انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 6:54am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 49 , 50 , 51 , 52 , 53 , 54 , 55 ... 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza4200 نوشته است:
سلام دوستان خبری از استاد آریا ندارند خدایی هر انجمنی به چنین اساتیدی نیازمنده

دوستان به امید خدا تا چند روز آینده آستاد آریا تشریف میارن

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .
پس آنگاه که دست نیاز به سوی تو میاورند پر کن از آنچه در مرام خدایی توست

جمعه 31 خرداد1392 - 11:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
یکی از انتنهای من تو هر دستی (هم دست راستم و هم چپم) که میگرم حرکتشو تو دستم حس می کنم، مثل احساس دست با لنسر ماهیگیری کنار دریا(نه رودخونه) زمانیکه ماهی یا خرچنگ طعمه رو گاز می زنه :D
به نظرم روان نیست :(
چکار کنم :-?

شنبه 31 خرداد1392 - 1:42am
مدیر کل
مدیر کل

از قسمت بالای دسته که سوراخ هست در حد 1 قطره روغن چرخ خیاطی بین میله و دیواره سوراخ بزن ببین چی میشه! :D

شنبه 31 خرداد1392 - 2:25am

سلام
در خصوص فیلم مربوط به ردیابی که آقا مجتبی زحمت کشیده بودند، یه سوال برام پیش اومده و اون اینکه در اون فیلم جناب استاد نشان دادند که اگر هدف در سمت چپ شما باشد انتن سمت راست به سمت هدف منحرف می شود و اگر هدف در سمت راست شما باشد آنتن سمت چپ شما به سمت هدف منحرف می شود و این قضیه رو به خوبی در فیلم ایشون نمایش داده شده است در حالیکه استاد اریا در مطالب مربوط به ردیابی به روش چرخیدن به دور هدف گفته بودند زمانیکه هر جفت آنتها به سمت هدف منحرف می شوند من هر جفت این روشها رو تست کردم و جالب اینکه اول با روش استاد اریا اینکار رو کردم و هر جفت آنتها رو به هدف واقعی منحرف شدند و بعد از اینکه این فیلم رو دیدم این روش رو هم تست کردم اینبار فقط فقط یک آنتن به سمت هدف رفت، ولی فرقش ایتبود اینبار دور هدف نچرخیدم و ثابت ایستادم. نمیدونم این قضیه به نوعی همون قدرت تاثیرگذاری ذهن من بوده یا نه علت چیز دیگری است؟ در کل در تست من هر دو روش یک نقطه رو ردیابی کرد ولی انحراف یک آنتن یا دو آنتن برای من سوال بود.
من روش عمق گیری در حالتهای دستگاه خاموش و روشن و اینکه از روی هدف عقب عقب به سمت بیرون و از روی هدف به سمت بیرون رو نیز تست کردم تقریبا عمقها یکسان بودند.

شنبه 1 تیر1392 - 11:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

armin نوشته است:
سلام
در خصوص فیلم مربوط به ردیابی که آقا مجتبی زحمت کشیده بودند، یه سوال برام پیش اومده و اون اینکه در اون فیلم جناب استاد نشان دادند که اگر هدف در سمت چپ شما باشد انتن سمت راست به سمت هدف منحرف می شود و اگر هدف در سمت راست شما باشد آنتن سمت چپ شما به سمت هدف منحرف می شود و این قضیه رو به خوبی در فیلم ایشون نمایش داده شده است در حالیکه استاد اریا در مطالب مربوط به ردیابی به روش چرخیدن به دور هدف گفته بودند زمانیکه هر جفت آنتها به سمت هدف منحرف می شوند من هر جفت این روشها رو تست کردم و جالب اینکه اول با روش استاد اریا اینکار رو کردم و هر جفت آنتها رو به هدف واقعی منحرف شدند و بعد از اینکه این فیلم رو دیدم این روش رو هم تست کردم اینبار فقط فقط یک آنتن به سمت هدف رفت، ولی فرقش ایتبود اینبار دور هدف نچرخیدم و ثابت ایستادم. نمیدونم این قضیه به نوعی همون قدرت تاثیرگذاری ذهن من بوده یا نه علت چیز دیگری است؟ در کل در تست من هر دو روش یک نقطه رو ردیابی کرد ولی انحراف یک آنتن یا دو آنتن برای من سوال بود.
من روش عمق گیری در حالتهای دستگاه خاموش و روشن و اینکه از روی هدف عقب عقب به سمت بیرون و از روی هدف به سمت بیرون رو نیز تست کردم تقریبا عمقها یکسان بودند.

سلام دوست عزیز
شما اگه فاصله انتن ها رو در حد 20 سانت بزارید هر دو انتن میچرخه ولی اگر مثل فیلم بگیرید یعنی تقریبا بین 40-50 همونجوری که توضیح دادید اگر بار در سمت راست باشه انتن چپی میچرخه
موفق باشید

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

شنبه 1 تیر1392 - 11:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان چرا با یک دسته انتن ردیابی نمیکنید؟
ردیابی با تکک انتن خیلی راحتتر و بهتره که /:)

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

شنبه 1 تیر1392 - 1:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ژنرال نوشته است:
دوستان چرا با یک دسته انتن ردیابی نمیکنید؟
ردیابی با تکک انتن خیلی راحتتر و بهتره که /:)

ژنرال جان پس ماجراى قيچى كردن و عمق گيرى با باز شدن آنتن ها چه جورى ميشه؟؟؟ :-\

شنبه 1 تیر1392 - 2:44pm

با درود خدمت دوستان سازنده ردیاب ..ایا در دسته میله ها جیوه بکار برده شده یا نه؟؟؟؟؟

شنبه 1 تیر1392 - 4:33pm
مدیر کل
مدیر کل

نه دوست عزیز از جیوه استفاده نشده! :D

شنبه 1 تیر1392 - 6:22pm
مدیر سایت
مدیر سایت

daba9 نوشته است:
با درود خدمت دوستان سازنده ردیاب ..ایا در دسته میله ها جیوه بکار برده شده یا نه؟؟؟؟؟

دوست من رديابي كه با فركانس و حذف كننده كار ميكنه هيچ لزومي به جيوه نداره ،
دوستاني كه آنتنهاشون روان نيست مشكلش از قطعه برنجي سمت بالاي دسته كه از بالا داخل لوله مسي هستش ، چون طولش زياده و استكاك ايجاد ميكنه و بعضي جاها موقع چرخش احساس خرخر كردن بوجود مياد ، البته زياد محسوس نيست ولي ممكنه بعضي آنتنها براي دوستان روون نباشه كه تنها راهش كوتاه كردن اين قطعه برنجي از 2 سانت به نيم سانت بوده . البته اگر بتونيد بيرون بياريدش !! موفق باشيد

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 1 تیر1392 - 6:23pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 49 , 50 , 51 , 52 , 53 , 54 , 55 ... 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure