انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 17 مهر1403 - 2:57am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 199 , 200 , 201 , 202 , 203 , 204 , 205 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ferari نوشته است:
با سلام و ارادت خدمت تمامی دوستان عزیز
اول از همه برای اینکه برای بعضی از دوستان در خصوص تاریخ عضویتم سوالی پیش نیاد باید خدمتتون عرض کنم که نام کاربریم با اسم و نام خانوادگی بنده یکی بود و امکان شرکت در بحث های این انجمن برام راحت نبود به همین علت مجبور شدم برای اینکه با آرامش در بحث ها حضور داشته باشم با نام کاربری جدید وارد بشوم . از تمامی دوستان خوبم عذر خواهی می کنم .
در زیر لینک مربوط به دو آزمایش صورت گرفته از اتاقک اصلی یک تپه باستانی می باشد که طبق اسناد و شواهد بدست آمده محل دفن یک زوج که از بزرگان زمان خود بوده می باشند . این اتاقک بخشی از یک غار زیر زمینی می باشد که تپه باستانی دقیقا در بالای آن قرار گرفته شده و با استفاده از راهروی ورودی تپه به این اتاقک راهنمایی می شوید . آزمایشات صورت گرفته نتایج تست کف این اتاقک است که کاملا پوشیده از خاکستر می باشد . از تمامی اساتید و دوستان درخواست دارم نظراتشونو نسبت به تست های انجام گرفته اعلام و منو نسبت به نحوه ادامه کار راهنمایی بفرمایند لازم به ذکر است این نتایج به صورت جدول دسته بندی و در لینک های زیر قرار دارند
http://www.xum.ir/images/2014/01/08/1leVhB.jpg
http://www.xum.ir/images/2014/01/08/3PG2f5.jpg

سلام
دوست عزیز هر چند حجم رو برامون نگذاشتی
ولی با توجه به اینکه تغییر وزن زیادی نداری به نظر مورد درستی میاد.

@};- @};- @};-

پنج شنبه 18 دی1392 - 12:14am
آواتار کاربر

سلام kani جان شبتون بخیر باشه...ممنونم از جوابی که گذاشتین .
متاسفانه در محل اصلی به خاطر نبود فضای کافی از 2 طرف هدف امکان حجم گیری برام مقدور نیست ...فقط تونستم همین تست هارو انجام بدم .... ممنون میشم اگه برای تست بعدی نکاتی که مفید هست رو به من بگید تا بتونم در تست سوم ازشون استفاده کنم

پنج شنبه 18 دی1392 - 12:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
دوستان شب همه بخیر امشب با یه نفر که چند تا سند داشت ملاقات کردم و بعد این که تونستم طلای توی خونشو پیدا کنم قرار گذاشتیم از چند روز دیگه برم برای کار سندهاش

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

پنج شنبه 18 دی1392 - 12:42am

hamze2000 نوشته است:
atashعزیز مورد شما چند نکته خوب و اموزنده داره که از دوستان می خوام بهش توجه کنن.
1-اگه چیزی های که تو سند رو شما دقیقا طبق سند(عمق-وزن بار) با ردیاب زدید نشان از خطای ذهن شما هستش
2- اگه عمق های که تو سند برای بار و سر بار درست باشه محل شما که ردباب زدی درست هستش.
علت هم اینکه اگه شما با ولوم نیم و گلد یک و دو وزن 31 کیلو رو زده باشی ردیاب بخاطر نوع فرکانس و عمق سر بار در واقع سر بار رو گرفته ولی شما نقطه اون رو دقیق نزدی و اگه با گلد 4 و 5 وزن یک و نیم تن رو زدی در واقع بار اصلی رو زدی.متاسفانه مگنت و عمق های که زدی نامفهوم هستش و نمیشه بیشتر به شما کمک کرد.لطف با دقت دوباره ردیاب بزنید و حجم و عمق رو با گلد یک و 5 بزنید و مقدار اونا رو بهمراه مگنت دقیق بگید تا بتونیم کمک کنیم.موفق باشید.

مهندس با سلام خدمت شما

1-دستگاه در مد گلد 1و2 با وزن 31 کیلو و تا فاین +1 جواب میداد و مابعقی رو رد میکرد قدرت ولوم رو کم بود البته وزن رو از رو یک کیلو شروع کردیم تا 31 کیلو جواب داد و در سند هیچ وزنی داده نشده با مقداری که در سند قید شده مقدار وزن باید همون 30 تا 40 کیلو باشه. ( مشکل دستگاه اینجاس که 31 میپره رو 40 ) که اینجا نمیشه وزن درست رو پیدا کرد. ولی باید در همین بازه باشه.
2- حفره رو رو 6 جواب داد که طی آزمایشی که جای دیگه انجام دادیم و ابعاد حفره کاملا درست بود در اینجا رو 6 باید چنین ابعادی رو بد که باز ابعاد اتاق باید در حدود 1.40*70 باشه رو میگیره.( از ابعاد بدست آماده اطمینان داریم) و باز طبق سند باید همین مقدار باشه.
3- طبق سند اندازه حفره و میزان وزن بار در سر باری باید همین باشه.
4-گلد 3 در این نقطه ضعیف کار میکنه و نمیتونه کامل ضربدر کنه.
5-گلد 4و5 وزن در همان نقطه 1.6 تن و عمق بالای 5 متر میده با قدرت ولوم بیشتر میده ( واسه خزانه)
6- مگنت رو w70 جواب میده . بیشتر و کمتر رو رد میکنه. مقدار متراژ رو w70 و گلد 4و5 و فرکانس 1331.5 تو یک متراژ میزنه .
7- طبق سند ما دو خمره که در هر خمره 45 هزار سکه در اتاقی کوچک نهاده و بر روی آن تخته سنگ نهاده طبق سند سر باری در عمق 1.80 بوده و راه ورود به خزانه پیدا کردن سر باری است و در عمق 7 متری خزانه اصلی میباشد.( خلاصه سند)
لازم به ذکر میباشد که ما درغاری اتاق بسته 2*1.20 را با w14 گرفتیم و این موردی بود که امتحان درست پس داده.
(گلد 1و2 و فرکانس 2002 و 6100 عمق 1.80 و وزن 31 کیلو جواب داد و مد 4و5 و فرکانس آزاد 1331.5 در همان نقطه به وزن 1.6 تن و عمق 5 متر و مگنت 2 رو w70 در همین متراژ جواب داد)
حالا به نظر شما دوستان این جواب های دستگاه برای سند موجود درسته.

کسانی که با ما هم فکر هستن به ما آرامش می دهند و کسانی که مخالف ما فکر می کنند به ما دانش می دهند.

پنج شنبه 18 دی1392 - 1:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان با تشکر از همه شما عزیزان میشه لطفأ بگین برای محدوده 300متر مربع از چه فرکانس و گولدی با کدوم ولوم کمترین خطارو داره

پنج شنبه 18 دی1392 - 1:14am

jafar نوشته است:
دوستان با تشکر از همه شما عزیزان میشه لطفأ بگین برای محدوده 300متر مربع از چه فرکانس و گولدی با کدوم ولوم کمترین خطارو داره

فرکانس 1331.5 و گلد 2 و ولوم قدرت بالا باشه
البته شما عمق رو نگفتی

کسانی که با ما هم فکر هستن به ما آرامش می دهند و کسانی که مخالف ما فکر می کنند به ما دانش می دهند.

پنج شنبه 18 دی1392 - 1:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

atash نوشته است:
jafar نوشته است:
دوستان با
تشکر از همه شما عزیزان میشه لطفأ بگین برای محدوده 300متر مربع از چه
فرکانس و گولدی با کدوم ولوم کمترین خطارو داره

البته شما عمق رو نگفتی

اتش جان عمقش کمه اما در مورد گلد 2 فکر کنم تو بازه استخان باشه و 1331.5 یکی از کاربرا فکر کنم نوشته بود به مدفوع بعضی حیوانات واکنش داره

پنج شنبه 18 دی1392 - 1:35am

jafar نوشته است:
atash نوشته است:
jafar نوشته است:
دوستان با
تشکر از همه شما عزیزان میشه لطفأ بگین برای محدوده 300متر مربع از چه
فرکانس و گولدی با کدوم ولوم کمترین خطارو داره

البته شما عمق رو نگفتی

اتش جان عمقش کمه اما در مورد گلد 2 فکر کنم تو بازه استخان باشه و 1331.5 یکی از کاربرا فکر کنم نوشته بود به مدفوع بعضی حیوانات واکنش داره

این فرکانس های هست که ما جواب گرفتیم.

پنج شنبه 18 دی1392 - 1:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنونم اتش جان از راهنمایی ارزنده شما انشاالله منم جواب بگیرم

پنج شنبه 18 دی1392 - 1:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ali7777 نوشته است:
منم توهفته بعددرصورت خوبی ابوهوایه جایه علایم دارکه قبلاباپارسی عزیزچک شده.سنگه مارکه نگاش به تپه است وبا22هم حفره یه قشنگی زدم میرم واسه زدنوونتایجشومیذارم .ولی دوستان به قدرته انتن هاهم دقت نکنیدوبریده بریده نباشه وبی جون چون ذراته .ازفاصله هم اگرانتن قدرتش کم بشه وبریده ترذراته طبقه تجربیاته من ازکاره قبلیم.

سلام علی جان خیلی ممنون از لطفتون که تجربتو در اختیار ما میگزارید
منظور تو متوجه نشدم میشه بیشتر در مورد بریده شدن آنتن توضیح بدهید

پنج شنبه 18 دی1392 - 3:00am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 199 , 200 , 201 , 202 , 203 , 204 , 205 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 38 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure