انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 15 مهر1403 - 6:06am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 294 , 295 , 296 , 297 , 298 , 299 , 300 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

چندنفرازدوستان ومن هممون به اتفاق مگنت هایه بالاروخطازدیم م م ...به هرحال اگه روعددش کارکنیم که توکدوم محدوده درصدش بیشترفلزباشه تو35یه قدمه بزرگ جلورفتیم م م م م م .من مگنته پایین هم تست میکنم وکلادوستانه دیگه م روسایرکارکنندببینیم چی میشه...

جمعه 15 اسفند1392 - 12:02am
استاد
استاد
آواتار کاربر

علی عزیز بنده قبلا تاکید کردم برای یه بار باید مگنت بالای 70 باشه ولی دقیقا گفتم بار?حرف شما هم درست و منطقی هستش.مگنت کم هم می تونه نشانه وجود یه فلز کوچیک مثل چند عدد سکه باشه.شما اگه جای رو با وزن نهایت یک کیلو قیچی کردید و مگنت شما هم بین 30 تا 50 بود می تونید امیدوار باشید چیزی در حد یه سکه یا چند سکه رو زدی.عدد بالای 70 برای مگنت صرفا برای بار هستش نه اهداف کوچک.اوپراتور باید فوق العاده باهوش باشه تا بتونه با این اعداد اهداف رو شناسایی کنه.
تو تجربه من اگه وزن و مگنت بهم نزدیک باشن هدف خطا،اگه اختلاف زیاد باشن فلز باارزش و اگه خیلی زیاد باشن فلز بی ارزش مثل اهن هستش...برات ارزوی موفقیت می کنم.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 15 اسفند1392 - 12:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با درود
ظاهرا" داریم بر می گردیم به داستان یون و مرکز اصلی و مرکز فرعی و زاویه 45 درجه پس قلبلیت نقطه زنی که تاکید می شد
منتفی هستش؟!!!!

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

جمعه 16 اسفند1392 - 10:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
hamze2000 نوشته است:
علی عزیز بنده قبلا تاکید کردم برای یه بار باید مگنت بالای 70 باشه ولی دقیقا گفتم بار?حرف شما هم درست و منطقی هستش.مگنت کم هم می تونه نشانه وجود یه فلز کوچیک مثل چند عدد سکه باشه.شما اگه جای رو با وزن نهایت یک کیلو قیچی کردید و مگنت شما هم بین 30 تا 50 بود می تونید امیدوار باشید چیزی در حد یه سکه یا چند سکه رو زدی.عدد بالای 70 برای مگنت صرفا برای بار هستش نه اهداف کوچک.اوپراتور باید فوق العاده باهوش باشه تا بتونه با این اعداد اهداف رو شناسایی کنه.
تو تجربه من اگه وزن و مگنت بهم نزدیک باشن هدف خطا،اگه اختلاف زیاد باشن فلز باارزش و اگه خیلی زیاد باشن فلز بی ارزش مثل اهن هستش...برات ارزوی موفقیت می کنم.

استاد حمزه میتونید بیشتر توضیح بدید مثلا جای با وزن 70 کیلو ردیابی شده و مگنتشم شده 70 ایا خطا است ؟

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

جمعه 16 اسفند1392 - 10:36am
استاد
استاد
آواتار کاربر

ماني عزيز مطلبي كه گفتم مربوط به فلزات كوچيك هستش.مثلا اگه جاي با وزن 3كيلو قيچي بشه و مگنتش بالاي 15 بده هدف مي تونه يه فلز باارزش باشه و دوستاني كه ميرن قبرستان بايد اين نكات رو رعايت كنن و تو همه موارد فكرشون مگنت بالاي 70 نباشه.
يكي از دلايل بالا رفتن مگنت وجود سفال خيس در كنار بار هستش كه اونم بايد لحاظ بشه.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 16 اسفند1392 - 11:10am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

بنيامين1 نوشته است:
با درود
ظاهرا" داریم بر می گردیم به داستان یون و مرکز اصلی و مرکز فرعی و زاویه 45 درجه پس قلبلیت نقطه زنی که تاکید می شد
منتفی هستش؟!!!!

سلام
تو عکسی که بنده کشیدم نقطه هم زده شده با ردیاب. کمی بیشتر دقت کنید.

@};- @};-

جمعه 16 اسفند1392 - 11:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

برای وزن گیری اگه تلسکوپی رو قطع کنیم وزنو پایین تر نشون میده ایا این وزن پایین تر درسته یا وقتی که تلسکوپی رو وصل میکنیم که وزنو بالا نشون میده درسته من فکر میکنم اگه ما بعد از رهگیری تلسکوپی رو قطع کنیم دیگه باید همیه مراحل رو با تلسکوپی قطع انجام بدیم چون من سر زمین تست کردم اگر بعد از وزن گیری تلسکوپی رو وصل کنیم عمق و حجم درست در نمیاد ه نظر من اینه شایدم اشتباه باشه اگر استادان اقا حمزه واقا حمیدو اقا مجتبی و ,,,,یک نظری بدن بهتره چون تا حالا من ۵ جا برای ردیابی رفتم تجربه من کمه

جمعه 16 اسفند1392 - 11:38am
مدیر کل
مدیر کل

اگر تلسکوپی در حالت بیسیم کلا قطع بشه که امواج بقدری ضعیف میشن که طبیعی هست وزن درست در نمیاد و چون ضعیف بودن امواج هم ترکیب میشه با موج حذف کننده دیگه وزن از حد درست خیلی کمتر در میاد!
سیستم وزن برای افراد مختلف ممکنه کمی متفاوت جواب بده و این قضیه بیشتر به نحوه آنتن زنی فرد و تا حدی هم به بدن اپراتور بستگی داره. بنظر من بهتر هست شما برای فلزات جدید که وزنشون بر اساس ترازو مشخص هست تست کنین و بتونین به حالتی برسین که وزن واقعا درست در بیاد. همون حالت رو میتونین ملاک آنتن زنی قرار بدین.

جمعه 16 اسفند1392 - 12:12pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به دکستان.دیشب منم یه جا ردیاب زدم با فرکانس 501.2 با سیم با وزن 200 گرم ردیابی کرم.جای رو قیچی ضعیف داشتم .با حد اکثر وزن 100 کیلو.مگنت هم 75 قیچی شد.عمق و حجمم نگرفتم.بعد از 1.20 حفاری کلی سفال در اوردیم و دیگه قیچی نشد.جایی ردیاب من رو برد زیر یه درخت ازاد واقعا پیر.وزن مفرغ تا 8 تن و مگنت تا 60 میگرفت.اما نتونستم دقیق و قوی قیچی کنم.که فعلا بیخیال شدیم تا بعدا دوباره تستای دیگه انجام بدم.

جمعه 16 اسفند1392 - 12:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Kani نوشته است:
بنيامين1 نوشته است:
با درود
منتفی هستش؟!!!!

سلام
تو عکسی که بنده کشیدم نقطه هم زده شده با ردیاب. کمی بیشتر دقت کنید.

@};- @};-

هدفی که بیرون کشیدم یه سنگ سیاه سیلیس دار و ذرات دار بود.دقیقا حجمی که با نقره گرفتم رو حفاری کردیم و این سنگ درست در لبه جنوبی حجم نقره بیرون اومد نه وسط حجم!!!
شاید تصور میشد که حجمی که میگیریم هدف باید وسط این حجم باشد ولی این هدف وسط حجم نبود درست در لبه جنوبی حجم گرفته شده با نقره بیرون اومد.!!!

با درود
شما نقطه شمالی را در ابتدا قیچی کردید که به گفته سازنده بار باید زیر همان نقطه اولیه قیچی باشد
در حالی که نقطه هدف به سمت جنوب و روی خط حجم بوده به گفته شما
من منظورم اینه که با این وضعیت دیگه نمی توان به نقطه زنی ردیاب اطمینان کرد باید دوباره به فکر نقاط اصلی فرعی جنوب و شمال باشیم.

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

جمعه 16 اسفند1392 - 1:15pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 294 , 295 , 296 , 297 , 298 , 299 , 300 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 63 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure