انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 11 تیر1403 - 9:16pm

پاسخ به موضوع  [ 2308 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43 ... 231  بعدی
 استخراج محل جنس از طریق حروف باستانی{اسم مکان} 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

جناب شمس .من از همین حالا زنبیلم رو میزارم واسه اسامی فارسی که سال جدید قولش رو دادید. گوهر چشمه (کورچشمه) و تاریک دره
سپاس فراوان

یکشنبه 2 فروردین1394 - 3:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درود
چه جوريه جناب شمس جواب همه رو داديد الا من
در كل ملالي نيست ازتون طلب كه ندارم
موفق باشيد

یکشنبه 2 فروردین1394 - 3:22pm
استاد حروف باستانی
استاد حروف باستانی
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران سرای من!
مجید1394 نوشته است:
جناب شمس .من از همین حالا زنبیلم رو میزارم واسه اسامی فارسی که سال جدید قولش رو دادید. گوهر چشمه (کورچشمه) و تاریک دره
سپاس فراوان

درود بر شما,
چک کن ببین تو گوهر یا کور چشمه 2 تا راه از سمت غربی این چشمه میره یا نه,اولین راه سمت غربی چشمه باید اصلی باشه و دومیش که کنار سمت غربی راه اصلی فرعیه{امتداد راهها باید از شمال به جنوبه یعنی بطرف قبله}؟!
موفق باشید @};-

گروه تخصصی باستانی و فلزیابی شمس

Shams_60@

https://t.me/+F9aJE1TFT601YTY8

یکشنبه 2 فروردین1394 - 3:48pm
استاد حروف باستانی
استاد حروف باستانی
آواتار کاربر

amir2014 نوشته است:
درود
چه جوريه جناب شمس جواب همه رو داديد الا من
در كل ملالي نيست ازتون طلب كه ندارم
موفق باشيد

سلام دوست عزیز,
دره داش:این دره باید امتدادش شمال به جنوب باشه,سمت شرقی این دره یه سنگی بزگی باید باشه که تو سینه سربالایی دره هستش,میشناسی؟
موفق باشید @};-

Shams_60@

یکشنبه 2 فروردین1394 - 3:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال

Shams_60 نوشته است:
مجید1394 نوشته است:
سپاس فراوان

درود بر شما,
چک کن ببین تو گوهر یا کور چشمه 2 تا راه از سمت غربی این چشمه میره یا نه,اولین راه سمت غربی چشمه باید اصلی باشه و دومیش که کنار سمت غربی راه اصلی فرعیه{امتداد راهها باید از شمال به جنوبه یعنی بطرف قبله}؟!
موفق باشید @};-

سپاس بابت پاسخ
بله این دو تا راه در نهایت به هم وصل میشن. جایی هم که به هم وصل میشن کلا تپه هست. تا اینجا رو قبلا به یکی از دوستان توضیح داده بودین.اینجا سند داره و دست من نیست. ولی یک نفر که اکثرا احتمال میدن سند دست اونه چند سال قبل داشت کنار چشمه رو حفاری میکرد که درگیر شدن باهاش.آب چشمه هم کز هست. تو این مسیری که فرمودین یه امام زاده هست که محلی ها عجیب بهش اعتقاد دارن. امکان داره همون محل بار کورچشمه رو تبدیل کرده باشن به امام زاده؟

یکشنبه 2 فروردین1394 - 4:18pm
استاد حروف باستانی
استاد حروف باستانی
آواتار کاربر

مجید1394 نوشته است:
Shams_60 نوشته است:
مجید1394 نوشته است:
سپاس فراوان

درود بر شما,
موفق باشید @};-

سپاس بابت پاسخ
بله این دو تا راه در نهایت به هم وصل میشن. جایی هم که به هم وصل میشن کلا تپه هست. تا اینجا رو قبلا به یکی از دوستان توضیح داده بودین.اینجا سند داره و دست من نیست. ولی یک نفر که اکثرا احتمال میدن سند دست اونه چند سال قبل داشت کنار چشمه رو حفاری میکرد که درگیر شدن باهاش.آب چشمه هم کز هست. تو این مسیری که فرمودین یه امام زاده هست که محلی ها عجیب بهش اعتقاد دارن. امکان داره همون محل بار کورچشمه رو تبدیل کرده باشن به امام زاده؟

مجید جان,
این 2 تا راه تو جایی به هم اینقدر نزدیک میشن که بینشون فقط 6 متر فاصله داریم که اینجا یه تپه با ارتفاع کمتر از 70 سانت هستش که مد نظر ما اینه!
این امامزاده ها هم در زمان خودشون مردم معمولی بودن که بخاطر امین و امانت داریشون به امامزاده های امروزی تبدیل شدن,این امام زاده ها هم باره مخصوص خودشون رو دارند که بیشترشون رو بردن! @};-

Shams_60@

یکشنبه 2 فروردین1394 - 4:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بنظر شما عمق حدودی بار چقر هست تا طبق اون عمق من دستگاه ببرم اونجا.و معمولا چه باری رو دارن.اگر گوهر یا سنگ باشه که دستگاه نمیگیره

یکشنبه 2 فروردین1394 - 5:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
سلام جناب شمس عزیز
آیا همه کورچشمه هایی که تو ایرانه همین مشخصاتو دارن؟
مجید جان جناب شمس برای منم کور چشمه رو تفسیر کرده بودن و تا اونجایی که یادمه اون تپهای که ایشون میگن هم وجود داره
ولی میخوام یه راهنمایی هم من بهت بدم اگه همه کور چشمه ها مثل هم باشن . شما دوطرف چشمه رو هم بررسی کن باید 2یا 1ا سنگ باشه چون جند سال پیش دوطرف کورچشمه مارو کندن و ظاهرا بار خوبی هم خارج کردن
دقیقا زیر این سنگها رو کنده بودن...

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 2 فروردین1394 - 5:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام ودرود بر شمس عزیز ,خوشحالم از حضور دوبارتون در این انجمن .ممنون میشم راهنمایمون کنید .اسم های خادوملو,گدیک,چیراغ یاندوران.پاچال داغو._یا دوسنگ ساروجی به اسمهای یاروم باتمان وبیرباتمان داشو

یکشنبه 2 فروردین1394 - 7:15pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: کردستان
باسلام خدمت استاد بزگواروگرامی اقای شمس عزیز لطفا در مورداسم این مکان راهنماییم کنید(سلطان مراد)باتشکر

یکشنبه 2 فروردین1394 - 7:34pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2308 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43 ... 231  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 25 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure