انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 14 مهر1403 - 11:22pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 289 , 290 , 291 , 292 , 293 , 294 , 295 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استاد
استاد
آواتار کاربر

علی عزیز شما محل حفاری خودت تا محل خارج شدن این وسایل رو اندازه گیری کن اگه اندازه بین 6 تا 8 متر باشه ردیابی شما درست بوده ولی نقطه زنی شما کاملا اشتباه بوده و علت هم استفاده از ولوم پایین قدرت و فرکانس بد برای نقطه زنی بوده.این مشکل رو %80 درصد دوستان دارن انجام میدن.ردیابی رو درست رفتی ولی متاسفانه تو قسمت حساس کار قدرت ردیاب رو کم کردی و ردیاب نقطه شروع مغناطیس رو گرفته که میشه همون زاویه 45 درجه قدیم!!!

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

سه شنبه 13 اسفند1392 - 10:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اصلااینجوری نیس وللوم تااخربوده .دوستان من تاالان 10 باربیشترقبله جارفتن تسته قاییم کردنه جنس توسطه صاحب جادادم وهمه روزیره 10مین زدم و1سکه روتو15در15وچندجوراهن پاره پیداکردم و .جایی که بنده هستم همه این موضوع کاربلدوهوشیارهستن وتارستونکشن وتستشونوجواب ندی تکوم نمیخورا اگه کارشونم تهی باشه ...توحفاری هام چطورالان مشکل ازردیابیه منه؟؟؟.......اصلاربطی نداره ه ه ه ه ه ه هراپراتوری که بتونه یه جاروبزنه دقیق تومحله حفاریش ذرات کوزه جنس وکوفت وهرچی بیاره یعنی 100درصدکارشودرست انجام داده وصاف زده توسرش .من بامودهایه خوده ردیاب زدم فقط...هیچ گونه مشکل ازردیابی ندارم ...باشه شمافک کن 1331.5 فرکانسه ایده اله واسه طلاست و.هرچی که شماصلاح میدانی...مشکل اینه اگه جایی ذرات باشه ردیاب اونومیگیره وجنسوبیخیل میشه اینودوستانه دیگه م اشاره کردند ...به حرفم میرسین که ایااپراتورنقش داره یاردیاب..... . :YMBRINGITON:

سه شنبه 13 اسفند1392 - 11:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Kani نوشته است:
ali7777 نوشته است:
دوستان :من قبلا:یه جاروزده بودم که نتایجشوگذاشتم تو2متری استخون وسفال وبعدذراته بدی دراومدبه رنگه نارنجی وشیشه ایی مانندو...که ردیاب اونوگرفته بودش .منطقه کاملاباستانی بودش وسازه های دیواری تو1ونیم مترپدیداربودش وشیشه های لاجوردی وخرت وپرتوکاسه و...ایناقبلازیاددراومدش ازاونجا...بعده دراومدنه اون ذرات بازم ردیاب زدیم چندوقت پیش ولی هیچ جارونگرفته بودومام گفتیم منطقه پاکه وخالیه خالی شده وگرنه این ذراتونمیگرفت حتماچیزی نبوده که گرفته .امابانهایته تاسف :یکی ازدوستانم:بایه لورنزرفته اونجاوتوچندمتری اون ذراته ما3تادونه پیکان یاسرنیزه مفرقی و2تاتیکه اهنه کوچیک که مثه گوشواره یانمیدونم چیه مثه قلبه پیداکرده وبه ریشه من خندیده وجایه کندنشم امروزنشونم دادش ......نمیدونم والله چی بگم دراین مورددیگه :(( :(( :-\

خوب بالاخره به یقین رسیدم که یا ردیاب شما یا ردیابی شما مشکل داره. علی جان بارها بهت گفته ام که یه مشکلی این وسط وجود دارد!!!
بازم تاکید میکنم باید واسه خودت فرکانسهارو بدست بیاری چون اینطور معلومه که شما با فرکانسهای دقیقی که ما گذاشتیم بارها ریشه و ذرات گرفتی و به ما اعتراض داشتی.
فرکانسهایی که مورد تایید ماست متاسفانه شما بارها ازش ایراد گرفتید که برای ما خیلی عجیب بود.

بهر حال توصیه میکنم کاری که گفتم رو انجام بدید.

@};- @};- @};-

چشم اقاکانی :ماروببخش سعی میکنم که خوب شم ومشکلمودرست کنم هههه اگه ازمشکله منه .

سه شنبه 13 اسفند1392 - 11:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mani1063 نوشته است:
ali7777 نوشته است:
دوستان :من قبلا:یه جاروزده بودم که نتایجشوگذاشتم تو2متری استخون وسفال وبعدذراته بدی دراومدبه رنگه نارنجی وشیشه ایی مانندو...که ردیاب اونوگرفته بودش .منطقه کاملاباستانی بودش وسازه های دیواری تو1ونیم مترپدیداربودش وشیشه های لاجوردی وخرت وپرتوکاسه و...ایناقبلازیاددراومدش ازاونجا...بعده دراومدنه اون ذرات بازم ردیاب زدیم چندوقت پیش ولی هیچ جارونگرفته بودومام گفتیم منطقه پاکه وخالیه خالی شده وگرنه این ذراتونمیگرفت حتماچیزی نبوده که گرفته .امابانهایته تاسف :یکی ازدوستانم:بایه لورنزرفته اونجاوتوچندمتری اون ذراته ما3تادونه پیکان یاسرنیزه مفرقی و2تاتیکه اهنه کوچیک که مثه گوشواره یانمیدونم چیه مثه قلبه پیداکرده وبه ریشه من خندیده وجایه کندنشم امروزنشونم دادش ......نمیدونم والله چی بگم دراین مورددیگه :(( :(( :-\

پس علی جان معلوم شد که مشکل از ردیابی شما است ...
فکر کنم با طرح آنتن هوشی دیگه این مشکلات تاثیر نیروی ذهن و خطای متراژحل بشه انشاالله....
به امید موفقیت

مشکل ازحساسیته مودهایه فابریکه بگوخوببببببببببببببببببببببببب . :ymsmug:

سه شنبه 13 اسفند1392 - 11:15pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ali7777 نوشته است:
اصلااینجوری نیس وللوم تااخربوده .دوستان من تاالان 10 باربیشترقبله جارفتن تسته قاییم کردنه جنس توسطه صاحب جادادم وهمه روزیره 10مین زدم و1سکه روتو15در15وچندجوراهن پاره پیداکردم و .جایی که بنده هستم همه این موضوع کاربلدوهوشیارهستن وتارستونکشن وتستشونوجواب ندی تکوم نمیخورا اگه کارشونم تهی باشه ...توحفاری هام چطورالان مشکل ازردیابیه منه؟؟؟.......اصلاربطی نداره ه ه ه ه ه ه هراپراتوری که بتونه یه جاروبزنه دقیق تومحله حفاریش ذرات کوزه جنس وکوفت وهرچی بیاره یعنی 100درصدکارشودرست انجام داده وصاف زده توسرش .من بامودهایه خوده ردیاب زدم فقط...هیچ گونه مشکل ازردیابی ندارم ...باشه شمافک کن 1331.5 فرکانسه ایده اله واسه طلاست و.هرچی که شماصلاح میدانی...مشکل اینه اگه جایی ذرات باشه ردیاب اونومیگیره وجنسوبیخیل میشه اینودوستانه دیگه م اشاره کردند ...به حرفم میرسین که ایااپراتورنقش داره یاردیاب..... . :YMBRINGITON:

آخه علی جان این چه منطقیه شما دارید؟
این جمله یعنی چی؟: مشکل اینه اگه جایی ذرات باشه ردیاب اونومیگیره وجنسوبیخیل میشه!!!

من بازم حرفمو تکرار میکنم. فرکانسهایی رو که اعلام کردیم اینور اونورش کن بهترینشو برای خودت پیدا کن. این تنها راه ممکنه در صورتی که میفرمایید هیچ مشکلی از ردیاب و همچنین ردیابی شما نیست.

امیدوارم یه روزی این مشکل شما حل بشه. موفق باشی.

@};- @};-

آخرین بار توسط Kani در سه شنبه 13 اسفند1392 - 11:26pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 13 اسفند1392 - 11:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کانی جان من چیزی که دیدم ودارم میگم داداشه من ن ن ن ن ن.البته این قبله فرکانس ازادهادربیادبودش.به هرحال من تجربه موگذاشتم الوعده وفا....حالابه فرکانس هایه ازادوعمق نفوذو...هم دارم کارمیکنم ومگنته بدن که حفاریش انجام بشه میذارم .....

سه شنبه 13 اسفند1392 - 11:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ali7777 نوشته است:
کانی جان من چیزی که دیدم ودارم میگم داداشه من ن ن ن ن ن.البته این قبله فرکانس ازادهادربیادبودش.به هرحال من تجربه موگذاشتم الوعده وفا....حالابه فرکانس هایه ازادوعمق نفوذو...هم دارم کارمیکنم ومگنته بدن که حفاریش انجام بشه میذارم .....

ممنون علی جان بابت گذاشتن نتایج کار ... خسته نباشی ... بنده هم انشااله یکی از جاهائی که قبلا تست کرده بودم و منتظر شرایط برای حفاری بودمرو شنبه شروع میکنم و نتایج کارو عینا باطلاع عزیزان میرسونم...
بالاخره موفق میشی ...حاج علی گل !
منتظر اونروز به امید حق.
یا حق.

چهارشنبه 13 اسفند1392 - 1:35am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
ali7777 جان خسته نباشی دوست من.
شما میگین که دوستتون مفرغ و آهن پیدا کرده و احتمالا شما موقع ردیابی روی مود طلا و نقره کار کردین و مود مفرغ و آهن رو تست نکردین.
خوب اگه این باشه دیگه مشکلی نیست و شما درست کارتون رو انجام دادین.
امیدوارم همیشه موفق باشین.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 14 اسفند1392 - 8:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون اقامجیدواستادبینا.ایشالاشماهم موفق بشین ن ن ن ن ن ن.

چهارشنبه 14 اسفند1392 - 9:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با درود
دوستان من هم به این نتیجه رسیدم زیاد رو مودهای ردیاب اکتفا نکنید مخصوصا" گلدها من نمگیم فرکانسهای بدی هستن ولی تو این ردیاب کارایی
خوبی ندارن بهتره از فرکانسهای که از طریق مود ازاد گرفته شده استفاده کنید
برای اثبات این مسئله می تونید وزن چند گرم طلا رو با مود ازاد و مود گلدهای ردیاب در حالت تلسکوپی خاموش بگیریدو مقایسه کنید
از فرکانسهای ازادی که فاین نداشته باشن استفاده کنید میزان خطای کمتری دارن
پیروز باشید

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

چهارشنبه 14 اسفند1392 - 10:50am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 289 , 290 , 291 , 292 , 293 , 294 , 295 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 68 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure