انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 7 مهر1403 - 2:59am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 ... 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

بسیار بسیار سپاسگذارم جناب آریا امیدوارم همیشه خوش خبر باشید و برای هدف واقعی در عمق هم تست رو انجام بدید تا آب پاکی رو روی دست همه بریزید ؛ جناب آریا شخصیت خوب و ادب شما در بیان مطالب و واقعیت همیشه مورد پسند و الگوی بنده بوده امیدوارم خداوند حفظتان کند ؛
روی صحبتم با تمام کاربران محترم انجمن بوده :
بله در مورد اینکه هر ردیابی یک قلقی دارد هیچ شکی نیست و حتی ممکنه چندین تعداد ساخت از یک مدل ردیاب برای هر اپراتور جوابها و کارکرد متفاوتی داشته باشه ، و این باز برمیگرده به برنامه ریزی و قطعات مدار و دیگری به خود اپراتور که چگونه تمرین کرده باشه و قلق دستگاه دستش بیاد ، ردیابها هرچقدر هم دقیق باشن باز هم نیاز به تمرین زیاد بوده تا کاملاً اپراتور متوجه حرکتها و حالات مختلف آنتنها بشه اونهم در مکانی آزاد و به دور از هر فلز دیگری این اصل هر ردیابی بوده ، دوستان حرفهای استاد آریا دلیل بر این نباید باشه که شما یک روزه اپراتور قوی خواهید بود و دستگاه رو تهیه کنید و فردا برید برای کاوش واقعی ! و دراین صورت کارکرد دستگاه چون قلقش رو ندارید براتون سخت جلوه کنه و بیائید و از حرفهای استاد و سازندگان دستگاه گله مند باشید باز هم میگم تمرین تمرین تمرین اول قلق رو خوب بگیرید و به روشهای حذف خطاها آشنایی پیدا کنید بعد برای کاوش واقعی اقدام کنید ؛ L-) دوستان در نظر داشته باشند هرچه ردیاب دقیق تر و قدرتمندتر باشه باید ذرات رو بگیره و وقتی که ذرات فلز مورد نظر رو گرفت یعنی دستگاه کار خودش رو انجام داده ، حالا این اپراتور بوده که باید قلق دستگاه دستش بیاد و با روشهایی که در بالا ذکر شده و طراحی شده بر روی دستگاه باید ذرات رو حذف کنید و هر چه تمرین بیشتر داشته باشید اپراتوری قدرتمند به همراه دستگاه ردیابی قدرتمند خواهید بود ، و هر سوالی بوده در این مورد اساتید مجرب در این انجمن پاسخگو خواهند بود ، ولی متذکر بشم که حتماً باید یک ماه خوب تمرین کنید اگر طی این یک ماه خوب مسلط شدید که چه بهتر وگر نه بخشی در انجمن ساخته خواهد شده مخصوص ردیاب خودمون و در این بخش همه میتونیم از هم دیگه جهت پیشرفت علم خودمون سوال داشته باشیم ... سپاس از همه دوستان و بخصوص مهندس حمید و استاد مجتبی و استاد عزیزم جناب آریا :-BD @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 11:33pm
استاد - مدیر
استاد - مدیر

سپاسگذار مهدی جان مطالب شما رو کاملا تایید میکنم

mantera

چهارشنبه 10 اردیبهشت1392 - 12:26am
مدیر سایت
مدیر سایت

کاربران محترم انجمن : بنده با جمعبندی ای که پیش خودم داشتم درمورد عملکرد ردیاب خودمون به این نتیجه رسیدم که با بهترین و کم نظیر ترین ردیاب دنیا رو برو هستیم و این خیلی باعث افتخاره ؛ امیدوارم دوستان همه بتونن از این نعمت برخوردار بشن و فیض این تکنولوژی رو ببرن ، بنده به جرأت به همه دوستان از همین جا اعلام میکنم که این تکنولوژی نوین رو از دست ندید ، هرکسی با کمی تمرین مفید طبق اصول ردیابی میتونه ظرف مدت یکماه تمرین مفید تبدیل به یک ردیاب حرفه ای بشه توسط این ردیاب .. سپاس از اساتید محترم مهندس حمید و طراح و استاد عزیز سوپرمن آقا مجتبی :-BD

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 11 اردیبهشت1392 - 7:38pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستان اقای اریا از طریق تلفن بهم گفتند به کاربران محترم بگو بنده دارم میرم چندین جا که هدفهای حقیقی وجود داره و تست های عمق هم میخواهم انجام بدم یعنی توی یه دره از بغل میخواد به دوستاش بگه دومتر افقی بکنن و یه فلز بذارن اونجا و تو عمق بالا هم تست کنند که ایا هدف میزنه هنوز یا نه ؟ و گفتند حتما حفاری هم انجام میدند و تا سه چهار روز دیگه حتما توضیح میدند و گفتند چقدر این دقیقه تو تمام دستگاه های که داشتم چه ردیاب و چه نقطه زن این فقط از همه بهتره و فقط اینو همراه خودم میبرم .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 11 اردیبهشت1392 - 10:09pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستان اقای اریا بهم اس ام اس داد و گفت دقیقا این متن رو تو اون قسمت بعد از من سریع بنویسین چون بنده جایی هستم دسترسی به اینترنت ندارم دارم تست میکنم دستگاه رو .
متن اس ام اس
یک هدف در سه متری گرفته شده و دو ردیاب دیگه و انتهای خالی یکمتر و بیست و یکمتر و نیم در جهت شمال شرقی را نشون دادن یعنی درواقع اون دو دستگاه و انتن خالی مرکز فرعی رو گرفتند , اما این دستگاه هدف اصلی .
متوجه شدین منظور ایشون چی بود یعنی دستگاهای دیگه همشون از دم یون یاب بودند. این دستگاه اون چیزی که یون تولید کرده رو دقیقا زد روی هدف .
تا ایشون برگردند از طریق اس ام اس پیام های ایشون رو دراینجا قرار میدم چون ایشون ازم خواستند .
ضمنا به اطلاع دوستان عزیز برسونم بنده به ایشون بصورت رایگان دستگاه ندادم و ایشون مبلغ کل دستگاه رو که یک میلیون تومان میباشد رو داده با اینکه استاد مدیر هم بودند تخفیف نخواسته جهت اطلاع بعرض برسونم شاید بعضی ها فکر بیخود بکنن حاظرم قسمشو بخورم که باور کنین ایشون همچین اخلاقی ندارند نه اهل سواستفاده هستند و نه بیخودی طرف کسی رو میگیرند بسیار ادم باوجدانی هستند بنده هم ازش خواستم تست ها و جوابها رو وجدانی بگو اصلا هم ناراحت نمیشم راست و حسینی هرچی حقیقت داره اینجا اعلام کن تا همه خیالشون راحت بشه .
درضمن بهتون بگم هیچ جای دیگه چه انجمن باشه چه وبلاگ چه فروشگاههای بزرگ دیگه نمیان اینطوری تست رو توضیح بدن و اعلام کنند . چون من به این دستگاه بسیار اطمینان دارم و خیالم راحته

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

پنج شنبه 11 اردیبهشت1392 - 1:08am
مدیر سایت
مدیر سایت

من فکر کنم دیگه هیچ کسی حرفی برای گفتن نداشته باشه ، من باید بگم ( محشره ) باید اسم این ردیاب رو میزاشتید ( سوپرمن ) @-) @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 12 اردیبهشت1392 - 7:49am
مدیر سایت
مدیر سایت

بنده به نوبۀ خودم این پیروزی غرور انگیز رو ابتدا به آقا مجتبی و مهندس حمید که زحمات زیادی در این راه متحمل شدن تبریک عرض میکنم ، و سپس به همه اعضای خوب و محترم انجمن هم این پیروزی رو تبریک میگم و امیدوارم تا همه بتونن این ردیاب رو تهیه کنن ..یاعلی مدد \M/ :ymapplause: :ymapplause: @};- @};- @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 12 اردیبهشت1392 - 7:58am
مدیر کل
مدیر کل

متن اس ام اس بعدی اقای اریا : :D
درضمن تو هوای بارونی فعلا جواب داده , الان که ظهر هستش و خورشید هم با اینکه ابری هستش اما تقریبا وسط اسمانه بازم عالی جواب میده

پنج شنبه 12 اردیبهشت1392 - 9:44am
مدیر سایت
مدیر سایت

مجتبی نوشته است:
درضمن تو هوای بارونی فعلا جواب داده , الان که ظهر هستش و خورشید هم با اینکه ابری هستش اما تقریبا وسط اسمانه بازم عالی جواب میده

همیشه خوش خبر باشی سوپرمن مجتبی عزیز :-BD

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 12 اردیبهشت1392 - 9:48am
مدیر سایت
مدیر سایت

مجتبی نوشته است:

باید هم در هر دمایی جواب بده چون از قطعات خوب و نظامی و باکیفیت درست شده و شخص با کیفیتی هم اون رو جمع کرده به نام ...........................................سوپرمن مجتبی ااااااا :ymapplause: :ymapplause:

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 12 اردیبهشت1392 - 9:51am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 ... 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure