انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 23 مهر1403 - 8:51am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

azفك كنم خطاست وزنه به اين زيادي ي

یکشنبه 5 آبان1392 - 9:14pm
مدیر کل
مدیر کل

az56 عزیز مجموع نکات شما نشون میده که خطاست! البته اگر همه چیز رو درست انجام داده باشین. مثلا این حجم تناسبی با اون وزن نداره که خودش میتونه نشانه ای از خطا باشه. عدم توانایی در محاسبه وزن هم همونطور که عرض کرده بودم خودش نشانه خطاست. وزنهای بیش از حد بالا و بخصوص نامتناسب با حجم بدست آمده هم خطاست. مساله ردیابی با آنتن خالی هم همون مساله ای هست که قبلا ذکر کردم. این مساله احتمال خطا بودن رو بالا میبره چون احتمال اینکه یکی از نقاط دارای مغناطیس قوی در طبیعت باشه زیاد هست.

یکشنبه 5 آبان1392 - 9:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام اقاحميدمن دارم رويه يه طرحي كارميكنم ولي شايدجواب بده شايدم نده فقط درحده ايده س دارم يه سنسوري طراحي ميكنم كه بشه بطوره جداگانه تويه حذفه ذرات وتشابه كمك كنه به 35وتمومه دقتشوبذاره 100درصدرويه سنسه فلزفقط.ايشالاكه بشه

یکشنبه 5 آبان1392 - 9:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمزه جان چشم پس من هنوز35رونگرفته فركانس نقره ومس رو هم كه خودم دراوردم واهنه قديمي روفركانسشوميگيرم ميذارم .خداييش وقتي ميبينم شمادارين تلاش ميكنين دوس دارم هرچه سريع تربيام وهموياري بديم سريع تربريم جلو

یکشنبه 5 آبان1392 - 9:51pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

وزن های زیاد نشونه خطا هستش..وزن و حجم رو مقایسه کنید و اگه منطقی بود برید دنبال تست های دیگه.پوریا جان فاین 1 برای جای که رطوبت خاک زیاده کاربرد داره و درست هستش.برات مثالی میزنم که تست کردم.اگه رطوبت خاک و هوا زیاد باشه باید بیشتر از فاین یک قیچی نشه.اگه رطوبت خاک نرمال باشه فاین دو و اگه دو لایه از خاک مرطوب و خشک داشته باشیم باید بیشتر از فاین 3 قیچی نشه.علی جان منتظر اختراع شما هستم.موفق باشید...

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

یکشنبه 5 آبان1392 - 10:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

قابل توجه دوستان :یک سکه برنجی 20 گرمی بعد از یک هفته در زیر خاک 200 گرم وزن داد.کلا در مکان های نسخه دار وزن ها خیلی بالا بودند .بین 7 تا 10 تن
فقط وزن جایی که در بسته هست درست هست .چسبیده به خاک چند برابر وزن میده.

یکشنبه 5 آبان1392 - 10:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پوریا نوشته است:
قابل توجه دوستان :یک سکه برنجی 20 گرمی بعد از یک هفته در زیر خاک 200 گرم وزن داد.کلا در مکان های نسخه دار وزن ها خیلی بالا بودند .بین 7 تا 10 تن

اگه اینجوری باشه پسazخطا نزده

یکشنبه 5 آبان1392 - 10:49pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان شب همه بخير
ali7777 جان ممكنه لطفا بيشتر در مورد سنسور توضيح بدين؟
و اينكه چطور بايد با 35 لينك بشه ؟ يا بصورت پرتابل كار خواهد كرد؟
موفق باشين
@};- ياحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 5 آبان1392 - 10:51pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

saeeed60h نوشته است:
پوریا نوشته است:

اگه اینجوری باشه پسazخطا نزده

سلام دوستان
درسته در اينصورت محدوده دوست عزيزمون az قابل تامله و بايد بيشتر بررسي بشه.
البته به نظر من اگه عمق كمي داشته باشه از باب تجربه خوبه كه حفاري بشه.
بهرحال موفق باشين.
ياحق @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 5 آبان1392 - 10:53pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

من در جای سند دار 12کیلو زدم.در جای که شتر داشت 500کیلو و جای که نشان مثلث داره ده کیلو.تا حالا با وزن های که به تن ختم میشن روبرو نشدم...فردا شب چند جای دیگه ردیاب میزنم و نتایج رو اعلام می کنم.البته نکته ای که اقا پوریا گفتن هم تا حدی منطقی هستش و باید بررسی بشه.در کل دفینه ها در جای بسته و پلمپ قرار می گرفتن

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

یکشنبه 5 آبان1392 - 10:55pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 32 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure