انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 21 مهر1403 - 2:51am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 56 , 57 , 58 , 59 , 60 , 61 , 62 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
هالو جان تمرین باپلاتین و ولوم وزنو حتمأ انجام بده بهت قول میدم خیلی کمکت کنه تا تاثیر نیروی ذهنو از بین ببری اینجوری واقعا میبینی کدام فرکانس جواب نمیده

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 21 آبان1392 - 2:04am
مدیر کل
مدیر کل

خبر خوش :ymparty: :ymparty:
دوستان عزیز یکی از کاربران که قبلا ازم دستگاه 22 رو خریده بود و باهاش بار نسبتا خوبی بدست اورده بود یعنی 5 تا مجسمه طلا و 5 تا مجسمه نقره که نقره اون میگفت بشکل سنگ پا شده بود سوراخ سوراخ داشت فکر کنم بمرور زمان و 40 تا سکه طلا
و ایشون هم رفتند روی همان بار تستهایی هم کردند با این ردیاب 35 که تکامل یافته 22 هست به این قراره البته با هزار بدبختی تونستن رضایت ایشون رو جلب کنند چون اونی که با دستگاه 22 بار دراورده یکی از دوستان این کاربری هست که فعلا ازم 35 رو خریداری کرده و اونطرف هم که با دستگاه 22 بار پیدا کرده خودشو معرفی نمیکنه و برای ما هم مهم نیست ایشاالله خیرشو ببینه همینکه اجازه داده این دوست ما اونجا با 35 تستهایی انجام بده برای ما مهمه .
دقیقا عین پیامکی که بهم داده رو براتون مینویسم .

بافرکانس آزاد 61.00 و 47.19 و گلد 4 برای طلا عالی جواب میده و 4 تا گلد دیگه ضعیف برای فرکانس آزاد 11.100و 11.30 و 11.150 جواب ضعیفه و برای مگنت 1 و 2 عالی جواب میده و فرکانس آزاد 61.22 جواب میده . روی نقره سیلور 2 قوی جواب میده و سیلور 1 ضعیفترو فرکانس آزاد 61.22 و10.800 جواب میده وزن هر دو جسم براساس هر دو جسم براساس 1 تن تا 1.6 تن جواب میده

خوب این اسی بود که بهم داد بعد بنده هم سئوالاتی کردم به ایشون :

ایا بار اومد بالا وزن چقدر زده ؟
جواب 50 کیلو روی خاک و گفت نیم متر کندیم داخل خاک شد یک و نیم تن و تو یک و نیم متری پیدا کردند تو قبر گبری مجسمه ها کوچک اندازه ارنج دست تا نوک انگشتان فکر کنم کلا سه کیلو هم نمیشوند .چون وقت نشد وزنش بکنه
ایا روی خاک اومد باز مگنت جواب میداد؟
بله همچنان مگنت میزد مانند پیچگوشتی که به اهنربا میزنی همچنان حالت مغناطیسی داره و داخل خاک هم مگنت جواب میداد الان یادم نیست فکر کنم گفته بود مگنت 30
ایا مس هم زد؟ مس خیلی مهمه میخوام بدونم ایا روی طلا مس هم زد یا نه چون به احتمال زیاد مس هم داره و اگر مس بزنه خیلی خوبه چون با این حرکت میتونیم تشابه فرکانسی رو کمتر کنیم حداقل و ببینیم روی چه وزنی مثلا مس رو زد ایا یک چهارم طلا میزنه یا کمتر؟
تست نکردم حتما میرم تست میکنم و پاسخ رو اعلام میکنم

دوستان اگر خبر جدیدی بهم رسید حتما اعلام میکنم .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 22 آبان1392 - 4:44am
استاد
استاد

درود بر شما
اگه اون مجسمه هایی که سیاه زنگ هستند و مثل سنگ پا هستند و سوراخ سوراخ میباشند جنس اون از نقره باشد با 22 من هم همچنین فلزی از قبر گبری بیرون اوردم قبلا هم توی سایت اعلام کردم و تستهای خودم را در مورد مگنت و فرکانس گیری با اون انجام دادم که یه کمه مس میزنه مثل اهن ربا قدرت جذب داره ولی خیلی ضعیفه نقره خیلی قوی میگیره در فرکانسهای دستی زیر 100 هرتز هم که مربوط به طلا هست هر وقت چند صدم هرتز فرکانس را پایین بیاری حیلی قوی اون را میگیره و فقط فرکانس 62.00 به راحتی اون را رد میکنه و همینطور فرکانسهای بالای هزار که مخصوصا 1418 طلا را میگیره و به هیچ عنوان طرف این فلز حدود نیم کیلوی نمی رود. در کل به این نتیجه رسیدم که فلزلت مغناطیس شونده وقتی زیر حاک بمونند قدرت بالایی از یون تولید میکنند و یون حاصله از فلزات غیر اهنی شاید یک دهم اونها هم قدرت نداشته باشد.در مورد وزن هم اگه زیرخاک وزن بالای 100 کیلو باشه میشه روی اون حساب باز کرد

چهارشنبه 22 آبان1392 - 5:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
مجتبی جان به قدری از این خبر خوشهال شدم که نهایت نداره به دوستمان هم تبریک میگم اگه شد ازش بپرس بار پلم بوده یا نه ؟

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 22 آبان1392 - 7:05am
کاربر فعال
کاربر فعال

خدا را شکر یواش یواش با پیگیریهای اقا مجتبی و دوست ناشناس داریم به فرکانسهای دستی و واقعی جنس قدیمی نزدیک میشیم .
اقا جاوید هم که روی نقره قدیمی تستاشونو انشالا تکمیل میکنند .
دوستان همگی خسته نباشید و خدا قوت.

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

چهارشنبه 22 آبان1392 - 7:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
سلام دوستان بايد عرض كنم كه جنس داخل قبرگبرى هميشه باز هست و پلمپ بودن معنا پيدا نميكنه ؛ و براساس توضيحات شخص كاشف و بررسى جنس از طرف من مگنت روى فلز نقره بيرون از خاك به خاطر دون دون شده و سياه رنگ همچنان داراى كشش مگنت بيشترى به نسبت طلاست چون جنس طلا با كشيدن دستمالى به روى اون و گرفتن خاك از روى جنس كه خاصيت مگنت يا همان انرژى و خاصيت آهنربايى ديگه مگنت در وجودش نيست و تنها دليل جزب و جواب دادن ضعيف مگنت هم ميتونه از خاك مانده بر روى شيارها و فرو رفتگى هاى جنس طلا باشه اما جنس نقره به خاطر سياه شدن و دون دون شدنش مثل سنگ پاى حمام و ماندن مگنت يا مقاطيس موجود روى جنس حالت جزب و جواب دادنش به مد مگنت باشه - و يه خبر بد كه ديگه اجازه همكارى نميده حتى در ازاى دريافت مبلغى مبنى بر همكارى متاسفانه

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

چهارشنبه 22 آبان1392 - 12:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
خیلی ممنون مهندس مجتبی واقعا حرف نداری

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 22 آبان1392 - 1:40pm
استاد
استاد

ARASH05550 نوشته است:
سلام دوستان بايد عرض كنم كه جنس داخل قبرگبرى هميشه باز هست و پلمپ بودن معنا پيدا نميكنه ؛ و براساس توضيحات شخص كاشف و بررسى جنس از طرف من مگنت روى فلز نقره بيرون از خاك به خاطر دون دون شده و سياه رنگ همچنان داراى كشش مگنت بيشترى به نسبت طلاست چون جنس طلا با كشيدن دستمالى به روى اون و گرفتن خاك از روى جنس كه خاصيت مگنت يا همان انرژى و خاصيت آهنربايى ديگه مگنت در وجودش نيست و تنها دليل جزب و جواب دادن ضعيف مگنت هم ميتونه از خاك مانده بر روى شيارها و فرو رفتگى هاى جنس طلا باشه اما جنس نقره به خاطر سياه شدن و دون دون شدنش مثل سنگ پاى حمام و ماندن مگنت يا مقاطيس موجود روى جنس حالت جزب و جواب دادنش به مد مگنت باشه - و يه خبر بد كه ديگه اجازه همكارى نميده حتى در ازاى دريافت مبلغى مبنى بر همكارى متاسفانه

درود بر شما
ایا این عدد 50 کیلو وزن واقعی کل بار هست یا اینکه وزن تقریبی جنسی هست که بیرون اورده شده و با ردیاب وزن شده
و وزن 1/6 تن وزن همین بار در زیر خاک هست

چهارشنبه 22 آبان1392 - 2:31pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

منم به نوبیه خودم به این دوستمون تبریک میگم و البته دو نفر از دوستان دیگرمون هم موفق شدن که قول دادیم چیزی نگیم.ردیاب 22 با اینکه این همه ازش انتقاد شد ولی خیلی جاها موفق بود ولی سکوت کردیم.در مورد وزن هم اگه جنسی پلمپ نباشه وزن های نجومی میده که این وزن تو قبر ها بیشتر از جاهای دیگه هستش.مثلا اگه دو جا طلای یکسان و بدون پلمپ داشته باشیم یکی در خاک معمولی و دیگری در قبر ردیاب طلای موجود در قبر رو بیشتر از اون یکی میزنه که فکر کنم علت وجود استخوان و سفال هستش.اگه بار پلمپ باشه وزن 10 کیلو طلا ردیاب چیزی در حدود 40 الی 80 کیلو میزنه که این هم بستگی به شرایط بار و خاک داره.دیشب داخل تونل که بودم از یه سوراخ یه بوی گندی رو احساس کردیم و من و دوستان دیگرم بالا اوردیم.بغل رو که حفاری کردیم داخل دیوار سفال های که داخلشون استخوان انسان بود خارج میشد.من به این نتیجه رسیدم اگه جای بار باشه اگه یه تن استخوان و سفال هم باشه ردیاب میره رو بار.البته ناگفته نمونه من این محل رو با گلد 4 سنس کرده بودم.موفق باشید.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

چهارشنبه 22 آبان1392 - 2:40pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
درسته نقطه زن واقعا میتونه کمک بکنه. بشرطی که عمق مورد نظر کمتر از 3 متر باشه! وگرنه روی اکثر نقطه زنها نمیشه حساب کرد. حالا اینکه خیلی از نقاط خطا که ردیاب میزنه ؛ فلزیاب هم میزنه دیگه یک بحث دیگست! متاسفانه مقوله خطاها در کاوش بقدری وسیع و متنوع هستن که حتی با نقطه زن خوب هم نمیشه مطمئن شد و تا حفاری نشه نتیجه قطعی مشخص نمیشه. البته بنظر من ردیاب بدلیل اینکه روشهای خیلی زیادی برای حذف خطا داره در صورت کسب تجربه زیاد میشه روش حساب کرد. ولی نقطه زن اگر خطا بزنه چون روش حذف خطا به اون شکل نداره واقعا میتونه بدتر موجب خطا بشه. پس اگر نقطه زنی رو بخصوص بعنوان مکمل برای این ردیاب انتخاب میکنین ؛ توجه داشته باشین که باید در حد بهترین نقطه زنهای دنیا باشه! وگرنه یک فلزیاب معمولی نمیتونه کمک زیادی به حذف خطای این ردیاب بکنه و اصلا چه بسا در اون نقطه واقعا چیزی هم باشه ولی فلزیاب نتونه سنس کنه!

سلام

درسته مهندس حمید منم منظورم نقطه زنی هست که بتونه حداقل 3 متر رو بزنه وگرنه رو خیلی از دستگاهای حال حاضر اصلا نمیشه اسم نقطه زن رو گذاشت.ولی اگه یک نقطه زن قابل اعتماد همراه ادم باشه میتونه خیلی کمک ساز باشه و ادم رو راحتر به هدف میرسونه .

به این دوست عزیز هم که موفق شدند تبریک میگم انشاءا... به خوبی و خوشی ازش استفاده کنند و برای موفقیت سایر دوستان هم که واقعا زحمت میکشند دعا میکنم

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

چهارشنبه 22 آبان1392 - 3:29pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 56 , 57 , 58 , 59 , 60 , 61 , 62 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 304 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure