انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 مهر1403 - 11:04am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

خوب آقا مجتبی متوجه شدم چرا آنتنهارو پائین طراحی کردید ، بسیار عالی و ستودنی بوده

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 25 فروردین1392 - 2:33pm
مدیر سایت
مدیر سایت

تمامی کاربران محترم انجمن که به علم شگرف و زیبای ردیابی علاقه مند هستند ، میتونن با تهیه این ردیاب نوین به بهترین وجه ممکن به این علم دست پیدا کنن و با تبادل نظر با یکدیگر در تکنیکهای ردیابی به بهترین اصول دست پیدا کنن ؛ موفق باشید @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 25 فروردین1392 - 2:36pm
مدیر کل
مدیر کل

bina نوشته است:
سلام دوستان
آقا مجتبی میخواستم بدونم که آیا همراه این ردیاب فوق العاده راهنمای استفاده هم خواهین گذاشت که دوستان براحتی بتونن ازش بهره ببرن؟
موفق باشین

بله حتما میذاریم تا چند روز دیگه این ردیاب به دست اقا اریا میرسه و ایشون زحمت درست کردن اموزش با این ردیاب رو میدن و تو انجمن میذارن بنظر من اموزش رو پرینت بگیریم بذاریم داخل جعبه خوبیت نداره یکی این جعبه رو باز میکنه هم متوجه میشه این چیه و هم اگه بفهمند چیه شاید دیگه براتون ارسال هم نکنن و دروغکی بگن اقا گم شد تو راه و از این بهانه ها و ما هم که نمیتونین شکایت کنیم که اقا من دستگاه ردیاب فرستادم دستش نرسید :D
تازه تو این انجمن هم یه پست اقا اریا میزنند مخصوص این ردیاب تا همه سئوال دارند هم جواب میدن ماهم سعی میکنم پاسخ بدیم مخصوصا اقا حمید هم تشریف دارند و ایشون هم تو ردیابی استاد هستند ایشون کلا همه کاره اند اگه چشم نخوره :x
البته بنده که مشغول مونتاژ کاری هستم و برای شما میفرستم وقت زیادی هم ندارم چون دست تنهام ضمنا سئوال هم دارین بهم پیام خصوصی ندین همین جا بگین من هی وقتم تلف نشه پاسخ بدم تو قسمت مربوطه بگین اگه من نباشم اساتید دیگه هم هستند که جواب بدند فقط درخواست سفارش ردیاب دارین پیام خصوصی بدین به ایمیل من هم ندین چون وقت تست اونم ندارم :D

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 25 فروردین1392 - 2:57pm

با سلام خدمت مدیران محترم انجمن .
در مورد آنتنها میخواستم نکته ای را یاد آوری کنم و آن اینکه اگر پوشش روی انتن (کروم ) با سمباده کاری برداشته شود قدرت گیرندگی آنتنها قویتر خواهد شد وبعضی دوستان هم میگویند اگر آنتنها را آبکاری طلا کنید گیرندگی را بهتر تقویت میکند لطفا در صورت امکان این مورد را هم تست بفرمایید . با تشکر

یکشنبه 25 فروردین1392 - 3:07pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
ممنون مجتبی جان
در مورد راهنمای استفاده هم حق با شماست بهتره که توی یک فایل متنی با پی دی اف باشه و دوستان خودشون پرینت بگیرن.
راستی موضوع جعبه حل شد؟ یا نه ؟
موفق باشین
:-H

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 25 فروردین1392 - 3:10pm
مدیر کل
مدیر کل

reza نوشته است:
با سلام خدمت مدیران محترم انجمن .
در مورد آنتنها میخواستم نکته ای را یاد آوری کنم و آن اینکه اگر پوشش روی انتن (کروم ) با سمباده کاری برداشته شود قدرت گیرندگی آنتنها قویتر خواهد شد وبعضی دوستان هم میگویند اگر آنتنها را آبکاری طلا کنید گیرندگی را بهتر تقویت میکند لطفا در صورت امکان این مورد را هم تست بفرمایید . با تشکر

خدمت اقا رضا عرض کنم اون دو انتن تلسکوپی فرستنده هستند لزومی نداره که دستکاری بشن اینطوری تست خودشو پس داده گیرنده هم انتنهایی هستند که با برنج درست شده و اونها هم طبق محاسبه درست شده اصلا طراحی شده واسه دفینه و حجم زیاد

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

یکشنبه 25 فروردین1392 - 3:13pm
مدیر کل
مدیر کل

bina نوشته است:
سلام دوستان
ممنون مجتبی جان
در مورد راهنمای استفاده هم حق با شماست بهتره که توی یک فایل متنی با پی دی اف باشه و دوستان خودشون پرینت بگیرن.
راستی موضوع جعبه حل شد؟ یا نه ؟
موفق باشین
:-H

موضوع جعبه هم ممنون باید وقت کردم برم پیگیر کنم کجا بهترین حالت جعبه رو میشه پیدا کرد به تعداد زیاد حالا دوستان بازم هم ایده خوب میدونن میتونن راهنمایی کنن .

یکشنبه 25 فروردین1392 - 3:16pm
مدیر کل
مدیر کل

خدمت بینا جان که فرمودن جوری باشه که خود دستگاه با چراغ یا بوق نشون بده و دیگه میله های آنتنی در کار نباشه ؛ عرض کنم که اون نوع سیستم در ردیابی زیاد مورد قبول و پسند اپراتورهای حرفه ای نیست! علاوه بر اینکه طراحی دستگاهش بسیار مشکل تر هست ولی در عین حال دقت نقطه زنی خوبی نمیتونه داشته باشه. نهایتش دو خط سیگنال به شما میده که هر جا هم رو قطع کنن میشه نقطه مورد نظر! مهمتر از اون روش عمق گیری خوبی رو نمیشه با اونا پیاده کرد.
ولی من به شما قول میدم دقت نقطه زنی و عمق گیری با این ردیاب در حد 20 سانت امکان پذیره! این چیزیه که خودم بارها تست کردم و آقا مجتبی هم تایید کردن.
از نظر مقایسه قیمت هم اینو بگم 20 میلیون که سهله بنظر من شما 100 میلیون هم هزینه کنین ردیاب به این دقت و سادگی پیدا نمیکنین! هم دقتش مثال زدنیه و هم ثبات و پایداری خود دستگاه و هم تعداد زیاد فرکانسهای استفاده شده و کم مصرف بودن و سادگی بسیار زیاد که حتی لازم نیست یک سیم به جایی وصل کنین و بصورت سیار و در حال حرکت یک اپراتور به تنهایی میتونه منطقه وسیعی رو مورد کاوش قرار بده!
ایشالا بعد از نهایی شدن آزمایشات توسط آریای عزیز مشخصات دقیق و کاملتر رو در یک تاپیک جداگانه توضیح میدم.

یکشنبه 25 فروردین1392 - 5:55pm
مدیر سایت
مدیر سایت

سپاس مهندس حمید بزرگوار ، از زحمات و تفکرات کم نظیری که برای این سیستم پیاده کردید کمال تشکر و قدر دانی رو دارم .امیدوارم که این سیستم در مرحله تست نهایی توسط استاد آریا هم سربلند بیرون بیاد . مولا علی نگهدارت برادر

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 25 فروردین1392 - 6:37pm
استاد - مدیر
استاد - مدیر

با درود فراون
در ابتدا از مهندس حمید وحاج مجتبی بخاطر زحماتی که کشیدند تا این ردیاب به مرحله سفارش برسه بسیار سپاگذار هستیم وبهتون تبریک میگم
از نظر من هم این ردیاب حتما میتونه بسیار خوب وعالی جواب بده چون پایه های ساخت این دستگاه واقعا حرفه ای بوده منم حتما این ردیاب رو تست میکنم وتجربیات خودمو در اختیار دوستان قرار میدم درظمن طراحی این ردیاب بسیار شکیل وزیبا هستش وکارجالب این بوده که روی کمر نصب میشه در واقع منم قبلا میخواستم بگم اگر امکان داره طوری طراحی بشه که روی کمر نصب بشه جون منم قبلا این مدلی رو هم تست کردم اما اقا مجتبی خودشون هوشمندانه این روش رو بکار بردند فقط لازمه یک نکته رو حتما رعایت کنید اونم اینه جون ردیاب روی کمرنصب میشه حتما طوری قرارش بدید که ردیاب جلوی شماقرار بگیره نه اینکه در یغل یا جهتهای دیگه باشه این دلیل هم مربوط به علل کاوش هست که فعلا لازم به توضیح نیستش

mantera

یکشنبه 25 فروردین1392 - 7:10pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure