انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 19 مهر1403 - 12:57am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 131 , 132 , 133 , 134 , 135 , 136 , 137 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

حمزه جان اصولا ال سی دی درش از کریستال مایع استفاده میشه و این ماده بشدت به تغییرات دمایی حساس هست و اصلا بر همین اساس هم کار میکنه! به همین دلیل وقتی ال سی دی در سرما قرار میگیره نوشته ها با تاخیر خاصی نمایش پیدا میکنن. تمام ال سی دی ها کم و بیش همین حالت رو دارن و این ال سی دی های 16 در 2 هم همگی به همین صورت هستن و راهی جز استفاده از این ال سی دی ها هم برای این دستگاه وجود نداشته. بهرحال مشکلی از نظر خرابی نیست و اگر چند دقیقه ال سی دی در دمای معمولی قرار بگیره به شرایط عادی کار خودش برمیگرده. در هر صورت دمای زیر صفر درجه از هیچ لحاظ مناسب ردیابی نیست.

سه شنبه 26 آذر1392 - 1:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استاداریاشماهم اگه یه دستی به فرکانس گیری ونظری موردی بگیدماهارودلخوش ترمی کنید ~O) ~O)

سه شنبه 26 آذر1392 - 2:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
دوستان امشب میخام برم جایی که دوستم حفاری کرده و یک سنگ گرد که زیرش ساروج وبعدش خاک سفت بود البته ساروجش کمی سیاه شده ردیاب بزنم ببینم چی میشه

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

سه شنبه 26 آذر1392 - 4:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام .دوستان الان جایی بودم که قلعه بودشووتحته محافظته میرا..ه .فقط 10مین وقت داشتم اونجاباشم چون خطریه وخفنه .فرکانسه 1178فقط عالی سنس شدوحرکنه انتن جفتی باهم ووزن هم تا3تن هم اومدشایدم بیشترم میرفت نمیدونم :که سریع جستیم ازاونجا

سه شنبه 26 آذر1392 - 5:42pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

ali7777 نوشته است:
سلام .دوستان الان جایی بودم که قلعه بودشووتحته محافظته میرا..ه .فقط 10مین وقت داشتم اونجاباشم چون خطریه وخفنه .فرکانسه 1178فقط عالی سنس شدوحرکنه انتن جفتی باهم ووزن هم تا3تن هم اومدشایدم بیشترم میرفت نمیدونم :که سریع جستیم ازاونجا

علي جان اگه محل شما بار داشته باشه و فركانس 1178.0 اون رو با اين وزن گرفته باشه يعني اين فركانس هم دقيق وزن رو نميزنه و تحت تاثير يون بار قرار مي گيره.اين وزن وجود بار رو تاييد مي كنه و ممكن هستش بخاطر نوع گرفتن انتن هاي شما كه نزديك به انتن هاي تلسكوبي بوده و شما حواستون به جستن بوده باشه.فركانس 1178.0 خيلي بهتر از گلد يك داره عمل مي كنه و از اين فركانس ميشه براي سنس استفاده بشه.من با يه مقدار جيوه اين فركانس رو تست كردم كه بهش حساس نبود ولي گلد يك روي جيوه قيچي ميشد.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

سه شنبه 26 آذر1392 - 5:54pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
فکر میکنم فرکانسهایی که بدست میاد باید برای طلای قدیم هم تست بشه ,اگر همه تستها روی طلای جدید باشه پس این فرکانسها فقط برای طلای جدید کاربرد خواهند داشت .هر چند شاید خیلی ها بگن که فرکانس طلای جدید با قدیم فرقی نمی کنه ولی من مطمئن هستم که فرکانسشون با هم برابر نیست.

=================
از لباس کهنه ات خجالت نکش ,از افکار کهنه ات شرمنده باش.
انیشتین

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

سه شنبه 26 آذر1392 - 7:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خسته نباشید دوستان
با وجود برف که دوستان و اساتید محترم ذکر کردن کار کردن خیلی سخته بخاطر همین مجبور شدم فعلا در محیط خانه به تمرین بپردازم و از دوره ور آشناها تونستم 36 گرم طلا گیر بیارم و باهاش تمرین کنم و چندین بار امتحان کردم نتونستم نتیجه ایی بدست بیارم چون تازه شروع کردم میدونم که مشکلاتی دارم و از دوستان تقاضا دارم موقعیت من رو تجسم کرده و انگار خودشون میخوان با دستگاه کار کنن توضیح بدن تا من هم دلگرم بشم و بتونم راهمو پیدا کنم
خیلی ممنونم

سه شنبه 26 آذر1392 - 10:15pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

دوست من سعي كنيد براي تمرين تو خونه از فلز مس با وزن زياد شروع كنيد.تو خونه بخاطر وجود سيم هاي برق در ديوار و سقف كه مغناطيس هم داره ردياب رو گلدها بخاطر همين جريان برق تو ولوم هاي بالا گيج ميزنه و اين موضوع شما رو خسته ميكنه.حتما از حالت بيسيم و ولوم هاي پايين استفاده كنيد و سر انتن ها تا ده درجه بطرف پايين باشه تا مسافت هاي دور رو سنس نكنه.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

سه شنبه 26 آذر1392 - 10:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
johnlewis نوشته است:
سلام خسته نباشید دوستان
با وجود برف که دوستان و اساتید محترم ذکر کردن کار کردن خیلی سخته بخاطر همین مجبور شدم فعلا در محیط خانه به تمرین بپردازم و از دوره ور آشناها تونستم 36 گرم طلا گیر بیارم و باهاش تمرین کنم و چندین بار امتحان کردم نتونستم نتیجه ایی بدست بیارم چون تازه شروع کردم میدونم که مشکلاتی دارم و از دوستان تقاضا دارم موقعیت من رو تجسم کرده و انگار خودشون میخوان با دستگاه کار کنن توضیح بدن تا من هم دلگرم بشم و بتونم راهمو پیدا کنم
خیلی ممنونم

دوست عزیز میتونی از روش مبتدیها استفاده کنی چند تا بشقاب بر عکس تو خونه بزاری و به یکی دیگه بگی دور از چشمت طلا رو زیر یکی از اونها قایم کنه بعد شروع کن به ردیابی البته بدون سیم و ولوم قدرت نیم ...
موفق باشی

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

سه شنبه 26 آذر1392 - 10:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال

خیلی ممنونم دوستان یعنی دستگاه رو که روشن کردم سیم هارو به دستگاه وصل نکنم و پاور رو روی نیم بزارم و با کلید فشاری نوع فلز رو انتخاب کنم و سر آنتنهارو کمی ده درجه رو به پایین بگیرم و اگه عکس العملی نشون نداد ولوم فاین رو تغییر بدم آیا درست متوجه شدم؟

سه شنبه 26 آذر1392 - 10:51pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 131 , 132 , 133 , 134 , 135 , 136 , 137 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: duksa و 97 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure