انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 13 تیر1403 - 9:16pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 332 , 333 , 334 , 335 , 336 , 337 , 338 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام..یک سوال داشتم..سیمی که به آنتن و ردیاب وصل می‌شه پاره شده..البته قبلا با لنت به هم چسبیده بودن..انگار که نر و مادگی فیش‌ها به هم وصل بوده..آیا به اینصورت باید وصل بشن..اگه جورِ دیگه‌ای هستش لطفا راهنمایی کنید

چهارشنبه 13 فروردین1393 - 11:18am
YIM
مدیر کل
مدیر کل

sooshyants نوشته است:
سلام..یک سوال داشتم..سیمی که به آنتن و ردیاب وصل می‌شه پاره شده..البته قبلا با لنت به هم چسبیده بودن..انگار که نر و مادگی فیش‌ها به هم وصل بوده..آیا به اینصورت باید وصل بشن..اگه جورِ دیگه‌ای هستش لطفا راهنمایی کنید

اون سیم پاره نشده عزیز من چون اون سیم از نوع مرغوب بوده و حتی فیشهای نری اون اهنربا نمیگیره و از این نوع فقط یک و نیم متری داشتند اومدیم از وسط نصفش کردیم و بهم لحیم کردیم تا اندازه استاندارد بشه

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 13 فروردین1393 - 11:35am
کاربر فعال
کاربر فعال

من این روی میخواهم بدونم که آیا نر و ماده فیش باید به هم وصل باشن یا از هم جدا

چهارشنبه 13 فروردین1393 - 11:50am
YIM
مدیر کل
مدیر کل

sooshyants نوشته است:
من این روی میخواهم بدونم که آیا نر و ماده فیش باید به هم وصل باشن یا از هم جدا

به هم وصل میشن چون ما از هر فیش یک رشته سیم میخوایم بنده هردو رو بهم وصل کردم که اگر یکیش قطع شد اونیکی کارکنه .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 13 فروردین1393 - 12:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
سلام بر همه دوستان الان از جایی میام که رفته بودم انتن بزنم از فاصله صد متری شروع به ردیابی با فرکانس 1331/5 کردم با وزن 500 گرم .انتها بعد سی ثانیه مسیری را دادن از چند جهت امتحان کردم یک مسیر را داد تا نزدیک هدف رفتم تو نزدیکی هدف حرکت آنتنها خوب بود. با بقیه فرکانسا امتحان کردم جواب داد اما تستا را کامل نشد چون فرست نبود .یه چیزی که برام سوال شد امشب من چند بار از فاصله صد و نود و هفتاد متری با انتن خالی کار کردم که به طرف هدف میرفت ,که حرکت آنتنها هم خیلی سریعتر از موقعی بود که فرکانس به دستگاه میدادم بود,حالا سوالم اینجاست که اولا چرا حرکت انتن خالی سریعتر بود و در ثانی مگه از این فواصل میشه هدف را با انتن خالی گرفت.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 13 فروردین1393 - 10:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با درود
اقا جاوید امکانش هست به وسیله اهن ربای نودیوم که استاد اریا طرحش رو برای ساخت گزاشته بودن جهت رد کردن مگنت استفاده کرد؟
منظور 4عدد اهن ربای نودیوم روی نوک یکی از انتنها با رعایت قطبها با فاصله کم
با تشکر از شما

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

پنج شنبه 14 فروردین1393 - 8:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
jafar نوشته است:
سلام بر همه دوستان الان از جایی میام که رفته بودم انتن بزنم از فاصله صد متری شروع به ردیابی با فرکانس 1331/5 کردم با وزن 500 گرم .انتها بعد سی ثانیه مسیری را دادن از چند جهت امتحان کردم یک مسیر را داد تا نزدیک هدف رفتم تو نزدیکی هدف حرکت آنتنها خوب بود. با بقیه فرکانسا امتحان کردم جواب داد اما تستا را کامل نشد چون فرست نبود .یه چیزی که برام سوال شد امشب من چند بار از فاصله صد و نود و هفتاد متری با انتن خالی کار کردم که به طرف هدف میرفت ,که حرکت آنتنها هم خیلی سریعتر از موقعی بود که فرکانس به دستگاه میدادم بود,حالا سوالم اینجاست که اولا چرا حرکت انتن خالی سریعتر بود و در ثانی مگه از این فواصل میشه هدف را با انتن خالی گرفت.

دوستان اگه لطف کنید جواب این پست بنده را بدین ممنون میشم.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

پنج شنبه 14 فروردین1393 - 2:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

jafar نوشته است:
سلام بر همه دوستان الان از جایی میام که رفته بودم انتن بزنم از فاصله صد متری شروع به ردیابی با فرکانس 1331/5 کردم با وزن 500 گرم .انتها بعد سی ثانیه مسیری را دادن از چند جهت امتحان کردم یک مسیر را داد تا نزدیک هدف رفتم تو نزدیکی هدف حرکت آنتنها خوب بود. با بقیه فرکانسا امتحان کردم جواب داد اما تستا را کامل نشد چون فرصت نبود .یه چیزی که برام سوال شد امشب من چند بار از فاصله صد و نود و هفتاد متری با انتن خالی کار کردم که به طرف هدف میرفت ,که حرکت آنتنها هم خیلی سریعتر از موقعی بود که فرکانس به دستگاه میدادم بود,حالا سوالم اینجاست که اولا چرا حرکت انتن خالی سریعتر بود و در ثانی مگه از این فواصل میشه هدف را با انتن خالی گرفت.

سلام آقا جعفر !
در ابتدا باید دید آنتنهای خالی کجارو سنس میکردن آیا مطمئن هستی که همون نقطه رو سنس میکردن؟یعنی شما وقتی از صد متری ردیابی کردی به سمت هدف حرکت هم کردی یا نه فقط چون آنتن خالی جهت هدف رو نشون میداد به این نتیجه رسیدی؟ ...
ضمنا امکان اینکه یک هدف از فاصله ی بیشتر از این هم با آنتن خالی قابل سنس باشه وجود داره ...خود بنده مکانی که مطمئن بودم خطاست با آنتن خالی از فاصله ی حدود 150 متری ردیابی و با ادامه دادن مسیر به نقطه ی مورد نظر رسیدم... البته وقتی از فاصله ی 200 متری دیگه آنتن خالی نگرفت با دستگاه روشن تست کردم ،دیدم دستگاه روشن هم دیگه اون نقطه رو سنس نمیکنه که خود این قضیه یکی از روشهای تشخیص خطاست ... یعنی از جائی که آنتن خالی دیگه سنس نکنه و آنتن با دستگاه روشن هم سنس نکنه یعنی هدف خطاست ...
یاحق.

پنج شنبه 14 فروردین1393 - 3:47pm
استاد
استاد

بنيامين1 نوشته است:
با درود
اقا جاوید امکانش هست به وسیله اهن ربای نودیوم که استاد اریا طرحش رو برای ساخت گزاشته بودن جهت رد کردن مگنت استفاده کرد؟
منظور 4عدد اهن ربای نودیوم روی نوک یکی از انتنها با رعایت قطبها با فاصله کم
با تشکر از شما

درود بر شما
مگنت چیزی نیست که بشه حذفش کرد با حدف کردن اون عملا ردیابی دیگه صورت نمی گیره چون همین امواج مغناطیسی هست که فلز را سنس میکنه و خود فلز هم یک مفناطیس بسیار ضعیف داره و همین عامل سنس اون توسط ردیاب هست ما فقط کم و زیباد مغناطیس فلزت و مواد معدنی را باید بدونیم تا بشه خطا را کمتر کرد

پنج شنبه 14 فروردین1393 - 5:12pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

سلام
دوستاني كه واكنش ردياب در مقابل طلاي دفينه رو ديدن اگه خوب دقت كرده باشن مگنت محل با وزن ردياب يا يكي هست و يا بسيار نزديك به هم هستش.يعني مگنت طلا با وزني كه ردياب ميزنه خيلي بهم نزديك هستن.يعني اگه ردياب بده وزن 70 كيلو مگنت هم ميشه 70.البته من دارم رو مسئله كار مي كنم فقط يكي از دوستان ما تو يه حفاري بشدت زخمي شده كه اين موضوع كار رو كند كرده.ايشالله بزودي نتايج كامل شد در اختيار دوستان قرار ميدم. #-o

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

پنج شنبه 14 فروردین1393 - 8:18pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 332 , 333 , 334 , 335 , 336 , 337 , 338 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure