انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 11:00pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 ... 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

پس آقا مجتبی زحمت تهیه فیلم رو بکش ما که هرچی میگیم بعضی ها فیلم میخوان !!! یعنی توی فیلم همه چیز رو شما یاد میگیرید ، والا نه باید این ردیاب رو داشته باشید تا بفهمید چه عملکردی داره و حالشو ببرید

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 14 اردیبهشت1392 - 1:46pm
مدیر سایت
مدیر سایت

مهدی نوشته است:
پس آقا مجتبی زحمت تهیه فیلم رو بکش ما که هرچی میگیم بعضی ها فیلم میخوان !!! یعنی توی فیلم همه چیز رو شما یاد میگیرید ، والا نه باید این ردیاب رو داشته باشید تا بفهمید چه عملکردی داره و حالشو ببرید

اقا مهدی ، حرف شما درست ، بزار دوستان تو انتخابشون راحت باشن ، شما و بنده خدمت آقا مجتبی ارادت داریم و بقیه دوستان شاید هنوز جای تردیدی براشون باشه ، حق هم دارن چون تابحال کسی نیومده ردیابی به این بی همتایی و قیمت مناسب بزاره برای فروش ، هر چند که کار با این ردیاب و هر ردیاب دیگه تمرین میخاد ، و فیلم میشه مهر تائید صحت حرفها ، برای دوستانیکه تازه با شخصیت آقا حمید و اقا مجتبی و جنابعالی و سایر دوستان تو این سایت آشنا میشن ، به امید ثبت جهانی این ردیاب

شنبه 14 اردیبهشت1392 - 1:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان و اساتید محترم بنده فکر کنم با این پیشنهاد موجب رنجش خاطر شما شده ام اگر این گونه فکر می کنید بنده عذر خوا هی می کنم
هدفم از این یشنهاد جهت تایید عملکرد این ردیاب برای همه بود همانطور که اکثر فلزیابها ی معتبر برای شناساندن محصولاتشان کلیپهای مختلف تو یو تویوپ گزاشتند جهت بهتر شناساندن محصولانشان برای همه دوما"در یکی از این تاپیکها اقا حمید گفه بودند نحوه دست گرفن این ردیاب با بقه فرق میکنه و نباید دستها به صورت 90درجه باشه برای من و امثال من که مبتدی هستیم جای سوال بود که نحوه صحیح دست گرفتن یاد بگیریم همین خواهش می کنم سو تفاهم نباشه
من به علم و اطلاعات و پشتکار اقا حمید و مجتبی ایمان دارم و تو تاپیکهای قبلیم همش تقدیر و تشکر کردم .

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

شنبه 14 اردیبهشت1392 - 2:59pm
مدیر کل
مدیر کل

بنيامين1 نوشته است:
سلام دوستان و اساتید محترم بنده فکر کنم با این پیشنهاد موجب رنجش خاطر شما شده ام اگر این گونه فکر می کنید بنده عذر خوا هی می کنم
هدفم از این یشنهاد جهت تایید عملکرد این ردیاب برای همه بود همانطور که اکثر فلزیابها ی معتبر برای شناساندن محصولاتشان کلیپهای مختلف تو یو تویوپ گزاشتند جهت بهتر شناساندن محصولانشان برای همه دوما"در یکی از این تاپیکها اقا حمید گفه بودند نحوه دست گرفن این ردیاب با بقه فرق میکنه و نباید دستها به صورت 90درجه باشه برای من و امثال من که مبتدی هستیم جای سوال بود که نحوه صحیح دست گرفتن یاد بگیریم همین خواهش می کنم سو تفاهم نباشه
من به علم و اطلاعات و پشتکار اقا حمید و مجتبی ایمان دارم و تو تاپیکهای قبلیم همش تقدیر و تشکر کردم .

مشکلی نیست بنیامین جان شما حق دارین که اظهار نظر کنین و انتقاد کنین این انجمن اصلا برای این موضوع تشکیل شده وگرنه میامدیم وبلاگ میزدیم مثل فروشندگان دیگه محصول رو میذاشتیم برای فروش همین اصل کار این انجمن بیشتر جهت اموزش علم فلزیابیه . کسی از شما ناراحت نشده قبل از اینکه شما بگین بنده به اقا اریا خواهش کردم که یه فیلم از کارکرد صحیح این ردیاب شگفت انگیز بگیره و ایشون هم قبول کردند حالا ردیاب ها به دستتون برسه دریافت بکنین قدم به قدم اقا اریا هم تست هاشو انجام بده نمیشه بهش فشار اورد بزودی همه چی کامل میشه
این اقا مهدی ما هم حق داره شما هم جاش بودین و این ردیاب رو گرفته بودین همچین فکری میکردین و کلی خوشحال میشدین حالا بیاد دستتون متوجه میشین قضیه چیه :D

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

شنبه 14 اردیبهشت1392 - 3:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
استاد آریا کجایی که بی صبرانه منتظریم از تعریف بار های بدست اومده با شاهکار هنر مهندسان عزیز مجتبی و حمید :D

انسان های موفق همیشه به دنبال فرصتی برا کمک به دیگران میگردند
انساهای ناکام همیشه میپرسند چی به من میرسه؟

شنبه 14 اردیبهشت1392 - 7:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
چطور میتونم این ردیاب را تهیه کنم

به امید سوسوی زرد

شنبه 14 اردیبهشت1392 - 11:15pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

only for you نوشته است:
سلام
چطور میتونم این ردیاب را تهیه کنم

فکر کنم مهندس مجتبی خسته شدند از بس تکرار کردند و به همین خاطر بنده خدمت شما عرض میکنم :
برای تهیه این ردیاب به مهندس مجتبی پیام خصوصی بدید دوست عزیز

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

شنبه 14 اردیبهشت1392 - 11:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان کسی اطلاع داره که اقا اریا کی میان و نظرات خودشونو میگن
چون همش داره امروز فردا میشه

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

شنبه 14 اردیبهشت1392 - 11:35pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: آذربایجان دیاری
با اجازه اقا مجتبی
مثل اینکه واسه اینترنت اقا اریا مشکلی پیش اومده و قطع شده است.منتظرند تا وصل بشه

الم یعلم بان الله یری

شنبه 14 اردیبهشت1392 - 11:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سالار جان اگه خبر دارین و میدونیین که امشب میان و جواب میدن لطفا بگید تا بیدار بمونیم
اگر هم نمیشه اطلاع بدین چون صبح باید بریم سر کر
ممنون

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

شنبه 14 اردیبهشت1392 - 11:42pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 ... 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 8 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure