انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 14 مهر1403 - 2:11am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 299 , 300 , 301 , 302 , 303 , 304 , 305 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ali7777 نوشته است:
Kani نوشته است:
ali7777 نوشته است:
دیگه کارنمیشه چون منطقه شلوغه.ولی به نظرتون عمقه زیادباعثه شکسته فرکانسی چیزی نشده؟؟؟ردیاب هیچ حرکتی نداشت ت ت ت ت ت واحتمالاطفی که ذرات شایدبوداومده .هنوزم باورم نمیشه ردیاب هیچ عکس العملی نداشت.صاحبه زمین گفت بعده دستگاه زدنم سره 50 میلیون پول میزنی چون سند بااثارم همخونی داره جداازدستگام ولی من گفتم دیوانه شدی ی ی باباجمع کن.هیچ چیزغیره ممکن نیس .ولی میدونم تو8ونیم مترماله تپلی زدم که حالالورفتن لودادن چی شده که الان دارن اب خنک میخوراوتوکله منطقه م پیچیده ه ه وهمه میان نگامیکنند.حالاشماباورتون بشه یانشه .

علی جان یه کم واضح بنویس ببینم چی نوشتی.
تو 8.5 متری مال تپلی زدی زدی که لو رفته یا لو دادن؟ تو که گفتی ردیاب هیچ حرکتی نداشته.
شایدم اشتباه متوجه شدم.

سلام ببخشیداشتب شدش:منظورم حالاکه من وهمه منطقه میان میبیناکه تواون منطقه توعمقه 8ونیم متری اتاق دراومده به همراهه مال والان گوشه زندون افتادن.متاسفانه ازگلد1تا5.نقره .مس .حفره و...تو3ساعت ج ندادوجایه دیگه روگرفته بودش واحتمالاخطاوذراتوگرفته وماله به گولاخی روناتوان درسنس 100درصدمطمیین

در حال حاضر این اطلاعات هیچ کمکی نمیکنه
بهتره از دهن صاحب جا بشنوی که باری وجود داشته یا نه.حالا هر وقت که شد.
به حرف و حدیث مردم توجه نکن که خیلی زیاد از این حرفا شنیدم در صورتی که هیچی هم وجود نداشته.
بهتره بدون دلسردی تا روشن شدن قضیه به کارت ادامه بدی.
@};-

یکشنبه 18 اسفند1392 - 1:28pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

آقای آریانا خداقوت
در صورت توان با وزن صفر یا خیلی کم سنس کنید. این هم ممکنه که وزن بالا مانع سنس بشه.
در هر صورت آرامش خود را حفظ کنید چون کار غار واقعا مشکله. تا جایی که دیدم بعد از دو سال کار هنوزم موفقیتی حاصل نشده است.!!!
بعضی غارها هم هستن که بارشون در اطراف و در تپه یا تل جاساز کرده اند.مثل غاری که خودم روش کار کرده ام.

@};- @};- @};-

یکشنبه 18 اسفند1392 - 1:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درجریان کامل هستم که چی دراومده چقددراومده وتاییدشده وهنگام بردنش دیده شده .من اگه اطمینان نداشتم هیچ چیزی روعنوان نمیکنم . ولی حق باشماست بایدبیشترادامه بدیم م م وجاهایه تستوحفاری کنیم دوستان اونوقته که تمومه پوزیشن های دستگاه خودشونشون میده ه که سریع تریه نتیجه بگیریم که میشه یانمیشه .موفق باشید

یکشنبه 18 اسفند1392 - 1:38pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ali7777 نوشته است:
درجریان کامل هستم که چی دراومده چقددراومده وتاییدشده وهنگام بردنش دیده شده .من اگه اطمینان نداشتم هیچ چیزی روعنوان نمیکنم . ولی حق باشماست بایدبیشترادامه بدیم م م وجاهایه تستوحفاری کنیم دوستان اونوقته که تمومه پوزیشن های دستگاه خودشونشون میده ه که سریع تریه نتیجه بگیریم که میشه یانمیشه .موفق باشید

والا علی جان من که دیگه سر در نمیارم
چون واقعا بار رو از 7متری بیرون کشیدن فقط با همین ردیاب. همون 900 سکه نقره رو میگم.
حالا ممکنه که این مکان شما چون پلمپه سنس اون سختر باشه هر چند که اون سکه ها هم درون خمره پلمپ بودند.
دوباره میگم در صورت امکان تستهایی که اونجا گرفتی رو بزاری تا بررسیش کنیم.

@};-

یکشنبه 18 اسفند1392 - 1:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
Kani نوشته است:
آقای آریانا خداقوت
در صورت توان با وزن صفر یا خیلی کم سنس کنید. این هم ممکنه که وزن بالا مانع سنس بشه.
در هر صورت آرامش خود را حفظ کنید چون کار غار واقعا مشکله. تا جایی که دیدم بعد از دو سال کار هنوزم موفقیتی حاصل نشده است.!!!
بعضی غارها هم هستن که بارشون در اطراف و در تپه یا تل جاساز کرده اند.مثل غاری که خودم روش کار کرده ام.

@};- @};- @};-

مرسی کانی جان!

خدارو شکر که پرونده این کار بسته شد واقعا خیلی سخت و طاقت فرسا بود ولی هرچی بود تموم حداقل تکلیفمون با خودمون روشن شد!!

حالا میفهم چرا دوستان تو کار قبرن هر چند! چند شب پیش با mdl8500 با یکی از بچه های سایت که مهمانش بودم بازم زدیم به کاهدون واقعا دیگه به این باور رسیدم میخاد اون بالا سری بخاد و گرنه هدف زیر سرت هم باشه دست نیافتنی میشه!!

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

یکشنبه 18 اسفند1392 - 1:47pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ariana2014 نوشته است:
Kani نوشته است:
آقای آریانا خداقوت

@};- @};- @};-

مرسی کانی جان!

خدارو شکر که پرونده این کار بسته شد واقعا خیلی سخت و طاقت فرسا بود ولی هرچی بود تموم حداقل تکلیفمون با خودمون روشن شد!!

حالا میفهم چرا دوستان تو کار قبرن هر چند! چند شب پیش با mdl8500 با یکی از بچه های سایت که مهمانش بودم بازم زدیم به کاهدون واقعا دیگه به این باور رسیدم میخاد اون بالا سری بخاد و گرنه هدف زیر سرت هم باشه دست نیافتنی میشه!!

چه جالب
با mdl8500 هم خطا زدید؟
اصل این فلزیاب رو در اختیار داشتید؟

@};-

یکشنبه 18 اسفند1392 - 1:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Kani نوشته است:
ali7777 نوشته است:

والا علی جان من که دیگه سر در نمیارم
چون واقعا بار رو از 7متری بیرون کشیدن فقط با همین ردیاب. همون 900 سکه نقره رو میگم.
حالا ممکنه که این مکان شما چون پلمپه سنس اون سختر باشه هر چند که اون سکه ها هم درون خمره پلمپ بودند.
دوباره میگم در صورت امکان تستهایی که اونجا گرفتی رو بزاری تا بررسیش کنیم.

@};-

کانی جان شمامیگی دراوردن شماخودت که نبودی عزیزم پس معلوم نیس چطوری دراومده شانس بوده چی بوده ;;) .فرکانس 1331.5ازوزن صفر ازپایین به بالاوبالابه پایین .5گلدازوزنه صفربه بالاوبالعکس.نقره هاوفرکانس هاش .39.51وهرچی فرکانس بوده ازفاصله 1متری تا15متری ....بیخیال اونجادیگه بارش رفته وبرسی نداره. ووقتمونوبذاریم سره جاهایه دیگه وتستایه دیگه...ایشالانتایجه تستاموبه زودی میذارم برسی کنیم ... @};-

یکشنبه 18 اسفند1392 - 1:55pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

من و استاد جاوید رو فرکانس گیری خیلی کار کردیم.چیزی که فرکانس های خود ردیاب رو شاخص کرده اینکه واکنش قوی نسبت به سفال خیس دارن و در واقع سفال رو بهتر از هر چیزی می گیرن.اگه بار هم داخل سفال باشه و بار هم پلمپ نباشه ردیاب اول سفال رو میگره و بعد بار اون رو.حالا باری که پلمپ هستش رو شما حساب کنید فرکانس های ردیاب بقدری بهش ضعیف واکنش میدن که واقعا مهارت می خواد برای تشخیص اون.خود بنده هم سندی رو دارم که بارش پلمپه و هنوز هم فکر نمی کنم بتونم پیداش کنم.برای بار پلمپ ده متر هم برای سنس زیاده و این رو بنده تجربه کردم.البته دوستان این رو بدونن که اخر سال بخاطر برخی تغییرات ردیاب واکنش ضعیفی داره و با رسیدن بهار مخصوصا روزای اول ردیاب بهترین شرایط برای سنس رو داره.
موضوع بعدی هم رابطه مگنت با وزن هستش که بنده همون اوایل هم گفتم کلید این ردیاب مد مگنت هستش.مثل جای شما 800 گرم نقره با مگنت 40 رو نقطه کردید.این مگنت 40 نشون میده مغناطیس محل وزن رو تا ده برابر بالا برده پس در نتیجه نقره ما یا ذرات هستش و یا خطای 80 تا 8 گرمی....

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

یکشنبه 18 اسفند1392 - 1:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
Kani نوشته است:
ariana2014 نوشته است:
Kani نوشته است:
آقای آریانا خداقوت

@};- @};- @};-

مرسی کانی جان!

چه جالب
با mdl8500 هم خطا زدید؟
اصل این فلزیاب رو در اختیار داشتید؟

@};-

بله کانی جان ورژن 1 این دستگاه رو هم داریم ولی به گفته یکی از دوستان این دستگاه اصلا واسه قبر جالب نیست و دقیقا ایشون فرمودن mdl8500 قاتل دفینه های بزرگ و پر پیمون در عمق بالاست که پالسهایهای دیگه خوابشم نمبینن

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

یکشنبه 18 اسفند1392 - 1:58pm
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشین اریانای عزیز. از نوشته شما اینطور بر میاد که شما اصلا ملاکتون برای تشخیص بار در اون مکان دستگاه و ردیاب هم نبوده! چون فرمودین بعدا از ردیاب استفاده کردین و چیزی رو مشخص نکرده و شما هم که حفاری کرده بودین و چیزی هم پیدا نشد. پس اینجا خطای شما بجای اینکه به دستگاه خاصی مربوط باشه به ذهنیت و اطلاعات شما در مورد اون مکان بستگی داشته که احتمالا اشتباه میکردین.
ردیابی در غار همونطور که دوستان اشاره کردن کار راحتی نیست و بستگی به فضای موجود و در اختیار شما و جنس دیواره ها و میزان رطوبت و مغناطیس داره.
در خصوص عمق 11 متری هم مطمئن باشین اگر هدف مناسبی حتی تا عمق خیلی بیشتر از این هم وجود داشته باشه شما با این ردیاب و بخصوص با فرکانسهای پایین میتونین تشخیصش بدین.
اینکه برای اهداف پلمپ ولوم وزن پایین تر باشه بهتره مساله درستی هست. اما لازم نیست ولوم وزن از وزن واقعی هدف خیلی پایین تر باشه. چون اگر هدف سنس بشه حداقل به اندازه وزن واقعی از اون مقدار فلز خالص میتونه روی سیستم کنترل وزن تاثیر بذاره که موجب سنس خواهد شد.

یکشنبه 18 اسفند1392 - 1:59pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 299 , 300 , 301 , 302 , 303 , 304 , 305 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 100 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure