انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 11:13am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 ... 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

lrl نوشته است:
من فقط لحظه شماری میکنم تا اقا اریا بیاد ونتیجه تستهارو عرض کنن.
یه چند تا مسئله هست در مورد ردیاب که اگه جناب اریا مطلب رو روشن کنه واقعا شاهکار میشه این ردیاب.
نقطه زنی این ردیاب واقعا فوق العادست ولی اگه در مورد بار دفینه بشه برفرض استخوان و سفال یا ریشه درخت رو از بار دفینه واقعی تفکیک کرد واقعا دیگه نمیدونم اسم این ردیلب رو چی بایدگذاشت.
حقیر فکر میکنم تو تستهای جناب اریا حتما این مورد و روش تفکیک سفال از طلا یا هر فلز دیگه ای با این ردیاب مشخص بشه.که تو امر ردیابی خیلی مهمه.
به امید موفقیت همه دوستان

آقا هادی اصلا از این فکرها نکن این ردیاب فراتر از اینهاست معجزه میکنه از بس دقیق برنامه ریزی شده !!!! مواد معدنی و ذرات همه جا هست که باز هم این ردیاب درخودش حذف ذرات و فیلتر داره و بازهم برای حذف ذرات از تست فلز روی زمین استفاده باید کرد و در یک متری فلز روی زمین ایستاده و در سه الی چهار متری نقطۀ ردیابی شده ، اگر آنتنها به سمت فلز روی زمین رفت خوب اون نقطه خطا بوده ، اگر نرفت مطمئن باش چیز ارزشمندی در نقطه ردیابی شده بوده ، این بهترین روش حذف خطا بوده . من امروز چندین نقطه رو از این طریق حذف خطا کردم و بخوبی جواب داد و معرکه هستش ، هرکسی این ردیاب رو داره اصل بار و اصل گنجینه رو داره به خدا جدی میگم ، بی نظیره

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

جمعه 13 اردیبهشت1392 - 9:48pm
مدیر کل
مدیر کل

lrl نوشته است:
من فقط لحظه شماری میکنم تا اقا اریا بیاد ونتیجه تستهارو عرض کنن.
یه چند تا مسئله هست در مورد ردیاب که اگه جناب اریا مطلب رو روشن کنه واقعا شاهکار میشه این ردیاب.
نقطه زنی این ردیاب واقعا فوق العادست ولی اگه در مورد بار دفینه بشه برفرض استخوان و سفال یا ریشه درخت رو از بار دفینه واقعی تفکیک کرد واقعا دیگه نمیدونم اسم این ردیلب رو چی بایدگذاشت.
حقیر فکر میکنم تو تستهای جناب اریا حتما این مورد و روش تفکیک سفال از طلا یا هر فلز دیگه ای با این ردیاب مشخص بشه.که تو امر ردیابی خیلی مهمه.
به امید موفقیت همه دوستان

هادی جان اون چیزهایی رو که گفته بودین مربوط به ردیابهای دیگه هست که اصلا هدف نمیزنند و حذف کننده ندارند این از این موضوعات خبری نیست وگرنه الان اقا اریا بهم تلفنی گفت من نزدیک ده جا رفتم که ردیابهای دیگه اونجا رو گرفتند اما این اصلا واکنش نداشت و یه جا رو واکنش نشون داد که اونجا خیلی قوی بود و از خیلی راه دور منو کشوند اونجا با تست طلا انجام دادم با ولوم وسط باز هم رفت اون جا اما ولوم رو روی تقریبا صفر گذاشتم اونجا رو هم حذف کرد یعنی از اونجا بالاتر دیگه کجاست از سفال و اجر و سیلیس و اینجیزها خبری نیست خیالتون راحت . باز هم الان تلفنی بهش میگم پیام شما رو و این موضوع رو هم تست کنند

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

جمعه 13 اردیبهشت1392 - 9:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دست شما درد نکنه آقا مجتبی
البته آقا مجتبی من همه اصول ردیابی رو تو وبلاگ قبلی از شما یاد گرفتم.حتی طرز گرفتن صحیح آنتنها
انشالله فوت و فن این ردیابم ازتون یاد میگیرم

جمعه 13 اردیبهشت1392 - 10:01pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستان خواهشا اینقدر منو تحت فشار نذارین میدونم همتون عجله دارین و میخواین هر چه زودتر به دستتون برسه بهرحال بنده هم دست تنهام و اجازه هم نمیدم کسی تو این کار دخالت کنه چون مونتاژ این قلق خاصی هم داره و مطمئن باشین برای تمام کاربران یکسان درست میکنم برای من همتون یکسان هستین . بنده سعی میکنم دستگاهها رو سری به سری بفرستم مثلا ده دستگاه تو سری اول و سری دوم هم ده دستگاه هر سری هم سعی میکنم اول هفته باشه برای فرستادن فعلا هم 50 دستگاه انتن موجود دارم برای سری های بعد باید بازم برم تهران خرید کنم . پس دوستان سعی کنن اگر این دستگاه نظرشون رو جلب کرد مبلغ رو واریز کنند و صبر کنن تا نوبت انها بشه اونهایی که به من اعتماد داشتند همون اول واریز کردند و تو سری دریافت اول قرار دارند . بهر حال این دستگاه چون حرف اول رو میزنه تو دنیا و بازار بسیاری از فروشندگان رو خراب میکنه مخالفتهای زیادی بوجود میاد و جلوگیری های زیادی هم میشه اما بنده تاجایی که قول دادم انجام میدم زیر سنگ هم باشه براشون درست میکنم و میفرستم تا ببینیم خدا چی میخواد .
شما برین تمام بارها رو جمع کنین من بیام یک میلیون یک میلیون پول بگیرم دستگاه بفرستم . :D هوا ما رو هم داشته باشین . اگه من برم بیابون بار بگیرم برای شما کی دستگاه درست کنه :D

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

جمعه 13 اردیبهشت1392 - 10:11pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: آذربایجان دیاری
دادا نترس .....ما پشتتیم
رو من حساب کن.....هر مشکلی داشتی بهم یه خبر بده ایکی ثانیه از تبریز برات ردیف میکنم....قربونت
فقط هر کی با این دستگاه بار گرفتیم حق اقا حمید و مجتبی رو محفوط نگه داریم...
اوکی...؟

الم یعلم بان الله یری

جمعه 13 اردیبهشت1392 - 10:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
راستی حمید جان برای تقویت این ردیاب از Repeater یا Regenerator نمیشه استفاده کرد

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

جمعه 13 اردیبهشت1392 - 11:19pm
YIM
مدیر کل
مدیر کل

محمد نوشته است:
راستی حمید جان برای تقویت این ردیاب از Repeater یا Regenerator نمیشه استفاده کرد

دوست من محمد جان تقویت کجا بود این با سیم بیش از یک کیلومتر هم میزنه تقویت میخوایم مثلا چیکار شکل موج عوض بشه از این حالت دقیقی دربیاد تمام تست ها هم خوب جواب داده یعنی عالیه به هیچ عنوان دیگه دست نمیخوره

جمعه 13 اردیبهشت1392 - 11:22pm
مدیر کل
مدیر کل

محمد نوشته است:

محمد جان همونطوری که آقا مجتبی فرمودن خب نیازی به تقویت اضافی نبود که بخواد خداینکرده مشکلی در دقت و خطای دستگاه ایجاد بشه! از این گذشته ریپیتر رو برای همچین دستگاهی مگه میشه استفاده کرد؟ :D ریپیتر برای انتقال دیتا در شبکه هست توی همچین جایی معنی نداره.
از نظر تقویت اگر مراحل رو دنبال میکردین مشکلی وجود نداشت و شدنی هم بود. ولی وقتی با اتصال سیم برد مناسب بدست میاد دلیلی نداره از تقویت کننده استفاده بشه. بخصوص که اگر قدرت زیاد میشد دیگه برای تنظیم ولوم قدرت مشکل داشتیم. همین الانش شما در مرحله نهایی باید درجه ولوم رو حتی کمتر از 1 بذارین!
بردی هم که ذکر شده حدودی ولی واقع گرایانه بوده. وگرنه مثلا من برای هدفی که 1000 کیلو وزن داره محاسبه کردم در حالت باسیم از 3 کیلومتر هم باید دستگاه جواب بده!!! حالا همین که شما از 3 کیلومتری بتونین ردیابی صحیح انجام بدین و برسین سر نقطه هدف کار راحتیه؟ حالا اگر تقویت هم بکنیم که هیچی! اتفاقا ردیابی سخت تر میشه و اهداف غیر واقعی و ذرات رو همش میگیره و اپراتور مدام دچار سرگردانی میشه. :D اونجوری دیگه اصلا فکر نمیکنم بدرد کسی بخوره.

شنبه 13 اردیبهشت1392 - 12:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان
تبریک ماراهم پذیرا باشید
نابرده رنج گنج میسر نمیشود
آقا مجتبی شما که بار رو پیدا کردید این ردیاب به نظر من از ده تا بارهم ارزشمند تره... پیروز باشید

دروغ نگو! تورا نابود خواهد کرد، صداقت ارزشی بی نهایت دارد

شنبه 14 اردیبهشت1392 - 6:51am
مدیر سایت
مدیر سایت

Robin hood نوشته است:
سلام دوستان
تبریک ماراهم پذیرا باشید
نابرده رنج گنج میسر نمیشود
آقا مجتبی شما که بار رو پیدا کردید این ردیاب به نظر من از ده تا بارهم ارزشمند تره... پیروز باشید

هزار البته آقا کاملا موافقم :-BD

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 14 اردیبهشت1392 - 7:47am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 ... 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure