انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 7 مهر1403 - 1:08am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 ... 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

lrl نوشته است:
سلام دوستان
منم به نوبه خودم تبریک میگم این موفقیت رو
حمید خان آقا مجتبی دستتون درد نکنه.
انشالله آریا جان هم میاد و فوت و فن دستگاه رو یادمون میده.
من فقط موندم چه طوری با یه ولوم هم خجم گیری میشه و هم نقطه زنی.
یکیم اینکه یعنی وقتی یه جایی قیچی کرد روی خود فلز قیچی کرده و شکال جنوب کردن نیاز نیست و اینکه اگر قیچی کرد حتما فلزه و ذرات و .......دیگه نداریم؟
حمید خان مجتبی جان اگر امکان داشته باشه در مورد فرکانس طلا که دوتاست یه توضیحی بدید.با این دوتا فرکانس طلا چه جوری کار میکنیم.و همچنیم در موردحفره.
یکیم اینکه اگر محوطه کوچیک باشه بهتره وایرلس کار کنیم یا با سیم؟
کلا سوالاتم خیلی زیاده.دیگه روم نشد بیشتر از این بپرسم. :ymblushing:
به هر حال تبریک حقیر رو هم بپذیرید
موفق باشید.
یاذم رفت بگم ولی خیلی باحال میشه اگه با ردیاب بشه نقطه زنی دقیق کرد و خطا هم نزنه.

خواهش میکنم هادی جان گل
ایشاالله امشب اقا اریا میان توضیح میدن .
درمورد کارکرد علمی این ولوم بصورت محرمانه هست میتونین از اقای حمید بصورت پیام خصوصی سئوال کنین البته این ولوم قدرت هم هست یعنی هم مسافت رو تعیین میکنه و هم وزن این جسم رو میشه کم و یا زیاد کرد ضمنا این ولوم ولوم معمولی نیست و چون این ولوم واقعا کار میکنه و هرچی کمش کینن معلومه بردش کمتر میشه و حالت نقطه زنیش بهتر
بله درسته وقتی قیچی کرد دیگه از 45 درجه و شمال جنوب کردن خبری نیست از این لحاظ خلاص شدین که یکی از حسن های خوب این دستگاست البته ذرات قوی که هزاران سال مونده در بعضی جهات همچنان وجود داره که با تست طلا اونو براحتی حذف میکنین . :D
در مورد فرکانس طلا خب ما دوتا فرکانس طلا اینجا داریم که یکی یه مقدار بیشتره فرکانسش و یکی دیگه خیلی پایین تره که روی هر دوی انها جواب عالی میده البته میگم بیشتره نه که در حد کیلو باشه نه هردوشون خیلی پایین هستند و این موضوع بازم خطا رو خیلی کمتر میکنه مهم دقیق بودن فرکانسه که به هیچ عنوان حتی یک صدم هرتز تغییر نمیکنه و شکل موج هم بسیار بسیار صاف و دقیقه و حفره هم مثل همین فرکانس طلا البته همه فرکانسها مثل همین بسیار دقیق هستند . حتی پلاتین هم اقا اریا تست کردن تو پای یکی از دوستانش بود و تست شده که جواب عالی داده . بنده پلاتین یا همان طلای سفید نداشتم که تست کنم که اینم خیالمون راحت شد .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

جمعه 13 اردیبهشت1392 - 3:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام وخسته نباشید به اساتید بزرگوار
من هم تبریک میگم بیشتر برای اینکه هموطنان ایرانی همچین کاریو به سرانجام رسوندن
استادان عزیز من اصلا تا حالا با ردیاب کار نکردم و تا حالا هم هیچ اعتقادی به ردیاب نداشتم
چندین ساله که با نقطه زنها تمام جاهای ایران کار کردم . ولی با این تعریفها واقعا کنجکاو شدم و میخوام یه بار برای همیشه دلو بزنم به دریا
سوالی که دارم اینه که
من به عنوان یه مبتدی در ردیابی اگه این سیستمو تهیه کنم به نظر شما چند وقته میتونم قلقشو بدست بیارم
وایا برای یک مبتدی ردیابی صلاح میدونین که این دستگاه تهیه بشه یا اول با ردیابهای دیگه کار کنم بعد اینو تهیه کنم
بازم ممنو و خسته نباشید به تمامی انسانهای شریف در عمر فزیابی بخصوص اریای گرامی که جندین ساله من دارم میبینم بدون هیچ چشم داشتی در خدمت هموطنان عزیزمون بوده و هستن
با تشکر

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

جمعه 13 اردیبهشت1392 - 5:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شایان نوشته است:
استادان عزیز من اصلا تا حالا با ردیاب کار نکردم و تا حالا هم هیچ اعتقادی به ردیاب نداشتم
چندین ساله که با نقطه زنها تمام جاهای ایران کار کردم . ولی با این تعریفها واقعا کنجکاو شدم و میخوام یه بار برای همیشه دلو بزنم به دریا
سوالی که دارم اینه که
من به عنوان یه مبتدی در ردیابی اگه این سیستمو تهیه کنم به نظر شما چند وقته میتونم قلقشو بدست بیارم
وایا برای یک مبتدی ردیابی صلاح میدونین که این دستگاه تهیه بشه یا اول با ردیابهای دیگه کار کنم بعد اینو تهیه کنم
بازم ممنو و خسته نباشید به تمامی انسانهای شریف در عمر فزیابی بخصوص اریای گرامی که جندین ساله من دارم میبینم بدون هیچ چشم داشتی در خدمت هموطنان عزیزمون بوده و هستن
با تشکر

سلام
شایان جان اصلا نگران اینکه تا حالا با ردیاب کار نکردی نباش..این ردیاب از نظر کارکرد برای همه ی افراد مبتدی و حرفه ای درست شده که میتونن بعد از یه مدت کار کردن با اون قلق دستگاه دستشون بیاد و راحت با اون کار کنن.. به قول دوستان باید حتما تمرین داشته باشی و به نظر من اگر پشتکار خوبی داشته باشی کمتر از 1 ماه طول میکشه که کار کردن با ردیاب رو یاد بگیری
موفق باشی

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

جمعه 13 اردیبهشت1392 - 5:19pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: آذربایجان دیاری
کماماکان منتظر اقا اریا هستیم...

الم یعلم بان الله یری

جمعه 13 اردیبهشت1392 - 5:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ALI.D نوشته است:
شایان نوشته است:
سوالی که دارم اینه که
با تشکر

سلام
شایان جان اصلا نگران اینکه تا حالا با ردیاب کار نکردی نباش..این ردیاب از نظر کارکرد برای همه ی افراد مبتدی و حرفه ای درست شده که میتونن بعد از یه مدت کار کردن با اون قلق دستگاه دستشون بیاد و راحت با اون کار کنن.. به قول دوستان باید حتما تمرین داشته باشی و به نظر من اگر پشتکار خوبی داشته باشی کمتر از 1 ماه طول میکشه که کار کردن با ردیاب رو یاد بگیری
موفق باشی

ممنون دوست گرامی اینشالا همینطور باشه که شما میگین

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

جمعه 13 اردیبهشت1392 - 5:48pm
استاد
استاد

سلام
طاقت نداشتم بیشتر منتظر بمونم تا استاد اریا بیاد پست بده. با استاد اریا تماس گرفتم یه پیام داد که ردیاب حمید واقعا شاهکار هست

جمعه 13 اردیبهشت1392 - 7:48pm
مدیر کل
مدیر کل

اس بعدی استاد اریای عزیز که خیلی دارند زحمت میکشند :
از طرف من این پست رو بزن که فردا شب حتما خودمو میرسونم و منتظر شنیدن شاهکار این ردیاب باشید و فردا بیشتر تستها
انجام میشه و خبرهایی که دوست دارید رو میشنوید تا این لحظه تایید کامل منو گرفته

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

جمعه 13 اردیبهشت1392 - 8:54pm
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان بنده هم امروز در فضای باز این سوپر ردیاب نقطه زن ، این اسطورۀ دستگاه های فلزیابی رو تست کردم که از دقت عمل و عملکرد اون در حیرتم حتی نقطه زنی هم انجام میده و فقط یک نقطه رو نشون میده و میگه بکنین ، فقط عمق گیری با این ردیاب اصول خاصی داره که با ردیابهای دیگه فرق میکنه ، قرار شده استاد آریا در این مورد پاسخ بدن . :ymapplause:

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

جمعه 13 اردیبهشت1392 - 9:15pm
مدیر سایت
مدیر سایت

من هم امروز تست های زیادی با این ردیاب انجام دادم باورکنید اگه تا صبح هم باهاش کار کنم از لذت کار کردن باهاش سیر نمی شم :x ، مهندس حمید و مهندس مجتبی خدا امواتتون رو رحمت کنه ، ای بابا چه روزهای در حسرت داشتن یه وسیله قابل اعتماد پشت سر گذاشتیم و چه مصیبتهای کشیدیم ، فکر میکردم اخرش اینجوری میشم O:-) و به ارزوم نمی رسم ، بازم تشکر تشکر تشکر ^:)^ ^:)^ ^:)^ :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

جمعه 13 اردیبهشت1392 - 9:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من فقط لحظه شماری میکنم تا اقا اریا بیاد ونتیجه تستهارو عرض کنن.
یه چند تا مسئله هست در مورد ردیاب که اگه جناب اریا مطلب رو روشن کنه واقعا شاهکار میشه این ردیاب.
نقطه زنی این ردیاب واقعا فوق العادست ولی اگه در مورد بار دفینه بشه برفرض استخوان و سفال یا ریشه درخت رو از بار دفینه واقعی تفکیک کرد واقعا دیگه نمیدونم اسم این ردیلب رو چی بایدگذاشت.
حقیر فکر میکنم تو تستهای جناب اریا حتما این مورد و روش تفکیک سفال از طلا یا هر فلز دیگه ای با این ردیاب مشخص بشه.که تو امر ردیابی خیلی مهمه.
به امید موفقیت همه دوستان

جمعه 13 اردیبهشت1392 - 9:34pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 ... 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 5 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure