انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 19 مهر1403 - 3:01am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 128 , 129 , 130 , 131 , 132 , 133 , 134 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استاد
استاد
آواتار کاربر

ali7777 نوشته است:
باسلام .یه جایه دیگه امروززدم که منطقه بسیارقدیمی وروبه رویه یک قلعه ست که زدم باگلد3وفرکانسه 2002گرفتم ش انتن حرکتش خوب ووزن طلا2تن ووزنه مس 1تن .مگنت تا88هم گرفت و1178هم گرفت عمقم 3متر.ازفاصله 15متری ولوم نیم وبیسیم فرکانس 2002 4660وغیره هم زدم که همگی روبارعایت 3مین اف کردن گرفت .منطقه یه گرفته شده روبه رویه قلعه ست وپایه کوهه پرباره.ازدوستان گرامی خواهشمنداست بگن این وزنایه تنی وگرفتنه فرکانس های 2002و1178واینااحتماله بودنه کاروافزایش میده ؟؟؟حفره رووقت نکردم بگیرم. ودرضمن اینم بگم چندروزپیش جایه سندداری که قبلادستگاه هم زده شده بودزدم اونجاهم وزنه تنی دادکه فک کنم وزنه بالایه جورایی انگارمهم تره بزنه ونزدیک تربه هدف.حالادوستان شماراهنمایی کنیداین اعدادموتاجفتشواگه ارزش داره حفاری کنیم وببینیم چی به چیه؟؟؟؟؟ممنون

علي جان شما از اپراتورهاي حرفه اي هستيد.تعجب مي كنم چرا از گزينه مهم فاين استفاده نكرديد.وزن شما با كدوم فركانس 2تن شد و مگنت شما با كدوم مگنت ردياب 88 شد؟؟؟؟؟؟؟فاين فركانس 1178.0 تا چند قيچي شد.ايا نقطه اي كه انتن ها با فركانس 1178.0قيچي شد با نقطه اي كه فركانس 20.02 قيچي شد دقيقا يكي بود.اين جزئيات خيلي مهم هستن و مي تونن به شما در رسيدن به يه حفاري كمك كنن.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

یکشنبه 24 آذر1392 - 7:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من دیشب با این فرکانس روی طلا تست انجام دادم مهمترین نکته در این تستهای این بود که وزنها در فواصل تغییر خاصی نداشت. از اساتید زحمت کش حمزه خان جاوید عزیز و کانی جان تشکر و قدر دانی میکنم
آستاد حمزه در جریان هستن من خیلی نا امید شده بودم ولی با این فرکانسهای خیلی امیدوار شدم بچه ها متشکرم

یکشنبه 24 آذر1392 - 10:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
دوستان سلام
راستش چون منطقه ما کوهستانی هست و چند روز پیش 60 سانت برف باریده یک هفته است خونه نشین شدیم و نمیتونیم بریم برای تست فکرم نکنم تا یکی دو ماه دیگه بریم بیرون حالا از دوستانی که تو مناطق گرمسیر هستند خواهش میکنیم برن با فرکانسهای تازه تست بگیرند و ما رو از نتایج مطلع کنند
با تشکر

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

یکشنبه 24 آذر1392 - 10:42pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

مهدی6 نوشته است:
من دیشب با این فرکانس روی طلا تست انجام دادم مهمترین نکته در این تستهای این بود که وزنها در فواصل تغییر خاصی نداشت. از اساتید زحمت کش حمزه خان جاوید عزیز و کانی جان تشکر و قدر دانی میکنم
آستاد حمزه در جریان هستن من خیلی نا امید شده بودم ولی با این فرکانسهای خیلی امیدوار شدم بچه ها متشکرم

سلام
متشکرم جناب مهدی 6
مطمئن باشید جایی که تست میکنید اگر فلزی وجود داشته باشه
در فاصله های مختلف نباید وزنش زیاد تغییر کنه یا خیلی کم تغییر میکنه که قابل چشم پوشیه.
فرکانسهای جدید هم تست شده و فعلا جوابدهیشون بهتر از فرکانسهای دیگر است.

@};- @};- @};-

یکشنبه 24 آذر1392 - 10:54pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

همين كه ردياب اومد به دوستان گفتم كه براي حفاري عجله نكنن.ردياب فوق العاده هستش ولي اين فركانس هاي ردياب در حد اين ردياب نيستن.منم باز هم از جناب حميد بخاطر اين شاهكار تشكر مي كنم.فركانس گلد يك مثلا تو ردياب هاي ديگه هم خطاي كمتري داشت و هم قدرت سنس طلاي كمي داشت ولي تو اين ردياب بخاطر قدرت زيادش هم طلا رو خوب سنس مي كنه و هم خطاهاي زيادي داره.پس ما بايد تلاش كنيم براي ردياب فركانس هاي بدست بياريم كه با ردياب خودمون هماهنگ باشه.ايشالله بزودي فرمول رسيدن به فركانس هاي دقيق رو پيدا مي كنيم و اين موضوع هم بومي ميشه.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

یکشنبه 24 آذر1392 - 11:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
استاد حمزه منم به محض اینکه هوا خوب شد میرم و از فرکانس های جدید تست میگیرم .بعضی جاها بودن که قبلا با همه ی فرکانس ها اونجارو میزد ولی باز من میرم تست میگیرم و اعلام میکنم

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

یکشنبه 24 آذر1392 - 11:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
دوستان تو این فصل زمین خیسه همونطور که میدونین ذرات قدرتشون زیاد میشه ایا هدف واقعی هم همینطوره. اگه هدف واقعی داشته باشیم ردیابی میشه تو زمین خیس کرد.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

یکشنبه 24 آذر1392 - 11:54pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
با سلام

استاد حمزه فرکانسهای دستی نقره که پیدا کردین حرف نداره.یه هدف با عمق2 متر و وزن 2 کیلو و مگنت دو تا 33از فاصله 50 متری پیدا کردم.گیر ساخت یه تابلو برقم فرصتی پیش بیاد سایر تستها رو با حفاریش انجام میدم :ymhug: مرسی از زحمات شما و سایر دوستان عزیز :ymapplause:

یکشنبه 24 آذر1392 - 11:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
كرمي نوشته است:
با سلام

استاد حمزه فرکانسهای دستی نقره که پیدا کردین حرف نداره.یه هدف با عمق2 متر و وزن 2 کیلو و مگنت دو تا 33از فاصله 50 متری پیدا کردم.گیر ساخت یه تابلو برقم فرصتی پیش بیاد سایر تستها رو با حفاریش انجام میدم :ymhug: مرسی از زحمات شما و سایر دوستان عزیز :ymapplause:

پیشاپیش مبارکت باشه

ولی مهندس کرمی کوتاه بیا یه چیزیم واسه ما بزار

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

دوشنبه 24 آذر1392 - 12:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamze2000 نوشته است:
همين كه ردياب اومد به دوستان گفتم كه براي حفاري عجله نكنن.ردياب فوق العاده هستش ولي اين فركانس هاي ردياب در حد اين ردياب نيستن.منم باز هم از جناب حميد بخاطر اين شاهكار تشكر مي كنم.فركانس گلد يك مثلا تو ردياب هاي ديگه هم خطاي كمتري داشت و هم قدرت سنس طلاي كمي داشت ولي تو اين ردياب بخاطر قدرت زيادش هم طلا رو خوب سنس مي كنه و هم خطاهاي زيادي داره.پس ما بايد تلاش كنيم براي ردياب فركانس هاي بدست بياريم كه با ردياب خودمون هماهنگ باشه.ايشالله بزودي فرمول رسيدن به فركانس هاي دقيق رو پيدا مي كنيم و اين موضوع هم بومي ميشه.

سلام حمزه جان خسته نباشی !
خدا وکیلی خیلی باهات حال میکنم وقتی میبینم این پشتکارو داری و بیخیال و خسته هم نمیشی دمت گرم ...
از خدا میخوام به هر چی میخوای برسی و روز به روز تو کارات موفق تر از قبل باشی ... ایشالا تا یکی دو هفته ی دیگه مشکلاتم حل میشه و منم میام تو جمع بچه های 35 و یک گوشه از زحمات شما عزیزانو که فعلا انگشت شمار هستین رو بعهده میگیرم ...
جا داره از استاد جاوید و کانی عزیز هم کمال تشکرو داشته باشم ... خیلی آقائین ... دم همتون گرم ... فک کنم تا چند وقت دیگه بچه های این سایت رو دنیا بشناسه ...
پس به امید اونروز ...
یا حق.

دوشنبه 24 آذر1392 - 12:13am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 128 , 129 , 130 , 131 , 132 , 133 , 134 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 31 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure