انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 مهر1403 - 1:09pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام

با سلام خدمت مدیر ان انجمن .
در توضیحات ساخت دسته های ردیاب آمده که دسته ها و میله برنجی قابلیت جدا شدن از هم را ندارند حال آنکه اگر طوری ساخته شوند که بتوان آنها را جدا کرد حمل و نقل آنها بسیار راحت تر خواهد بود خواهشمندیم اگر خللی در کار آن ایجاد نمیشود این قابلیت را در آنها اعمال فرمایید . با تشکر

جمعه 23 فروردین1392 - 8:52pm
مدیر کل
مدیر کل

رضا جان در این مورد آقا مجتبی باید نظر بدن.
اما اگر نظر من رو بخواین از نظر حمل و نقل فکر نمیکنم هیچ فرقی بکنه! چون میله های برنجی خودشون قسمت دسته دارن و در اومدنش کمک خاصی نمیکنه. اما حین کار و اپراتوری بنظر من خیلی بهتره میله ها از داخل دسته خارج نشن تا مشکلی پیش نیاد.
بهرحال یه مقدار هم این مساله سلیقه ای هست! یک بست خاصی از داخل استفاده میشه تا میله خارج نشه. میشه اون رو قرار نداد و اتفاقا اینجوری خیلی راحت تر ساخته میشه.

شنبه 23 فروردین1392 - 12:26am
مدیر کل
مدیر کل

reza نوشته است:
با سلام خدمت مدیر ان انجمن .
در توضیحات ساخت دسته های ردیاب آمده که دسته ها و میله برنجی قابلیت جدا شدن از هم را ندارند حال آنکه اگر طوری ساخته شوند که بتوان آنها را جدا کرد حمل و نقل آنها بسیار راحت تر خواهد بود خواهشمندیم اگر خللی در کار آن ایجاد نمیشود این قابلیت را در آنها اعمال فرمایید . با تشکر

رضا جان اخه چه کاریه ما این دسته رو از میله ها جدا کنیم چون دقیقا همان سایزی که اندازه دسته ها است همان اندازه هم سایز میله برنجی هست که داخل دسته ها میره یعنی 12 سانت بعضی موقع ها مشاهده شده دسته ها رو وقتی از داخل کاری کنی ازاد باشه بیرون بیاد یهو موقع حرکت تو جنگل ها که ادم حواسش نیست می افته و گم میشه و این دراوردنهای انتن برنجی احتمال کثیفی میله برنجی رو منجر میشه

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

شنبه 23 فروردین1392 - 2:11am
مدیر کل
مدیر کل

سلام دوستان :ymparty: :ymparty: :D
من امروز دستگاه رو درست کردم و تست های مختلف هم انجام دادم طلا , نقره , مس ,برنز ( برنج و مفرق) , ذغال , اهن و سرب رو تست کردم خیلی عالی جواب داد و نقطه کرد حتی داخل اتاق فقط اهن و برنج و مس رو داخل اتاق چند جا رونشان داد که ازجمله شیر گاز شهری که از برنجه و اتصالات گاز و انتنهایی که داشتم کلی داخل اتاق و اهن هم که خیلی زیاد داخل اتاق بود نشان میداد طلا رو داخل شیشه محکم هم بستم زیر الیاف فرش هم گذاشتم باز هم نفوذ کرد و نقطه کرد داخل گاو صندوق هم گذاشتم باز هم نفوذ کرد البته داخل گاوصندوق من طلا گذاشتم اونم فقط یک گرم رو زد اما دیگه نمیتونستم برم بیرون بزنم ببینم بردش چقدره برای یک گرم طلا , یعنی وقتی امواج از الیاف بگذره و داخل شیشه مربا در بسته عبور کنه یعنی نفوذ پذیری اون عالیه .
بزودی زیر فشار قوی هم میخوام برم تو بیابون تست کنم باز هم اعلام میکنم ببینم اونجا چیکار میکنه این ردیاب شگفت انگیز :D یعنی وقتی امواج از الیاف بگذره و داخل شیشه مربا در بسته عبور کنه و از گاوصندوق هم بگذره یعنی نفوذ پذیری اون عالیه . حفره رو هم وقتی رفتم بیرون تست میکنم .
سایز این جعبه هم 8 سانتیمتر در 12.5 سانتیمتر در ارتفاع 4.6 سانتیمتر البته بدون ولوم و انتن جمعا با اینها 10 سانتیمتر میباشد
البته ببخشید نمیدونم سلیقه من یه مقدار خوب نیست تو شیک بودن دستگاه امیدوارم منو ببخشید من بیشتر رو کارایی دستگاه و دقت زیادش وقت میذارم . رنگ ال سی دی اون هم آبی هست نمیدونم چرا توی عکس رنگش اینطوری شده :D
این دستگاه رو میخواستم اول بند بذارم دور گردن دیدم باید دقیقا روی کمر بند قرار بگیره بهتر عمل میکنه و انتن ها هم باید رو به پایین باشه تا قدرتش بیشتر باشه , برای همین برای راحتی کار و از بندهای اضافی و بیمورد حذف کردم و دقیقا کنار جعبه بصورت ابتکاری دو تا بند کمری گذاشتم که کمربند خودتون رو میتونین داخل این دو بست قرار بدین تا این دستگاه هم محکم به بدنتون وصل میشه و هم بیخودی شلوغ نمیشه البته من برای اینکه داخل عکس این بند کمری دید داشته باشه برنگ سفید گذاشتم برای شما که میخوام بفرستم از رنگ مشکی استفاده میکنم حتی میتونین یه کمر بند اختصاصی هم براش تهیه کنین و همیشه راحت باشین بستگی به سلیقه شما داره .
این دستگاه دقیقا وسط شکمتون یعنی همون جایی که سگگ کمر بند هست جایگذاری میشه و خستگی شما رو کمتر هم میکنه به قول اقا حمید دیگه احتیاج به ماساژ گردن هم ندارین :D
ضمنا یکی از همین دستگاه رو برای استاد اریا هم میفرستم تا ایشون هم تست کنن بزودی

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

یکشنبه 24 فروردین1392 - 1:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا مجتبی خسته نباشی....خیلی خوب شده دستگاه...ساده وشیک...کاراییش هم که توی تست دوم معلوم شد..یکی دیگه هم مونده که اقا اریا انجام میده که من مطمئن هستم که تست ایشون هم جواب میده....
بازم خسته نباشید میگم به اقا حمید و مجتبی که اینقد زحمت میکشن...امیدوارم که همیشه کم موفق باشید

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

یکشنبه 24 فروردین1392 - 1:37am
مدیر کل
مدیر کل

بسیار عالی آقا مجتبی :ymapplause: :ymparty:
دستگاه بسیار خوب و قشنگ در اومده و برای اپراتوری هم بسیار عالی جواب میده. دیگه جمع و جور تر از این بنظرم نمیشه دراورد. البته دستگاه من یه ذره از این کوچکتره که پدرم در اومد تا تونستم جا بدم همه چیو داخل جعبه :D
این طرح کمری بودنش هم بنظرم خیلی خوب و جالب هست و یه جورایی از طرح آویز گردنی بهتر میتونه باشه. حالا البته این نسخه اولیه کار هست و میشه با تغییرات جزئی از این بهترش هم کرد.
ولی مهم تر از اینا نتایج تست ردیابی بود که همونطور که منم تست کرده بودم و انتظار داشتم عالی از آب در اومده و دیگه جای شک و شبهه برای خودم هم از بین رفت. :ymsmug:
دیگه باید منتظر بشیم نتایج تست های بیشتر در مسافت های طولانی و تست های مخصوص آقای آریا هم انجام بشه. ایشالا که مشکل خاصی وجود نداره. :YMPEACE:

یکشنبه 24 فروردین1392 - 1:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
سلام
با عرض تبریک خدمت اقا مجتبی و اقا حمید انگار این دستگاه واقعان عالی از اب دراومده واقعا خسته نباشید انگار دو تا انتن تلسکوپی هم داشت
با تشکر

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

یکشنبه 24 فروردین1392 - 1:58am
مدیر کل
مدیر کل

bantama نوشته است:
سلام
با عرض تبریک خدمت اقا مجتبی و اقا حمید انگار این دستگاه واقعان عالی از اب دراومده واقعا خسته نباشید انگار دو تا انتن تلسکوپی هم داشت
با تشکر

درسته این دوتا انتن تلسکوپی داره یکی ردیابه و یکی دیگه هم حذف کننده گفته بودم که این دوموج باید باهم فرستاده بشن فقط 20 سانت بیشتر هم انتن باز نمیشه ضمنا میتونین این دستگاه رو به راحتی مخفی هم کنین مثلا زیر یه پالتو یا از این کیف های کمری هست میبندند میتونین جوری طراحی کنین که بره داخلش و فقط انتن بزنه بیرون اونم که انتنش کوتاهه

یکشنبه 24 فروردین1392 - 2:22am
استاد
استاد

سلام
منم تبریک میگم به اقا حمید و مجتبی واقعا خسته نباشید
راستی اقا مجتبی کمربند هم باهاش هست یا جداگانه دوستان خودشون باید تهیه کنند خودم میدونم چند روز دیگه توی بازار کمربند هم قحط میشه و مردم مجبورند بند به جای کمربند رو شلوارشون ببندند

یکشنبه 25 فروردین1392 - 5:41am
مدیر کل
مدیر کل

جاوید نوشته است:
سلام
منم تبریک میگم به اقا حمید و مجتبی واقعا خسته نباشید
راستی اقا مجتبی کمربند هم باهاش هست یا جداگانه دوستان خودشون باید تهیه کنند خودم میدونم چند روز دیگه توی بازار کمربند هم قحط میشه و مردم مجبورند بند به جای کمربند رو شلوارشون ببندند

کمربند و کیف و این چیزها دیگه با سلیقه خودتون تهیه کنین خداروشکر کنین بهتون کیتشو ندادم همین دستگاه اگه جایی وجود داشته باشه با این کیفیت دقت که اصلا نیست کمتر از بیست میلیون هم نمیدن ما اومدیم درواقع قیمت تعاونی برای کاربران خودمون گذاشتیم که همه یکدست باشند و از طریق این دستگاه تو اپراتوری بهتر به همدیگر کمک کنن :)

یکشنبه 25 فروردین1392 - 10:12am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure