انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 22 مهر1403 - 2:44am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با درود به همه دوستان @};-
قبلا هم عرض کردم برای اینکه وزنهای کاذب را حذف کنید، پس از اینکه ردیابی کردید(البته با گرفتن دستها بالاتر از دستگاه، حدود 25 الی 30 سانت دورتر) و جا و حجم هدف مشخص شد، برای گرفتن وزن دقیق دستها را به پهلوها چسبانده بطوریکه آنتنهای برنجی همسطح و هم راستا با سطح بالایی دستگاه قرار گیرند و فاصله آنها با یکدیگر تقریبا 30 سانتیمتر باشد و سپس با شروع کردن از وزن پایین به بالا با فرکانس دقیق از قبل تست شده برای خودتان مثلا 55.80 که برای من 55.75 میباشد، از روی هدف عبور کنید و تا جایی که دیگر آنتنها یکدیگر را قیچی نکنند ادامه دهید و به این شکل اول اینکه تقریبا وزنهای کاذب نخواهیم داشت دوم اینکه نقطه دقیق هدف در حجم بدست آمده آشکار میشود و سوم اینکه به بودن هدف واقعی بیشتر میشود امیدوار بود :ymblushing:

چهارشنبه 8 آبان1392 - 8:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
حمزه جان از این که مکانتان لو رفت خیلی خیلی ناراحت شدم

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 8 آبان1392 - 8:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان سعی کنید حتما موردی که در بالا عرض کردم را خودتان تست کنید (یکبار با دستهای بالاتر از دستگاه و بعد با وضعیتی که من ذکر کردم) و سپس نتیجه را برای دیگر دوستان و بنده اعلام بفرمایید
با سپاس :)

چهارشنبه 8 آبان1392 - 8:13pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

اشکالی نداره جعفر عزیز.من به این زودی ها تسلیم نمیشم.امشب هم یه جای دیگه ردیاب زدم که بخاطر سنگ های بزرگ از بغل حفاری کردیم که بعد از یک متر یکی از دوستان که داخل سوراخ بود یهو سوراخ فرو رفت و اوفتاد داخل یه اتاقک.بعد از دقت کردن دیوارها کامل سفید انگار گچ کاری شده بود.اتاق سفید خانه بود.بخاطر نزدیک شدن چوپان محل رو حسابی با خاک و سنگ مخفی کردیم و منتظر میشیم تا هوا سرد بشه و این چوپان ها برن بعد شروع کنیم.عمق زده 3 متر و حجم هم دقیقا حجم سفید خونه بود.البته جای هم که فقط سفال خارج میشه و منطقه پر از سفال بود ردیاب زدم که انتن ها هیچ واکنشی نداشتن.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

چهارشنبه 8 آبان1392 - 8:44pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

کوروش عزیز من از روش شما استفاده می کنم و خیلی هم دقیق میزنه.به دوستان هم گفتم که طلا رو داخل یه اهن زنگ زده بزارن.هر وقت تونستن وزن دقیق اینا رو جدا جدا بزنن و دقیق رو اون قیچی کردن برن و دنبال دفینه بگردن.یه اشتباه با این ردیاب کاملا شما رو دلسرد می کنه.والله من هنوزم نمیگم این ردیاب رو بلد شدم و خیلی مونده تا روش درست کار با این ردیاب رو یاد بگیرم.فقط اینو بگم تکیه به 5 گلد خوده ردیاب یعنی 50% خطا و باید از فرکانس ازاد حتما استفاده بشه.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

چهارشنبه 8 آبان1392 - 8:58pm

با سلام خدمت دوستان واساتيد بنده هم تازه عضو اين سايت شدم ازاين ردياب يكي هم توسط دوستان به دست من رسيده كه حدودا ده روزي ميشه بنده با كمي تمرين در خونه سه روز پيش بادوستان به حفاري رفتيم يك جايي رو ردياب زد كه با پنج مود طلا هم جواب داد وزن حدود پنج كيلو وعمق هم دو متر دستگاه رو پنج دقيقه خاموش كردم دوباره روشن كردم ودر مود دستي چند تا از فركانسهاي دستي طلا رو دادم كه باز هم به اون نقطرو زد وفركانس دستي مگنت7935 راهم زدم كه اون نقطرو نگرفت با مشورت دوستان اونجارو حفاري كرديم كه در حدود1 متر و80 سانت به يك سنگ رسديم كه وزن اون حدود شش كيلويي ميشد رو از زمين در اورديم دوباره ردياب زدم ديگه اونجا رو نميزد و انتنها به سمت سنگي كه در اورده بوديم رفتند سنگ رو شكونديم ولي چيزي نبود ردياب به اندازه وزني كه ميدادي تكه هاي سنگو ميگرفت يتيكه از سنگو با خودم اوردم بافركانس 5580 كه تو سايت بودزدم ولي ديگه انتها سنگو نميزد وبه سمت طلاي واقعي ميرفت

چهارشنبه 8 آبان1392 - 9:29pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

نمیدونم چرا تا بغل بار میرم ولی قسمت نمیشه..........
دوستان اول حسابی در شرایط مختلف تمرین کنید بعد برن بیرون.راز پیروزی همین تمرینه ولی نمیدونم چرا از این واژه ساده اینقدر ساده رد میشیم!!!!!!?

چهارشنبه 8 آبان1392 - 9:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقاپس وزن چي شدواقعازيره خاك كسي تست زده ببينه اونوميزنه يانه؟؟؟؟به نظرم بايديه فركانس تومحدوده دفينه پيداكنيم ببينم دستگاه ميتونه اونوتواون عمق سنس كنه يانه .به نظرم هم فركانسي كه ميگم هم مهمه هم اينكه 35ميتونه فركانسوبه عمق بده واون جنسوببينه.چون طلا18يا24كه فركانسش جديده وفركانسش فرق ميكنه .شماخودتون فكركنيدطلا1000سال زيره خاك باشه خب طبيعي فركانس وهرچيش عوض بشه

چهارشنبه 8 آبان1392 - 9:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
hamze2000 نوشته است:
نمیدونم چرا تا بغل بار میرم ولی قسمت نمیشه..........
دوستان اول حسابی در شرایط مختلف تمرین کنید بعد برن بیرون.راز پیروزی همین تمرینه ولی نمیدونم چرا از این واژه ساده اینقدر ساده رد میشیم!!!!!!?

همزه جان من ته دلم روشنه که انشالله با این تلاشهایی که شما میکنید به نتیجه خواهید رسید

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

چهارشنبه 8 آبان1392 - 9:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ايشالاحمزه جان موفق ميشي وميايم يه شام پيشت تويه پنت هاووست داداش

چهارشنبه 8 آبان1392 - 10:04pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 356 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure