انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 18 مهر1403 - 12:59pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 183 , 184 , 185 , 186 , 187 , 188 , 189 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقامهدی واضح ترتوضیح بدین لطفاگنگه؟؟؟

پنج شنبه 12 دی1392 - 8:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
با سلام
دوستان حواصتون باشه اگر جايي رو مثلاً تا وزن 500 گرم بخوبي قيچي ميكنه و اگر وزن رو بيشتر كرديد مثلا تا 10 كيلو و باز هم قيچي ميكنه دوباره وزن رو براي سومين بار بياريد روي 1گرم يا صفر اگر اينبار قيچي شد سر يك نقطه مشترك بدونيد ذرات هستش و حفاري نكنيد ؛
حالا اگر اولين بار از فاصله 50 متري هدفي با وزن 5 كيلو در ردياب مسيريابي شد و موفق شديد نقطه رو پيدا كنيد سپس با فركانسهاي پائين معرفي شده [color=#400000][color=#BF0040]از فاصله هاي 20 متري هم دوباره مكان رو سرچ كنيد اگر تائيد شده اينبار وزن ردياب رو بگزاريد روي نيم كيلو اگر قيچي نشد جاي اميدواري هست كه هدفي باشه و اگر روي 1 كيلو گذاشتيد و قيچي شد بدونيد هدف صد درصد درسته
[/color] ، از تلاشهاي همه دوستان تقدير و تشكر كرده و آرزوي سلامتي دارم[/color]
@};-

:-\

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

پنج شنبه 12 دی1392 - 8:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
مهدی جان میشه لطفا یکم توضیح بیشتر بدین و در سطح دیبلم باشه..معین جان این ردیاب تنها کاری که میتونی باهاش برای تمرین بکنی اینه برو بیرون و به دوستت بگو چیزی رو بنهون کنه و برو بیداش کن تا این افکار کاملا از ذهنت بیان بیرون و به انتن ها اجازه ی واکنش از خودشون رو بتونی بدی....

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

پنج شنبه 12 دی1392 - 9:05pm
مدیر سایت
مدیر سایت

بنده خلي كامل مطلب رو رسوندم دوستان لطفاً تفكر كنيد تا خوب متوجه بشيد . ياعلي

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 12 دی1392 - 10:22pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

دوستان تصور کنید ما در یه محل بار داریم.بارها به دو صورت پلمپ و غیر پلمپ هستن.ردیاب ما بارهای پلمپ شده رو وزنی بالای صد کیلو میزنه و بارهای باز و در خاک رو بالای 200 کیلو میزنه.حالا اگه ما از فاصله دور وزن سنس ردیاب رو در حد مثلا یک کیلو و بالاتر قرار بدیم بدون در نظر گرفتن ذرات میره بطرف بار.حالا ما اگه نزدیک به محل بار باشیم اگه وزن اولیه ردباب رو بالای 5 کیلو قرار بدیم ردیاب به طرف بار واقعی بدون توجه به خطاها میره.در کل ردیابی که بار رو با وزن های بالا میزنه باید با وزن بالا هم سنس بشه.موفق باشید

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

پنج شنبه 12 دی1392 - 11:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مرسی حمزه جان به نکته خیلی جالبی اشاره فرمودین واقعا استادی برازنده شماست

پنج شنبه 12 دی1392 - 11:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب مهدی عزیز فکر کنم من و اکثر دوستان این قسمت فرمایش شما رو متوجه نشدیم.میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟
((از فاصله هاي 20 متري هم دوباره مكان رو سرچ كنيد اگر تائيد شده اينبار وزن ردياب رو بگزاريد روي نيم كيلو اگر قيچي نشد جاي اميدواري هست كه هدفي باشه و اگر روي 1 كيلو گذاشتيد و قيچي شد بدونيد هدف صد درصد درسته))

پنج شنبه 12 دی1392 - 11:41pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

و اما یه موضوع مهم و قدیمی دیگه که بارها گفته شده رو من باز بیان می کنم.
انتن و ردیاب شما تحت تاثیر فرکانس مغز و احساس و روحیه شما بسیاری از مواقع رو انتن زدن تاثیر مستقیم میزاره.
من بشخصه این موضوع رو دیدم و می تونم از لحاظ علمی هم ثابت کنم.
شخصی که برای زدن بار مغزش رو مسلح میکنه باری نخواهد زد و جای رو میزنه که مغزش بهش دستور میده و حداقل جاری رو میزنه که فرکانس 14.21 مغزش تاثیر گذاشته.
اما کسی که ذهنش رو خالی کرده و در واقع با فکر باز و بدون در نظر گرفتن سند و علامت و حرف این و اون انتن بزنه موفق خواهد بود.
شما طلای مخفی کنید و اگه نتونستید پیداش کنید انتن ها رو بدید دست یه بچه تا شما رو ببره رو طلا.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

پنج شنبه 12 دی1392 - 11:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamze2000 نوشته است:
و اما یه موضوع مهم و قدیمی دیگه که بارها گفته شده رو من باز بیان می کنم.
انتن و ردیاب شما تحت تاثیر فرکانس مغز و احساس و روحیه شما بسیاری از مواقع رو انتن زدن تاثیر مستقیم میزاره.
من بشخصه این موضوع رو دیدم و می تونم از لحاظ علمی هم ثابت کنم.
شخصی که برای زدن بار مغزش رو مسلح میکنه باری نخواهد زد و جای رو میزنه که مغزش بهش دستور میده و حداقل جاری رو میزنه که فرکانس 14.21 مغزش تاثیر گذاشته.
اما کسی که ذهنش رو خالی کرده و در واقع با فکر باز و بدون در نظر گرفتن سند و علامت و حرف این و اون انتن بزنه موفق خواهد بود.
شما طلای مخفی کنید و اگه نتونستید پیداش کنید انتن ها رو بدید دست یه بچه تا شما رو ببره رو طلا.

استاد حمزه عزیز
یعنی با همون قدرت حرکت میکنند آنتنها؟
من بشخصه اعتقاد دارم اگر قرار بود باری رو در جایی پنهان کنند واقعا نشونه ای که به این راحتی پیدا بشه قرار نمیدادند.
مخصوصا منطقه ما که همش صاف صاف هستش و واقعا باید با ردیاب و فلزیاب توش کار کرد؟

جمعه 12 دی1392 - 12:00am
استاد
استاد
آواتار کاربر

علم ساخت ردیاب فوق العاده پیشرفت کرده ولی متاسفانه اپراتوری اون اصلا پیشرفتی نکرده و با وجود بهترین ردیاب دنیا که الان داریم باز عقب هستیم و علت اون هم بلد نبودن اپراتوری هستش.امیدوارم اساتید چون استاد اریا باز بیان و تو پیشرفت اون پیش قدم بشن و من که تمام چیزای که یاد گرفتم مدیون ایشون هستم باز یادبگیرم و با تمرین و کار کردن با ردیاب شاید بتونم پیشرفت کنم.موفق باشید.

جمعه 12 دی1392 - 12:02am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 183 , 184 , 185 , 186 , 187 , 188 , 189 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 40 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure