انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 22 مهر1403 - 4:58am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
حمزه جان امیدوارم موفق باشین فقط امروز 5 شنبه هست و مردم میرن سر مزار .
جاتون رو پوشوندین که لو نره؟
راستی بهتره برای عمق از چه ولوم وزنی استفاده بشه ؟ حداکثر یا ... ؟
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 16 آبان1392 - 2:22pm
استادیار
استادیار

سلام دوستان
یک جای سند دار که از نظر بار 100درصد هست اما نمیشه حفاری کرد رو زدم این نتیجه ها رو داد:
هر 5 گلد+ تمام فرکانسهای دستی وزن تا 31کیلو
مگنت1 چهارده
مگنت2 بیست
کربن5 کیلو
مس 1 کیلو

پنج شنبه 16 آبان1392 - 2:25pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
درود بر شما
در تست با یک حلب 17 کیلویی رو غن که حدود یک کیلو اهن وزن اون هست در عمق 3 متری و یک سال زیر خاک ردیاب را تست کردم که این جوابها را داد
در تست با مد اهن وزن را 10 کیلو گرفت که دقیق همون وزن یون ایجاد شده هست
در تست با مگنت 1 حدود w70 شد
در تست با مگنت 2 حدود 25w شد
با تست در فرکانس مگنت دستی w20 شد
با تست با فرکانسهای طلا اصلا جواب نداد
به یاد داشته باشید در تست با مگنت هیچوقت اهن جدید را ردیاب نمیزنه ولی وقتی زیر خاک قرار گذاشته شد و پوسید و ردیاب اون را گرفت یون حاصل شده را میگیره نه خود اهن را
پس با این تست و یا تستهایی که مثل این جواب یکسانی گرفته شد میتوان گفت اونچه که ردیاب وزن میگیره در تست با مگنت فقط یون حاصله هست نه وزن خود فلز مورد نظر. پس اگه یه وقت مگنت زیاد زد نمیشه صرفا گفت که اونجا یونه حاصله از ذرات زیر زمین هست

فرمایشات شما تایید میشه جاوید جان

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

پنج شنبه 16 آبان1392 - 2:57pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

bina نوشته است:
سلام دوستان
حمزه جان امیدوارم موفق باشین فقط امروز 5 شنبه هست و مردم میرن سر مزار .
جاتون رو پوشوندین که لو نره؟
راستی بهتره برای عمق از چه ولوم وزنی استفاده بشه ؟ حداکثر یا ... ؟
یاحق

سلام بيناي عزيز.
راستش ديگه اونجا به هيچ وجه نميشه حفاري كرد و ما فقط يه شب وقت داشتيم.براي عمق گيري من تصميم گرفتم هر وزني بياد از نصف اون وزن براي عمق گيري استفاده كنم تا ببينم چي ميشه.براي عمق گيري من از ولوم نيم و حالت با سيم استفاده مي كنم.
در مورد تست اهن و وزن اون بايد بگم در بين فلزات طي تست هاي كه من كردم آهن بيشترين مگنت رو ميزنه و وزن اون تا 12 برابر بيشتر نشون ميده.اين تست براي طلا و نقره هم انجام شد كه مگنت بسيار كم و وزن تا حدي نزديك به واقعيت بود.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

پنج شنبه 16 آبان1392 - 3:35pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

دوستان من رفتم برای انتن زدن اون سفید خونه.بازم جواب بده حفاری می کنیم.ایشالله اگه نتایج خوب باشه تمام جزئیاتو توضیح میدم.موفق باشید

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

پنج شنبه 16 آبان1392 - 5:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
سلام به همگی.دوستان من امروز برای اولین بار رفتم با این ردیاب گردش...خلاصه من اولا خیلی خیلی مبتدی هستم.. ولی یه چیزی داشت مخم رو میخورد..ولی زیلد تمرین نکردم..خلاصه دوستان یه باغ انار داریم.. وقتی دستگاه رو روشن کردم من رو برد یه جایی تو باغ با همه ی فرکانس های طلا یه جایی رو هی میزد ازش تقریبا 20متری دور میشدم انتنها رو به عقب بر میگشتن و به شونهام میزدن.نتایج حاصله از ای کارم رو صلا میزد رو مگنت میزد رو مس میزد دیگه رو هیچی نمیزد واز هر طرفی که میرفتم یه جا رو قیچی میکرد...صه وزن ها از کم به بالا من رفتم از W6 گرفته تا رفتم وزن 200 کیلو هم زدم در حالتی که وزن به دویست کسلو رسید دیگه فقط هر 5 گلد با فاین 2 و 3 مثبت میزدن دیگه مگنت نمیزد بجز چند فرکانس دستی که وقط نکردم بزنم همه رو زدم..اگه خدا بخواد فردا میرم بیشتر روش کار میکنم البته ناگفته نماند که تو این باغ یه چوغن با مرام هم وجود داره..راستی من رو خاموشی با انتن ها کار کردم بازم همون مکان رو میزدن

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

پنج شنبه 16 آبان1392 - 5:27pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
ضمن آرزوي موفقيت براي همه.
haloo جان عمق و حجم هدف چقد شد؟
ميشه لطفا ريز عملكردش رو توضيح بدي؟
ياحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 16 آبان1392 - 5:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

داداش بینا من زیاد از حجم گیری سرم نمیشه. و همانطور که گفتم خیلی مبتدی هستم. ولی واسسه عمق گرفتن همانطور که دوستان توضضیح دادن و من هم روی عملکرد این دوستان وقتی از طرف غرب که میومدم وو بعد از قیچی کردن از روی هدف رد میشدم تقریبا چون متر نداشتم میشه گفت بین 210 تا230 عمقش باشه چونی وقتی انتنها باز میشدن من همون جا رو علامت میزدم و بازم از طرف شرق وقتی میرفتم همین فاصله در میومد خلاصه دوستان واسه مگنت باشه یا یه چیز دیگه فرکانس 69.40هم واسه مگنت جواب میده واسه من اینطوری بود دیگه نمیدونم والا

نه در آنچه مینگری

پنج شنبه 16 آبان1392 - 5:48pm
استاد
استاد

haloo نوشته است:
سلام به همگی.دوستان من امروز برای اولین بار رفتم با این ردیاب گردش...خلاصه من اولا خیلی خیلی مبتدی هستم.. ولی یه چیزی داشت مخم رو میخورد..ولی زیلد تمرین نکردم..خلاصه دوستان یه باغ انار داریم.. وقتی دستگاه رو روشن کردم من رو برد یه جایی تو باغ با همه ی فرکانس های طلا یه جایی رو هی میزد ازش تقریبا 20متری دور میشدم انتنها رو به عقب بر میگشتن و به شونهام میزدن.نتایج حاصله از ای کارم رو صلا میزد رو مگنت میزد رو مس میزد دیگه رو هیچی نمیزد واز هر طرفی که میرفتم یه جا رو قیچی میکرد...صه وزن ها از کم به بالا من رفتم از W6 گرفته تا رفتم وزن 200 کیلو هم زدم در حالتی که وزن به دویست کسلو رسید دیگه فقط هر 5 گلد با فاین 2 و 3 مثبت میزدن دیگه مگنت نمیزد بجز چند فرکانس دستی که وقط نکردم بزنم همه رو زدم..اگه خدا بخواد فردا میرم بیشتر روش کار میکنم البته ناگفته نماند که تو این باغ یه چوغن با مرام هم وجود داره..راستی من رو خاموشی با انتن ها کار کردم بازم همون مکان رو میزدن

درود بر شما
ابتدا اساه خفره بگیر اگه جواب مثبت بود فرکانس
62.00
را با فرکانس دستی بگیر ببین باز طرف اون میره یا نه اگه باز انتنها طرف اون رفتند وزن را اندازه گیری بکن ببین حداکثر وزنی که میگیره چند هست و حجم هم بگیر
فرکانس مگنت
79.40
را هم تست کن و وزن را بگیر

پنج شنبه 16 آبان1392 - 5:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

داداش جاوید من با 79.40 هم همین کار رو کردم باور کن وقتی از این مکان دور میشدم انتنها انقد به شونه هام میزدن. من بیش خودم گفتم برم یه جایی دیگه تو این باغ رو امتحان کنم ردیاب رو خاموش کردم تقریبا 100 متر بالاتر از این مسیر بازم انتنها به این مسیر اشاره میکردن ولی خودم دوس داشتم تا صبح ادامه بدم ولی فامیلامون اون دور و برا بودن و واسه احتیاط دیگه دستگاه رو جمش کردم ولی فردا صبح حتما میرم انشا الله چیزای زیادی رو هم بتونم کشف ویاد بگیرم البته اینم یادم رفت بگم در 40 متر این مکان ردیاب با مگنت فرکانس 79.40 . 69.40 یه جا رو روی وزن 200 کیلو قیچی میکردن ولی رو مد مگنت بر میگشتم به طرف جایی که با طلا روی وزن دویست قیچی کرده بودم انتنها بر عکس میشدن به جایی که با 200 رو مگنت قیچی شده بود .فردا حتما میرم و یه خودکار و دفتر میبرم و همه چی رو یاداشت میکن..ولی انصافا انقد این ردیاب با حاله که نگوو

نه در آنچه مینگری

پنج شنبه 16 آبان1392 - 6:08pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 296 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure