انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 14 مهر1403 - 11:04am

پاسخ به موضوع  [ 6478 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 ... 648  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
ای بابا شما که گفتی درست شده! =(( :D
این قضیه غیر میکرو و ال سی دی و کریستال که نمیتونه باشه! اگر با تعویض ال سی دی درست شده بود چطور دوباره ایراد پیدا کرد؟ اگرم درست نشده دیگه بنظر میاد مشکل از میکرو باشه!
ناصر جان شما همچین مشکلی نداشتی؟

حميد جان چرا يه بار واسه من هم با 450 پيش اومد البته من 20 بار روشن وخاموشش كردم اونجوري شد وديگه نشد يه بار ديگه اون كار رو ميكنم ببينم باز هم ميشه

همين الان امتحان كردم 30 با ر پشت سر هم نشد داداش

آخرین بار توسط naser1 در شنبه 29 تیر1392 - 10:46pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 29 تیر1392 - 10:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ارتین نوشته است:
حمید نوشته است:
این قضیه غیر میکرو و ال سی دی و کریستال که نمیتونه باشه! اگر با تعویض ال سی دی درست شده بود چطور دوباره ایراد پیدا کرد؟ اگرم درست نشده دیگه بنظر میاد مشکل از میکرو باشه!

حمید جان ، اگه مشکل از میکرو و کریستاله ، چرا با فایل 411 مشکل فونت نداره؟

آرتين جان شما همون 411 رو بزن اون اعدادي هم كه ميگي خود بخود عوض ميشن موقعي كه پروپ ها رو زمين فرو كني ديگه درست ميشه من امتحان كرده ام شايد هم مشكل شما از باتري باشه آرتين جان باتري من 12 ولت 4.5 آمپره

شنبه 29 تیر1392 - 10:35pm
مدیر سایت
مدیر سایت

naser1 نوشته است:
ارتین نوشته است:
حمید نوشته است:

حمید جان ، اگه مشکل از میکرو و کریستاله ، چرا با فایل 411 مشکل فونت نداره؟

آرتين جان شما همون 411 رو بزن اون اعدادي هم كه ميگي خود بخود عوض ميشن موقعي كه پروپ ها رو زمين فرو كني ديگه درست ميشه من امتحان كرده ام شايد هم مشكل شما از باتري باشه آرتين جان باتري من 12 ولت 4.5 آمپره

ممنون ناصر جان :ymhug: ، اگه با زدن پراپ به زمین اعداد تو هگز 411 ثابت میمونه که خیلی عالیه ،امتحان میکنم ببینم چی میشه باطری هم 12 ولت 1 امپره

شنبه 29 تیر1392 - 10:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آرتين جان مشكل از باتريته با اون نميتوني تست بگيري هر چه جريانت زياد باشه بهتر نتيجه ميگيري

چون دستكاه رابطي بين پروپ منف باتري كه به زمين وصل ميشه وپروپ سيگنال كه به زمين وصل ميشه وفركانس ودر نتيجه ميدان الكتريكي ومغناطيسي رو به زمين پخش ميكنه كه ميدان الكتريكي به صورت افقي وميدان مغناطيسي هم به صورت عمودي در زمين منتشر ميشند هر چه فاصله بين اين دوپروپ بيشتر باشه عمقزني زياد ميشه البته كليد سلكتوري 3 حالته كه همون gain (بهره) هست رو اگه در حالت ماگزيمم بزاري دامنه موج ارسالي زياد ودر نتيجه عمق زني افزايش پيدا ميكنه دو پروپ گيرنده هم بين دو پروپ فرستنده قرار ميگيرند و ماكزيمم قدرت رو اوني كه نزديك پروپ فرستنده هست نمونه گيري ميكنه ومينيمم قدرت رو اوني كه نزديك پروپ منفي باتري هست نمونه برداري ميكند بعد ميانگين ايندو بدست مياد ودر برنامه با مقدار تعريف شده براي فلز وغير فلز وخلا مقايسه ميشه وبه صورت رنگ نمايش داده ميشه @};- :D

شنبه 29 تیر1392 - 11:40pm
مدیر سایت
مدیر سایت

naser1 نوشته است:
آرتين جان مشكل از باتريته با اون نميتوني تست بگيري هر چه جريانت زياد باشه بهتر نتيجه ميگيري

چون دستكاه رابطي بين پروپ منف باتري كه به زمين وصل ميشه وپروپ سيگنال كه به زمين وصل ميشه وفركانس ودر نتيجه ميدان الكتريكي ومغناطيسي رو به زمين پخش ميكنه كه ميدان الكتريكي به صورت افقي وميدان مغناطيسي هم به صورت عمودي در زمين منتشر ميشند هر چه فاصله بين اين دوپروپ بيشتر باشه عمقزني زياد ميشه البته كليد سلكتوري 3 حالته كه همون gain (بهره) هست رو اگه در حالت ماگزيمم بزاري دامنه موج ارسالي زياد ودر نتيجه عمق زني افزايش پيدا ميكنه دو پروپ گيرنده هم بين دو پروپ فرستنده قرار ميگيرند و ماكزيمم قدرت رو اوني كه نزديك پروپ فرستنده هست نمونه گيري ميكنه ومينيمم قدرت رو اوني كه نزديك پروپ منفي باتري هست نمونه برداري ميكند بعد ميانگين ايندو بدست مياد ودر برنامه با مقدار تعريف شده براي فلز وغير فلز وخلا مقايسه ميشه وبه صورت رنگ نمايش داده ميشه @};- :D

ناصر جان ، بنده فکر نمیکنم این مشکلاتی که عرض کردم ربطی به پائین بودن امپر باطری باشه ، مگه جریان مصرف مدار 250 میلی امپر نیست ؟ خوب باطری 12 ولت 1 امپر به دستگاه وصله ، در ضمن طبق فرمایشات جنابعالی میکرو رو با هگز 411 پرگرم کردم و پراپ ها رو هم بهش وصل کردم البته میله ها هم به زمین وصل بودن ، بازم اعداد شروع به کم و زیاد میکنن و ثابت نیستن ، ~X( X( دیگه راهی بنظرم نمیرسه

یکشنبه 30 تیر1392 - 1:50pm
مدیر کل
مدیر کل

مشکل اصلا از باطری نیست. ضمن اینکه مصرف مدار هم فقط 25 میلی آمپر ذکر شده! عملا هر جور باطری 12 ولتی باید عالی جواب بده.

یکشنبه 30 تیر1392 - 2:57pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
حمید جان فقط مشکل اجرای نرم افزار توی لپ تاب حل نمیشه .
لطفا یه راهی پیدا کنین .
یاعلی مدد

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 30 تیر1392 - 7:34pm
مدیر کل
مدیر کل

در مورد اجرای نرم افزار در اوایل تاپیک صحبت کردیم! مشکل خاصی وجود نداره. فولدر برنامه رو باید به درایو C منتقل کنین. در صورت مشکل با برقراری ارتباط با پورت سریال باید از ویندوز 98 استفاده بشه. البته راههای دیگه هم هست که باید تست بشه. فعلا راحت ترین و مشخص ترین راه همین هست که عرض کردم.

یکشنبه 30 تیر1392 - 7:41pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
درسته حمید جان راستش مشکل رو برای اجرای نرم افزار من همون موقع اعلام کردم و کارایی که فرموده بودین رو هم انجام دادم ولی خطای زیر رو میده:
یاعلی مدد

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 30 تیر1392 - 7:52pm
مدیر کل
مدیر کل

بله بینا جان بار ها این خطا رو دیدم ولی اگر همه اون کارهایی که گفته شده انجام بدین درست باز میشه مشکلی هم نداره.

یکشنبه 30 تیر1392 - 7:57pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6478 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 ... 648  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 55 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure