انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 15 مهر1403 - 2:19am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 265 , 266 , 267 , 268 , 269 , 270 , 271 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

[دوستاني كه نسبت به سالم بودن ردياب خود شك دارن سيم ها رو از ردياب جدا كنن و با ولوم قدرت 10 و وزن صفر زبان خود رو همزمان به دو انتن تلسكوبي بزنن كه اگه احساس گزش كردن ردياب درسته و حالا سيم ها رو وصل كنن و انتن ها رو جا بزنن و اين بار هر دو انتن برنجي رو همزمان به زبان بچسبونن كه اگه باز احساس گزش بود انتن و سيم و اتصالات درست هستش در غير اين صورت رديتبشون يا قطعي و يا معيوب هست)

اباتشکر از راهنما یی دوستان خصوصا مهندس حمید عزیز و جناب حمزه
من مورد ی که فرمودید رو تست کردم خوشبختانه جواب داد وخیالم از سلامت سیستم راحت شد
فقط یه سوال اینکه چرا با افزایش وزن ما دیگه خط موجی نداریم واین در حالت عمومی سرچ که معمولا باید با وزن بالا کار کنیم به چه صورت هست؟
ممنون

چهارشنبه 30 بهمن1392 - 7:55am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
hoca2del عزیز خوشحالم که دستگاهت سالمه و امیدوارم خوب باهاش کارکنی.
موفق باشی
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 30 بهمن1392 - 10:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

طبقه تستایه من بهترین وقت انتن زنی صبح است چون هم ذهن ارومتره هم قدرته تمرکزه بدن سطحش بالاتره

چهارشنبه 30 بهمن1392 - 11:27am
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون بینای عزیز وتشکر از استاد کانی
در پناه خدا باشید دوستان

چهارشنبه 30 بهمن1392 - 12:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام به همه دوستان.همونطور که اعلام کردم ردیابم اصلا نمیچرخه.باید عرض کنم ردیاب کاملا سالمه و مشکل از من بوده که دیشب به لطف یکی از دوستان حضوری با ردیابم کار کرد و بعد منم با کمک ایشون و ذهنیت جدید در مورد سلامت ردیاب تونستم ردیاب بزنم.جا داره از اقا مجتبی دوباره تشکر کنم.

پنج شنبه 30 بهمن1392 - 12:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با درود به همه دوستان ..با تشکر از کانی عزیز منهم با راهنمایی ایشون دستگاه رو چک کردم که سالم بود ...ایراد از خود حقیر بود .امیدوارم بتونم قلقش رو به دست بیارم ..اگه فقط حتی یه چیز بی ارزش در عمق سی سانتی هم بزنم ذهنیتم عوض خواهد شد وبا اعتماد به نفس بیشتری کار میکنم ..

پنج شنبه 30 بهمن1392 - 2:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

معین نوشته است:
با درود به همه دوستان ..با تشکر از کانی عزیز منهم با راهنمایی ایشون دستگاه رو چک کردم که سالم بود ...ایراد از خود حقیر بود .امیدوارم بتونم قلقش رو به دست بیارم ..اگه فقط حتی یه چیز بی ارزش در عمق سی سانتی هم بزنم ذهنیتم عوض خواهد شد وبا اعتماد به نفس بیشتری کار میکنم ..

سلام دوستان!
معین جان ! عجله نکن ، جاش حسابی تمرین کن ...
انشااله بموقعش یه چیز با ارزشو تو عمق 3 متری میزنی ;) ...
یا حق.

پنج شنبه 1 اسفند1392 - 5:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مجید جان تشکر از شما ...خدا از دهنت بشنوه ...حتما تمرین خواهم کرد با بهتر شدن هوا ...خسته نباشید به شما و تمام دوستان زحمت کش

پنج شنبه 1 اسفند1392 - 11:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان عزیز من زمانی که برای ردیابی بیرون رفتم مرتکب اشتباه بزرگی شدم که الان متوجه شدم ...میگم ولی بهم نخندین . :D برای رهگیری که دوستان گفتن از وزن بالا استفاده کن من وزن رو روی یک تن قرار میدادم .بعد که واکنشی نمیدیدم اون رو به 700کیلو بعد نهایتا500 کیلو میرسوندم که ردیاب زبون بسته واکنشی نداشت ومن هم فکر میکردم اگه چیزی باشه حتما باید وزنش کمتر از 500 کیلو نزنه....عجب اشتباه بزرگی ...نظرتونو بگید لطفا ....به هر حال بار اولم بود با این رد یاب...ایا بار قدیمی میتونه مثلا روی یک کیلو ردیابی بشه و وزن بالاتر اونو سنس نکنه؟؟؟؟

جمعه 1 اسفند1392 - 2:44am
مدیر کل
مدیر کل

معین عزیز بنده که در باب شروع داستان ردیاب 35 مطالبی که کلید اولیه کار با این ردیاب بوده توضیح دادم! شما دقت کنین در اونجا بنده تاکید کردم اگر با وزن بالا شروع به ردیابی یا در واقع رهگیری کنین براحتی اهداف واقعی هم میتونن حذف بشن! پس همیشه شما برای پیدا کردن هدف نیاز به وزنهای پایین تری دارین. حالا اگر کلا اهداف خیلی کوچک برای شما مهم نیستن ؛ میتونین روی وزن 500 گرم بذارین و شروع به ردیابی کنین و مقدار بیشتری حذف ذرات داشته باشین. اگر هم اهداف کوچکتر هم براتون مهم هستن میتونین وزن رو پایین تر مثلا 100 گرم یا حتی 10 گرم بذارین و اهداف کوچکتر هم در دید ردیاب قرار میگیرن ولی طبیعیه هر چقدر تنظیم وزن پایین تر باشه احتمال برخورد با خطای ذرات بیشتر میشه.
در مورد سیستم کنترل وزن بارها توضیح دادیم. هدف شما اگر مثلا 100 کیلو باشه ؛ دستگاه روی تنظیم وزن های پایین تر از 100 کیلو قطعا اونو میگیره. البته بستگی داره ترکیب فلزاتش به چه صورت باشه. مثلا اگر 10 کیلو مس داشته باشه و شما از فرکانس مس استفاده کنین طبیعتا تا 10 کیلو روی فرکانس مس سنس خواهید داشت. در مورد دفینه ها در بعضی موارد دستگاه تا وزن خیلی بالاتر از وزن واقعی هم سنس داشته که این مساله در بعضی اوقات هم به این صورت نبوده و این مساله جداگانه ای هست که در دست بررسیه.
در هر صورت شما پس از اینکه روی وزن پایین تری که عرض کردم موفق به رهیابی یک هدف شدین میتونین از اون روش تنظیم وزن از زیاد به کم استفاده کنین تا میزان وزنش رو هم تخمین بزنین.

جمعه 1 اسفند1392 - 2:53am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 265 , 266 , 267 , 268 , 269 , 270 , 271 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 58 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure