انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 15 مهر1403 - 9:49pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 270 , 271 , 272 , 273 , 274 , 275 , 276 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان خسته نباشید
با تمرین فراوان در خونه تونستم مکان فلز مخفی شده رو پیدا کنم البته با چند سانتی متر اختلاف هر کاری میکنم نمیتونم نقطه دقیق رو پیدا کنم دیروز هم مقداری مس تقریبا 300 گرم رو بردیم بیابون و دوسم مخفیش کرد جهت رو بخوبی پیدا کردم و حتی به گفته دوستم به محوطه نزدیک هم شدم اما هر کاری کردم نتونستم نقطه اصلی رو پیدا کنم بیچاره دوستم هم یادش رفت که کجا فلز رو دفن کرده بود هر کاری کردیم نتونستیم مس رو از دس دادیم حالا چیکار کنیم ؟دوستان کسی هست که یه راهنمایی دقیق کنه؟
البته هم از فرکانس خود ردیاب استفاده کردیم هم از فرکانس دستی 995.0 که متاسفانه پیدا نشد
خیلی ممنون

یکشنبه 4 اسفند1392 - 9:29am
استاد
استاد

johnlewis نوشته است:
سلام دوستان خسته نباشید
با تمرین فراوان در خونه تونستم مکان فلز مخفی شده رو پیدا کنم البته با چند سانتی متر اختلاف هر کاری میکنم نمیتونم نقطه دقیق رو پیدا کنم دیروز هم مقداری مس تقریبا 300 گرم رو بردیم بیابون و دوسم مخفیش کرد جهت رو بخوبی پیدا کردم و حتی به گفته دوستم به محوطه نزدیک هم شدم اما هر کاری کردم نتونستم نقطه اصلی رو پیدا کنم بیچاره دوستم هم یادش رفت که کجا فلز رو دفن کرده بود هر کاری کردیم نتونستیم مس رو از دس دادیم حالا چیکار کنیم ؟دوستان کسی هست که یه راهنمایی دقیق کنه؟
البته هم از فرکانس خود ردیاب استفاده کردیم هم از فرکانس دستی 995.0 که متاسفانه پیدا نشد
خیلی ممنون

درود بر شما
میتونی ردیاب را روی فرکانسه 21.69 یا 21.04 و یا 995بزاری جوری که دو تا انتن تلسیکوپی به زمین اتصال داشته باشه بعد از 3 دقیقه روشن گذاشتن دستگاه . انتن خالی و بدون سیم رابط را در دست بگیر و در دو متری ردیاب قرار گیرید وبه طور اهسته یک دور 360 درجه به دور دستگاه بچرخید هر طرفی انتن قیچی کرد روی مسیر اون قرار بگیرید و حرکت کنید هر کجا که ردیاب قیچی کرد همونجا هدف مسی هست و اگه انتنها بر گشتند مسیری که انتنها انتخاب میکنند ادامه بده تا به هدف برسی در ضمن ولوم وزن را نصف وزن واقعی مس قرار بده تا انتنها الکی و روی ذرات قیچی نکنند

یکشنبه 4 اسفند1392 - 10:38am
کاربر فعال
کاربر فعال

خیلی ممنون
ببخشید آیا این فرکانس ها 21.69 یا 21.04 هم فرکانس مس هستند؟

یکشنبه 4 اسفند1392 - 10:57am
استاد
استاد

johnlewis نوشته است:
خیلی ممنون

درود بر شما
در تست واقعی مشخص شد که فرکانس مس هستند

یکشنبه 4 اسفند1392 - 12:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
johnlewis نوشته است:
خیلی ممنون

درود بر شما

تـــسـت و ا قـــعـی ؟؟!!

یعنی بقیه ی فرکانسهای اعلام شده هم امکان داره بعد از تست واقعی معلوم بشه مربوط به چیز دیگه هستن ؟!؟!
البته همه میدونیم که در طلا ها مقدار کمی هم مس بکار میره ولی اینکه ما بیایم فرکانس مس رو برای طلا اعلام کنیم فک نکنم خیلی جالب باشه ...
قصد جسارت ندارم و پیشاپیش از دوستانیکه فرکانس اعلام میکنن اگه مطلب بنده باعث اساعه ادب میشه عذر خواهی میکنم ولی بهتره دوستانی که زحمت فرکانس گیری رو که بسیار هم کار مشکل و طاقت فرسائی هست رو انجام میدن قبل از اعلام فرکانسها تست واقعیشونو انجام بدن که خدائی نکرده دوستانی که از این فرکانسها استفاده میکنن دچار بد گمانی و سوء تفاهم و بد تر از اون دچار مشکل حفاری بیمورد نشن ...
با تشکر ...
یا حق.

یکشنبه 4 اسفند1392 - 2:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
دوستان آیا برای شما هم پیش اومده که دستگاه وقتی در سرما میمونه موقع روشن کردن
هیچ نوشته ای روی lcd نمیاد از دوستان کسی هست که بدونه مشکل از کجاست

یکشنبه 4 اسفند1392 - 4:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مدلشه دادا....مشکلی نیس.بعضی اوقات عددهاهم پرش داره ه ه ه ه ه وکم وزیادمیشه .

یکشنبه 4 اسفند1392 - 4:11pm
استاد
استاد

majid_famali نوشته است:
جاوید نوشته است:
johnlewis نوشته است:
خیلی ممنون

درود بر شما

تـــسـت و ا قـــعـی ؟؟!!

یعنی بقیه ی فرکانسهای اعلام شده هم امکان داره بعد از تست واقعی معلوم بشه مربوط به چیز دیگه هستن ؟!؟!
البته همه میدونیم که در طلا ها مقدار کمی هم مس بکار میره ولی اینکه ما بیایم فرکانس مس رو برای طلا اعلام کنیم فک نکنم خیلی جالب باشه ...
قصد جسارت ندارم و پیشاپیش از دوستانیکه فرکانس اعلام میکنن اگه مطلب بنده باعث اساعه ادب میشه عذر خواهی میکنم ولی بهتره دوستانی که زحمت فرکانس گیری رو که بسیار هم کار مشکل و طاقت فرسائی هست رو انجام میدن قبل از اعلام فرکانسها تست واقعیشونو انجام بدن که خدائی نکرده دوستانی که از این فرکانسها استفاده میکنن دچار بد گمانی و سوء تفاهم و بد تر از اون دچار مشکل حفاری بیمورد نشن ...
با تشکر ...
یا حق.

درود بر شما
دوست عزیز این فرکانسها باید با مگنت بدن شما سازگاری داشته باشه. اینها فرکانسهایی هست که من بدست اوردم مطمعنا به خاطر تعداد زیاد فرکانسها دیگه رمقی برای تستن نهایی برای کسی نمی مونه شما هم باید یه کمه زحمت به خودتون بدهید و این فرکانسها را تست کنید شاید اصلا به بدن شما جواب نده و یا اینکه اشتباهی شده باشه و یا اینکه با بدن شما یه فلز دیگه را بگیره. من که صرفا این فرکانسها را می گذارم برای کسانی هست که مکانی برای تست ندارند و توی خونه نمی تونن فرکانس گیری کنند. فرکانسهای که گرفته شده اینجا به نمایش در بیاد تا بین اونها یکی دوتا نزدیک به مگنت بدن خودش پیدا کنه و شما که خودتون فرصت کافی دارید باید برای خودتون فرکانس گیری کنید تا فرکانس مطابق با مگنت بدنتون را بدست اورید
در ضمن چون منطقه ما هدف واقعی کم هست امکان تست واقعی وجود نداره به عنوان مثال دوجا را با ردیاب گرفتم و حفاری کردم که فاصله اونها حدود 150 کیلومتر از همدیگه فاصله داشته حالا دیگه خودتون فکرش را کنید که چه جوری من تست واقعی با این فرکانسها انجام بدم وقتی عملا نقطه ای برای ردیاب جواب نمیده

یکشنبه 4 اسفند1392 - 4:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام و خسته نباشید دوباره
داداش جاوید هر کاری که گفتین مو به مو رفتیم تو محل انجام دادیم ولی متاسفانه باز دس از پا درازتر برگشتیم البته چن جا نقطه کرد ولی اشتبا بود دیگه نا امید شدم
اگه زحمت نباشه میتونید کمی در مورد اینکه چه جوری و چه تمریناتی رو انجام دادین که حرفه ای شدین؟
خیلی ممنون

یکشنبه 4 اسفند1392 - 4:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

johnlewis نوشته است:
سلام دوستان خسته نباشید
خیلی ممنون

با درود
وزن رو همون 300 گرم بزارید ولوم قدرت رو 10 و همون روشی که تو خونه برا پیدا کردن فلز تمرین می کردین انجام بدین پیدا میشه زیاد سخت نگیرید
البته روش استاد جاوید هم کاملا" درسته ولی برای افراد مبتدی یه مقدار مشکله موفق باشید

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

یکشنبه 4 اسفند1392 - 4:43pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 270 , 271 , 272 , 273 , 274 , 275 , 276 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 42 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure