انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 مهر1403 - 11:56am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 249 , 250 , 251 , 252 , 253 , 254 , 255 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

سلام دوستان.امروزهواکمی بهتربودکه توانستم بروم بیرون برای تست همان نقطه ای که قبلا تست گرفته بودم ،طبق گفته های مهندس حمید وزن گیری کردم به این صورت که ولوم وزن را روی حداکثر گذاشتم ودستگاه راخاموش کردم.بعد باآنتن خالی سرچ میکردم ویک قدم یک قدم عقب میرفتم تافاصله 38 متری که دیگه آنتن خالی چیزی سنس نمیکرد.ازاین فاصله شروع به وزن گیری ازبالا به پایین کردم با گلد3که روی وزن 4تن آنتنها شروع به حرکت به طرف هدف کردندوحرکت بسیارخوبی نیزداشتندکه دفعه قبل حدودا1200زده بودم.اینم بگم مکانم نسبت به دفعه قبل خیلی نمناکتر بود.سوالم اینه که نمناکی باعث افزایش وزن سه برابری شده؟
فرکانس 1331.5رانیزوارد کردم ،بسیارقوی میرفت سمت هدف که وقت نکردم وزن بگیرم.
نکته ای که امروز برایم جالب بود اینه که وقتی که آفتاب رفت دیگه نتونستم تمرکزکنم وآنتن ها نیز حرکت موزونی نداشتند.آتش روشن کردم .گرم که شدم دوباره آنتن ها سنس میکردند.برایم ثابت شدکه سرما باعث انقباض ماهیچه ای ولرزش دست هامیشودکه جلوی حرکت ظریف آنتنها رامیگیرد.قربان همگی.......

***به اندازه ی شناختمان ازدنیا ،بهره مندیم***

پنج شنبه 17 بهمن1392 - 11:29pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

بله جناب تهرانی عزیز.رطوبت باعث تقویت خطاها میشه.یه سفال خیس رو گلد 4 ردیاب شاید تا 100 کیلو سنس کنه!!!بار های که زیر سنگ و یا داخل اتاقک هستن نباید با رطوبت زمین این همه تغییر وزن داشته باشن?دور شدن از مغناطیس هدف باعث میشه ردیاب با وزن دقیق تری بزنه.من اعتقادی به یکسان بودن وزن در فواصل مختلف ندارم ولی به نزدیکی وزنها در گلدهای مختلف احتمال وجود بار رو بیشتر میدونم.فرکانس 1331.5 هم اگه زده باشه خیلی خوبه ولی از فرکانس های پایین هم استفاده کنید.موفق باشی.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 17 بهمن1392 - 12:05am
کاربر فعال
کاربر فعال

باسلام مجدد خدمت دوستان عزیز .اقاkani عزیز از اینکه جواب سوالم دادی خیلی ممنونم می خواستم کلید برای تلسکوبی بذارم ایا برای سیستم باسیم کلید وصل بشود یا قطع بشود وبرای سیستم بیسیم کلید وصل بشود یا قطع بشود لطفا هر کدام از استادان عزیز از نظر علمی یا عملی بیشتر میدانند توضیح بدهند .با تشکر فراوان

جمعه 17 بهمن1392 - 12:20am
استاد
استاد
آواتار کاربر

علی جان در حالت قبلی ردیاب ما دو حالت با سیم با تلسکوبی و بی سیم بدون انتن برنجی داشتیم.اگه شما کلید بزنی میشه سه حالته که علاوه بر دو حالت بالا یه حالت دیگه هم خواهی داشت با نام باسیم بدون تلسکوبی.
حالا شما وقتی در حالت سنس هستی همه گزینه ها روشن و فعال هستن یعنی ردیاب با سیم و با وصل بودن تلسکوبی ها در حال سنس هستش.برای نزدیکی محل از حالت دوم یعنی بدون سیم و با تلسکوبی ها کار می کنی.برای نقطه زنی و وزن گیری و حجم گیری از کلید ها استفاده می کنی و از حالت با سیم و قطع بودن تلسکوبی ها استفاده می کنی.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 17 بهمن1392 - 12:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگه کسی کلیده شکیل واسه تلسکوپی هاش گذاشته حدالمقدورعکسشم بذاره تاببینندواگه خاستن کاربران استفاده کنند :|

جمعه 18 بهمن1392 - 9:33am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان خسته نباشید
مدتی هست که با این ردیاب تمرین میکنم مسیر فلز مورد نظر رو پیدا میکنم اما هر کاری میکنم نمیتونم نقطه دقیق فلز مدفون شده رو پیدا کنم بنظرتون راه حل این مشکل چیه؟

جمعه 18 بهمن1392 - 3:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام وخسته نباشی خدمت دوستان عزیز.وبا درودو سلام خدمت اقا حمزه واقا kany بابت راهنمای مفیدتان ممنون ومتشکرم.

جمعه 18 بهمن1392 - 4:25pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

johnlewis نوشته است:
سلام دوستان خسته نباشید
مدتی هست که با این ردیاب تمرین میکنم مسیر فلز مورد نظر رو پیدا میکنم اما هر کاری میکنم نمیتونم نقطه دقیق فلز مدفون شده رو پیدا کنم بنظرتون راه حل این مشکل چیه؟

سلام
حفظ اعتماد به نفس
داشتن آرامش ذهنی
رعایت فاصله دستها و آنتن ها از هم(30 الی 35)
صحیح گرفتن آنتن ها در دست
کمی پایین نگه داشتن نوک آنتن ها
تعادل مناسب هنگام حرکت به سمت هدف
رعایت فاصله ردیاب با آنتنهای برنجی(برنجی بالاتر باشد)
نبودن اهداف کاذب در محل قرارگیری هدف
عدم لرزش دستها و بدن

@};- @};- @};-

جمعه 18 بهمن1392 - 4:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

از زحمات استاد کانی و استاد حمزه
کمال تشکر و قدردانی را داریم
مرسی که وقتتون رو برای آموزش میذارید

جمعه 18 بهمن1392 - 7:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خیلی ممنون
آیا طریقه گرفتن آنتنها در تصاویر صحیح است یا نه؟

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 19 بهمن1392 - 10:25am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 249 , 250 , 251 , 252 , 253 , 254 , 255 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 31 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure