انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 16 مهر1403 - 1:47am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 229 , 230 , 231 , 232 , 233 , 234 , 235 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استاد
استاد
آواتار کاربر

mojtaba gold نوشته است:
سلام به همه اقای حمزه در مورد تست های که من گرفتم نظر شما چی به نظر شما حفاری کنم از اقا جاوید هم تشکر میکنم من تو اولین فرصت امشب اگه شد تست میکنم فرکانس ها رو

مجتبي عزيز فركانس 343.3 رو من با طلا تست كردم و مال طلا هستش و شما ميگيد اين فركانس در محل نگرفته پس در واقع دستور حفاري دادن خيلي سخت هستش گفتنش.بهتره براي حفاري عجله نكنيد و دوباره با فركانس هاي ازاد مخصوصا 21.04 و 343.3 محل رو دوباره بزنيد.موفق باشي

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 4 بهمن1392 - 1:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
atash نوشته است:
سید جواد نوشته است:
atash نوشته است:
سلام به همه دوستان
می خوام چند مورد رو با شما در میون بزارم و شما هم تست کنید و نظرتون رو بگین.
1-برای آنتن زنی بهتر است دستگاه با آنتن هفت متر فاصله داشته باشد . یا می توان دستگاه فرستنده را کنار گذاشته و تا شعاعی که دستگاه ساپورت میکند دور شویم طی دلایلی دستگاه به همراه آنتن به شعاع 7 متری خود را نمی تواند به درستی سنس کند.که اگر هم سنس در این شرایط جواب داده به بعضی از دلایلی که توضیح بسیاری دارد می باشد.

دستگاهی به دست ما رسیده که در حفاریهای مصر باستان استفاده میشه و اصول کار هردو به یشکل هست و جالب هست که فرکانسی که برای شناسایی استفاده میشه 3111.5 و 5900.0بوده من میخوام توسط این دستگاه بتونم فرکانس های نزدیک به دستگاه انجمن رو پیدا کنم ولی امید وارم که بازه فرکانسی fpl35 جواب بده.

مصر باستان؟
بیخیال بابا یعنی اینقد جامعه ی جهانی بدبخته که با این ردیاب برن اهرام ثلاثه کاوش :D
حالا از کجا تهیه کردید؟ساخت کجاست؟ قیمت؟

دوست عزیز
اینجور که پیداس شما هیچ سر رشته ی از کار دستگاهای فرکانسی نداری ~X( و هدف شما فقط بالا بردن تعداد پست هاس :ymapplause:

از آقا حمید خواهش میکنم به دوستان در خصوص اینکه بیشترین دستگاه های موجود بر اساس فرکانس کار میکنن توضیح بدن .تا دوستان سطح آگاهیشون بالا بره. :-B
ضمنا دستگاه به شکل و اندازه نیست به کاراییشه. ;)

ببین مهندس من اصلا اهل جر و بحث نیستم فقط یک قسمت از پست آقا حمید در مورد ردیابی که عکسش رو گذاشتی مجددا میزارم بلکه یک مقدار تامل کنی:
آتش عزیز اگر شما هنوز در کار با این ردیاب ابتدای کارتون هست اما بسیاری از دوستان مراحل اولیه رو طی کردن. اینکه شما بفرمایین بنا به دلایلی باید 7 متر فاصله از دستگاه وجود داشته باشه مطلب درستی نیست! اگر واقعا دلایلی برای این مساله دارین لطف کنین برای من بصورت مشروح بیان کنین. وانگهی وقتی ما از نقطه زنی با دقت 10 سانت صحبت میکنیم و این مطلب واقعا هم درست هست ؛ چطور ممکنه دستگاه در کنار آنتن تا 7 متری نتونه سنس درست داشته باشه؟! پس نقطه زنی و قیچی درست روی هدف چطور حاصل شده؟! :D
دستگاهی که تصویرش رو گذاشتین ساخت Vector Trek هست و چیز خاصی هم نیست که فکر کنین ردیاب واقعا خوبی هست. در تستهای مختلف هم به حرف من میرسین و میتونین دستگاه رو هم باز کنین ببینین چی درش استفاده شده! :D

مصر باستان :D
مرده ی تو قبرستون خنده اش میگیره یکی از بزرگترین تمدن های بشری رو با این ردیاب پیدا میکنن :D واقعا که... اصلا فروشنده ی خوبی نیستی :))

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

جمعه 4 بهمن1392 - 1:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام اقا حمزه من با فرکانس 20.02 هم رفتم و سر هدف قیچی شد ولی فقط فرکانس 343.3رو دوستان گفته بودن برای سفال هستش من شاید زهنم روی همین فرکانس خراب شده بود رفت سر جای دیگه ولی دوباره تست گرفتم رفت سر هدف قیچی شده ولی همه کارهام درست بود به جز این که اینم الان تست کردم رفت سر هدف نظرتون چی حفاری بشه

جمعه 4 بهمن1392 - 1:46pm

ببین مهندس من اصلا اهل جر و بحث نیستم فقط یک قسمت از پست آقا حمید در مورد ردیابی که عکسش رو گذاشتی مجددا میزارم بلکه یک مقدار تامل کنی:
آتش عزیز اگر شما هنوز در کار با این ردیاب ابتدای کارتون هست اما بسیاری از دوستان مراحل اولیه رو طی کردن. اینکه شما بفرمایین بنا به دلایلی باید 7 متر فاصله از دستگاه وجود داشته باشه مطلب درستی نیست! اگر واقعا دلایلی برای این مساله دارین لطف کنین برای من بصورت مشروح بیان کنین. وانگهی وقتی ما از نقطه زنی با دقت 10 سانت صحبت میکنیم و این مطلب واقعا هم درست هست ؛ چطور ممکنه دستگاه در کنار آنتن تا 7 متری نتونه سنس درست داشته باشه؟! پس نقطه زنی و قیچی درست روی هدف چطور حاصل شده؟! :D
دستگاهی که تصویرش رو گذاشتین ساخت Vector Trek هست و چیز خاصی هم نیست که فکر کنین ردیاب واقعا خوبی هست. در تستهای مختلف هم به حرف من میرسین و میتونین دستگاه رو هم باز کنین ببینین چی درش استفاده شده! :D

مصر باستان :D
مرده ی تو قبرستون خنده اش میگیره یکی از بزرگترین تمدن های بشری رو با این ردیاب پیدا میکنن :D واقعا که... اصلا فروشنده ی خوبی نیستی :))[/quote]
دوست عزیز من هدفی برای فروش دستگاه یا بحث کردن ندارم و در خصوص این مورد با مهندس حمید بحث کردم باز هم میگم شما تا اطلاعات نداری وارد بحثی نشو. مرسی

کسانی که با ما هم فکر هستن به ما آرامش می دهند و کسانی که مخالف ما فکر می کنند به ما دانش می دهند.

جمعه 4 بهمن1392 - 2:27pm

برام یه سوال پیش امده که چرا همه شما غیر از حمید زمانی که بحث در مورد یک روش جدید میشه همه تا دندان مصلح میشن تا کامنت طرف رو زیر سوال ببرین . این چنین کامنت ها برای کسانی هست که در خصوص دستگاهای فرکانسی اطلاعات دقیق دارند . نه شما دوست عزیز سید جــــــــــــــــــــــواد.

کسانی که با ما هم فکر هستن به ما آرامش می دهند و کسانی که مخالف ما فکر می کنند به ما دانش می دهند.

جمعه 4 بهمن1392 - 2:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام جناب حمزه تحقيقتون در مورد اثر حذف انتنهاي تلسكوپي توي رديابي به كجا رسيد ؟

جمعه 4 بهمن1392 - 3:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
atash نوشته است:
برام یه سوال پیش امده که چرا همه شما غیر از حمید زمانی که بحث در مورد یک روش جدید میشه همه تا دندان مصلح میشن تا کامنت طرف رو زیر سوال ببرین . این چنین کامنت ها برای کسانی هست که در خصوص دستگاهای فرکانسی اطلاعات دقیق دارند . نه شما دوست عزیز سید جــــــــــــــــــــــواد.

مهندس من کاری به روش ردیابی ابداعی حضرتعالی ندارم کار با ردیاب یک چیز کاملا تجربیه این نیست که من به شما بگم فرکانس طلا 5433 هست فلانی بگه نه 5000 هست حمید هم خدا نیست تا اینجا درست، من میگم این ردیابی که دست شماست به اون غلضتی که ازش تعریف میکنی نیست آخه تمدن مصر یک کوزه طلا نیست که بگن توی زمین به مساحت 1000 متر یک کوزه طلاست ردیاب بیارید پیدا کنیم....
با این حرفها مخ بچه های مردم رو کار نگیر.... با دو تا سیم جوش میخوای اهرام ثلاثه کشف کنی پوففففففففف :D

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

جمعه 4 بهمن1392 - 4:02pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

mojtaba gold نوشته است:
سلام اقا حمزه من با فرکانس 20.02 هم رفتم و سر هدف قیچی شد ولی فقط فرکانس 343.3رو دوستان گفته بودن برای سفال هستش من شاید زهنم روی همین فرکانس خراب شده بود رفت سر جای دیگه ولی دوباره تست گرفتم رفت سر هدف قیچی شده ولی همه کارهام درست بود به جز این که اینم الان تست کردم رفت سر هدف نظرتون چی حفاری بشه

مجتبي عزيز دستور حفاري دادن من كاري رو پيش نمي بره.شما كه ردياب زدي دلت چي ميگي حاجي.همين كه ذهنيت شما روي فركانس 343.3 انتن ها رو اين ور كرده نشون از قدرت بالاي ذهن تو رديابي داره و اين يه نكته مهم هستش.شما كه ردياب زدي اگه فكر مي كني درست زدي و دوست داري مهارت و تجربه ات بره بالا حفاري رو انجام بده و ببين تو عمقي كه زدي چي خارج ميشه اگه بار بود كه مباركت باشه و اگه خطا بود ببين كجاي كارت اشتباه هستش.اگه بار واقعي بود بنظر من با وجود دخالت ذهن باز اين فركانس 343.3 رو محل بايد قيچي ميشد چون مقدارش بالا هستش و مي تونه از 20 متري هم محل رو بگيره.برات ارزوي موفقيت مي كنم

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 4 بهمن1392 - 4:12pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

az56 نوشته است:
سلام جناب حمزه تحقيقتون در مورد اثر حذف انتنهاي تلسكوپي توي رديابي به كجا رسيد ؟

دوست گلم من چند جا رو بدون انتن هاي تلسكوبي زدم ولي بخاطر شرايط اب و هواي هنوز نتونستيم حفاري كنيم.بعد حفاري حتما نتايج رو قرار ميدم
چيزي كه براي من جالب بود در اين روش چند جاي رو كه زدم حداكثر وزن براي گلدهاي ردياب در نقطه 200كيلو بوده كه اين وزن براي فركانس هاي دستي در همين محل بسيار پايين هستش.يعني گلدها 200كيلو زدن فركانس هاي دستي تا 40 كيلو ميزنن و اگه چيزي خارج بشه نشون ميده فركانس هاي دستي دارن خوب جواب ميدن و اگه خطا هم باشن نشون ميده باز فركانس هاي دستي واكنش كمتري بهش دارن
نكته بعدي هم در مورد حفاري و انتن زدن هستش بدين صورت كه وقتي جاي بار واقعي وجود داشته باشه بعد از هر نيم متر حفاري و انتن زدن وزن تا دو برابر بيشتر ميشه و حجم تا حدي كمتر ميشه كه اين نكته هم مي تونه كمكي باشه.

جمعه 4 بهمن1392 - 4:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام به همه دوستان واساتید
من با بالانس کردن آنتنها خیلی راحت تر میتونم ردیابی کنم و حتی نیروی ذهن ولرزش دست رو هم تا حد زیادی میشه کنترل کرد بهتره دوستان هم یه امتحانی بکنن شاید تاثیر گذار باشه برای بالانس کردن سه تا سیخ چوبی رو به هم دیگه چسب زدم و سر اون یه وزنه قرار دادم البته من وزنه مناسب نتونستم گیر بیارم ولی با اینهم که برای امتحان انجام داد نتیجه خوب بود

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

جمعه 4 بهمن1392 - 5:45pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 229 , 230 , 231 , 232 , 233 , 234 , 235 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 38 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure