انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 22 مهر1403 - 6:50pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استاد
استاد
آواتار کاربر

وجود چند بار مشابه هم یا وجود چند عامل خطای مشابه در یک محوطه و یا وجود مواد معدنی با ریشه ی یک نوع گیاه دشتی باعث باز و بسته شدن انتن ها میشه.منم تجربه این مورد رو داشتم.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 10 آبان1392 - 11:40pm
مدیر سایت
مدیر سایت

az56 نوشته است:
باز و بسته شدن مداوم انتنها با فاصله چند ثانيه روي نقطه هدف معنيش چيه ؟

شما بايد دقت بيشتري در تمرين داشته باشيد و اينكه دست گرفتن و فاصله صحيح آنتنها رو رعايت كنيد و اينكه اگر روي هدف واقعي همينطور در حالت قيچي بايستيد آنتنها ممكنه بعد از 10 الي 15 ثانيه باز شده و دوباره قيچي بشن ، بعد از قچي بايد از روي هدف عبور كنيد تا بتونيد عكس العمل انتنها رو بعد از عبور از روي هدف تشخيص بديد و دوباره از جهت هاي ديگه به سمت هدف حركت كنيد . @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

جمعه 10 آبان1392 - 11:42pm
مدیر سایت
مدیر سایت

hamze2000 نوشته است:
ضمن تشكر از جناب مهدي عزيز و تاييد فرمايشات ايشان جهت تكميل فرمايشات ايشان گلد 4 رو فاين ok تا 4و گلد دو از فاين 4تا7رو استخوان و سفال واكنش داره و از اين فاين خارج كني رو طلا واكنشش بهتر هستش.

تجربه خوبيه حمزه جان ، ولي همين يعني خطا ، چون اين فركانس مخصوص طلاست ، و بهترين درجه فاين گلد 4 : +7 الي +8 بوده

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

جمعه 10 آبان1392 - 11:45pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

مهدی عزیز گلد چهار همون طور که گفتم از فاین ok تا 4 بیشترین خطا و واکنش رو به سفال خیس شده مدفوع حیوانات اهن زنگ زده و مواد معدنی رو داشته و تمام این ها رو بصورت عملی من تست کردم.البته به عوامل طبیعی و نوع خاک و واکنش های شیمیایی هم بستگی داره که به خاطر تخصصی بودن اونا رو ذکر نمی کنم.گلد یک رو بیشتر از همه برای ردیابی قبول دارم.البته همه این موارد تا حدی به منطقه و خاک اون بستگی داره و نمیشه گفت برای همه نتیجه بکسانی خواهد داشت.من با گلد 4 فاین +3 هم رو استخون قیچی کردم که این استخون زیر خاک بود و بعد از خارج کردن ردیاب با اون فرکانس و فاین نه روی استخوان قیچی شد و نه روی محل!!!!تست واقعی با تست های دیگه نتایج متفاوتی داره که بنده اونا رو به عینه دیدم.بهتره تست های واقعی و تست با چیز های که زیر خاک انجام شده رو ملاک قرار بدیم تا دچار انحراف با تست های مصنوعی نشیم.موفق باشید.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

شنبه 10 آبان1392 - 12:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
سلام دوستان یه تمرین برای این که هم بتونیم وزنو درست بزنیم و تاثیر نیروی ذهنو از بین ببریم تو خونه من چند تیکه پلاتین و تو خونه با وزنای مختلف دارم

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

شنبه 11 آبان1392 - 10:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

این پلاتینارو میدم عیالم تا به دلخاه خودش یکیو زیر پارچه قایم کنه ومن شروع به وزن گیری میکنم

شنبه 11 آبان1392 - 10:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تمرین بالا تمرین خوبیه برای قلبه بر نیروی ذهن و وزن گیری دقیق تو اهداف واقعی خیلی تمرین سختیه

شنبه 11 آبان1392 - 10:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شرمنده دوستان تعداد کلماتم بیشتر از این ارسال نمیشه برای همین تیکه تیکه فرستادم

شنبه 11 آبان1392 - 10:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
بنام خدا

توجه توجه ! دوستان خوب دقت كنيد : #:-s
ضمن عرض تشكر از تمامي عزيزاني كه زحمت كشيدن و طي اين چند مدت تجربيات و فركانس هاي آزاد رو بدست اوردن @};-

بايد عرض كنم طي 6 ساعت رديابي حرفه اي و تست مداوم و خسته كننده در محلي كه پراكندگي اكسيد فلزات و ذرات فراوان داشته ؛ بايد عرض كنم كه فقط فركانس 55.85 الي 55.84 براي مسافت هاي نزديك و فركانس 610.0 كه عاليه براي مسافت هاي دور تر ؛ بقيه فركانس هاي بدست آمده اگر مكان هدف شما در صد متري باشه تا به نقطه اصلي برسيد اگر در مسير ذرات داشته باشه حتماً ذرات رو گرفته و شما رو گمراه از محل اصلي هدفتون خواهد كرد ، چون هم ذرات رو ميگيرن و هم طلا رو ! اونهم نقطه كردن بعضيهاشون كمي متغير بوده با محل اصلي هدف !
توجه كنيد لطفاً :
بايد عرض كنم كه 5 فركانس اصلي گلد و ديگر فلزات ردياب از بهترين هايي بوده كه بخوبي ذرات رو حذف كرده و فلز اصلي و واقعي رو گرفتن ! البته قلقي داره كار كردن و بدست آوردن قدرت و پيدا كردن بهترين حساسيت فركانسي و دقيق تمام فلزات ثبت شده اصلي ردياب ؛ قلقش اينه كه شما بايد قبل از شروع به رديابي قوي ترين شماره فاين مربوط به فلز مورد نظر رو بدست آورده باشيد و بذاريد روي فاين مورد نظر و بعد شروع به رديابي كنيد در ضمن براي بهتر حذف كردن ذرات روي فركانسهاي بدست آمده و فايل مخصوص خودش بايد ولوم قدرت رو كم كنيد حتي تا شماره 1 كه در اين صورت ذرات بهتر حذف شده و فلز مورد نظر بهتر سنس ميشه
طبق يافته هاي بنده طي 6 ساعت تمرين و تست مداوم بصورت حرفه اي نتايج بدست آمده براي بنده براي مقدار 12 گرم طلا به شرح ذيل بوده : براي بهتر و قوي تر سنس كردن طلا :
با فركانس گلد 1 فاين بايد +2 باشه
با گلد 2 فاين بايد روي +2 باشه
با گلد 3 كه خيلي خوبه فاين روي +1 باشه
با گلد 4 كه خيلي خوبه فاين روي +7 باشه
با گلد 5 فاين بايد روي +1 باشه
بنده اول درجه فاين رو روي عددهاي مورد نظر ميذارم و بعد شروع به سرچ ميكنم اگر جايي رو گرفت روي تمام 5 گلد و درجه فاينهاي مخصوص خودش دوباره محل رو تست ميكنم . حتماً براي پيدا كردن نقطه دقيق ولوم روي 1 يا نيم و بصورت بي سيم نقطه كنيد .
دوستان قدرت جستجوي اين ردياب مدل 35 خيلي زياد بوده شما اگر ولوم قدرت رو كامل هم ببنديد باز هم تا مدت زمان قابل مولاحظه اي سنس با دقت بالا خواهد داشت ..
فركانسهاي آزاد مگنت كه بدست اومده و فركانسهاي مگنت ردياب همه خوب هستن ولي دور برد نيستن
فركانسهاي غيره همه خوبن مثل مس و نقره و غيره ؛ مهم تر از همه فركانس هاي طلا بوده كه تشابه ذراتي زيادي دارن .. موفق باشيد ؛ برادران عزيزم باز هم شما در مكانهاي خودتون با اين نتايج بنده تست كنيد انشا.. كه به بهترين نتايج برسيد .. ياعلي . @};-

با سلام وخسته نباشید خدمت اقا مهدی عزیز
یه چندتا سوال برام پیش اومده اینکه تست طلای 12 گرم شما تو چه شرایطی بوده منظور زیر خاک تو جه عمقی یا سطح
زمین و شما چقدر با تست فاصله داشتین؟
با توجه با تستهای شما در مود ازاد یشنهاد شما برای فاصله نزدیک 5585یا5584و برای فاصله دورتر که نمی دونم تا چه فاصله ای منظورتونه از 610 استفاده بشه بهتره یعنی رو بقه فرکانسهای ازاد برا طلا زیاد نمیشه مطمئن بود
با 5 گلد روی دستگاه اگه با فاین ok استفاده بشه بعد فاین گیری بشه احتمال خطا داره؟ یا باید با فاینهایی که شما گرفتین
فقط ردیابی بشه اصولا قویترین فاین یا فرکانس رو تحت چه شرائط فلز تست می توان گرفت
ایا روزهای بارانی یا بعد باران میشه ردیابی درست با این ردیاب کرد یا نه؟
با تشکر از زحمات شما و ارزوی موفقیت

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

شنبه 11 آبان1392 - 11:12am
مدیر سایت
مدیر سایت

hamze2000 نوشته است:
مهدی عزیز گلد چهار همون طور که گفتم از فاین ok تا 4 بیشترین خطا و واکنش رو به سفال خیس شده مدفوع حیوانات اهن زنگ زده و مواد معدنی رو داشته و تمام این ها رو بصورت عملی من تست کردم.البته به عوامل طبیعی و نوع خاک و واکنش های شیمیایی هم بستگی داره که به خاطر تخصصی بودن اونا رو ذکر نمی کنم.گلد یک رو بیشتر از همه برای ردیابی قبول دارم.البته همه این موارد تا حدی به منطقه و خاک اون بستگی داره و نمیشه گفت برای همه نتیجه بکسانی خواهد داشت.من با گلد 4 فاین +3 هم رو استخون قیچی کردم که این استخون زیر خاک بود و بعد از خارج کردن ردیاب با اون فرکانس و فاین نه روی استخوان قیچی شد و نه روی محل!!!!تست واقعی با تست های دیگه نتایج متفاوتی داره که بنده اونا رو به عینه دیدم.بهتره تست های واقعی و تست با چیز های که زیر خاک انجام شده رو ملاک قرار بدیم تا دچار انحراف با تست های مصنوعی نشیم.موفق باشید.

برادر حمزه سلام
چشم استاد ، بنده به نتایج زحمات بدست آمده توسط همه عزیزان احترام میگذارم ، چون واقعاً زحمت زیادی متحمل میشن ، و هدف از بیان بعضی مطالبم این نیست که عملکرد شمارو زیر سوال ببرم برادر ، مطلب شما در مورد گلد 4 و فاینهایی که فرمایش کردید درسته و عرض بنده فاینهایی بوده که بیشتر واکنش به مقدار 12 گرم طلا رو داشته از فاصله های 10 الی 50 متر .. @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 11 آبان1392 - 12:03pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 303 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure