انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 22 مهر1403 - 5:47am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 40 , 41 , 42 , 43 , 44 , 45 , 46 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
سلام
جاوید جان این مکان نسخه داشت پارسال چند نفر از اصفهان امدند ما مکانو
بهشان نشان دادیم اما وقتی فهمیدیم یک نفرشان سپاهی هست و اسلحه دارند ولش
کردیم

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

شنبه 18 آبان1392 - 10:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

امسال خودمان رو هساب کنجکاوی رد یاب زدیم سمت شرق تپه رو کرفت وقتی حفاری کردیم مساحت 6متر در 12 متر تا عمق 80سانت پر استخان و کوزه بود

شنبه 18 آبان1392 - 10:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بعد وسط تپه یه تیکه ساروج که پنج تا سنگ هر کدام با دیگری فرق داشت تو نیم متری پیدا کردیم و4متری قرب یک تکه ساروج50در50سانت که زیرش یک جسد بدون پا

شنبه 18 آبان1392 - 10:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دنبال پاهاش که میگشتیم یک متری جنوبش یک سنگ شبیه کف پا پیدا شد‎ ‎رو دو تا از سنگها دو تا جوغن با فلش و پیکان شکسته هست بعدا عکساشو میذارم دو سالی هست ردیاب دستم گرفتم جاوید جان

شنبه 18 آبان1392 - 10:29am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

hamze2000 نوشته است:
دوستان امشب وارد این تونل لعنتی شدم که تو یه جای تنگ تونل ریزش کرد و من زخمی شدم و متاسفانه دوستم بشدت زخمی شده و چندجاش هم شکسته.اگه با تجهیزات و طناب نمیرفتیم فکر کنم زنده نمی موندیم.گوشیم هم متاسفانه له شد و فکر نکنم درست بشه.یه مدت این ردیاب رو از خودم دور می کنم تا یکم اعصابم اروم بشه.دوستم اگه چیزیش میشد خودمو نمی بخشیدم.کلاه ایمنی هم سنگی رو که به سرم خورد رو دفع کرد.واقعا اگه مجهز نبودیم الان اون بالاها بودم...

با سلام
دوست و همکار خوبم جناب حمزه
از این اتفاق بسیار ناراحت شده ولی خوشحال از اینکه مشکل بزرگتری براتون پیش نیومده
تلاش و پشتکار شمارو می ستایم و تشکر میکنم که تجربه ها و اطلاعاتتون رو به ما و بچه های انجمن ارائه میدید
اما
نباید هر کاری کرد به هر قیمتی
از خدای شافی میخوام هر چه زودتر سلامتی تونو بدست بیارید.
از جانب ما هم به دوستتون سلام برسونید.

@};- @};- @};-

شنبه 18 آبان1392 - 12:06pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

jafar نوشته است:
سلام دوستان خسته نباشید
ابتدا بگم که شرمند شاید تعداد مطالب زیاد بشه ، فقط میخواستم اطلاعات کامل بدم.
چند صفحه قبل در مورد مکانی که رفته بودم نوشتم.بعد اون شب دوبار دیگه رفتم ، امروز میخوام مطالب دوشب قبلی رو بگم.:
ابتدا در مورد حفره یابی : ولوم وزن رو روی 50 گذاشتم.و ولوم قدرت روی 4 -روی مود حفره-منو برد سمت غرب جوغنا. محوطه ای به اندازه ی 8 متر در 5 متر گرفتم. تا W63 مکان سرچ میشد. و به بالاتر نمی گرفت. ولوم وزن رو کم کردم و وزن رو گذاشتم روی 32 - از جنوب اتاقک راهرویی به طول 15 متر در عرض 2 متر به یک میل چاه قنات وصل میشد. عمق ورودی شد 8 متر از کف راهرو تا سطح زمین و ارتفاع راهرو 3 متر شد . رو خود اتاق عمق شد 11 متر و ارتفاع اتاق 4 متر . روی مود مگنت 612 _ : 25 کیلو گرفت - 31 کیلو نگرفت - روی مود 7935 : 25 گرفت - 31 نگرفت (ضعیف) -- روی مود 7940 : 25 گرفت 31 نگرفت (بهتر) _
رو مود مگنت 1: 16 Wگرفت -W17 نگرفت. FOK و تا F+1 گرفت و F+2 و F-1 نگرفت .
روی مود مگنت 2 : W16 گرفت - W17 نگرفت و تا F+1 گرفت و F+2 و F-1 نگرفت .
آهن نگرفت - برنج 25 کیلو گرفت و 31 نگرفت fok و +1 و +2 و +3 گرفت +4 و -1 نگرفت.
مس 6.3 کیلو گرفت - و 8 کیلو نگرفت. و +1 و +2 و +3 گرفت +4 و -1 نگرفت.

گلد 1 : شب اول گرفت 2شب بعد نگرفت - (شب اول بارانی بود )
گلد 2 : 31 کیلو گرفت - 40 کیلو نگرفت +1 و +2 گرفت - +3 و -1 نگرفت .
گلد 5 : کیلو گرفت - 40 کیلو نگرفت +1 و +2 گرفت - +3 و -1 نگرفت .

فرکانس دستی 80/55 نگرفت . 85/55 ضعیف گرفت . 83/55 خوب بود. با همان وزن 31 کیلو .
فرکانس دستی 610 با قدرت 31 کیلو گرفت 40 کیلو نگرفت .
عمق گلد با قدرت 1 و نصف وزن 8 متر شد فقط اینجا یک اختلافی بین عمق حفره و عمق گلد مشاهده میشه. (حدودا 3 متر اختلاف )
با تشکر فراوان

سلام دوست عزیز
خسته نباشید بابت پشتکار خوبتون

انشالله به هدف میزنی . من فقط به چند نکته اشاره میکنم تا بتونید بیشتر روش فکر کنید.
فرمودید گولد شب اول گرفته که بارانی بوده ولی دو شب بعد نگرفته.
این همون تاثیر زطوبت و خیسی خاک هستش که ردیاب رو وادار به واکنش میکنه.

در مورد اختلاف عمق حفره و عمق گولد خوب طبیعیه
عمقی که برای حفره بدست میاد از سقف حفره حساب میشه نه از کفش. و اگر باری باشه که انشالله هست در کف حفره یا اتاقک هست.
با این حساب شما باید با اتاقکی روبرو باشید که سه متر ارتفاع داره و بار در کف اتاقک قرار دارد .انشالله که همینطور هست.

موفق باشی

@};- @};- @};-

شنبه 18 آبان1392 - 12:20pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

مرسي از لطف همه دوستان.خدا رو شكر دوستم به هوش اومده و دكتر هم گفته مشكل خاصي نداره و فقط دستش شكسته.جاويد جان ما با تمام تجهيزات و امكانات رفته بوديم و اين دوستم كه جلو ميرفت هم استاد هستش.من براي فيلم برداري و گرفتم نور افكن رفته بودم چون هم باريك اندام هستم و هم سريع.بعد از رد كردن پله ها نميدونم چي شد كه سقف ريخت و ما رو با طناب بيرون كشيدن.محل فروريختگي رو دوستان بعد از خارج شدن ما پوشش دادن و هنوز جا رو از دست نداديم و مي تونيم ادامه بديم.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

شنبه 18 آبان1392 - 12:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کانی جان دستت درد نکنه از اضحار نظرت من طبق روشی که استاد اریا تو نگاه جمع بندی به اپراتری ردیاب عقب عقب رفتم تو 8متری قتچی شد وتو 11متری قیچی از هم باز شد

شنبه 18 آبان1392 - 12:59pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
با سلام
جناب كاني عزيز از تستهاي موفقيت آميز شما متشكريم ؛ روش بسيار خوبي رو فرمايش كرديد كه با اين كار ميشه متوجه شد كه ذرات سطحي بوده يا خير و روش خوبي براي حذف سريع ذرات در محل بوده .. موفق باشيد

سلام مهدی عزیز
ازتون ممنونم امیدوارم مفید بوده باشه و تونسته باشم به سهم خودم مطالب مفیدی ارائه بدم.

@};- @};- @};-

شنبه 18 آبان1392 - 1:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کانی جان در کل فرکانس 55.80و55.85برام واکنش نداشت و55.83بهتر بود اما 610خیلی قوی محلو سرچ میکرد به نظرت این مربوط به عمق میشه؟

شنبه 18 آبان1392 - 1:40pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 40 , 41 , 42 , 43 , 44 , 45 , 46 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 308 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure