انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 مهر1403 - 2:54pm

پاسخ به موضوع  [ 6478 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 93 , 94 , 95 , 96 , 97 , 98 , 99 ... 648  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

alirezaii21 نوشته است:
mamad13 نوشته است:
سلام دوستان
بينا جان خوشحالم مشکل نصب حل شده فقط من دقيق نفهميدم تمام مشکلات حل شده? يعني تونستيد به کامپيوتر وصل بشيد?
علي جان چشم تمام کاراشو کردم يکم هوا خوب بشه ميرم يه بيابون يه فيلم تهيه ميکنم فايل آموزشي کامل ميشه.
فقط من موندم ۶۰ بار فايل اولي که گذاشتم دانلود شده ولي يه نفرم نگفته که جواب گرفته يا نگرفته?
اينجور که معلومه دوستان اين مدارو گذاشتن کنار ولي من تعجب ميکنم هنوز بحث اپوراتوري نيومده دوستان پرونده اين مدارو بستن?
يه چرخي تو مطالب زدم ديدم بيشتر اعضاي اين انجمن همزمان رو چندتا مدار کار ميکنن که اين کار به نظر من اشتباه بزرگيه بايد دونه دونه مداراي که ميخواي بسازي اولين مدارو بسازين تاجايي که ميشه بهينش کنيد بعد بريد مدار بعدي اگه همزمان رو چندتا مدار کار کنيد مداراي که ميسازيد به هيچ دردي نميخوره البته اين نظر شخصيم بود منظورمم با فرد خاصي نبود.
دوستاني که ميخوان رو اين مدار کار کنن بگن تا بينيم با همفکري و همکاري چقدر ميتونيم مدارو ارتقا بديم اگه کسيم به اين مدار علاقه نداره يا پرونده مدار بسته شده بگيد تا برگردم سره توباکس?

سلام محمد جان منم مشکل انتقالم حل شد فقط مونده یه تست خوب که ببینیم تصویرش چطور میشه

دوست عزيز سيستم من هم آماده هستش اگر طريقه تست گرفتن رو بلديد بگيد تا ما هم دست بكار شيم.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

پنج شنبه 17 بهمن1392 - 10:09am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان
فایلی که ضمیمه کردم تمام روشهایی که میشه با این دستگاه کار کرد رو با شکل توضیح داده.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 18 بهمن1392 - 8:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamid80 نوشته است:
سلام دوستان
فایلی که ضمیمه کردم تمام روشهایی که میشه با این دستگاه کار کرد رو با شکل توضیح داده.

والا ما كه از اين عكس چيزي نفهميديم.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

شنبه 19 بهمن1392 - 9:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

abasazad نوشته است:
با سلام بر دوست عزیز
با عرض پوزش از همه اساتید. در رسم تغییرات اشتباه شده بود.تغییرات بر این اساس خواهد بود.

سلام دوست عزيز با اين تغييرات مشكل ارسال تصاوير حله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شنبه 19 بهمن1392 - 9:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام amir1377 عزیز این تصویر فرمول کاشت پروبهاست.
برای ارتباط با کامپیوتر یه فایل با توضیحات لازم گذاشتم زمینم یکم خشک شه یه فیلم کارکرد مدارو ومیزارم.

شنبه 19 بهمن1392 - 10:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام به همه دوستان
دوستان ببخشید من یه چند روزی توی برف گیر کرده بودم و نتونستم در خدمت شما باشم
از زحمات آقا ممد13 هم تقدیر و تشکر میکنم در این مدت زحمت زیادی کشیدن :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:
ایشالا که اگه زمین خشک شد من هم از دستگاهم یه تست میگیرم و نتایج رو اعلام میکنم
باز هم از همه دوستانی که در این مدت زحمت کشیدن تشکر میکنم واقعا کارتون بیسته بیسته
خیلی ممنونم :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

یکشنبه 20 بهمن1392 - 6:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

باسلام :ymhug:
من هم از دوست عزیزمون تشکر میکنم :YMPEACE: :YMPEACE: فقط بی صبرانه منتظر اموزش اتصال به کامپیوتر هستم YMWHISTLE YMWHISTLE البته من هم انشا... دارم میرم طبیعت یه تست بگیرم نتیجه را اعلام کنم
کاوشگر عزیز خدا بد نده ... حالا دست پر امدی یا .... :-BD

هیچ وقت به گمان اینکه وقت دارید ننشینید زیرا در عمل خواهید دید که همیشه وقت کم و کوتاه است.

یکشنبه 20 بهمن1392 - 11:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

piuse نوشته است:
باسلام :ymhug:
من هم از دوست عزیزمون تشکر میکنم :YMPEACE: :YMPEACE: فقط بی صبرانه منتظر اموزش اتصال به کامپیوتر هستم YMWHISTLE YMWHISTLE البته من هم انشا... دارم میرم طبیعت یه تست بگیرم نتیجه را اعلام کنم
کاوشگر عزیز خدا بد نده ... حالا دست پر امدی یا .... :-BD

سلام دوست عزیز
والا جایی که رفته بودیم شب ساعت نه رسیدیم هوا کاملا سرد بود وآروم آروم برف میومد که گفتن این برف طبیعیه دوستان گفتن بمونیم فردا صبح کارمونو شروع کنیم صبح که بیدار شدیم دیدیم 1.20 متر برف اومده مجبور شدیم که شب دوم رو هم همونجا بمونیم فرداییش که از خواب بیدار شدیم دیدیم ارتفاع برف به 2.5 رسیده @-) دیگه مجبور شدیم یه 8 روزی رو مهمون اون صاحب خونه باشیم تا راهداری راه رو باز کنه و نتونستیم کاری بکنیم
ولی خداییش آدمای خیلی خوبی بودن

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

دوشنبه 21 بهمن1392 - 8:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان
من فقط انجام وظيفه کردم کاوشگر عزيز اگه امکان داره يه توضيح کلي با عکس از کاشتن پروبها بزار تا فايل آموزشي کامل بشه بعد بزارم اينجا
piuse عزيز من که طريقه اتصال به کامپيوتر با تمام توضيحات تو صفحات قبلي گذاشتم

دوشنبه 21 بهمن1392 - 11:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
hamid80 نوشته است:
سلام دوستان

سلام و درود بر همه دوستان توی این عکسی که دوستمون گذاشتن هر روشی یه فرمول خاص خودشو داره حالا از دوستان میتونن بگن توی فرمول هر حرفی معرف چه کمیتی هست ؟و عددی که دستگاه نشون میده جایی توی این فرمولا داره؟ :-?

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

چهارشنبه 23 بهمن1392 - 5:24pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6478 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 93 , 94 , 95 , 96 , 97 , 98 , 99 ... 648  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 64 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure