انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 14 مهر1403 - 8:00pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 307 , 308 , 309 , 310 , 311 , 312 , 313 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام

بردیا جان بابت خرید 35 بهت تبریک میگم
این تاپیک رو که می خوندم شما با اینکه 35 نداشتی اما پیگیر بودی و در بحث ها شرکت می کردی
ارزو دارم هر چه زودتر کار رو یاد بگیری و مسألت رو مرتفع کنی
موفق باشی سالار

پنج شنبه 22 اسفند1392 - 7:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

tabaluga نوشته است:
[color=#0000FF]بردیا جان بابت خرید 35 بهت تبریک میگم
این تاپیک رو که می خوندم شما با اینکه 35 نداشتی اما پیگیر بودی و در بحث ها شرکت می کردی
ارزو دارم هر چه زودتر کار رو یاد بگیری و مسألت رو مرتفع کنی
موفق باشی سالار
[/color]

ممنونم تابالوگای عزیز
امیدوارم همه دوستان از جمله شما دوست گرامی موفق باشید
بله.من از اوایل کار تاپیک رو دنبال میکردم که در نهایت به لطف اساتید گرامی موفق به تهیه ردیاب شدم.
توی این روزها چیزهای زیادی دستگیرم شده که اگر یک روزی بیرون برم عینا بازگو خواهم کرد.
بازهم از همه دوستان و اساتید صمیمانه تشکر میکنم
@};- @};- @};-

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

پنج شنبه 22 اسفند1392 - 7:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

tabaluga نوشته است:
سلام به همه ی دوستان خوبم
از همه ی عزیزانی که دانشی رو دارن و اون رو بدون چشم داشتی به دوستان تقدیم می کنن سپاس گذارم
چه در این تاپیک و چه تاپیکها ی دیگه
از استاید عزیز اریا. دستان.حمزه.جاوید.کانی.حمید.مجتبی.کوروش و همه ی اساتید و استاد یارها و کاربران فعال تشکر می کنم
صحبتی هم دارم با استاد اریا
استاد عزیز شما برای این انجمن زحمات زیادی کشیدید و ما قدردان هستیم
استاد این انجمن به شما و دانشتون نیاز داره لطفا گهگاهی به اینجا سر بزنید و ما رو راهنمایی کنید
از استاد پارسی هم تشکر ویژه دارم به خاطر وقتی که واسه انجمن میزارن و بچه ها رو راهنمایی می کنن
کار باستان شناسی از نظر من دو بخش عمده داره یکی کار با دستگاه و دیگری علام خوانی و ترجمه ی علام که استاد پارسی
زحمت بخش دوم رو می کشن از ایشون از طرف همه ی دوستان تشکر می کنم

@};- @};- @};- :x :x :x :ymhug: :ymhug: :ymhug:

پنج شنبه 22 اسفند1392 - 8:42pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

سلام دوستان.
چه طوری میشه بدون فیل شکن وارد انجمن شد؟چون یه روشی یکی ازبچه ها برای فایرفاکس گفته بود.نمی دونم کدوم صفحه هستش.ممنون

***به اندازه ی شناختمان ازدنیا ،بهره مندیم***

پنج شنبه 22 اسفند1392 - 8:49pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

tehrani39111355 نوشته است:
سلام دوستان.
چه طوری میشه بدون فیل شکن وارد انجمن شد؟چون یه روشی یکی ازبچه ها برای فایرفاکس گفته بود.نمی دونم کدوم صفحه هستش.ممنون

سلام
اینجاست قربان
تو این تایپک توضیح داده ام
viewtopic.php?f=32&t=913
یا این
http://www.felezjoo.com/viewtopic.php?f=32&t=913
@};- @};- @};-

پنج شنبه 22 اسفند1392 - 8:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بنده باکمک بسیار اقا مجتبی یه 35خریداری کردم تا چند روز دیگه بدستم میرسه اطلاعات مفیدی بیان میکنم چونمکان زیادی دارم

پنج شنبه 22 اسفند1392 - 10:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saedkashi نوشته است:
سلام بنده باکمک بسیار اقا مجتبی یه 35خریداری کردم تا چند روز دیگه بدستم میرسه اطلاعات مفیدی بیان میکنم چونمکان زیادی دارم

درود بر شما دوست گرامی
به شما خوش آمد و تبریک میگم، امیدوارم شاد و سربلند باشید و در کنار دیگر دوستان به پیروزی برسید @};- @};- @};-

جمعه 22 اسفند1392 - 1:30am
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

Kani نوشته است:
tehrani39111355 نوشته است:
سلام دوستان.

سلام
اینجاست قربان
تو این تایپک توضیح داده ام
https://www.felezjoo.com/viewtopic.php?f=32&t=913
یا این
viewtopic.php?f=32&t=913
@};- @};- @};-

ممنون استاد کانی عزیز.

***به اندازه ی شناختمان ازدنیا ،بهره مندیم***

جمعه 22 اسفند1392 - 1:39am
استاد
استاد

درود بر شما
بررسی یک نجربه
قبلا یه گور را باردیاب با فرکانسه 21.04 وزن گیری کرده بودم که حدود 10 کیلو وزن داد بعد از حفاری حدود 30 گرم از اون فلز بدست من رسید. 5 روز بعد از حفاری این فلز را مجدد با این فرکانس در 8 متری اندازه گیره کردم که 5 کیلو وزن داد مجددا با همین فرکانس 40 روز بعد باز وزن گیری کردم دقیق الان شده هموزن فلز واقعی که الان موجود هست
یعنی همین 30 گرمی که الان وزن این فلز هست.با این تفاصیل میشه گفت که وزن کاری به عمق که همون زاویه45 درجه هست اونچنان تاثیری نداره فقط شدت خروج یونها اگه هدف بزرگ باشه بیشتر میشه و اگه فلز جدیدهم زیر خاک بشه باز همون زاویه 45 درجه داره و اگه وزن ما بالا برود صرفا همون اکسیده شدن خود فلز هست که یک هاله قوی دور خود ایجاد میکنه و اگه این فلز بیرزون از خاک قرار بگیره به مرور زمان این هاله یونی جذب قطب مغناطیسی زمین میشه و خود وزن واقعی فلز توسط ردیاب مشخص میشه. پس خطای وزن فقط همین هاله یونی هست که فلز دور خودش ایجاد میکنه و کاری به زاویه 45 درجه نداره که قطب مغناطیسی زمین به طور طبیعی یون قلز زیر خاک را در زاویه 45 درجه به بالا میاره. در حقیقت فلز در مسیر گردش دایره ای قطب زمین قرار می گیره
از این به بعد هدف ما غلبه براین هاله یونی دور خود فلز خواهد بود و باید فرکانسهایی پیدا کنیم که با ولوم صفر بتونه اهداف 2 یا 3 کیلو به بالاتر را روی سطح زمین رد بدهند تا بتوانند وزن نزدیک به فلز واقعی را در خاک بدست اوریم

جمعه 23 اسفند1392 - 10:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ebi-gold نوشته است:
دیروز من تو بارون یک جا ردیاب زدم که کار کرد چون جاش سند و مدرک داشت تونستم با 200 کیلو یک جا رو بگیرم که عمقم شد 1.40 حجمم شد 60 در 60 مگنت شد 63 حجم مگنتم از هر چهار طرف 20 سانت بیشتر بود حفره تا 24 جواب داد 800 گرم مس 300 گرم کربن و ریشه درخت برنز و سنگ آهن سفال بدون واکنش و نقره هم جواب داد ولی 15 سانت با جایی که نقطه کردم فاصله داشت با نقطه زن گریت هم که تست کردم تو همون حجمم به سمت فلز با ارزش کمتر میرفت ولی 40 سانت جلوتر از جایی که حجم گیری کرده بودم به سمت فلز با ارزش رفت فکر کنم من زاویه 45 درجه رو با ردیاب گرفته بودم چون بارون بود گذاشتم روز آفتابی یک بار دیگه تست کنم اساتید اگه یک نظری بدن ممنون میشم

به ردیاب انجمن ایمان آوردم تا خودتون حفاری نکنید نمیتونین قلق ردیاب رو به دست بیارین

ردیاب رو هر کس باید با خودش مچ کنه تا جواب بگیره

از تو حرکت از خدا برکت

با درود
دوست عزیز یه پیشنهاد دارم که امیدوارم برای روشن شدن مسئله 45 درجه و این داستانها انجام بدین
لطفا" با یه قطب نما از رو نقطه که زدین به سمت جنوب برید و جایی که قیچی شد رو با نقطه زن تست کنید
و نتیجه رو اعلام کنید
برای دقیقتر شدن ارقام وزن و حجم و مگنت بهتره با سیم و تلسکوپی خاموش تست بگیرید که اعداد به واقیعت بیشتر نزدیک هستن.
با تشکر :YMPEACE:

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

جمعه 23 اسفند1392 - 11:03am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 307 , 308 , 309 , 310 , 311 , 312 , 313 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 26 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure