انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 مهر1403 - 4:30am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 335 , 336 , 337 , 338 , 339 , 340 , 341 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استاد
استاد
آواتار کاربر

جعفر عزيز اگه وزن سند براي طلا مقدارش درست باشه و شما با وزن نهاي 25 كيلو محل رو سنس كني و بيشتر از اين وزن قيچي نشه نشون ميده محل تخليه شده.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 15 فروردین1393 - 5:31pm
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان بهترين روش براي كم كردن خيلي زياد نيروي ذهن تغير حالت دست گرفتن آنتنها هست ، درحالت عادي كه همه آنتنهارو در دست ميگيرند مچ دستها طوري بوده كه با كمترين قدرت و فرمان مغز به صورت خيلي نامحسوس به اطراف تمايل نشون داده و باعث پيروزي نيروي ذهن بر حركت انتها خواهد شد ، بنابر اين طي چندين بار تمريناتي كه داشتم روشي رو به دست آوردم كه كمك خيلي زيادي در نيروي ذهن و تخيل داشته و آنتنها بيخودي با تلقين و نيروي ذهن قيچي نشده ولي مقداري گردش ميتونه داشته باشه ولي قيچي هاي بيمورد نخواهد داشت ، مگر اينكه خود اپراتور خودش رو با حركت دادن مچ دستها فريب داده تا قيچي بگيره !
برادر حمزه شما كاملاً منظور بنده رو گرفتيد از نحوه تغير وضعيت مچ دستها براي غلبه بر تلقين و نيروي ذهن و گردش نامحسوس مچها ؛ خواهشمندم تصويري بهتر از تصويري كه بنده در گذشته قرار دادم تهيه كنيد و قرار بديد تا همه دوستان حتماً و حتماً آزمايش و تمرين كنن تا مقداري زياد اين مشكل حل بشه .
:-BD

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

جمعه 15 فروردین1393 - 5:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
حمزه جان من فکر کنم که وزن سر بار را گرفتم از تخلیه نشدن محل کاملا مطمئن هستم چون خود صاحب سند رو بار را با بلدوزر برداشته و موقع برداشتن رو محل مردم ریختن رو سرشان.و از اون وقت تا حالا که یک دو ماهی میشه کسی رو محل کار نکرده.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

جمعه 15 فروردین1393 - 11:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اون جایی که جوغن داشت را دوباره رفتم تست کردم نتایج اینجوری شد.فرکانس 219/9 از 35 متری وزن شد 100 کیلو ,حجم با این فرکانس 5در6شد و عمق 3/5 شد. مگنت 2از فاصله 10متری 65شد حجمش با حجم فرکانس219/9 یکی شد عمق هم یکی شد. فقط مگنت از سمت جنوب یک متر اضافه تر شد(حجمش).. با فرکانس 1331/5 از فاصله 120 متری وزن شد 25کیلو .فرکانس 39/51 یک متر اختلاف تو نقطه با فرکانس 219/9 داشت و فرکانس 39/51 خیلی رو محل کیج میزد. کانی جان فرکانس132/1 هم زدم قیچی شد وزنشو نگرفتم اما با 25 کیلو رو محل قفل شد

جمعه 15 فروردین1393 - 11:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام جاوید جان به رویه چشم جاوید جان , فقط با این دو تا فرکانس از چه فاصله ای وزن بگیرم و قدرت رو چند باشه استاد .

جمعه 15 فروردین1393 - 11:46pm
استاد
استاد

jafar نوشته است:
سلام جاوید جان به رویه چشم جاوید جان , فقط با این دو تا فرکانس از چه فاصله ای وزن بگیرم و قدرت رو چند باشه استاد .

درود بر شما
فر کانسه 20.12 برای حداکثر 50 متری و فرکانسه 1997.5 برای ردیابی بالای 50 متر با ولوم قدرت 10 برای هر دو فرکانس و اندازه گیری وزن نهایی این هدف با این دو فرکانس

شنبه 16 فروردین1393 - 5:25am
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

سلام دوستان .
بیشترین مشکلی که ما تازه کار ها داریم اینه که شناخت مطمئنی از حرکت آنتن نداریم .یعنی نمی توانیم صددرصد بگیم که این حرکت تاثیر نیروی ذهنه یا سنس هدف واقعی یا باد .برای همین تجربه ای را با دوستان به اشتراک میگذارم که امید وارم مفید واقع شود .

جایی را باردیاب سنس کردم .در فاصله 10 متری تا هدف بیشتر فرکانس ها وآنتن خالی سنس میکردند.سرعت انتن خیلی قوی بود .بعد از حفاری در عمق 1.20 چند تا استخوان وتعدادی سفال شکسته در امد که نشان از قبر می باشد.
تجربه ی خوبی بود که از این به بعد سرعت وسنس انتن برای سفال واستخوان توی دستم آشناست .
یه نکته خیلی مهم برای کسانی که مثل من در امر ردیابی تازه کار هستند اینه که :زمانی که آنتن ،فلز سنس کنه ،حرکت آن بسیار نرم وسنگین تر هستش و ما نمیتوانیم با ذهنمان بر آن غلبه کنیم.حرکت آنتن برای ذرات خیلی قوی وبدون تعادل هست .
دوستان اینو توجه فرمایند:
((وقتی که آنتن فلز سنس کنه ،طوریه که وقتی نوک آنتن در روبروی فلز قرار میگیره مانند اینه که به یه نیرویی برخورد میکنه ویک دو سانت به عقب برمیگرده وروی هدف قفل میشه وبا حرکت دادن مچ دستم تازاویه ی 90 درجه ویا بیشتر ،نوک انتن از روی هدف تکان نمیخوره .))من اینو بارها به عینه دیدم وزمانی که این حرکت را مشاهده میکنم ،دیگه خیالم راحت میشه که عامل حرکت آنتن باد یا نیروی ذهن نیست .
دوستدار همگی

***به اندازه ی شناختمان ازدنیا ،بهره مندیم***

شنبه 16 فروردین1393 - 3:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان عزیزم با خودم گفتم عکس اون مکان که دیروز گفتم ریزش کرده را بذارم تا امیدمان کمی بیشتر بشه نسبت به کارایی ردیاب

شنبه 16 فروردین1393 - 4:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نمیدونم چرا عکسش نمیاد کانی جان اگه لطف کنین این پیام منو حذف کنین ممنون میشم تا ببینم بعدا عکس چطوری میشه گذاشت

شنبه 16 فروردین1393 - 4:53pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

با سلام تهرانی جان تجربه خوبی داشتی امیدوارم به هدف اصلی بزنی.بله من قبلا هم گفتم که جایی که هدف اصلی باشه انتها خیلی سنگین تر به طرف هدف میرن و این تجربه ها با تمرین و ممارست بدست میاد.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

شنبه 16 فروردین1393 - 6:27pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 335 , 336 , 337 , 338 , 339 , 340 , 341 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure