انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 14 مهر1403 - 1:54pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 316 , 317 , 318 , 319 , 320 , 321 , 322 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام

با عرض درود، ادب، ارادت واحترام
سال نو ،سال موفقیت، سال رشد و ترقی را به تک تک عزیزانم دوستان خوبم در این
انجمن تبریک می گم :ymhug:

پنج شنبه 28 اسفند1392 - 12:50am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

سعید جان تلسکوپی باز انتن بسته من متوجه نشدم؟یعنی تلسکوپی رو بیرون نیاوردی و در همون حالت ولی روشنه درسته؟بستگی به زمین داره زمینهای شمال که خاکش فرق داره با زمینهایی که در جنوب یا دیگر شهرهاست.روش با سیم یا بیسیم؟از فاصله 200متری یا 100متری یا نزدیک هدف مثلا تو 10الی 20متری همهش با هم فرق داره من بیسیم تلسکوپیهای روشن و حدود 10سانت بیرون کشیده کار میکنم تو زمین نم دار بیشترکشش داره انتهام تا زمین خشک.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

پنج شنبه 29 اسفند1392 - 10:37am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

امیدوارم یه وقت مناسب بری برای حفاری و نتیجه بخش باشه .در ضمن پیشاپیش این عید باستانی رو به همه دوستان و اعضای انجمن تبریک میگم.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

پنج شنبه 29 اسفند1392 - 10:40am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
دوستان عزیز سال نو بر همه شما مبارک باشه و سالی سرشار از موفقیت در تمامی مراحل زندگی برایتان ارزو دارم
@};- @};- @};- @};- @};- @};-

پنج شنبه 29 اسفند1392 - 12:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام واکنشه فرکانس هابه کوزه هایه خیس زیاده وتوعمل فرکانس هایه جدیدم فلج کردترکیبه چندکیلوکوزه وخمره وزغال..مگنت هم روش جواب میده ه ه ه ه.واکنشه انتنم بهشون پرسرعته وقوی...کارسخت ترشده ه ه ه

جمعه 29 اسفند1392 - 12:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ramin نوشته است:
با سلام خدمت همه دوستان.من با نیم کیلو مس دفن شده در عمق 60سانتی که این روزا هی داره افتاب و بارون میخوره تمرین میکنم.یادتون باشه هر چی هدف قدیمی تر و در عمق بیشتری باشه حرکت انتها سنگین تره که با مهارت اپراتور قابل تشخیص هست.پس بعد از این که رو ی زمین و تست در عمق 30 الی 40سانتی انجام دادین هدفتونو ببرین در عمق بیشتر تا با حرکت واقعی انتها در جستجوی هدف بیشتر اشنا بشین

سلام به همه ی دوستان عزیز !
عرض تبریک و شادباش به میمنت حلول سال نو خورشیدی به کاربران و دست اندر کاران فرهیخته و با کرامت انجمن بزرگ فلزجو ...
دوستان ! سرعت حرکت آنتنها به عوامل زیادی بستگی داره و نمیشه بطور قطع و یقین گفت هر چه عمق بار کمتر باشه سرعت حرکت آنتنها بیشتر میشه ولی امکان اینکه بارهای سطحی واکنش قویتر آنتن را داشته باشن هم هست ... بطور کل قدمت ، حجم ، عمق وترکیبی یا ساده بودن بارها در شدت و حدت حرکت آنتنها تاثیر مستقیم دارند...
پیروز و سربلند باشید.
یا حق.

جمعه 29 اسفند1392 - 2:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت همه دوستان ضمن عرض تبریک سال نو خواستم یه چیزی رو یاد آور بشم که اونجوری که از اساتید واهل فن شنیدم شب دوم فروردین ماه تنها زمانی هستش که دستگاهای ردیاب به خاطر عوامل مغناطیسی زمین دچار خطای کمی میشن پس بهترین زمان رو برا ردیابی شب دوم فروردین ماه اعلام کردن کسایی که جای خوب دارن پس این شب عزیز رو از دست ندهند :D

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

جمعه 1 فروردین1393 - 5:54am
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام عید رو به همگی تبریک میگم عزیزان شرمنده منظورم این بود تلسکوپی بسته انتن با سیم. من تو منطقه کاشان با سیم بهتر جوابم میده تا تلسکوپی و این رو متوجه شدم عزیزان موقع انتن گرفتن داشتن انگشتر حرکت انتن رو ضعیف میکنه دلیلشو نمیدونم برای من اینطور بود

جمعه 1 فروردین1393 - 12:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
مشکلی برام بوجود آمده مخصوصاً روی صحبتم با آقا مجتبی و مهندس حمید عزیز است !
از وقتی که کلید برای قطع تلسکوپی ها نصب کردم دیگه از دستگاه استفاده نکردم دیشب روشن کردم دیدم چند تا مربع روی صفحه میاد و هیچ یا اصلا بالا نمیاد !
هر چند بار هم بالا میاد مشکل از چیه !
چطور میشه رفعش کرد !
این همه انتظار کشیدیم تا موقعیت فراهم شه برم بیرون الان دستگاهم مشکل داره
خواهشا کمک کنید

جمعه 1 فروردین1393 - 4:37pm
مدیر کل
مدیر کل

وحید جان اگر شما اون کلید رو درست وصل کرده باشین و قبلا تست کرده باشین دیگه خیلی بعید هست به اون ربطی داشته باشه! باید دید دستگاه در چه شرایطی نگهداری شده. شما محض احتیاط دستگاه رو کامل شارژ کنین و مجدد تست کنین. اگر درست نشد جعبه رو باز کنین و سیمکشی رو چک کنین چیزی اشتباه نباشه. سیمکشی ال سی دی رو هم بررسی کنین قطعی یا اتصالی نکرده باشه. اگر مشکل پابرجا بود احتمال داره مدار اصلی ایراد پیدا کرده باشه و بنظرم دست اقا مجتبی رو میبوسه! :D

جمعه 1 فروردین1393 - 7:12pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 316 , 317 , 318 , 319 , 320 , 321 , 322 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 46 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure