انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 22 مهر1403 - 2:45am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

بنام خدا

توجه توجه ! دوستان خوب دقت كنيد : #:-s
ضمن عرض تشكر از تمامي عزيزاني كه زحمت كشيدن و طي اين چند مدت تجربيات و فركانس هاي آزاد رو بدست اوردن @};-

بايد عرض كنم طي 6 ساعت رديابي حرفه اي و تست مداوم و خسته كننده در محلي كه پراكندگي اكسيد فلزات و ذرات فراوان داشته ؛ بايد عرض كنم كه فقط فركانس 55.85 الي 55.84 براي مسافت هاي نزديك و فركانس 610.0 كه عاليه براي مسافت هاي دور تر ؛ بقيه فركانس هاي بدست آمده اگر مكان هدف شما در صد متري باشه تا به نقطه اصلي برسيد اگر در مسير ذرات داشته باشه حتماً ذرات رو گرفته و شما رو گمراه از محل اصلي هدفتون خواهد كرد ، چون هم ذرات رو ميگيرن و هم طلا رو ! اونهم نقطه كردن بعضيهاشون كمي متغير بوده با محل اصلي هدف !
توجه كنيد لطفاً :
بايد عرض كنم كه 5 فركانس اصلي گلد و ديگر فلزات ردياب از بهترين هايي بوده كه بخوبي ذرات رو حذف كرده و فلز اصلي و واقعي رو گرفتن ! البته قلقي داره كار كردن و بدست آوردن قدرت و پيدا كردن بهترين حساسيت فركانسي و دقيق تمام فلزات ثبت شده اصلي ردياب ؛ قلقش اينه كه شما بايد قبل از شروع به رديابي قوي ترين شماره فاين مربوط به فلز مورد نظر رو بدست آورده باشيد و بذاريد روي فاين مورد نظر و بعد شروع به رديابي كنيد در ضمن براي بهتر حذف كردن ذرات روي فركانسهاي بدست آمده و فايل مخصوص خودش بايد ولوم قدرت رو كم كنيد حتي تا شماره 1 كه در اين صورت ذرات بهتر حذف شده و فلز مورد نظر بهتر سنس ميشه
طبق يافته هاي بنده طي 6 ساعت تمرين و تست مداوم بصورت حرفه اي نتايج بدست آمده براي بنده براي مقدار 12 گرم طلا به شرح ذيل بوده : براي بهتر و قوي تر سنس كردن طلا :
با فركانس گلد 1 فاين بايد +2 باشه
با گلد 2 فاين بايد روي +2 باشه
با گلد 3 كه خيلي خوبه فاين روي +1 باشه
با گلد 4 كه خيلي خوبه فاين روي +7 باشه
با گلد 5 فاين بايد روي +1 باشه
بنده اول درجه فاين رو روي عددهاي مورد نظر ميذارم و بعد شروع به سرچ ميكنم اگر جايي رو گرفت روي تمام 5 گلد و درجه فاينهاي مخصوص خودش دوباره محل رو تست ميكنم . حتماً براي پيدا كردن نقطه دقيق ولوم روي 1 يا نيم و بصورت بي سيم نقطه كنيد .
دوستان قدرت جستجوي اين ردياب مدل 35 خيلي زياد بوده شما اگر ولوم قدرت رو كامل هم ببنديد باز هم تا مدت زمان قابل مولاحظه اي سنس با دقت بالا خواهد داشت ..
فركانسهاي آزاد مگنت كه بدست اومده و فركانسهاي مگنت ردياب همه خوب هستن ولي دور برد نيستن
فركانسهاي غيره همه خوبن مثل مس و نقره و غيره ؛ مهم تر از همه فركانس هاي طلا بوده كه تشابه ذراتي زيادي دارن .. موفق باشيد ؛ برادران عزيزم باز هم شما در مكانهاي خودتون با اين نتايج بنده تست كنيد انشا.. كه به بهترين نتايج برسيد .. ياعلي . @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

جمعه 10 آبان1392 - 3:32pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

ضمن تشكر از جناب مهدي عزيز و تاييد فرمايشات ايشان جهت تكميل فرمايشات ايشان گلد 4 رو فاين ok تا 4و گلد دو از فاين 4تا7رو استخوان و سفال واكنش داره و از اين فاين خارج كني رو طلا واكنشش بهتر هستش.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 10 آبان1392 - 5:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

همین الان فرکانس فركانس 55.85 الي 55.84
تست شد خیلی خوب جواب گرفتم با 4 گرم طلا
و همچنین گلد 1 فاين +2
اینم خیلی خوب جواب داد.
در ضمن با تستها متوجه شدم که قبل از ظهر ها اصلا نباید کار کنی.

جمعه 10 آبان1392 - 5:42pm
استاد
استاد

درود بر شما
اقا مهدی این تستهای که انجام دادی ایا در زمین رطوبتی بوده یا خشک اگه رطوبتی هست به نظر من نباید روی نتایج تستها حساب باز کرد چون توی زمین رطوبتی کلا قدرت ردیاب خیلی بالاتر میره و همه چی قره قاطی میشه البته بنا به تجربه این را میگم شاید شما بتونین توی زمین رطوبتی هم خوب جواب بگیرید

جمعه 10 آبان1392 - 6:23pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

يكي از دوستان يه سوال خوب پرسيدن كه حيفم اومد اينجا نگم.
ايشون سوال كردن كه اگه طلا و سكه ها داخل يه سفال باشن چطور با فاين ميشه به وجود طلا پي برد و اون رو خطا تشخيص نداد.
اين سوال به اهميت دو مد مگنت و آزاد اشاره ميكنه.
يه اپراتور باهوش هيچ وقت به يه تست اكتفا نميكنه.براي تشخيص سكه داخل اين سفال ميشه با مد مگنت و فركانس ازاد طلا كه فقط طلا رو بزنه اون رو تشخيص داد.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 10 آبان1392 - 6:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamze2000 نوشته است:
ضمن تشكر از جناب مهدي عزيز و تاييد فرمايشات ايشان جهت تكميل فرمايشات ايشان گلد 4 رو فاين ok تا 4و گلد دو از فاين 4تا7رو استخوان و سفال واكنش داره و از اين فاين خارج كني رو طلا واكنشش بهتر هستش.

استاد حمزه من این موارد رو با تکه های سفالی که داشتم و توی خاک دفن بودن چک کردم و جواب نداد و یک انگشتر طلا هم داشتم و فقط به فاینهای که مدیر حمید گفتن جواب میداد ولی وقتی اون سیمهای رابط رو وصل میکنم دیگه ردیاب فقط فلزی که شما انتخاب کردید رو میزنه حتی روی 5 مد ردیاب خیلی دقیق و دیگه اصلا کاری به تشابهات ندارن اینو با ردیاب 22 هم چک کردم یکی بودن ...این موارد در جنوب ایران و در زمین خشک انجام دادم...

جمعه 10 آبان1392 - 9:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اين تستارويه هدفه اصلي كه بشه بيشترقلقايه 35بدست ميادش وهمه چيززيره خاك بايدانجام بشه تابشه روش استنادكرد.ايشالامنم اقامجتبي لطف كردن اين هفته 35دستم ميرسه وسريع ميرم رويه هدفه اصلي ببينم چه ميكنه اين 35وجراحي ميكنمش اين رديابو-

جمعه 10 آبان1392 - 9:33pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

fabienmartin عزیر منم برعکس شما تو منطقه کوهستانی شمال غرب هستم که برای من قیچی میشن.بخاطر همین است که می گم بردن فلز تست خیلی بهتر هستش برای گرفتن فاین و فرکانس دقیق.این روش استفاده از سیم هم خیلی خوب جواب میده و باعث میشه ردیاب رو یه قدرت خاص بهتر ردیابی کنه.علی جان از الان ردیاب جدید رو بهت تبریک میگم.حسابی این تست ها ما رو خسته کرده و انگار تو طلسم گیر کردم.تا رو بار میرم ولی....

جمعه 10 آبان1392 - 10:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال

باز و بسته شدن مداوم انتنها با فاصله چند ثانيه روي نقطه هدف معنيش چيه ؟

جمعه 10 آبان1392 - 11:14pm
مدیر سایت
مدیر سایت

جاوید نوشته است:
درود بر شما
اقا مهدی این تستهای که انجام دادی ایا در زمین رطوبتی بوده یا خشک اگه رطوبتی هست به نظر من نباید روی نتایج تستها حساب باز کرد چون توی زمین رطوبتی کلا قدرت ردیاب خیلی بالاتر میره و همه چی قره قاطی میشه البته بنا به تجربه این را میگم شاید شما بتونین توی زمین رطوبتی هم خوب جواب بگیرید

سلام
درود بر شما آقا جاويد عزيزم دوست و برادر محترم بنده @};-
بنده مدت 3 سالي هست كه در زمينهاي رطوبتي تمرين و رديابي ميكنم كه ديگه كاملاً به عملكرد آنتنها در اين زمينهاي رطوبتي آشنايي كامل دارم ، رديابي در خاكهاي مناطق خشك و كم باران كشور بسيار راحت تر بوده و قدرت ذرات خيلي كمتر بوده ، ولي در هرحال فركانسهايي كه به ذرات حساسيت نشون داده قابل اعتماد نميتونه باشه ، بنده با درجه فاينهايي كه در متن بالا عرض كردم در زمين مرطوب بسيار كم خطا و خوب جواب داده كه اين حاكي از كيفيت 5 فركانس داخلي ردياب بوده كه بايد با فاين مخصوص خودش در هر منطقه رديابي كرد . درجه فاين براي همين گذاشته شده تا هر كسي با توجه به شرايط آب و هوايي و احتمال تغييرات فركانسي بتونه مقدار مناسب عدد فاين رو انتخاب كنه .. موفق باشيد

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

جمعه 10 آبان1392 - 11:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 356 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure