انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 مهر1403 - 5:07am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 ... 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

جاوید جان خب یعنی ما اشتباه کردیم مثل بقیه فروشنده ها عمدا عیب و نقصی توی دستگاه نذاشتیم! هر چی بلد بودیم بی کم و کاست پیاده شده.
حالا دیگه مسئولیت استفاده از اینجور دستگاهها با خود شخص هست میشه استفاده های دیگه ای هم ازش کرد :D
اصلا بابا این دستگاه یه برق میده به میله کار خاص دیگه ای نمیکنه! YMWHISTLE

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 7:04pm
مدیر کل
مدیر کل

یه خبر دیگه دوستان یادم رفته بود بگم
دوستم با یه نقطه زنی که داشت رفته بود یه جا روی قلعه که حالت نظامی داشت اون قدیما و دید یه جا داره بوق میزنه البته تقریبا توی 25 سانتی زمین بود یه بوق قوی با دست کند دید یه کوزه شکسته اومده بیرون و این کوزه هم اومد بیرون باز نقطه زن روش بوق میزد با تعجب نگاهش میکرد اخه چرا این نقطه زن روش بوق زده مگه توش اهن داره @-)
بعد برام اورد که روش کار کنم قضیه چیه این کوزه همچنان پیش من موند تا این ردیاب درست شد جالب اینجاست ردیاب رو گذاشتم رو تمام فلزات نزد فقط اهن رو زد روش و قیچی کرد با ولوم قدرت زیاد یعنی داخل این کوزه ذرات اهن توش بود حالا خاک رس داخلش اهن داره نمیدونم شاید جمع شده حالت خشت پخته فلزاب بصورت اهن اونو شناخته شده البته من یه جا شنیدم اگه میخواین بفهمین یه کنسرو فاسد شده یا نه با فلزیاب برین روش البته این کنسرو رو بریزین داخل یه بشقاب پلاستیکی یا ملامین اونوقت اگه بوق زد یعنی ذرات اهن توشه و مسمومه این قضیه کوزه هم همینطوره ذرات اهن توش هست این تست برای من خیلی جالب بود حالا با قدرت زیاد این ردیاب عجیب رفت روش قیچی کرد و بعد اومدم ولوم رو کم کردم تقریبا نزدیک صفر دیدم دیگه قیچی نمیکنه یعنی ذراته در همون حالت انتنها رفت به طرف بخاری وقتی یه مقدار خودمو چرخوندم به اون سمت . این تست هم خیلی جالب بود یعنی تونستیم با این حرکت ذرات رو حذف کنیم اگه جایی هم فلزیاب های دیگه زدند با این ردیاب هم میتونین اون قسمت رو بیخیال بشین بنظر من اصلا به فلزیابهای دیگه فکر نکنین فقط همین حرف اول و اخر رو میزنه :D

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 7:44pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

اولا خسته نباشید میگم به همه رفقا و استادان عزیز
دوما نحوه سفارش رو هم بفرمایید که چطور هست.
سوما میدونم که قیمتی که قید کردین برای ردیاب پایینه ولی اگه جا داره یه تخفیف دیگه هم به کاربران انجمن داده بشه چون واقعا هر کسی که تو این مقوله وارده میشه یا شکست خورده روزگار هست یا ورشکسته مالی

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 7:45pm
مدیر کل
مدیر کل

hoshi نوشته است:
اولا خسته نباشید میگم به همه رفقا و استادان عزیز
دوما نحوه سفارش رو هم بفرمایید که چطور هست.
سوما میدونم که قیمتی که قید کردین برای ردیاب پایینه ولی اگه جا داره یه تخفیف دیگه هم به کاربران انجمن داده بشه چون واقعا هر کسی که تو این مقوله وارده میشه یا شکست خورده روزگار هست یا ورشکسته مالی

ممنون هوشی جان
نسبت به کاراییش قیمتش هیچ هست اقا حمید توضیحاتشو بذاره میفهمین که چه دستگاهیه .
درواقع ما قیمت تعاونی حساب کردیم برای این کاربران محترم یعنی یک میلیون
و اینکه تخفیف هم به میزان معقول بسته به فعالیت مفید کاربر میتونه تعلق بگیره میزان تخفیف هم ما تشخیص میدیم . هرچند مطمئن باشین تخیف لازمه داده شده اما برای کسانیکه واقعا دارند زحمت میکشند تو این انجمن من هواشونو دارم مثل یه کاربر عادی که تازه ثبت نام میکنه حساب نمیکنم .
نحوه سفارش هم دوستان باید به من پیام خصوصی بزنند و بنده هم شماره حساب میدم میتونین کارت به کارت کنین و یک هفته بعد تحویل بگیرین حالا شاید هم زودتر بستگی به سفارش دوستان داره من تصمیم دارم کلا سری به سری بفرستم مثلا سری اول تا اخر این هفته جاری میفرستم همزمان تا اون موقع اقا اریا هم پاسخ میدند .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 8:16pm
مدیر سایت
مدیر سایت

اقا حمید واقا مجتبی دست گلتون طلا :ymapplause: با این تعریفاتی که از این ردیاب میشه واقعا شاهکار ؛ من بنوبه خودم به مدیران محترم و کلیه دوستان این سایت این موفقیت بزرگ رو تبریک می گم :o) و امیدوارم با این ردیاب همه دوستان به اهدافشون برسن به امید خدا ، در ضمن اقا مجتبي موقعه اي كه ردياب رو به كمربند وصل ميكنيم سگگ كمربند مشكلي تو كار ايجاد نميكنه؟ اگه مشكلي ايجاد نميكنه ميشه بجاي اينكه از بست استفاده بشه تو كارگاهاي فنر سازي سفارش گيره فنري كه مثل گيره جا سوئيچي رو بدين كه واسه وصل كردن ردياب به كمر هر دفعه كمريند رو باز نكنيم وببنديم :D

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 10:19pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان شب بخیر
راستی در مورد پیدا کردن باری که توی دیواره یا کمی بلندتره این ردیاب چطور عمل میکنه؟
ممنون میم راهنمایی بفرمائید%
یا علی

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 11:03pm

محل اقامت: zanjan
آقا دمتون گرم
عالیه . اگه این جواب بده حال این دستگاه بندازای سودجو گرفته میشه. دوستان برای سلامتی این مهندسای ایرانی باهوش اسفند دود کنید. موفق باشید عزیزان

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 11:23pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

bina نوشته است:
سلام دوستان شب بخیر
راستی در مورد پیدا کردن باری که توی دیواره یا کمی بلندتره این ردیاب چطور عمل میکنه؟
ممنون میم راهنمایی بفرمائید%
یا علی

فکر کنم مثل سایر ردیابهای انتنی باشه بینا جان ,ولی نگران این مسئله نباش راه حلش تو دست خودمه که به دوستان عرض خواهم کرد فقط تا تستهای اریای عزیز صبر کنید ببینیم جوابش چی میشه :ymhug:

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

شنبه 6 اردیبهشت1392 - 12:00am
مدیر کل
مدیر کل

خدمت بینای عزیز عرض کنم این ردیاب هم از اصول همه ردیابها پیروی میکنه ولی نسبت به همه اونایی که تا حالا من خودم دیدم یا شنیدم دقت نقطه زنی بسیار بیشتر و خطای کمتری داره.
با کمال احترام نسبت به همه دوستان؛ تا جایی که من در این انجمنها شناخت پیدا کردم فکر میکنم مجتبی و آریای عزیز وارد ترین و باتجربه ترین افرادی باشن که ما در اپراتوری ردیاب میشناسیم! برای همین نتایج تست این عزیزان اهمیت زیادی داره.
نتیجه تست جناب آریا علاوه بر اینکه روش خاص خودشون رو در ردیابی و تست دارن؛ از این حیث هم قابل اهمیته که منطقه ایشون فاصله بسیار زیادی با ما داره و اگر در اون منطقه هم دستگاه خوب جواب بده عملا باید گفت که دستگاه در همه مناطق به خوبی و درست کار میکنه.

شنبه 6 اردیبهشت1392 - 12:07am
مدیر کل
مدیر کل

ارتین نوشته است:
اقا حمید واقا مجتبی دست گلتون طلا :ymapplause: با این تعریفاتی که از این ردیاب میشه واقعا شاهکار ؛ من بنوبه خودم به مدیران محترم و کلیه دوستان این سایت این موفقیت بزرگ رو تبریک می گم :o) و امیدوارم با این ردیاب همه دوستان به اهدافشون برسن به امید خدا ، در ضمن اقا مجتبي موقعه اي كه ردياب رو به كمربند وصل ميكنيم سگگ كمربند مشكلي تو كار ايجاد نميكنه؟ اگه مشكلي ايجاد نميكنه ميشه بجاي اينكه از بست استفاده بشه تو كارگاهاي فنر سازي سفارش گيره فنري كه مثل گيره جا سوئيچي رو بدين كه واسه وصل كردن ردياب به كمر هر دفعه كمريند رو باز نكنيم وببنديم :D

درسته مشکلی ایجاد نمیکنه بهرحال این طرح من بود تو این فکر که شما گفتین نیافتاده بودم بهرحال این طرح کلی بوده هرکی دوست داره میتونه جعبه رو باز کنه و همون جایی که بند کمری رو بستم جا براش گذاشتم برای چیزهای دیگه شما خودتون میتونین با سلیقه خودتون اینو طراحی کنین که چطوری بشه بهتره یا براش یه کیف چرم بگیرین خوشکلش کنین این دیگه سلیقه ایه این دستگاه بسیار ارزشمنده خوب نگهداریش کنین برای یه عمر براتون کار میکنه خراب هم نمیشه ماهی یه بار هم سعی کنین شارژ و دشارژش کنین تا باطری عمرش بالا باشه .

شنبه 6 اردیبهشت1392 - 2:30am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 ... 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure