انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 9 تیر1403 - 6:56pm

پاسخ به موضوع  [ 6475 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 446 , 447 , 448 , 449 , 450 , 451 , 452 ... 648  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
حمید جان سلام و خسته نباشید خدمت شما . حمید جان من املا درستی ندارم , نتونستم نظرم رو درست عنوان کنم , تو پست بالا در مورد حرفی که برا چاه پرشده گفتم رو درست بخونید . .... توضیح دیگه ای هم اگه لازم داره رو بگید تا بگم ...
اما برای حفره خالی , من رو قنات تست کردم اعداد رو هیچ کدام از قنات هایی که من اسکن گرفتم تغییر فاحشی نداشت . این که گفتن تا 150 تا 200 تا بالا میره , برا من اینقدر بالا نرفت . رو خود قنات اعداد حداکثر تا پنجاه تا بالا رفته , با این حساب تشخیص حفره سختتر از چاه پرشده هست . . بعدا تصویر میزارم .

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

سه شنبه 24 شهریور1394 - 12:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقا جعفر عزیز و آقای اسدف جان آیا هردو شما سیستمو در حالت a,b قرار میدید یا h,l چون در حالت a,b تغییرات در حالت نرمال حدود 10 تا هست ولی در حالت h,l تقریبا از 100 شروع میشه. @};-

چهارشنبه 25 شهریور1394 - 9:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام : دوستان از این pdf اموزشی مدار چه خبر ؟! خیلی چیزهای ناگفته داره این مدار برای کار روی زمین!
چند هفته است دوستان میگویند به همین زودی فایل اموزشی تکمیل میشه ولی خبری نشد :D

چهارشنبه 25 شهریور1394 - 11:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یاهو جان عجله نکن جناب رضا فرمودن هنوز آماده نشده.

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

چهارشنبه 25 شهریور1394 - 11:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با تشکر
دوستان برای راهنمایی بیشتر توی این تصویر کدامیک از شماره ها نشانه حفره است و بقیه شماره ها بیانگر چی هستند ؟
ایا توضیحاتی که در مورد وجود دو تپه و یک دره روی تصویر نوشته ام درسته ؟
محل 2 و 4 چیزی شبیه اینکه قبلا انجا حفاری شده مثل چاه یا گودال کوچک باید باشه . ایا درسته ؟
در ضمن این تصویر متعلق به alikhan عزیزه ؛ کاشکی بودند و توضیحی در مورد تفاسیر و برداشت ها میدادند.
تفاسیر این حقیر با توجه به تصویر دوم میباشد

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 25 شهریور1394 - 12:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
milad7 نوشته است:
آقا جعفر عزیز و آقای اسدف جان آیا هردو شما سیستمو در حالت a,b قرار میدید یا h,l چون در حالت a,b تغییرات در حالت نرمال حدود 10 تا هست ولی در حالت h,l تقریبا از 100 شروع میشه. @};-

سلام دوست عزیز من رو حالت اچ و ال میزارم .

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 25 شهریور1394 - 12:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یاهو جان در نقاط پراب زنی شما خطا داری به اون نقاط که مشخص کردی دقت کن :-B دقیقا مختصاتش به محل پراب زنی شما میخوره. یا پراب زنیتون یکدست نیست ، یا شل بودن یا کوبیدین پرابها با یک عمق انجام نشده.
اون برآمدگی آبی کلش به حفره میخوره.

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

چهارشنبه 25 شهریور1394 - 1:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hoshyar191 نوشته است:
یاهو جان در نقاط پراب زنی شما خطا داری به اون نقاط که مشخص کردی دقت کن :-B دقیقا مختصاتش به محل پراب زنی شما میخوره. یا پراب زنیتون یکدست نیست ، یا شل بودن یا کوبیدین پرابها با یک عمق انجام نشده.
اون برآمدگی آبی کلش به حفره میخوره.

سلام اقای هوشیار عزیز : من که پراپ زنی نکرده ام ! همانطور که قبلا هم گفتم این تصویر توی صفحات قبل فکر کنم مال اقای علیخان عزیز بود و برای رفع اشکالات اون توضیحات را روش نوشتم. در مورد نقاط مشخص شده دوستان نظری ندارند ؟ :-?
در مورد توضیحاتی که روی تصویر در پست قبلی نوشته ام شکی ندارم البته در صورتیکه این روی زمین باشد نه زیر زمین ! اون تصویر را به هر نقشه برداری بدین و بهش نگویید زیر زمین بوده صحت حرفای منو تایید میکنه ولی نظر دوستان کارکرده در این زمینه شرط اساسی می باشد.باتشکر

چهارشنبه 25 شهریور1394 - 1:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان مشکل من حل نشد بازم این ارور رو میده

چهارشنبه 25 شهریور1394 - 7:57pm
آواتار کاربر

سلام به دوستان و آقای مهندس حمید

آقا امروز مشکلات لاگین داشتم در انجمن. یعنی لاگین میکردم و بعد همون لحظض که میرفتم صفحه ای رو بخونم لوگ آوت میشدم.
همچنین نمیشه به کسی پیام خصوصی داد. من چطور این فایل پی دی اف رو که 50 صفحه هست برای شما بفرستم؟

با تشکر

پنج شنبه 26 شهریور1394 - 2:14pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6475 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 446 , 447 , 448 , 449 , 450 , 451 , 452 ... 648  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 59 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure