انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 مهر1403 - 6:52am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 ... 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

ariya نوشته است:
ضمن سپاس ویک خسته نباشید جانانه به شما,دوبزرگوار ,باید بگم که واقعا ,همه جیز داره بصورت عالی وحساب شده پیش میره, مخصوصا, اینکه بدون هیج مشکلی , برد, این ردیاب هم درست شد
خطاب به دوستان گرانقدر, تا جایی که من در جریان این مبحث قرار گرفتم,واین دوعزیز منودر جریان پیشرفت , کار گذاشته اند ,وبا توجه به تعهد, وحساس بودنشان نسبت به ردیاب ,و رضایت مشتری, من فکر نمیکنم که حتی احتیاج به ازمایش کردن ردیاب, توسط من باشه ,زیرا که خود این عزیزان از هر لحاظی استاد وخبره هستند پس گفته ها ویا ازمایشهای اونها میتونه ,کاملا جنبه حقیقی داشته باشه, نه تبلیغی ,واز طرفی جون این دوبزرگواردر جهت مسولیت ورضایت مشتری قدم برمیدارند, به طوری که تمام مراحل این پروژه, که میتونه , برای یک سازنده کاملا سری وخصوصی باشند,باهمه به اشتراک میذارند ,در حالی که اصلا لزومی به این موارد نیست, واگر هم به این طریق به جلو پیش میروند, به نطر اینجانب جسارتی مبنا بر کیفت کار وعلاقمندی بر یک محصول بی نظیر ورضایتمندی,مشتریان میباشد با این توجه بازم من در خدمت دوستان وکاربران هستم ومن این ردیاب روتست ونتیجه رو به حضورتون میرسانم

خواهش میکنم استاد شما لطف دارین :ymhug:
من دارم درستش میکنم تا دو روز دیگه ارسال میکنم

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 1 اردیبهشت1392 - 11:30pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: آذربایجان دیاری
آقا مجتبی درود
دستگاه رو به آقا اریا هنوز ارسال نکردی....چون فرمودی 2 روز امروز هم جمعه است...کماکان منتظر نهایی تست ها هستیم....

الم یعلم بان الله یری

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 11:59am
مدیر کل
مدیر کل

SALAR نوشته است:
آقا مجتبی درود
دستگاه رو به آقا اریا هنوز ارسال نکردی....چون فرمودی 2 روز امروز هم جمعه است...کماکان منتظر نهایی تست ها هستیم....

درسته برام یه مشکلی پیش اومده بود نتونستم حتما شنبه صبح ارسال میکنم . میدونم همه منتظرند باید منو ببخشید :ymblushing:

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 2:06pm
مدیر کل
مدیر کل

:ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymhug: :D
قابل توجه دوستان عزیز خبر خوشی دارم از این ردیاب حرفه ای
این دستگاه رو من دیروز دادم به دوستم رفت تو یه روستا که بهش ییلاق میگن همه میدونن که اونجا خیلی بار داره
یه رفیقی داره این دوستم که قبلا بار گرفته بود نزدیک به چندین سال پیش فکر کنم دوران قبل از انقلاب بود اینطور که ایشون تعریف میکرد . تقریبا 360 تا سکه بود که دراورده بودند و یکی از دوستاش لو داده بود اونو و اون بدبخت رو اینقدر شکنجه داده بودند که حتی این همه سال میگه این ناخن انگشتام مشکل داره این تا حالا خیلی جاها سراغ داشت و رو نمیکرد همه هم با نسخه اصلی زیرخاکی که حتی یه کتاب هم دراورده بود داخل قبر که کلی نسخه های دیگه توش بود و نگو زیر اون کتاب هم یه دفینه خوابیده بود و اون اونجا رو دیگه نگشته بود کتاب که دراومد رفت جاهایی که این نسخه نشون میداد رو میگشت و قبلا هم کتاب رو خونده بود که زیر این کتاب هم دفینه داشت و چون جاهای دیگه هم داشت فعلا اون رو بیخیال شده بود .
اتفاقا بار رو هم دراورده بود که گرفتنش و اومدن خونه اونو هم گشتند و کتاب رو پیدا کردند و اینقدر زدنش نگفت کتاب رو از کجا اورده بود بهرحال الان این مکانی که کتاب در اونجا بوده تقریبا در صد متری این یه پاسگاه وجود داره تو روستا که نمیشه رو اون قسمت کار کرد خطرناکه و یه جای دیگه هم سراغ داره که داخل اون قبرستون محل هست تا اینجا رو داشته باشین
این دوستم از طریق پسر این اقا رفیق شده بود و بقول این سعی کردم برم روی مخ این اقا که جاهایی که داره رو بهم نشون بده اتفاقا این دوست من هم مهندس کامپیوتره چون براش مشکل مالی بوجود اومده بود و به همه قسطی کامپیوتر میداده و اونها هم سرموقع پرداخت نمیکردند تقریبا ورشکست شده هست و همیشه با من درتماسه که مجتبی یه دستگاه بهم بده مشکل من حل بشه منم این ردیاب و یه نقطه زن قوی هم داشتم که بهش دادم که مشکلشو حل کنه و بعدا چیزی هم پیدا کرده یه درصدی هم بهم بده :D بهرحال این اقا راضی شد که با این مهندس ما دست رفاقت بده و ازش قول گرفت که براش دردسر درست نکنه و گفت من تاحالا با هیچ کس دست رفاقت ندادم چون میترسیدم اما شما رو دیدم خوشم اومد انگار ادم صادقی هستین شانس اینها روستا شلوغ بود و نتونستند بیان بیرون از همون داخل خونه طرف دوستم دستگاه رو روشن کرد و با همان انتن تلسکوپی که باز بود سرچ کرد تقریبا در 200 متری اون قسمت که کتاب بود رو دستگاه هدف قرار داد و یه مدرسه ای هم بود در 400 متری که این اونجا رو هم نشون داد البته با ولوم قدرت زیاد میگفت انگار این انتن داره با ادم حرف میزنه قشنگ اول سرچ میکنه هرجایی که باشه یه مکث میکنه بعد روی بار اصلی که نزدیک تره قفل میکنه میگفت خیلی جالبه بعد ولوم رو که کم کرد یعنی برد رو کم کرد دستگاه رفت روی همون جای کتاب که نزدیک پاسگاست . یعنی با کمتر کردن این ولوم عجیب برد هم میشه کم و زیاد کرد همانجور که قبلا گفتیم . حالا برای حذف ذرات نه مواد معدنی اشتباه نگیرین این دستگاه چون حذف کننده داره مواد معدنی رو حذف میکنه کاملا فقط میمونه ذرات بار یعنی رگه طلا یا باری که قبلا اونجا بوده و حالا رفته و ذرات اون بار اونجا هنوز هم وجود داره این موضوع رو هم میشه با کمتر کردن ولوم حذف کرد و نقطه زنی کرد یعنی چی اول ولوم رو زیاد میکنیم میبینین که چند جا رو نشون میده یعنی درواقع همه رو میزنه همراه با ذرات و بار اصلی بعد همونجا که هستین ولوم رو کم میکنین روی 3 یا 4 میذارین میبینین چندین جا رو باز حذف کردین حالا میرین روی هدف اصلی برای اطمینان بیشتر دقیقا روی هدف واستادین که حالت قیچی داره ولوم رو روی تقریبا صفر قرار میدین حالا اگه قیچی کرد یعنی بار حفاری کنین حالشو ببرین . اگه قیچی نکرد یعنی ذرات بودند یا رگه طلا که جمع شده بودند مثلا مثل یه کلوخ که با این حرکت ولوم راحت میتونین دستور کندن رو ندین و خیالتون رو راحت میکنه البته دوستم چند جا دیگه هم رفت و تست کرد و وقتی که نقطه کرد اون اقا بهش گفت همه ردیابها اومدن دومتر و نیم اونطرف رو زدن چرا این اینجا رو زده مگه نقطه زنه گفت اره بابا این نقطه زنه دقیقا هدف میزنه .من که میگم اگه این نقطه زنه پس دیگه نقطه زن دیگه ای احتیاج نیست بریم درستش کنیم چون هم ردیابی میکنه و هم نقطه زنی میکنه تو عمق و هم تفکیک صد درصدی داره با این ولوم هم که میشه ذرات رو حذف کرد و با حذف کننده ای که داره میشه مواد معدنی و امواج مزاحم رو حذف کرد .
بخدا اون خدایی که میپرستین بنده اینها رو نگفتم که تبلیغ بشه که بیاین بخرین نه بجان بچه هام فقط اینقدر خوشحال بودم این خبر روشنیدم گفتم برای شما هم درمیان بذارم و استفاده کنین ایشاالله همه ما به هدفمون برسیم و مشکلات حل بشه به امید ان روز
اینم عکس جدید ردیاب نقطه زن که قراره فردا برای اقای اریا بفرستم ببینین حالشو ببرین . :D

عکس قبلی رو که قبلا گذاشتم ویرایش کردم چون طرح روی جلد که جدیدا طراحی کردم رو نداشتم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 5:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
اقا مجتبی کسی نگه از این انجمن گرفتیم از اون اسم سایتتون صمد اقام میفهمه:-):-):-)

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 5:43pm
YIM
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام به همه دوستان
آقا مجتبی خبر خوشحال کننده ای بود واقعا عالیه%
امیدوارم همیشه موفق باشین%
راستی ان شاا... سفارشا رو کی میفرستین مهندس عزیز ؟؟
یا علی مدد
:-H

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 5:46pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون. بسیار عالی آقا مجتبی :ymapplause:
تمام مواردی که اقا مجتبی فرمودن درسته و طبق محاسبه باید همینطور جواب بده. این دستگاه دقت فرکانسی و شکل موج بینظری داره که به جرات میتونم بگم در دنیا شاید نباشه! به همین دلیل دقت نقطه زنی بسیار بالاست و خطا تا الان که ما ازش ندیدیم. در مورد قفل کردن روی هدف بصورت لحظه ای هم درسته و برای منم همین حالت رو داره. در مورد کم کردن ولوم و نحوه حذف ذرات و پیدا کردن نقطه اصلی هم دقیقا به همین صورت هست.
نکته ای که وجود داره حساسیت فوق العاده بیشتر این ردیاب به خود فلز هست! یعنی اگر سالها هم زیر خاک بوده باشه باز هم خود فلز رو قوی تر از یونهای اطرافش میزنه. بنابراین با کم کردن ولوم در واقع نقاط زوایای 45 درجه تقریبا حذف میشن و فقط نقطه اصلی رو نشون میده! پس میشه تا حدود زیادی با اطمینان گفت در مورد این ردیاب ما با زوایای 45 درجه زیاد کاری نداریم و نیاز به محاسبات شمال و جنوب و این حرفا نیست!!!
بنظر من با اینکه جواب گرفتن با یک ردیاب بدون نقطه زن جدا بسیار مشکل و بعید بنظر میرسه ولی این ردیاب یکی از تنها دستگاههایی هست که میشه بهش اعتماد خوبی کرد و حتی بدون نقطه زن هم ریسک حفاری رو به جون خرید! :D
تنها مساله ای که باقی موند کماکان مساله برد هست. اینجا ظاهرا در حالت بیسیم 200 متر جواب داده که از تستهای قبلی خیلی بهتر بوده و در این صورت در حالت باسیم ممکنه برد در حد 2 کیلومتر هم باشه. در هر صورت ایشالا به کمک استاد آریای عزیز تستهای بیشتری صورت بگیره تا مجهولات این قضیه هم برای ما بصورت دقیق تری مشخص بشه.

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 5:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مجتبی جان خسته نباشی داداش دستت درد نکنه :-* خیلی عالی و قشنگ شده آ فرین تبریک میگم من مطمعن هستم که عالی هم کار میکنه :ymhug:

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 6:01pm
استاد
استاد

سلام
اقا مجتبی و اقا حمید خسته نباشید
اقا مجتبی از اونجایی که ادرس سایت را روی ردیاب زدی هر که را گرفتند اون بدبخت را که با بار میبرند ولی بعدش سایت را با تمام کاربران و رئیس و معاون با هم می برن تا اب خنک بخورند در ضمن برای اون پاسگاه هم که گفتی اگه اونجا هست و مزاحمه یه فکری کردم کافی یه چوپان را ببینی و برود همونجا و قبلا از حفاری یک ماهی گله اش را همونجا بخوابونه بعد که عادی شد یه شب چال بکنن و جنس دربیارن و یه چیزی به چوپان هم بدند که دیگه گله را همونجا ول کنه و فردا سر از انتالیای ترکبه در بیاره

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 6:26pm
مدیر کل
مدیر کل

bina نوشته است:
سلام به همه دوستان
آقا مجتبی خبر خوشحال کننده ای بود واقعا عالیه%
امیدوارم همیشه موفق باشین%
راستی ان شاا... سفارشا رو کی میفرستین مهندس عزیز ؟؟
یا علی مدد
:-H

ایشاالله شنبه که برای اقا اریا میفرستم تا حالا هم درگیر این تستها و ردیف کردن طرح روی جعبه و دقیق بودن این درجات ولوم بودم . بعد از دوسه روز که اقا اریا جواب مثبت دادند شروع میکنم برای فرستادن سفارشات ایشاالله تا اخر این هفته که داره میاد دستگاه بدست اونهایی که سفارش دادند به اولویت نوبت میفرستم بیشتر میبینین من یه مقدار معطل میکنم برای اینکه بتونم سری به سری بفرستم چون نمیتونم که هی برم اداره پست یا باربری تابلو بشم برای یک دستگاه مثلا سری اول رو تا اخر این هفته میفرستم هرکی هم که میخواد زودتر سفارش بده یکدفعه بفرستم بقیه هم باید صبر کنن برای سری دوم که میشه اخر هفته بعد از اون حالا بستگی به سفارش داره ;)

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 6:33pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 ... 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure