انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 11 تیر1403 - 10:49pm

پاسخ به موضوع  [ 6475 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 443 , 444 , 445 , 446 , 447 , 448 , 449 ... 648  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام جناب ganbari ، دست خوش ، احسنت واقعا جالبه

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

شنبه 21 شهریور1394 - 2:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
ganbari نوشته است:
اینم اسکن جدید از قبری که گفتم .اسکن بصورت نیم متر در نیم متر هست.تقدیم به اقا هوشیار ;)

باسلام
جناب قنبری اگه ممکنه بفرمایید که اعداد چقدر افزایش داشته.

شنبه 21 شهریور1394 - 4:19pm
آواتار کاربر

مژده به کسانی که دستگاه زمینشناسی رو میخوان بسازن
@};- @};- @};- @};- @};-
سلام بر مهندس حمید عزیز و دوستان گرامی.

بنده نیز مدار زمینشناسی رو مونتاژ کردم....
در طول ساخت تمام این 400 صفحه تاپیک رو خوندم. و سعادت داشتم در حین ساخت از جناب کاوشگر عزیز سوالاتم رو بپرسم. در طول ساخت و بعد از اون نیز دست به کار شدم و جزوه ای رو تهیه کردم که حدود 20 روز کار تایپ و درست کردن تصاویر برای آموزشش از نحوه ساخت گرفته تا مرحله پرابزنی و تحلیل تصاویر رو جمع آوری کردم. قسمتی از مدار رو که نحوه ارتباط کلیدها و اتصالات و سیمهای رابط و ... رو نشون میده نسبت به مدار آقای کاوشگر تنظیم کردم.

دوستان عزیزی هم که علاقمند به ساخت اون بودند هم کمک کردند و کارهایی روی جزوه انجام دادند و بخشی رو بهش اضافه کردن و در بازخوانی کل متن و اصلاحاتش همکاری کردند که جا داره ازشون صمیمانه تشکر کنم.

مژده ای بود که خواستم به دوستان عزیز بدم. به زودی فایل پی دی اف رو که نزدیک 50 صفحه میباشد رو در اختیار مهندس حمید قرار میدیم تا در صفحه اول ایت تاپیک بذارن تا دوستان بهره مند بشن.

از مهندس حمید عزیز نیز برای تمام حسن نیتشون تشکر میکنم.
@};- @};- @};- @};- @};-

شنبه 21 شهریور1394 - 5:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
زنده باشی داداش :x

شنبه 21 شهریور1394 - 8:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
آقای قنبری اعداد تا چند بالا رفت

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

شنبه 21 شهریور1394 - 10:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

jafar نوشته است:
milad7 نوشته است:
jafar نوشته است:
این اسکن یه قنات هست که تو عمق دو متری هست . همونطوری که میبینی اعداد رو قنات بالا رفته اما بعد این که از رو قنات رد شدم اعداد نیامد پایین . این مربوط به قنات میشه , اما این که برا دفینه هم اینجور باشه نمیدونم , چون احتمال این که تونلش رو طوری آب بندی کرده باشن هست , اگه تونل آب بندی شده باشه احتمال این که رو تونل اعداد بره بالا و بعد این که از رو تونل رد شدی اعداد بیاد پایین هست ..

از توضیحات شما ممنونم جعفر جان. یه سوالی که برام پیش امده اینه که چرا در تمام تصاویر در قسمت آخر رنگ آبی مشاهده میشه؟ آیا رنگ آبی فقط مربوط به تونل و حفره هست؟ و الان در این تصویر شما تونل دقیقا در کدوم نقطه قرار داره؟

میلاد جان در مورد رنگها من الان لبتاب دستم نیست , یادم هم نیست که چجوری بود. اما در مورد تونل تو تصویر من , تونل بین ردیف سه و چهار فک کنم بود .

ممنون جعفر جان حالا فهمیدم تونل باید به چه صورتی تو تصویر بیفته :YMPEACE:

یکشنبه 21 شهریور1394 - 12:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

CiCiLi1000 نوشته است:
مژده به کسانی که دستگاه زمینشناسی رو میخوان بسازن
@};- @};- @};- @};- @};-
سلام بر مهندس حمید عزیز و دوستان گرامی.

بنده نیز مدار زمینشناسی رو مونتاژ کردم....
در طول ساخت تمام این 400 صفحه تاپیک رو خوندم. و سعادت داشتم در حین ساخت از جناب کاوشگر عزیز سوالاتم رو بپرسم. در طول ساخت و بعد از اون نیز دست به کار شدم و جزوه ای رو تهیه کردم که حدود 20 روز کار تایپ و درست کردن تصاویر برای آموزشش از نحوه ساخت گرفته تا مرحله پرابزنی و تحلیل تصاویر رو جمع آوری کردم. قسمتی از مدار رو که نحوه ارتباط کلیدها و اتصالات و سیمهای رابط و ... رو نشون میده نسبت به مدار آقای کاوشگر تنظیم کردم.

دوستان عزیزی هم که علاقمند به ساخت اون بودند هم کمک کردند و کارهایی روی جزوه انجام دادند و بخشی رو بهش اضافه کردن و در بازخوانی کل متن و اصلاحاتش همکاری کردند که جا داره ازشون صمیمانه تشکر کنم.

مژده ای بود که خواستم به دوستان عزیز بدم. به زودی فایل پی دی اف رو که نزدیک 50 صفحه میباشد رو در اختیار مهندس حمید قرار میدیم تا در صفحه اول ایت تاپیک بذارن تا دوستان بهره مند بشن.

از مهندس حمید عزیز نیز برای تمام حسن نیتشون تشکر میکنم.
@};- @};- @};-

جا داره همینجا یک تشکر ویژه از مهندس حمید عزیز بکنیم که اینهمه به ما لطف دارن مهندس جان خدا حفظت کنه @};-
و همینطور از شما جناب CiCiLi1000 عزیز و کاوشگر جان که خیلی در این انجمن زحمت کشیدند و همه دوستانی که واقعا دارن زحمت میکشند تشکر میکنم @};-

یکشنبه 21 شهریور1394 - 12:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

jafar نوشته است:

زیر 200 تا نباید دست به حفاری زد! نگفتید اعداد شما چقدر بود که حفاری کردید؟ فکر کنم به احتمال زیاد زیر 200 بوده

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

یکشنبه 21 شهریور1394 - 2:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

asadof نوشته است:
jafar نوشته است:

زیر 200 تا نباید دست به حفاری زد! نگفتید اعداد شما چقدر بود که حفاری کردید؟ فکر کنم به احتمال زیاد زیر 200 بوده

اسد جان اعداد اینجوری نیست که اختلاف 200 تایی رو حفره بندازه , اعداد بستگی به نوع زمین و خیس یا خشک بودن زمین داره. بعضی جاها که خود من اسکن گرفتم رو قنات , اختلاف اعداد رو حفره با زمین مجاورش در حد بیست سی تا بیشتر نشده . چطوری شما میگید که دویست تا ?

یکشنبه 22 شهریور1394 - 8:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اسد جان اختلاف اعداد من در حد سی چهار تا بوده که حفاری کردم.

یکشنبه 22 شهریور1394 - 8:58am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6475 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 443 , 444 , 445 , 446 , 447 , 448 , 449 ... 648  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 92 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure