دعا کن دستم زود خوب شه خودم تستش میکنم یه ردیاب دارم که این فرکانس رو تولید میکنه

--------------------------------------------------------
در زندگی از مصیبتهای بیشماری رنج بردم که هرگز اتفاق نیفتاد.

هوشي جان با اين مقدار فركانس شايد نشه يه طلا رو از 20سانتي سنس كرد و اينجور فركانس ها قدرت نفوذ اصلا ندارن.اين فركانس ها فركانس هاي ازمايشگاهي هستن و بدرد رديابي نمي خورن :D

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

شنبه 23 آذر1392 - 7:10pm

سلام استاد جاوید و خسته نباشید

شنبه 23 آذر1392 - 10:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت دوستان .وسلام وخسته نباشی خدمت اقا حمزه لطفا هر سه فرکانس ازاد اطراف هدف فرمایش کردین ایا پیشنهادی برای فرکانس شعاع متوسط وعمق متوسط دارید .با تشکر فراوان

شنبه 23 آذر1392 - 11:21pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

علي جان در حال حاضر گلد سه بهترين گزينه براس سنس عمق و شعاع متوسط هستش.فركانس 1178.0 رو هم با مقداري جيوه تست كردم كه بر خلاف گلدهاي خود ردياب حساسيتي به جيوه نداشت.موفق باشيد

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

یکشنبه 23 آذر1392 - 12:27am
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان سلام
حمزه جان خسته نباشی
ما چشم براهیما
یه تووضیح بده بینم تا کجا پیش رفتی با فرکانس جدیدت؟
راستی دوستان به مولا من دیگه الان باور دارم که اگر جایی دفینه باشه حتما میتونم پیدا کنم
آخه در نظر بگیر توی یه آپارتمان با این همه امواج مزاحم و فلز و ... تونستم یه دستبند 8 گرمی رو نقطه کنم
حالا در نظر بگیر توی بیابون با اون همه سکوت در تمام جنبه ها
یه دفینه چند کیلویی باشه اونم با قدمت چندین قرن
آخ جون خودش داد و بیداد میکنه میگه بیا منو درار
والا حسادت میکنم به اون دوستانی که میتونن براحتی برن بیرون تو بیابون کاووش کنند
موفق باشید

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

یکشنبه 23 آذر1392 - 12:55am
استاد
استاد
آواتار کاربر

كوهيار عزيز همان طور كه قبلا عرض كردم من اين فركانس رو حتما به دوستان خواهم داد و خدا رو شكر هيچ عامل خطاي حتي با وزن هاي بالاي يك كيلو حريف اين فركانس نشده.هدف هم اينكه حداقل فركانسي قرار باشه بزاريم بهترين فركانس باشه و دوستان از حفاري هاي بي مورد و هزينه بر خلاص بشن.بنده در مورد فركانس بشدت سخت گير هستم و اين فركانس بايد در برابر خاك و بار واقعي هم جواب بده.متاسفانه عوامل ديگري هم وجود دارن كه فعلا سكوت مي كنم تا ايشاالله اين فركانس ها نشه وسيله اي براي كلاهبرداري ها"!

یکشنبه 23 آذر1392 - 1:11am
مدیر سایت
مدیر سایت

hamze2000 نوشته است:
كوهيار عزيز همان طور كه قبلا عرض كردم من اين فركانس رو حتما به دوستان خواهم داد و خدا رو شكر هيچ عامل خطاي حتي با وزن هاي بالاي يك كيلو حريف اين فركانس نشده.هدف هم اينكه حداقل فركانسي قرار باشه بزاريم بهترين فركانس باشه و دوستان از حفاري هاي بي مورد و هزينه بر خلاص بشن.بنده در مورد فركانس بشدت سخت گير هستم و اين فركانس بايد در برابر خاك و بار واقعي هم جواب بده.متاسفانه عوامل ديگري هم وجود دارن كه فعلا سكوت مي كنم تا ايشاالله اين فركانس ها نشه وسيله اي براي كلاهبرداري ها"!

درود بر تو حمزه جان
من که تمام آموزشهای شما رو نوشتم تو یه دفترچه و همیشم مرور میکنم
کلا حرفات چون از دل میاد به دلم میشینه
دمت گرم که اینهمه سخت کوش و جدی و البته کوششی که تخصص یه مهندس پشتشه ارزشمنده
همین تجربیاته که میگن بزرگترین استاده
انشاالله بازم شاهد خبرهای خوش شما باشیم
درود

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

یکشنبه 23 آذر1392 - 2:22am
مدیر کل
مدیر کل

hamze2000 نوشته است:

از دوستانی که زحمت میکشند مخصوصا استاد همزه کمال تشکر و قدردانی میشود . شما نگران این فرکانسها نباشید اگر هم کسی داشته باشه نمیتونه این فرکانس رو جوری تولید کنه که همزمان سه موج فرستاده بشه که حالت نقطه زنی داشته باشه این دستگاه با فرمول بسیار پیچیده ای طراحی شده که کار هرکسی نیست مخصوصا کنترل وزن اون و حذف کننده ای که داره همراه با موج حامل فرستاده میشه .
حالا با اقا حمید صحبت میکنم این چند فرکانس طلا رو برای دستگاههای جدید که تولید میشه وارد بشه و برای دوستان قدیمی هم که میتونن بصورت دستی وارد کنند چون اون مدارات رو دیگه نمیشه کاری کرد .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 23 آذر1392 - 2:26am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 126 , 127 , 128 , 129 , 130 , 131 , 132 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 20 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure