انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 6 مهر1403 - 2:22am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 339 , 340 , 341 , 342 , 343 , 344 , 345 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با اجازه اساتید آقا شایان منم که ردیاب رو گرفتم مشکل شما رو داشتم شما باید ردیاب رو اول با بدن خودتون ست کنید مثال اول روی گلد 1 بزارید ردیاب رو بعد عدد فاین رو از ok به +1 و +2 و تا درجه آخر برید ببینید روی کدوم فاین انتن حرکت میکنه به سمت هدف و -1 و-2 و تا درجه اخر منفی هم تست کنید روی هر کدوم که انتن ها بهتر واکنش داشت میشه گفت که همون عدد با بدن شما سازگاره

دوشنبه 18 فروردین1393 - 11:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ابی جان ممنون از راهنمایتون
ولی موردیو که من میگم فک کنم متوجه نشدین بذار یکم در موردش توضیح بدم تا باز تر بشه
شما مثلا یه فلز 10 گرمی طلا رو به عنوان تست در چند متریتون میذارید وقتی ولوم وزن رو صفر هست با تمام مودهای طلا و فرکانسهای طلا خیلی راحت و دقیق سنس میشه همینجور که ولوم وزنو بالاتر میارید خوب قاعدتا وقتی ولوم وزن زیر 10 گرم که بذاریم به راحتی و دقیق اون فلز 10 گرمیو سنس میکنه .ولی مثلا وقتی ولوم وزن رو روی 5 گرم و یا گرم که میذاریم دیگه سمت اون هدف 10 گرمی نمیره و جایی دیگه رو به ما به عنوان هدف نشون میده در صورتی که وقتی وزن رو روی 6 و 8 گرم که میذاریم و حتی پاینتر روی 2.5 گرم فلز رو خیلی دقیق سنس میکنه منظور من این شرایط بود .حالا این مضوع برای فلزات سنگین تر هم هستش که مثلا برای فلز یک کیلویی روی یک سری اعداد دیگه اون فلز سنس نمیشه
و تمام این مسایل وقتی ولوم وزن صفر و یا روی دبلیو 9 باشه هیچ مشکلی نیست و طبق فرکانس موجود هدف دقیق و زیر 10 ثانیه بدون هیچ خطایی سنس میشه

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

سه شنبه 18 فروردین1393 - 12:10am
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون مجید عزیز از توضیحاتتون وزحمتای ما به شما خیلی آقایی
امیدوارم دوستان دیگه هم اگه مطلبی در این زمینه دارند برای تازه کارها ارائه کنند

سه شنبه 19 فروردین1393 - 7:56am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

با سلام جاوید جان اون فرکانس 25.84 رو که فرمودین از فاصله 30متری هدف اصلا سنس نداشت فرکانس خوبی نیست ولی 25.90بهتر از اون عملکرد داشت.تستها بی سیم تلسکویها باز ولوم قدرت اخر وزن روی 1کیلو.فرکانس 119.5که کانی جان گفته بودن هم تست شد ولی در 2متری هدف سر نقطه نمیرفت

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 19 فروردین1393 - 12:39pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

کلا یه چن روزیه هر وقت میرم سر هدفم تست کنم میبینم چه با سیم چه بسیسم با مد خود ردیاب یا فرکانسهای ازاد کلا حرکا ت انتنها خیلی اروم و سنگینه قبلانا تیزتر میرفت ولی ظاهرا هر چی از قدمت هدفم میگذره :D انتنها سنگینتر عکس العمل دارن.این نوع حرکت کردنها با برخورد با هدف اصلی هم هیچ فرقی نداره.ولوم قدرت همیشه باید تا اخر باشه حرکت انتها روان تر میشه سر سنس کردن هدف .این دفعه تستهارو میزارم با روش با سیم و تلسکوپی قطع.ولی خیلی صبرو حوصله میخواد هدفی که سالها دفنه تو خاک با روش ردیابی باید خیلی صبور باشی چون حرکت انتنها ارو اروم و سنگینه تا بتونی رد هدف رو بزنی .

آخرین بار توسط ramin در سه شنبه 19 فروردین1393 - 4:03pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 19 فروردین1393 - 4:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام تسته ديگه؛مگنت٢٣٣٢:وزن٦٣٠كيلو تا٦١. فركانس هاي؛٢٠،١٢و١٩٩٧.٥و٢٥،٩٠و٢٤،٣٧همه با٣٥٠كيلوگرفتاوحجمه فلزومگنت دقيق شد٢مترو٨٠ وانتنه خالي ام به سمته شمال ميره عمقم 4متر. طبقه گفته استادان الان بايدوسط حجمه مگنت روبربم پايين ديگه؟لبه يه جنوب ترش؟؟؟؟؟؟؟

نتیجه یه اولیه حفاری لبه جنوبی حفاری شد:1ونیم مترتاالان :زغال وکوزه درمیادبصورته لایه لایه بعده 1ونیم متربازم مگنت گرفتم مگنته 61الان شده 71 و10 عددافزایش افتاده وضمنا:عمقم 4متربودوعمقه مگنتم نزدیکه 3متر ازبالا بااین تستا دیگه همه چی بوده وهمه چی هم روشن میشهبعده 4مترحفاری وزنه مگنت هم 600کیلوشده نتایج هرچی بشه اعلام میکنم ......یاعلی

سه شنبه 19 فروردین1393 - 4:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ali7777 نوشته است:
سلام تسته ديگه؛مگنت٢٣٣٢:وزن٦٣٠كيلو تا٦١. فركانس هاي؛٢٠،١٢و١٩٩٧.٥و٢٥،٩٠و٢٤،٣٧همه با٣٥٠كيلوگرفتاوحجمه فلزومگنت دقيق شد٢مترو٨٠ وانتنه خالي ام به سمته شمال ميره عمقم 4متر. طبقه گفته استادان الان بايدوسط حجمه مگنت روبربم پايين ديگه؟لبه يه جنوب ترش؟؟؟؟؟؟؟

نتیجه یه اولیه حفاری لبه جنوبی حفاری شد:1ونیم مترتاالان :زغال وکوزه درمیادبصورته لایه لایه بعده 1ونیم متربازم مگنت گرفتم مگنته 61الان شده 71 و10 عددافزایش افتاده وضمنا:عمقم 4متربودوعمقه مگنتم نزدیکه 3متر ازبالا بااین تستا دیگه همه چی بوده وهمه چی هم روشن میشهبعده 4مترحفاری وزنه مگنت هم 600کیلوشده نتایج هرچی بشه اعلام میکنم ......یاعلی

سلام علی جان
خسته نباشید
امیدوارم این دفعه دیگه موفق باشید
من بیصبرانه منتظر اعلام نتیجه نهایی از طرف شما هستم
@};- @};- @};-

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

سه شنبه 19 فروردین1393 - 4:57pm

درود.دوست صمیمی من با کمک دستگاه شما موففق شده.ایشان دستگاهشان را به من دادند و سایت شما را هم بهم معرفی کردند.چیزهای مختصری هم یادم دادند.ازتون درخواست کمک دارم

سه شنبه 19 فروردین1393 - 8:15pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

سلام عارف جان به انجمن خوش اومدی. اولا این که به دوستت تبریک میگم . بعدشم میشه بگی با کدوم دستگاه انجمن؟ چرا خودش نیومده نحوه پیدا کردن رو توضیح بده که بگه با چه فرکانسی تو چه عمقی چه جوری موفق شده؟ چون هر کسی که موفق میشه باید بیاد یه توضیحی از بابت سرچ کردن نقطه کردن و با چه فرکانسی تونسته هدفی رو پیدا کنه رو بگه تاکمکی بشه به سایر بچه ها.امیدوارم دوستت خودش بیاد و باعث خوشحالیمونم بشه. @};-

چهارشنبه 20 فروردین1393 - 8:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bardia نوشته است:
ali7777 نوشته است:

نتیجه نهایی :دقیق تو4متری خاکه ذرات داره شدیدکه میدرخشید همه یه فرکانس هایه جدیدومگنت و..روهم شکست دادذرات این سومین کاره منه که 300کیلووزن میزنم وهمشم خطاست به نظرم رووزنه تنی کارکنیدفقط :::اگه کسی وزنه تنی کارکرده تجربشوبگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هرچی تکنیکه من زدم ولی بازم نمیشه ذراتوردداد حرکته انتنم ضعیف وبعدهچندثانیه حرکت میکردن #:-s #:-s

چهارشنبه 20 فروردین1393 - 9:26pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 339 , 340 , 341 , 342 , 343 , 344 , 345 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure