انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 13 تیر1403 - 10:54pm

پاسخ به موضوع  [ 2308 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 ... 231  بعدی
 استخراج محل جنس از طریق حروف باستانی{اسم مکان} 
نویسنده پیغام
استاد حروف باستانی
استاد حروف باستانی
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران سرای من!
بنده هم به نوبت خودم این سال جدید رو به مدیریت و اساتید سایت فلزجو و مخصوصآ به تمامی کاوشگران عزیز تبریک عرض میکنم و از خداوند متعال خواستار سالی پر برکت و نیکو بر همه دوستان دارم. @};-

:YMPRAY: به امید موفقیت در سال جدید زیر سایه خداوند منان

گروه تخصصی باستانی و فلزیابی شمس

Shams_60@

https://t.me/+F9aJE1TFT601YTY8

شنبه 29 اسفند1393 - 1:22am
کاربر فعال
کاربر فعال

درود بر جناب شمس عزيز
اميد دارم هر چه زودتر سلامتيتان را باز يابيد و امسال سالي پر بار براي جنابعالي و تمامي عزيزان باشد
جناب شمس اگر مقدور است خواستم در مورد اسامي زير راهنمايي بفرماييد
دره داش
قوشه دگرمان
قاشل قايه (يا يك همچين چيزي )
گيويش
برج نمكي
تشكر از لطفتان

شنبه 1 فروردین1394 - 4:37am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: سرزمین آریایی
ابتدا سال نو رو به همه ی عزیزان و خانواده هاشون تبریک میگم و برای همه آرزوی رسیدن به آرزوهاشون دارم.دوستان من این تاپیک رو کامل مطالعه نکردم ،فقط چن تا از پستها رو خوندم و یه دفعه مواجه به پستهای مربوط به تصادف دوست عزیزمون جناب شمس شدم.اولا از اینکه سلامتیشونو بازیافتن خیلی خیلی خوشحالم و آرزو دارم که هر چه از خدا میخاد در اختیارش قرار بگیره و امیدوارم باصحت کامل در کنار خانوادش خوش باشه.این آرزو رو برای بقیه اعضا دارم.از بعضی پستها متوجه شدم تعدادی از دوستان کم لطفی کردن که امیدوارم به اشتباه خودشون پی ببرن.عزیزان ،من خودم جاهایی دارم که صد در صد مورد تاییده و فقط باید خارج شن نه یکی نه دو تا .تو کشور ما اینقدر دفینه وجود داره که هیچکس نیاز نیست از شهر و استان خودش خارج بشه و از این تعداد هم فقط یکی از اونا کافیه که زندگیشو از این رو به اون رو کنه.پس هیچکدوم از ما به جاها و مکانهای دیگری اصلا نیاز نداریم و حتی نیاز نیست بهشون فکر کنیم.اینو از زبون اپراتوری میگم که چن سال کار کرده و خبر داره که اون زیر چه خبره.بعضی از دوستان به من پیام میدن و میگن آقا تو رو خدا سریعتر بریم فلان جا ،نیومدی ممکنه ببرن هااا.منم خیلی با آرامش و راحت میگم خب ببرن یه جای دیگه.هاج و واج میمونن که این داره چی میگه.اینایی که گفتم عین حقیقتع،دوستانی که اپراتوری نکردن و خبر ندنرن که اون زیر چه خبره ،افکار منفی دارن ،ولی دوستان اپراتور حتی اگه 99 جا رو از دست بدن میدونن که فقط یه بار پرملات کافیشونه.عزیزان من،ما این انجمنو تشکیا دادیم و دور هم جمع شدیم که افکار منفی رو کنار بذاریم مثبت اندیش بشیم وگرنه فلسفه تشکیل این مجموعه ها چیه؟دوستان بی هیچ منتی لطف میکنن و اطلاعات خودشونو در اختیار دیگران میذارن بعدم یکی بیاد و بی منت کنه؟این دیگه نوبره.همین پستی که من نوشتم میدونید چقد وقتمو گرفت.وای به حال عزیزانی که روزی چندین و چند پستو باید جواب بدن.عزیزانی مثل جناب شمس،باستا شناس و دیگر دوستان.خواهشمند است یکم فکر کنیم و بهتر قضاوت کنیم.من به نوبه ی خودم از دوستانی مثل جناب شمسکه بی هیچ منتی وقت ارزشمند زندگیشونو در اختیار بقیه دوستان میذارن کمال تشکر رو دارم و امیدوارم به آرزوی دلشون برسن.یا حق

دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره.

شنبه 1 فروردین1394 - 10:32am
استاد حروف باستانی
استاد حروف باستانی
آواتار کاربر

با اراده نوشته است:
ابتدا سال نو رو به همه ی عزیزان و خانواده هاشون تبریک میگم و برای همه آرزوی رسیدن به آرزوهاشون دارم.دوستان من این تاپیک رو کامل مطالعه نکردم ،فقط چن تا از پستها رو خوندم و یه دفعه مواجه به پستهای مربوط به تصادف دوست عزیزمون جناب شمس شدم.اولا از اینکه سلامتیشونو بازیافتن خیلی خیلی خوشحالم و آرزو دارم که هر چه از خدا میخاد در اختیارش قرار بگیره و امیدوارم باصحت کامل در کنار خانوادش خوش باشه.این آرزو رو برای بقیه اعضا دارم.از بعضی پستها متوجه شدم تعدادی از دوستان کم لطفی کردن که امیدوارم به اشتباه خودشون پی ببرن.عزیزان ،من خودم جاهایی دارم که صد در صد مورد تاییده و فقط باید خارج شن نه یکی نه دو تا .تو کشور ما اینقدر دفینه وجود داره که هیچکس نیاز نیست از شهر و استان خودش خارج بشه و از این تعداد هم فقط یکی از اونا کافیه که زندگیشو از این رو به اون رو کنه.پس هیچکدوم از ما به جاها و مکانهای دیگری اصلا نیاز نداریم و حتی نیاز نیست بهشون فکر کنیم.اینو از زبون اپراتوری میگم که چن سال کار کرده و خبر داره که اون زیر چه خبره.بعضی از دوستان به من پیام میدن و میگن آقا تو رو خدا سریعتر بریم فلان جا ،نیومدی ممکنه ببرن هااا.منم خیلی با آرامش و راحت میگم خب ببرن یه جای دیگه.هاج و واج میمونن که این داره چی میگه.اینایی که گفتم عین حقیقتع،دوستانی که اپراتوری نکردن و خبر ندنرن که اون زیر چه خبره ،افکار منفی دارن ،ولی دوستان اپراتور حتی اگه 99 جا رو از دست بدن میدونن که فقط یه بار پرملات کافیشونه.عزیزان من،ما این انجمنو تشکیا دادیم و دور هم جمع شدیم که افکار منفی رو کنار بذاریم مثبت اندیش بشیم وگرنه فلسفه تشکیل این مجموعه ها چیه؟دوستان بی هیچ منتی لطف میکنن و اطلاعات خودشونو در اختیار دیگران میذارن بعدم یکی بیاد و بی منت کنه؟این دیگه نوبره.همین پستی که من نوشتم میدونید چقد وقتمو گرفت.وای به حال عزیزانی که روزی چندین و چند پستو باید جواب بدن.عزیزانی مثل جناب شمس،باستا شناس و دیگر دوستان.خواهشمند است یکم فکر کنیم و بهتر قضاوت کنیم.من به نوبه ی خودم از دوستانی مثل جناب شمسکه بی هیچ منتی وقت ارزشمند زندگیشونو در اختیار بقیه دوستان میذارن کمال تشکر رو دارم و امیدوارم به آرزوی دلشون برسن.یا حق

سلام جناب با اراده,
امیدوارم سالی نیکو و پر باری داشته باشید,از اینکه اینقدر وقت گذاشتید و نشستید تا این جملات زییا و با مصور رو تایپ کنید تقدیر و تشکر میکنم,همه حقایق رو بجا فرمودید که برای بنده دیگر حرفی نمانده! @};- @};- @};-
امیدوارم سالی پربار برای کاوشگران با اراده و صادق داشته باشیم :YMPRAY: :YMPRAY:

Shams_60@

شنبه 1 فروردین1394 - 11:00am

بهارتان پر گل @};- @};- @};-
به رسم ادب و احترام درود بر راد مردان فلز جوو به خصوص آقای شمس بزرگ وار دوست خوبمون... از قدیم رسم این بوده که در نخستین روزهای بهار بزرگ و کوچک به یکدیگه عیدی و پیش کش بدهند من عیدی خودم رو گرفتم حضور دوباره آقای شمس و سلامتی ایشان بهترین عیدی و خبری بود که در روز نخست گرفتم به قول معروف سالی که نکوست از بهارش پیداست همه این رویداد ها رو به فال نیک می گیریم و برای رسیدن به اهدافمان سه اصل دانش منطق و تلاش رو به کار می گیریم تا بهترین نتیجه رو در پایان کار کسب کنیم به امید پیرزوی همه دوستان

مژده ای دل که مسیحا نفسی می‌آید

که ز انفاس خوشش بوی کسی می‌آید

از غم هجر مکن ناله و فریاد که دوش

زده‌ام فالی و فریادرسی می‌آید

زآتش وادی ایمن نه منم خرم و بس

موسی آنجا به امید قبسی می‌آید

هیچ کس نیست که درکوی تواش کاری نیست

هرکس آنجا به طریق هوسی می‌آید

کس ندانست که منزلگه معشوق کجاست

این قدر هست که بانگ جرسی می‌آید

جرعه‌ای ده که به میخانهٔ ارباب کرم

هر حریفی ز پی ملتمسی می‌آید

دوست را گر سر پرسیدن بیمار غم است

گو بران خوش که هنوزش نفسی می‌آید

خبر بلبل این باغ بپرسید که من

ناله‌ای می‌شنوم کز قفسی می‌آید

یار دارد سر صید دل حافظ یاران

شاهبازی به شکار مگسی می‌آید/

شنبه 1 فروردین1394 - 1:33pm

سلام داداش شمس عیدت مبارک
منم راهنمایی کن اسمها:
ال داشی=سنگ دست
علی داشی
تندیر
بیزداغی

شنبه 1 فروردین1394 - 3:15pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با درود به استاد شمس عزیز
خیلی خوشحال شدم که به لطف خدا و دعای دوستان که همیشه کار گشا بوده شما به سلامت به جمع ما برگشتین امیدوارم سال خوب و خوش وپر برکتی داشته باشید و از تمام بلاها بدور بمانید از شما خواهش میکنم به بزرگواریتان که به همه اثبات شده کم لطفی برخی از دوستان رو ببخشید و
راه خودتون ادامه بدین و با این علم جالبتون راهگشای دوستان باشید انشا ا... هرچه از خداوند بخواهید به شما بده @};-

شنبه 1 فروردین1394 - 3:53pm
استاد حروف باستانی
استاد حروف باستانی
آواتار کاربر

رضا شاه نوشته است:
با درود به استاد شمس عزیز
خیلی خوشحال شدم که به لطف خدا و دعای دوستان که همیشه کار گشا بوده شما به سلامت به جمع ما برگشتین امیدوارم سال خوب و خوش وپر برکتی داشته باشید و از تمام بلاها بدور بمانید از شما خواهش میکنم به بزرگواریتان که به همه اثبات شده کم لطفی برخی از دوستان رو ببخشید و
راه خودتون ادامه بدین و با این علم جالبتون راهگشای دوستان باشید انشا ا... هرچه از خداوند بخواهید به شما بده @};-

سلام خدمت شما دوست گرامی,رضا شاه, @};-
زیر سایه دعاهای شما,حتمآ همینطوره,بنده هم امیدوارم که سالی پر بار برای کاوشگران بااراده و درستکار باشه. @};-
بنده کوچکتر از اونی هستم که بتونم کسی رو ببخشم,از خداوند برای همه آنها طلب صبر مینمایم.
انشاا... خداوند منان راهگشای ما خواهد بود چون همه چیزهایی که ما بدنبال یافتن ان هستیم تنها با اراده او به حقیقت میپیوندد! :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY:

Shams_60@

شنبه 1 فروردین1394 - 4:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام اقا مهران ما هم از برگشتنتونو به دست اوردن سلامتیتون خوشحال شدیم، :YMPRAY:

جهالت بیش از دانایی احساس امنیت ایجاد میکند

شنبه 1 فروردین1394 - 5:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ممنونم میشم اگر راهنمایی بفرمایید
پشکر - تنگ ندیده - روشمهر- بدیل -توف - سه بردکو - گوراسپید

To be willing is to be able

شنبه 1 فروردین1394 - 6:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2308 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 ... 231  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 33 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure