انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 2:18pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 ... 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار

محل اقامت: آذربایجان دیاری
واقعیتش نمدونم
چرا دروغ بگم

الم یعلم بان الله یری

یکشنبه 14 اردیبهشت1392 - 12:28am
مدیر کل
مدیر کل

الان بصورت تلفنی باهاشون صحبت کردم گفتند اینترنت من که قطع شده قرار بود برم خونه دوستم که ایشون هم مهمان داشتند و تا الان هم که خسته هستم منتظر بودم خبرم کنه مثل اینکه مهمانان انها هنوز نرفتند . من هم به ایشون گفتم شما فعلا برو استراحت کن خیلی خسته شدین فردا برین کافی نت اونجا راحتتر میتونین توضیح بدین خونه دوستتون که نمیشه کلی وقت میگیره و خسته هم هستین و ایشون هم قبول کردند .
دوستان که منتظر بودند برند استراحت کنند تا فردا جواب اقا اریا رو ببینند.

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 14 اردیبهشت1392 - 12:57am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

دست استاد اریا درد نکنه واقعا زحمت میکشه

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

یکشنبه 14 اردیبهشت1392 - 1:07am
مدیر کل
مدیر کل

یه موضوع بسیار مهمی هم هست بگم برای دوستانی که میان این دستگاه ارزشمند رو خریداری میکنند البته به دوست خودم هم گفتم بمحض اینکه یه چیزی از این دستگاه پیدا کردین حالا ارزش اون حداقل بیارزه شما لطف کنین این دستگاه رو از بین ببرین یعنی منفجرش کنین حالا به هرطریقی داخلش که انقدر محکمه هیچیش نمیشه فکر کنم ال سی دی اون خراب بشه و باطری اما مدار بسیار محافظت شده هست فقط باید منفجر بشه و از بین ببرینش برای خودتون مدرک درست نکنین موقع برگشتن از اون محل . البته دوستم بهم گفت اجازه دارم از بین ببرمش گفتم اره کاملا اگه این کار رو بکنی یکی دیگه بهت میدم بعدا تازه احتیاج هم دیگه نداری تازه چند نسل شما میان از کنار شما میخورند این دستگاه بعدا براتون داستان داره .
البته ناگفته نماند که من هم معلوم نیست این کار رو تا کی ادامه بدم بخدا دردسر داره شدید همه شما میرین پی تفریح و خوشگذرانیتون بنده باید پاسخگوی عواقب بعدی باشم فعلا چند نفری از این کاربران که ما قولشو داده بودیم و میدونم خیلی به این موضوع محتاجند و شکست خورده این کار هستند یه حالی بهشون بدیم . اما درواقعیت خودتون رو جای من بذارین عاقبت من بدبخت چی میشه تمام کاسه و کوزه تو سر من میشکنه هرچی هم گرفتم باید دوبرابرش رو تقدیم کنم اخرش .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

یکشنبه 15 اردیبهشت1392 - 3:53am
استاد - مدیر
استاد - مدیر

با درود فراوان
در ابتدا باید از سازندگان این ردیاب تشکری ویژه داشته باشم که واقعاً تونستند چنین ردیاب ومحصول شاهکاری رو روانه بازار کنند تا اپراتوران با اطمینان بیشتری به کاوش بپردازند
دوستان گرامی‌ ،درطی این مدت که مشغول به تست کردن این ردیاب بودم سعی کردم با دقت فراوان ،مراحل آزمایش رو به صورت حرفه‌ای انجام بدم تا دوستان بتونند بیشتر، جوابهای خودشان رو دریافت کنندامیدوارم تونسته باشم قدمی رادر یاری رسانندن، جهت انتخات این محصول، برای شما عزیزان برداشته باشم
از لحاظ نظر وبرداشت من ،نسبت به این محصول، باید بگم، من کاملاً به این ردیاب ونحوه کارکرد آن از لحاظ قدرت سنس اشیاء ،شعاع، عمق وغیره بسیار رضایت دارم وتمام مواردی رو که از یک ردیاب میخواستم وانتظار داشتم برآورده کرده ،وتونسته کارها وشاهکارهایی رو انجام بده که واقعاً قابل ستایش وتعریف میباشد چنانچه کسانی هم که همراه من بودند وشاید از ردیابی، اندک آشنایی داشتند نیز به کارایی مثبت، وفوق العاده ان،واقف شدند ومرتب به تحسین میپرداختنداین ردیاب واقعاً در محلهای کاوش بسیار توانمند وعالی کار میکنه وچیزهایی رو میتونید مشاهده کنید که واقعا اپراتور رو ذوق‌زده میکنه مثلاً حرکت انتنها که وقتی هدفی وجود نداره ،بعضی مواقع انتها یک دور کامل میزنند وگویا، متطقه رو سرچ میکنند وبعد دوباره خود تست خوراک رو نشون میدن، واینکه هرچه دستگاه بیشتر کار کنه قدرت وتوانایی سنس اشیاء چند برابر میشه، خلاصه واقعاً اپراتور احساس راحتی واینکه اطمینان زیادی این ردیاب بهش میده
شرح ازمایشها وتست های انجام شده:
این ردیاب در هوایی طوفانی، بارانی، ابری وکاملا گرم، بسیار عالی وقدرتمند جواب داده، در تست اول :50گرم مس، در ساعت 9صبح، در زمانی که هواکاملا هم ابری وهم بارانی بوده در عمق 5متری یک دره، بطوری که 1/5متر از بغل، حفر شده بود، قراردادم وردیاب را روشن وباسیم از فاصله 50متیر به راحتی سنس نمود 100متری همینطور، وبعد 150و200و250و300خلاصه همینطور که دور میشدم بازم سنس میکرد واقعاً جای تعجب بسیار داشت که 50گرم فلز مس، که یک هدف جدیدمحسوب میشه، در عمق 5متری به راحتی با چنین فاصله ای با قدرت سنس میکرد وبرای اطرافیان کاملاً حیرت اور بود قابل توجه هستش ،که این تست به هیچ عنوان در محلهای مسکونی قابل اجرا نیست، از این جهت، من کاملاً از شهر به وروستاها دور ودر کوهستان ،وقسمتی کاملاً عاری از هر فلزی شروع به تست نمودم ،خلاصه بعد شروع به تست کردن ،بدون سیم نمودم واین 50گرم مس را در فاصله 50متری به راحتی سنس کرد که بازم خیلی عالی وقابل توجه بود، بعد از ااین شروع به نقطه زنی نمودم واین ردیاب دقیقاً روی خود فلز مس نقطه کرد، از این رو ردیابهای دیگه، رو هم امتهان کردم واون ردیابها نیز بازم دقیقاً روی خود فلز مس رو نقطه کردند، واین موضوع کاملاً در مرد فلزات جدید، صدق میکنه چون فلز جدید، در هر عمقی که باشدردیابها، دقیقاً رو مرکز رو نقطه میکنند خوب بعد از این موضوع دوباره تصمیم گرفتم در هوای کاملاً گرم این مورد روباز امتهان کنم از ساعت 12ظهر به مدت 3ساعت همان مراحل رو، تست نمودم وبازم بصورت کاملاً دقیق وبا توانایی بالا تمام تستها رو جواب داد با اینکه همه شما میدونید، در ظهر تابستان هیچ ردیابی نمیتونه کارایی مفید را داشته باشه تا اینجای کار این ردیاب کاملاً انتظارات یک اپراتور، رو باهمچنین، شرایط وهچین بردهایی میتونه برآورده کنه بعد از این برای کاوش اهداف واقعی اقدام کردم، در ابتدا به سراغ دوجوغن رفتم که هیچ کدام طلا نداشتند اما فلز مفرغ وحفره را جواب دادو عمق آن‌ها 3متر بود ردیاب جدید دقیقاً سمت جنوب رو نشون داد وردیابهای دیگه وانتنهای خالی به فاصله 1/5متر در شمال رو نشون دادندکه واقعاً صحنه ای جالب بود که چطور این ردیاب در حالت نقطه مرکز با ردیابهای دیگه کاملاً فرق داره وجای دیگری رو نشون میده ،بعد از اون به سراغ یک چشمه رفتم، گلد 1 وگلد 2 جواب داد، وحتی تست طلا رو نیز رد کرد، ویک نقطه رو نشون داد، که ما گفتیم خوب وجود نشانه ای مثل چشمه حتماً این مکانیعنی جای هدف درسته، اما به دوستان گفتم باید این مکان تست آخر ،وبستن ولوم رو هم جواب بده ،که کار، درستی خودشو ثابت کنه، این شد که تست طلا رو در 3متری هدف گذاشتم و ولوم رو بستم در عین ناباوری انتها به راحتی تمام اون هدف رو رد کرده وتست طلا را نشانه رفت، که همگی فهمیدیم اون مکان دارای ذارات بسیار قوی بوده ،که حتی تست طلا نتونست کاری کنه اما تست ولوم به راحتی اون مکان رو حذف کرد، واین ردیاب قدم به قدم شاهاکارهای خودشو به نمایش میگذاشت ودوستان نیز قدم به قدم باورشان به این ردیاب بیشتر میشد، ببینید دوستان من بیخودی از این ردیاب تعریف نمیکنم ویا تبلیغاتی در کار نیست چون من خودم از این ردیاب رضایتمند شدم، ونتیاجی که دوست داشتم، رو بدست آوردم، از این رو تجربیات ودانسته های خودمو در اختیارتون میذارم، که برای شما سودمند باشه، تا شما بتونید با ایمان ورضایت کامل محصول خودتان رو انتخاب کنید چون وقتی یک اپراتور، از یک محصول، رضایتمند میشه، وظیفه اون ا ینه کهاگر بقیه دوستانمشائره ویا دنبال ردیابی خوب وقابل اطمینان وبا قیمت مناسب باشند،
اونهارو در جریان بزاره،
خوب بعد از اون سراغ جایی رفتم که قبلاً ردیابهای دیگه اونو کاوش کرده بودند وهمچنین دارای نشانه نیز بود، ولی من نیز، قبلا اونو، نقطه زن زده بودم اما چون ردیابها وهمچنین نشانه هم داشت، امکان این رو میدادم که باری داشته باشه، خلاصه به محض اینکه ردیاب رو روشن کردم با قدرت زیاد، تست طلا رو نشون داد وهمه مطمین شدند که باری وجود نداره ،دوباره راهی یک مکان دیگه شدم که بازم در مدتهای قبل، ردیابها یک مکان رو نشون داده بودند خلاصه این ردیاب بازم اون مکان رو رد داد باز به مکان دیگری رفتم ،که تخت سنگ بزرگی بصورت ایستاده بود وقبلا گروهی به مدت یک ماه زیر، اونوبصورت تونل حفاری کرده بودند، من دوباره با این ردیاب کار کردم، گلد 1جواب داد اما وقتی روی گلد2 گذاشتم دیگه اون مکان جای حفاری را سن نکرد و تست طلا رو نشان داد که این یک نکته بسیار مهم است چرا که گلد دو نیز نقش مهمی در حذف ذرات دارد ، وما متوجه شدیم که احتمالاً ردیابهای آن گروه، به خاطر ذرات قوی و فراوان، اون مکان رو سنس کرده وشروع به حفاری کرده ،و به چیزی هم نرسیده بودند،بعد از اون دوباره سراغ تعدادی جوغن رفتیم این ردیاب دونقطه رو نشون داد وتمام تستها وبستن ولوم رو هم انجام دادم، اما بازم جواب داد، حفره نیز جواب داده شد ،با شواهد موجود وجهت نشانه‌ها متوجه شدم ،که جای هدف میتونه کاملاً درست باشه در نتیجه باز از ردیابهای دیگه، وانتنهای خالی استفاده گردم، ونزدیک به 1/20با فاصله، از نقطه کردن این ردیاب، رونشون دادند، واینکه باز در جایی که یک تصویر بز بود، و این ردیاب دقیقاً زیر خود بز رو نشون داد، ودر جایی هم یک تصویر کتیبه وجود داشت که با فاصله 1/5متر در جهت جنوب غربی، کتیبه محل هدف رو نشون داد وتستها وهچنین بستن ولوم نیز نجام شد،واینکه بازم ردیابهای دیگه با فاصله جای هدف رو نشون دادند وحفره نیز جواب دادکه باز برحسب نشانه‌های موجود میشه به درست بودن مکانهای هدف پی برد، خوب دوستان گرامی تقریباً 3تا از مکانها که کشف شدند دارای اهمیت بودند اما متأسفانه به خاطر مکان اهداف ،به علت سنگی، ودارای تخته سنگ داشتن اون مکانها، به هیچ عنوان نمیشه حفاری کرد و واقعاً هیچ کدام از این اهداف، توی محل خاکی نبودند وبجز اینکه بشه راه ورودی رو پیدا کرد، به طریق دیگه ای نمیشه کار کرد واز آنجایی که قرار بود، من دیشب به شما تستها رو انتقا ل بدم، واینکه بخاطر تکمیل کردن تستها، من نتونستم دیشب بیام، وقرار شد که امشب نقطه زن برسه تا این مکانهای اهداف رو تست کنیم وچون نقطه زن شب ودیر موقع میرسید من نیز نمیتونستم اونجا بمونم، چون باید ماشین تهیه میکردم وبه خونه برمیگشتم، تا بتونم از اینترنت استفاده کنم ومیدونستم اگر بمانم وبه فردا بکشه مدیران وکاربران حتماً ناراحت میشن چون واقعاً فشارهای زیادی روی من بود از یک طرف مدیران از طرف دیگه کاربران زیادی که مرتب تماس میگرفتندو من دیگه نمیتونستم بقیه رو در انتظار بزارم، از طرفی هم چون مکان اهداف دارای تخته سنگهای بزرگ بوده، امکان این رو میدادم که واقعاً نقطه زن حریف اون مکانها نشه چون محل اهداف دقیقاً زیر سخره ها قرار داشت
ودراخر باید بگم من که خودم با شواهد موجود وتست های عمل آمده توسط چندین ردیاب،برای نقطه کردن اهداف، وهمچنین فاصله نقطه زنی این ردیاب که کاملاً فرق داشته، متوجه این هستم، که میتونه نقطه واقعی ودرست هدف رو نشون بده، درسته هنوز حفاری صورت نگرفته که بدانیم واقعاً نتیجه به چه صورته، ولی دوستانی که این ردیاب رو تهیه کردند ومیکنند نیز اگر حفاری انجام دادند، میتونند نتیجه رو اعلام کنند منم تا جایی که تونستم در طی چند رو وبه صورت فشرده این مراحل رو برای شما دوستان انجام دادم امید وارم که مورد قبول وتایید شما قرار گرفته باشه
دوستان ارجمند به هر حال این ردیاب توسط این عزیزان درست شده وبا قیمتی مناسب در اختیار همه قرار گرفته ،میخوام اینو بگم که من یا شماها کار نداریم که سازندگان این ردیاب چه کسانی ودارای چه شخصیتی هستند مهم تخصص وکیفیت این ردیابی هستش که ساخته شده وهیچ کس قصد تبلیغات وخودشیرینی رو نداره، من یکی وظیفه داشتم که نظر ونتیجه رو به شما انتقال بدم، وهر کس، دیگه ای هم، که حتی یک سازنده بسیار مبتدی اگر باشه، ولی محصولی رو ارایه بده، که قابل توجه ورضایت بخش باشه ،ومن نسبت به تجربه خودم تأیید کنم ،مطمین باشید بازم با صداقت وواقعی نظراتم رو اعلام میکنم چون خیلیها هستند که دنبال یک وسیله خوب وکارامد میباشند که بتونند نتیجه لازم رو بگیرند
موفق باشید

mantera

یکشنبه 15 اردیبهشت1392 - 3:59am
مدیر کل
مدیر کل

ممنون استاد آریای عزیز. واقعا تست های بسیار ارزشمند و مفیدی بود که لطف کردین وقت گذاشتین و زحمت کشیدین و خیلی کمک کننده بود. :ymapplause:
خب من خیالم دیگه واقعا راحت شد. این دستگاه ردیاب در حدی که محاسبه و طراحی شده و شاید فراتر از اون حتی جواب میده و همه تستهایی که انجام شده این مساله رو مورد تایید قرار داده. بنظر من دستگاه ساختش نهایی هست و هیچ اشکال یا کمبودی درش نیست که نیاز به تغییر داشته باشه. پس این دستگاه با همین سیستم بدون هیچ تغییری از این به بعد ساخته میشه که آقا مجتبی زحمتشو میکشن.
فقط در مورد مشخصات شعاع زنی و عمق با توجه به تستهای جالبی که آریای عزیز انجام دادن ؛ محاسبه حدودی من برای اهداف بزرگ نشون میده که در حالت بیسیم حداکثر برد تا 500 متر و در حالت باسیم تا 3 کیلومتر خواهد بود! عمق هم طبیعتا بنظر میاد خیلی بالا باشه و بیشتر از 20 متر رو هم قطعا میتونه بزنه! طبیعیه که وزن و حجم و عمق هدف و میزان قدیمی بودن و جنس خاک منطقه و توانایی خود اپراتور ؛ همگی در این اعداد تاثیرگذار هستن. ولی فعلا مشخصات قدرتی دستگاه رو به این صورت میشه تخمین زد که من در توضیحاتش هم اصلاح میکنم.

یکشنبه 15 اردیبهشت1392 - 4:32am
مدیر کل
مدیر کل

استاد اریا بسار ممنونیم ازتون من میدونم شما چقدر زحمت کشیدین و تو این افتاب سوزان و خسته کننده و حتی تو بارندگی هم تست کردین خدا قوت ایشاالله به ارزوهات برسی دوست خوبم .

یکشنبه 15 اردیبهشت1392 - 4:37am
استاد - مدیر
استاد - مدیر

شما دوبزرگوار نسبت به بنده لطف دارید هرچه بوده وظیفه ای هستش که انجام شده

mantera

یکشنبه 15 اردیبهشت1392 - 4:40am
مدیر سایت
مدیر سایت

نابرده رنج گنج میسر نمی شود
آفرین بر برادر عزیزم آریا که خیلی زحمت کشیدی ، سپاس :ymapplause: @};- @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 15 اردیبهشت1392 - 5:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
ariya نوشته است:
شما دوبزرگوار نسبت به بنده لطف دارید هرچه بوده وظیفه ای هستش که انجام شده

ممنون استاد :x

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

یکشنبه 15 اردیبهشت1392 - 8:52am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 ... 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure