انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 18 مهر1403 - 3:01am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 162 , 163 , 164 , 165 , 166 , 167 , 168 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

کوهیار عزیز من تا حدی در جریان علت ناراحتی شما هستم و درک میکنم که در مسیر هدفی که دارین و البته همه داریم ؛ اتفاقی که متاسفانه از جانب دوستان پیش اومد ناراحت کننده هم بود. اما بنظر من اون قضیه رو باید فراموش کنیم و راه رو ادامه بدیم! در خصوص فرکانسها که من نظر خودم رو بارها عرض کردم و در حال حاضر هم فرکانسهای جدید و خوبی وجود داره که به کمتر شدن خطاها کمک میکنن و به امید خدا فرکانسهای بهتری هم در آینده مطرح خواهد شد.
انجمن هم خدا رو شکر نسبت به خیلی جاهای دیگه تا الان در مسیر پیشرفت خوبی قرار داشته! بنظر من حرف شما کم لطفی بود! اصلا این رو باید عرض کنم مگه این انجمن همه مسائلش در رابطه با ردیابی یا این ردیاب خاص هست که بخواد با وقوع مساله کوچکی از جانب یک کاربر در خصوص این ردیاب به مسیر پیشرفتش لطمه ای وارد بشه؟! خوشبختانه ما توی این انجمن موفقیتهای قابل ملاحظه ای در زمینه های مختلف داشتیم که اگر با یک دید کلی به قضیه نگاه کنین کاملا متوجه میشین.
بهرحال از شما هم خواهش میکنم قضیه رو فراموش کنین و اجازه بدین همگی بصورت یک دل و یک صدا به پیشرفت در مسیر اپراتوری ردیاب ادامه بدیم.

سه شنبه 3 دی1392 - 9:57pm
مدیر سایت
مدیر سایت

حمید نوشته است:
کوهیار عزیز من تا حدی در جریان علت ناراحتی شما هستم و درک میکنم که در مسیر هدفی که دارین و البته همه داریم ؛ اتفاقی که متاسفانه از جانب دوستان پیش اومد ناراحت کننده هم بود. اما بنظر من اون قضیه رو باید فراموش کنیم و راه رو ادامه بدیم! در خصوص فرکانسها که من نظر خودم رو بارها عرض کردم و در حال حاضر هم فرکانسهای جدید و خوبی وجود داره که به کمتر شدن خطاها کمک میکنن و به امید خدا فرکانسهای بهتری هم در آینده مطرح خواهد شد.
انجمن هم خدا رو شکر نسبت به خیلی جاهای دیگه تا الان در مسیر پیشرفت خوبی قرار داشته! بنظر من حرف شما کم لطفی بود! اصلا این رو باید عرض کنم مگه این انجمن همه مسائلش در رابطه با ردیابی یا این ردیاب خاص هست که بخواد با وقوع مساله کوچکی از جانب یک کاربر در خصوص این ردیاب به مسیر پیشرفتش لطمه ای وارد بشه؟! خوشبختانه ما توی این انجمن موفقیتهای قابل ملاحظه ای در زمینه های مختلف داشتیم که اگر با یک دید کلی به قضیه نگاه کنین کاملا متوجه میشین.
بهرحال از شما هم خواهش میکنم قضیه رو فراموش کنین و اجازه بدین همگی بصورت یک دل و یک صدا به پیشرفت در مسیر اپراتوری ردیاب ادامه بدیم.

اساد حمید عزیز
به یکتایی خدا با توجه به ارادت خاصی که نسبت به شما دارم
با توجه اینهمه چیز که در این مدت از شما یاد گرفتم
و خیلی موارد دیگر خودم رو شاگرد شما میدونم
و شما حتی اگر میگفتید خفه شو باز هم لب نمیزدم و فقط میگفتم
استاد حمید
چشم

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

سه شنبه 3 دی1392 - 10:15pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

بردياي عزيز موضوع پيچيده تر از اين حرف هاست.وقتي سفالي كه زير خاك ردياب رو بطرف خودش ميكشه بعد از خارج شدن و چند روز ديگه ردياب بهش حساس نميشه و در واقع علت خطا رو از دست ميده.اگه سفالي كه عامل خطا هستش رو خارج و در اب قرار بديد يه گاز خاصي ازش بصورت حباب خارج ميشه كه همين گاز جذب شده به سفال عامل خطا هستش.در واقع عوامل خطا بسيار پيچيده و ناشناس هستن و تمام تلاش رو برديم بر سر شناسايي عوامل خطا.اين نكته مهم ترين علت براي رسيدن به فركانس هاي دقيق هستش.اگه موفق بشيم عوامل خطا رو شبيه سازي كنيم رسيدن به فركانس هاي دقيق زياد پيچيده نيست...

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

سه شنبه 3 دی1392 - 10:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

استاد حمزه گرامی ممنونم از پاسختون
نکته ای بود که به ذهنم خطور کرد گفتم شاید بشه روش کار کرد

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

سه شنبه 3 دی1392 - 10:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درضمن مطمئنم با حضور افرادی مثل شما اون روز دور نیست
انشاا...

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

سه شنبه 3 دی1392 - 10:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام آقا حمید.
آیا کسی به شما که این رد یاب بی همتا رو می سازید گیر نمی ده :))
جریان چیست؟
خرید فروش و تبلیغ فلزیاب در ایران جرم محسوب می شه . ولی شما آزادانه تبلیغ میکنید و شماره حساب میدین. ممنون میشم جواب منو بدین.
سپاس.

سه شنبه 3 دی1392 - 11:28pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب javadian عزیز اولا لطفا حدود خودتون رو رعایت کنید! هر چی ما هیچی نمیگیم هر روز یکی پیدا میشه که بیاد اینجا پارازیت اضافی ایجاد بکنه! در ثانی مگه شما که این همه دستگاه رو تایید میکنی و به نوعی تبلیغ میکنی و بقیه رو رد میکنی کسی به شما حرفی زد؟ ثالثا بنده طراح این سیستم هستم و فقط نقش فنی دارم. مسئولیت فروش و امثال این حرفها اصلا با بنده نیست که شما این صحبت رو میکنین! ابتدا انجمن رو مطالعه کنین بعد این حرف رو بزنین. رابعا این همه سایت و وبلاگ و غیره هم دارن کار میکنن و گاهی هم با مشکل روبرو میشن و خیلی اوقات هم نمیشن ؛ و این دلیل بر نتیجه گیری خاصی نمیشه که شما بخواین بهش برسین! خوبه حالا این سایت خیلی وقته که فیلتر شده هم هست. بهتره اول شما این صحبت طعنه آمیز خودتون رو از مسئول سایتهایی بپرسین که بعد مدتها کار هنوز هم فیلتر نشدن!!! خامسا این تنها دستگاهی هست که بطور رسمی توی این انجمن داره عرضه میشه و اگر بنا به ارائه هر مدار کپی شده یا بدون کارایی بود مطمئن باشین ما هم میتونستیم دهها دستگاه با رنگ و لعاب مختلف مثل باقی سوداگران این عرصه ارائه بدیم!
خواهشا در این مورد دیگه صحبتی نکنین و حتی جواب این پست بنده رو هم ندین وگرنه ناچار میشم به لحاظ حفظ ساختار انجمن از این به بعد به شکل بسیار قاطعی با شما و یا سایرینی که بحث تاپیک ها رو به بیراهه میکشن برخورد کنم. جواب شما رو هم فکر میکنم جامع و مانع عرض کردم. موفق باشین.

سه شنبه 3 دی1392 - 11:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
دوستان عزیز کسی خبری از استاد اریا نداره دلمان برای مطالب ایشان تنگ شده ایا ایشان هم 35 را تهیه کرده اند

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 3 دی1392 - 12:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

koohyar نوشته است:
ramin نوشته است:
دوست عزیز این سوال امنیتیه قطعا پاسخ مناسبی دریافت نخواهید کرد.
دوست عزیز اقا کوهیار به پستی که دادی یه نگاه بنداز.متوجه حرفهای اقا وحید میشین.با نگاه انداختنت متوجه میشی که نیاز به توضیح دادن نداره و جوابت داده شدست و لزومی نمیبینم که بخواد دیگه چیزیرو توضیح بده. @};-

خب دوست عزیز فکر کنم شما و آقا وحید فقط بلدید حروف رو سر هم کنید و از رو بخونید ولی بلد نیستید معنی و مفهوم جملات رو متوجه بشید!
حالا که اینجوریه توضیح میدم
خب شما میشه بفرمایید ایا دوستمون جوابی گرفت؟ همون دوستی که این سوالو پرسیده بود و من جوابشو دادم؟
آقا وحید میشه بفرمایند این اعتماد کجاست که ازش حرف میزنند؟
والا ما همه چیز دیده بودیم الا فرکانس فروشی که اینم از صدقه سر این انجمن دیدیم
حالا شما که اینقدر سنجیده حرف میزنید و باد به قب قب میندازید میشه بفرمایید نسنجیده حرف من بود یا حرف شما؟
لطفا بیشتر دقت کنید

دوست عزیز من با اصل این حرف مشکل دارم زیرا نه کسی انقدر بی مغز هست که فرکانس بخره نه کسی که بخواد با یه همچین تیتری به شیادی بپردازه، من در صورتی قبول می کنم که مدرک باشه
خریدار ؟
فروشنده؟
در ضمن می خوای ببینی فرکانس درست بوده ؟ خریدی در کار بوده ؟ ببین کی از انجمن رفته و دیگه نیومده و بررسی کن ببین الان اوضاش چطوره بجواب میرسی.......!

چهارشنبه 3 دی1392 - 12:54am
استاد
استاد

bardia نوشته است:
اساتید محترم لطفا نظرشون رو در مورد این پیشنهاد بدهند:
همه دوستان دیگه به این اجماع رسیده اند که املاح موجود برای هر محل عامل اصلی خطاست.طوری که یک فرکانس در منطقه ای جوابگو هست ولی همان فرکانس در جای دیگر کارایی ندارد
از طرفی هم بعضی نقاط هستند که خود طرف مطمئن هستش که در اون مکان دفینه های ارزشمندی وجود دارد که بعضا تعدادی از دوستان بارها نقاطی را اشتباها حفاری میکنند.حال نظرتان چیستکه بعد از اولین حفاری اشتباه مقدار کمی طلا در گودال مورد نظر قرار داده و بعد از پرکردن گودال بهترین فرکانس را برای شرایط جغرافیایی مربوط به آن منطقه را یافت؟
البته بنده تا بحال ردیاب بدست نگرفته ام و هنوز قسمت نشده ردیاب تهیه کنم.ولی شدیدا پیگیرم
نظرتان چیست؟

درود بر شما
روش خوبی هست اما فرکانس گیری کار یه دقیقه یا یک ساعت و یک روز نیست باید حتما محل تست امنیت داشته باشه که ظرف 10 یا 15 روز بتونی روزی 2 یا 3 ساعت فرکانس گیری بکنی تازه شاید هم بتونی فرکاتنس اون را پیدا کنی پس بهتره برای این کار یه هدف خودمون زیر حاک بکنیم و در کنار اون طلا بزاریم و فرکانس گیری کنیم

چهارشنبه 4 دی1392 - 4:27am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 162 , 163 , 164 , 165 , 166 , 167 , 168 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 142 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure