انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 17 مهر1403 - 2:53am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 200 , 201 , 202 , 203 , 204 , 205 , 206 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

atash نوشته است:
با سلام خدمت همه دوستان گلم اگه میشه دوستان کمک کنن
موردی رو دارم کار میکنم که به صورت زیر جواب گرفتم حالا نظر دوستان چیه جای کار کردن داره یا نه؟
1-دستگاه در مد گلد 1و2 با وزن 31 کیلو و تا فاین +1 جواب میداد و مابعقی رو رد میکرد قدرت ولوم کم .
2- با فرکانس آزاد 6100 و 2002 و1331.5 جواب میده.
3- حفره 1.40*70 رو میگیره
4- طبق سند اندازه حفره و میزان وزن بار درسته
5-گلد 3 میگیره و بیشتر رد میکنه
6-گلد 4و5 وزن در همان نقطه 1.6 تن و عمق بالای 5 متر میده با قدرت ولوم بیشتر
7- مگنت برای گلد 4و5 w70 جواب میده . بیشتر و کمتر رو رد میکنه.
8- طبق سند ما دو خمره که در هر خمره 45 هزار سکه در اتاقی کوچک نهاده و بر روی آن تخته سنگ نهاده طبق سند سر باری در عمق 1.80 بوده و راه ورود به خزانه پیدا کردن سر باری است و در عمق 7 متری خزانه اصلی میباشد.( خلاصه سند)
لازم به ذکر میباشد که ما درغاری اتاق 2*1.20 را با w14 گرفتیم و این موردی بود که امتحان درست پس داده.
حالا به نظر شما دوستان این جواب های دستگاه برای سند موجود درسته.

سلام دوست عزیز من یه همچین موردی را قبلا زدم و کاملا خطا بود و نهایتا یک لانه سنجاب با این ابعاد بدست آمده از ابعادتم مشخصه تا خم با این تعداد سکه نمی تونه اونجا باشه در ضمن طبق تجربه های دوستان و اساتید وزن برای یکبار واقعی درست نیست
موفق باشی

پنج شنبه 18 دی1392 - 3:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamze2000 نوشته است:
atashعزیز مورد شما چند نکته خوب و اموزنده داره که از دوستان می خوام بهش توجه کنن.
1-اگه چیزی های که تو سند رو شما دقیقا طبق سند(عمق-وزن بار) با ردیاب زدید نشان از خطای ذهن شما هستش
2- اگه عمق های که تو سند برای بار و سر بار درست باشه محل شما که ردباب زدی درست هستش.
علت هم اینکه اگه شما با ولوم نیم و گلد یک و دو وزن 31 کیلو رو زده باشی ردیاب بخاطر نوع فرکانس و عمق سر بار در واقع سر بار رو گرفته ولی شما نقطه اون رو دقیق نزدی و اگه با گلد 4 و 5 وزن یک و نیم تن رو زدی در واقع بار اصلی رو زدی.متاسفانه مگنت و عمق های که زدی نامفهوم هستش و نمیشه بیشتر به شما کمک کرد.لطف با دقت دوباره ردیاب بزنید و حجم و عمق رو با گلد یک و 5 بزنید و مقدار اونا رو بهمراه مگنت دقیق بگید تا بتونیم کمک کنیم.موفق باشید.

سلام حمزه جان اگه بخاطر داشته باشید فرموده بودید برای جایی که بار واقعی داره 2 تا وزن دادی برای بار پلمپ 70 کیلو برای جای دارای هواکش بالای 200 ولی الان چطور برای وزن 31 کیلو تایید می کنید
میشه توضیح بدهید

پنج شنبه 18 دی1392 - 3:11am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلامی دوباره خدمت دوستان کاوشگر
خوشحالم از اینکه یه خبر خوب رو اعلام کنم و از اینکه دوست عزیز بنده اجازه دادند تا نتایج تستهای ردیاب و نتایج حفاری رو خدمت شما ارائه بدم تشکر میکنم.
زیاد وارد بحثهای حاشیه نمیشم فقط بعضی دوستان اومدن و بعضی مطالب نادرست رو اعلام کردند که امیدوارم
شما دوستان عزیز با این پست تا حد بسیار زیادی براتون روشن بشه این مطالب.
جایی کار شده که نه نسخه ای و نه سندی وجود داشته. یه تپه بوده که نتایج زیر رو به دنبال داشته است.

طلا:
با همه گولدها و با فرکانسهای آزاد وزن طلا شده 6.3 تن.
نقره:
با نقره 2 و فرکانس 86.15 و 38.96 وزن شده 2 تن.
فرکانس 99.02 هم زده شده اما بسیار ضعیف که نمیشه به حساب آورد.
مس:
با فرکانسهای آزاد و مود مس وزن شده 3 تن.
حفره:
حفره اصلا نزده یا بسیار ضعیف!!!
مگنت:
80
حجم:
4 در 4
عمق:
7 متر
...........................................
از فاصله صدمتری و از فاصله نزدیک وزن همان بوده است.
..........................................

نتیجه حفاری با دو ساعت کار با لودر:
ابتدا به عوامل خطا بپردازم که ایشون در تماسی که با بنده داشتن این تستها رو مطرح کردند وخیلی دودل بودم که بعضی از این تستها درسته و بعضی غلط
در نهایت به این شکل نتیجه گرفتم که مورد نقره درسته و بودن بار سکه رو تایید کردم اما طلا و مس رو کاذب دونستم.
وزن برای طلا اصلا درست نبود و همچنین مس. همین برام کافی بود که اونارو رد کنم. از طرفی حجم و عمق هم درست به نظر میومد و با توجه به مگنت و وزن نقره ، نقره رو تایید کردم.
خداروشکر نتیجه بسیار درستی از آب دراومد. هر چند که ارزش بالایی نداره اما کار و نتیجه ش بسیار با ارزشه.

بار دو خمره پلمپ از سکه های نقره قباد ساسانی هست و تعداد سکه ها هم حدودا 900تایی میشه.
اینم دو عکس از یه نمونه سکه که در حفاری بدست اومده.
@};- @};- @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 18 دی1392 - 3:23am
مدیر کل
مدیر کل

بسیار عالی کانی عزیز خسته نباشید به شما و دوستتون تبریک میگم. :ymapplause: :ymhug:
امیدوارم دوستان از نتیجه کار شما با توجه به توضیحاتی که فرمودین استفاده لازم رو ببرن.
در ضمن بد نیست این تصاویر در قسمت یافته های ردیاب انجمن هم قرار بگیره. :YMPEACE: :D

پنج شنبه 19 دی1392 - 3:38am
آواتار کاربر

Kani نوشته است:
خوشحالم از اینکه یه خبر خوب رو اعلام کنم و از اینکه دوست عزیز بنده اجازه دادند تا نتایج تستهای ردیاب و نتایج حفاری رو خدمت شما ارائه بدم تشکر میکنم.
زیاد وارد بحثهای حاشیه نمیشم فقط بعضی دوستان اومدن و بعضی مطالب نادرست رو اعلام کردند که امیدوارم
جایی کار شده که نه نسخه ای و نه سندی وجود داشته. یه تپه بوده که نتایج زیر رو به دنبال داشته است.

طلا:
نقره:
مس:
حفره:
مگنت:
80
حجم:
4 در 4
عمق:
7 متر

ابتدا به عوامل خطا بپردازم که ایشون در تماسی که با بنده داشتن این تستها رو مطرح کردند وخیلی دودل بودم که بعضی از این تستها درسته و بعضی غلط
در نهایت به این شکل نتیجه گرفتم که مورد نقره درسته و بودن بار سکه رو تایید کردم اما طلا و مس رو کاذب دونستم.
وزن برای طلا اصلا درست نبود و همچنین مس. همین برام کافی بود که اونارو رد کنم. از طرفی حجم و عمق هم درست به نظر میومد و با توجه به مگنت و وزن نقره ، نقره رو تایید کردم.
خداروشکر نتیجه بسیار درستی از آب دراومد. هر چند که ارزش بالایی نداره اما کار و نتیجه ش بسیار با ارزشه.

بار دو خمره پلمپ از سکه های نقره قباد ساسانی هست و تعداد سکه ها هم حدودا 900تایی میشه.
@};- @};- @};-

درود به همه دوستان و زحمت کشان از مهندس حمید و آقا مجتبی گرفته تا آقا حمزه و آقا جاوید و آقا کانی آقا مهدی و تمام کسانی که واسه به ثمر رسیدن تلاش بچه ها از هیچ کمکی دریغ نکردن
آقا مبارک باشه انشالا بیشتر شو ببینی
امیدوارم بقیه بچه ها هم موفق بشن به امید خدا :YMPRAY:

پنج شنبه 19 دی1392 - 3:52am
آواتار کاربر

درود استاد کانی بنده چندروزی هست ردیاب انجمن به دستم رسیده تمرینات تو خونه رو با کمک آقا حمزه انجام دادم شما می تونید استراتژی یک جستجو رو از ابتدا برام بگید چون فکر میکنم چیزی که آدم با تجربه تو محل بدست میاره خیلی مفید تره
مثلا شروع حرکت از کدوم سمت منطقه باشه ؟ با چه فرکانسی شروع کنم با ولوم چند ؟ایا با همون فرکانس و ولوم تا نقطه شدن ادامه بدم ؟برا تست نقطه تمام حالات گلد باید همه رو از 4 طرف چک کنم ؟اگه فلز دیگه ای رو زد اونم باید از 4 طرف چک کنم ؟واسه نقطه دقیق چیکار باید بکنم ؟ حجم و عمق رو با چه فرکانسی باید بدست بیارم و ولوم چند؟ آنتن چه موقع باسیم چه موقع بی سیم باشه ؟و خلاصه هر ریزه کاری دیگه ای که داره .....
البته استاد کانی عزیز فکر کنم همه با بنده هم عقیده باشن که جستجوی یک مطلب در حدود 200 صفحه کار آسونی نباشه بنده خودم تمام این 200 صفحه رو مطالعه کردم و واقعا پراکندگی و گستردگی نظرات درمورد یک موضوع خاص برای افراد تازه کار بسیار آزار دهنده است واسه همین دارم یه فایل آماده می کنم که به اکثر سوالات تازه کارها جواب میده شما هم اگه لطف کنید و پاسخ بنده رو بدید می تونم از این مطلب هم در رفع ابهامات کاربران جدید استفاده کنم
بنده رو مدیون خودتون میکنید اگه جواب بدین
سپاسگزارم
اینم اون فایلی که عرض کردم
http://s5.picofile.com/file/8108010026/1.rar.html

پنج شنبه 19 دی1392 - 4:12am
استاد
استاد

Kani نوشته است:

طلا:
نقره:
مس:
حفره:
مگنت:
80
حجم:
4 در 4
عمق:
7 متر

@};- @};- @};-

درود بر شما
مبارک باشه
راستی در صورت امکان مجدد با این فرکانسها وزن گیری کنه و تا ببینیم در هوای ازاد ردیاب چند کیلو این وزن واقعی را میزنه اگه به دو تن نزدیک بود یک نفر دیگه وزن گیری کنه که مشخص بشه قدرت مگنت بدن چقدر در وزنها تاثیر داره
در ضمن با فرکانسه 343.3 برای طلا وزن گیری شده یا نه و اگه با این فرکانس تست شده وزن اونها برابر با فرکانسهای دیگر دستی و خود ردیاب بوده

پنج شنبه 19 دی1392 - 4:14am
مدیر کل
مدیر کل

مبارکتون باشه کانی جان یادتون باشه به اونهایی که ندارند کمک کنین خداوند بازم بهتون میده

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

پنج شنبه 19 دی1392 - 5:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام به همه دوستان و اساتید
ضمن تقدیر وتشکر از آقا مجتبی و حمید آقا
دستگاه من دیروز به دستم رسید :YMPARTY: :O) فعلا تو خونه دارم تمرین میکنم ایشالا بعد اینکه تونستم آنتنها رو درست کنترل کنم تا جایی که توان داشته باشم برای تستها درخدمتتون خواهم بود
با تشکر از همگی

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

پنج شنبه 19 دی1392 - 7:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کانی جان شماچطوری نتیجه گرفتی 6تن طلاغلطه ونقره ش درسته ؟؟؟پس یعنی طلاومس وفرکانس ازادهاکاذب بوده وبایدروشون کارنمود؟؟

پنج شنبه 19 دی1392 - 9:44am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 200 , 201 , 202 , 203 , 204 , 205 , 206 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 26 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure