انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 7 مهر1403 - 2:53am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 ... 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
سالار جان فکر نمیکنی این فروم برای این مطالبی که گذاشتین مناسب نباشه؟؟
بهرحال اینجا فروشگاه انجمنه نه ...
موفق باشین

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 8 اردیبهشت1392 - 2:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
مجتبی نوشته است:
aliabolhasani نوشته است:
سلام آقا حمید من نمی تونم پیغام خصوصی بدم ؟
لطفا در مورد روش خرید و تماس ردیاب پیغام خصوصی بدید؟

دوست عزیز قسمت فروش این انجمن برعهده بنده میباشد اگر پست های قبلی رو مطالعه کرده باشید چندین بار هم توضیح دادم چطور متن های این بخش رو مطالعه نکردین طالب این دستگاه شدین قبل از خرید هر محصول اول تمام پستهارو مطالعه کنین ببینن بدرد شما میخوره یانه ؟ :D
ضمنا مهندس حمید جدا ازطراح این مدار ارزشمند , مدیر کل و بخش فنی این انجمن رو هم برعهده دارند و بخش فروش و مسئولیت ان برعهده این حقیر میباشد .
جهت درخواست این دستگاهها فقط بصورت پیام خصوصی به بنده بدین چون دستگاه رو شخص خودم مونتاژ میکنم , خروجی ان هم با اسکوپ پیشرفته تنظیم میگردد چون بسیار دقیق و حساس میباشد برای همین احتمال داره یک هفته طول بکشه اما اطمینانی هست

ببخشی ما تازه واردیم :D ;)

انسان های موفق همیشه به دنبال فرصتی برا کمک به دیگران میگردند
انساهای ناکام همیشه میپرسند چی به من میرسه؟

یکشنبه 8 اردیبهشت1392 - 2:47pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: آذربایجان دیاری
از حاج آریا خبری نیست؟؟؟
والا چند روزه یه پیام خصوصی هم بهش دادم ولی هنوز جواب نداده.نکنه سرش خیی شلوغه بابت این دستگاه ؟؟؟

الم یعلم بان الله یری

یکشنبه 8 اردیبهشت1392 - 2:49pm
مدیر کل
مدیر کل

hoshi نوشته است:
بنده منکر کارکرد فوق الهاده این ردیاب نیستم ولی بهتره دوستان اگه با این ردیاب جایی بخواند برند حتما یه نقطه زن حتی اگه 1 یا 2 متر رو هم بزنه همراهشون داشته باشند.

منم با نظر اقای هوشی موافقم بهرحال کار اصلی این ردیابیه و حذف کنندگی امواج و املاح مزاحم چون اینقدر دقیقه میگم حالت نقطه زنی هم داره چون این دیگه یون خارج شده 45 درجه رو به احتمال زیاد نمیگیره البته برای نقطه زنی این هم باید تست های زیادی هم انجام بشه از جمله حفاری . بهرحال برای اطمینان بیشتر اول کار شما حتما یه نقطه زن همراتون باشه هروقت مطمئن شدین از اپراتوری خودتون و یاد گرفتین کار با این دستگاه رو اونوقت همین دستگاه کافیه لازم نیست دستگاه دیگه ای رو همراهتون ببرین .
ضمنا این دستگاه تنظیماتش خیلی راحته و قلق خاصی نداره اما باید ردیابی بلد باشین یا اگر تا حالا ردیابی نکردین حداقل دو هفته باید باهاش کارکنین تا قلقش دستتون بیاد مثل ردیابهای دیگه نیست چندین ولوم داشته باشه و اشتباه کنین یه ولوم داره که کار همه اونها رو انجام میده .
نکنه اول کار این دستگاه رو گرفتین سریع برین کاوش ( حفاری) بعد بیاین بگین ابرومون پیش دوستانمون رفت . کلی تمرین میخواد سعی کنین خارج از خونه تمرین کنین تو هوای باز مخصوصا جاهایی که قبلا یه جا رو ردیابی کردین یا دوستانتون ردیابی کردن و اونجا رو مشکوکند برین برای تمرین ببینین شما کجا رو گرفتین تفاوت نقطه این با اون دستگاهها چند متره . باز هم دستور حفاری فعلا ندین تا خوب مطمئن بشین که قلق این دستگاه رو بدست اوردین مخصوصا روی هدف رفتین ولوم رو ببندین تقریبا روی صفر قرار بدین ببینین حالا قیچی میکنه یا نه اگر کرد درصد اطمینان که بار باشه بیشتره .
حالا اقا اریا ایشاالله تا دو روز دیگه میاد کاملا توضیح میده و اموزش لازمه رو تو یه پست جدا گانه توضیح میدند .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 8 اردیبهشت1392 - 2:50pm
مدیر کل
مدیر کل

SALAR نوشته است:
از حاج آریا خبری نیست؟؟؟
والا چند روزه یه پیام خصوصی هم بهش دادم ولی هنوز جواب نداده.نکنه سرش خیی شلوغه بابت این دستگاه ؟؟؟

سالار جان
بنظر شما این مطالبی که از انجمن یکی دیگه گرفتین لازم بود که اینجا مطرح کنین این قسمت مربوط به فروشگاست همچین مطالبی باید بصورت خصوصی مطرح بشه دوست من .
اقای اریا فعلا جایی هستند که ارتباط با اینترنت ندارند بهم قبلا خبر دادند بهرحال بزودی نظر نهایی خودشون رو اعلام میکنند چون من دیروز فرستادم براش و امروز به دستش میرسه یک روز راهه که بدستش برسه دوست من قبلا هم گفتم اگه پست های بالا رو دنبال کرده باشین که ما شمال هستیم و ایشون جنوب کشور تشریف دارند دو روزهم طول میکشه که تست کنند .
بابت نظرات انجمن اقا مهدی به عرضتون برسونم بنده اعلام میکنم هیچ مداری از ایشون تا حالا دریافت نکردم حتی حاظرم روی قران دست بذارم ایشون به دروغ این حرف رو میزنند این مدار طراحی خود شخص اقا حمید هست و زحمت کشیدن روش و برنامه نویسی کردند و همه خبر هم دارند .
اخه واسه چی ما بیایم اول با قیمت کم مثلا 45 یا 80 هزار شروع کنیم و یه دستگاه بدرد نخور و اشغال بذاریم و سر این ملت رو شیره بمالیم بعد اروم اروم قیمتها رو نجومی کنیم تا هفت میلیون هم برسونیم چه کاریه این که دلیل نشد دوست من .
ما همون اول کار یه دستگاه طراحی کردیم که تو جهان نظیر نداره نه از جایی گرفتیم و نه از مداری کپی کردیم مثل همون انجمنی که نام بردین این دستگاه و توباکس دسترنج حاصل از علم اقای حمید هست البته توباکس فقط شماتیک اون تو نت بود اما این ردیاب خود اقا حمید از اول تا اخرش رو طراحی کرده همین و یه قیمت متعادل براش گذاشتیم هرچند قیمت اصلی این دستگاه بالای بیست میلیون تومانه اما چون ما میخواستیم همه کاربران یک دست باشند و توان خرید این دستگاه ارزشمند رو داشته باشند به اینقیمت گذاشتیم . خوب اول کار ما هم هست باید این واکنشها وجود داشته باشه منتظر همچین واکنشی از طرف افراد دیگه هم بودیم مقصر شما هم نیستین درکتون میکنیم دوست من ایشاالله که منظور بدی نداشتین . بهرحال بصورت پیام خصوصی جواب شما رو دادم حالا وجدانا نظر خودتون رو بدین این وسط ما مقصریم که طرف حق رو میگیریم دوست من
بنده هیجوقت و هیچ انجمنی نگفتم که علم الکترونیکم خیلی بالاست مثل اقا حمید و اقا مهدی نه اشتباه نکنین اما اینقدر رو میدونم که مهندس حمید واقعا مهندس الکترونیک هستند و خیلی بیشتر از کسان دیگه سرشون میشه چون چندین شبانه روزه که باهاشون درارتباطم و سئوالات زیادی از ایشون کردم و بهم راهنمایی کردند اقا مهدی هم روش خاص خودشون رو دارند برای فروش دستگاهای خودشون ما هم روش خودمون رو دنبال میکنیم . اقا مهدی هم استاد کپی کردن مدارات دیگه هستند :D من که تا حالا ندیدم مداری از خودش طراحی کرده باشه مثل اقا حمید این یه واقعیته این موضوع رو نمیخواستم اینجا اعلام کنم چون ایشون تو انجمنش در مورد ما گفتند. توضیح دادم .
از این کارها هم خوشم نمیاد اولش با قیمت کم شروع کنیم که مثلا کاربر جمع کنیم و سرگرم کنیم . یه دستگاه درست میشه برای همیشگی و درست درمون و قیمت خودشو داره .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

یکشنبه 8 اردیبهشت1392 - 3:17pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: آذربایجان دیاری
با سلام خدمت همه اساتید و دوستان عزیز
بنده بعنوان فردی که هم تو ناجمن مهدی و هم تو انجمن اقا مجتبی فعالیت می کنم باید عرض کنم ک بنده از ارایه مطالب هیچ قصد و غرض و نیتی نداشتم.
بنده نه آقا مهدی رو میشناسم نه باهاشون نسبت دارم فقط برای روشن شدن حقیقت و مطالب رو گذاشتم که اون هم حمد لله برایم روشن شد....اینم میگم که شما عزیزان هم بدونید
اون مهدی که بخاطر روشن شدن خقایق میاد اکانت تمامی دوستای نزدیکو میبنده باید براش فقط بگیم که خیلی متاسفیم و بس....
این انجمن باید انجم جوانمردان اسم گذاشته می شد چون که از محضر جوانمردانی بزرگ چون اقا مجتبی و سایر عزیزان مستفیض شده و ما هم همچنین داریم از علم ایشون استفاده ها می کنیم.
بنده به نوبه خود واسه این مهدی *** متاثر و متاسفم چرا که پول چشاشو کور کرده وبه شما عزیزان نیز می گویم که مست کلاهبرداری و شیادی ها این اقا نشین.
علی یارتون....

الم یعلم بان الله یری

یکشنبه 8 اردیبهشت1392 - 4:18pm

با سلام خدمت مدیران محترم انجمن
با توجه به اینکه امواج دفینه در ساعات نزدیک به غروب و همچنین شبانگاه با قدرت بیشتری از زمین خارج میشوند و رهگیری آنها راحتتر است و همچنین به مدد حذف کننده امواج مزاحم تعبیه شده در این ردیاب آیا امکانپذیر است در ساعات دیگری از شبانه روز که هوا گرمتر است وقدرت امواج ضعیفتر
با این ردیاب ردیابی دقیقی انجام داد ؟

یکشنبه 8 اردیبهشت1392 - 4:53pm
مدیر کل
مدیر کل

رضا جان اصول ردیابی همون هست فرقی نمیکنه. اما من به شما فقط این اطمینان رو میدم برخلاف اکثر ردیابها شرایط آب و هوایی روی خود دستگاه هیچ اثری نداره! این خودش فعلا مهمترین نکتست. اما بحث قوی و ضعیف شدن امواج در اثر تغییرات آب و هوایی بحثی جداست که طبیعتا وجود داره. بنده به نوبه خودم حتی در ساعات مختلف داخل آپارتمان هم تست گرفتم و مشکلی نبوده!

از دوستان عزیز هم تقاضا دارم قوانین انجمن رو دوباره مرور کنن! ما اینجا بنا نداریم در مورد اشخاص دیگه و کارهاشون صحبت کنیم. بخصوص که مربوط به بحث ما هم نیست.

یکشنبه 8 اردیبهشت1392 - 5:04pm
مدیر سایت
مدیر سایت

خواهش من از کلیه دوستان و مدیران سایت ؛ این سایت جنبه آموزشی و علمی داره و خواهشنا با نوشتن پستهای تنش زا نظم سایت رو بهم نریزد ، بهترین راه همونکه تو ساخت مدارات بهترین باشیم این خودش جواب محکمیه برای کسانیکه فقط حرف میزنند و حرف تا عمل فاصله از زمین هست تا اسمون ، و دوستان دیگه هم میتونن با مقایسه به نتیجه برسن که چی واسشون بهتره ، موفق باشید

یکشنبه 8 اردیبهشت1392 - 5:06pm
مدیر کل
مدیر کل

reza نوشته است:
با سلام خدمت مدیران محترم انجمن
با توجه به اینکه امواج دفینه در ساعات نزدیک به غروب و همچنین شبانگاه با قدرت بیشتری از زمین خارج میشوند و رهگیری آنها راحتتر است و همچنین به مدد حذف کننده امواج مزاحم تعبیه شده در این ردیاب آیا امکانپذیر است در ساعات دیگری از شبانه روز که هوا گرمتر است وقدرت امواج ضعیفتر
با این ردیاب ردیابی دقیقی انجام داد ؟

درسته اقا رضا کلا شب ردیابی بهتر هم انجام میشه مخصوصا از ساعت 12 تا 6 صبح
این موضوع رو که روز هم میشه باهاش دقیق ردیابی کرد یانه باید تست های بیشتری دیگه از جانب شما دوستان و اقا اریا انجام بشه بنده که چند سری رفتم چیز خاصی متوجه نشدم . :)

یکشنبه 8 اردیبهشت1392 - 5:08pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 ... 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure