انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 7 مهر1403 - 2:55am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 62  بعدی
 اشیاء پیدا شده توسط ردیاب 35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
استاد کرمی عزیز تبریک منو پذیرا باش
و در ادامه : بهترین کاری که میتونی به منو دوستان انجام بدی گرفتن فرکانس ای جنس وسوسه آوره و ارائه دادن اون به بچه هاست بنده به جرعت میتونم بگم مود 2 نقره واقعا بی نظیره اما برای جنس طلا همچنان لنگه لنگیم

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

پنج شنبه 20 آذر1392 - 1:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
به نظر من هم نیازی نیست نقطه زن با قیمت بالا داشته باشی اگه همین چنس رو تا دو متر فیکس بهینه کنیم و در کنار ردیاب انجمن بزاریم اگه نقطه زن جایی رو زد و عمق سه متر رو نشون داد میشه زحمت یک متر حفاری رو به جون خرید و دوباره با نقه زن چنس دستگاه زد البته این نظره منه اگه یک متر حفاری باعث بی ثباتی چنس نشه

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

پنج شنبه 20 آذر1392 - 2:15am
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان بنده چند ماهی هست درحال بررسی یک نوع فلزیاب هستم که تا دومتر مفید رو باید بخوبی بزنه با لوپ 1 حالا به چند نفر دادم تا تست کنن وقتی نتیجه تستها طبق اصول متراژ فلزات جدید و قدیم مورد ارزیابی قرار گرفته و مورد قبول باشه به همه معرفی میکنم تا خریداری بشه با قیمت خیلی مناسب و طراحی شیک . به امید موفقیت همه دوستان با مرام مثل آقای کرمی @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 21 آذر1392 - 8:46am
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
ARASH05550 نوشته است:
استاد کرمی عزیز تبریک منو پذیرا باش
و در ادامه : بهترین کاری که میتونی به منو دوستان انجام بدی گرفتن فرکانس ای جنس وسوسه آوره و ارائه دادن اون به بچه هاست بنده به جرعت میتونم بگم مود 2 نقره واقعا بی نظیره اما برای جنس طلا همچنان لنگه لنگیم

مرسی آرش جان :ymhug:

بله فرکانس سیلور2ردیاب عالیه اگه چیزی باشه حتما میگیره استاد حمزه دو تا فرکانس برای نقره به من دادن که تست کردم دقتشون در مرحله آخر واقعا عالیه....در مورد فلزیاب چنس هم باید بگم که اصول کاریش دقیقا شبیه محصولات مینلب هستش.مهندس حمید رواین فلزیاب خیلی کار کردن به خدا هر کسی زحماتش و مجانی در اختیار دیگرون نمیذاره باید قدرش و دونست @};-من برای چنس سیم تفلون گیر آوردم و دارم بهترین سایز ونوع لوپ و بررسی میکنم.هر دفعه هم بیرون آزمایشش میکنم. اگه نتایجش مثبت باشه و بعضی دوستان اجازه بدن اونجا خواهم گفت.در مورد بی ثباتی چنس به یه نکته توجه ویژه داشته باش.این فلزیاب بیرون شهر عالی جواب میده فقط از باطری های لیتیوم یون استفاده کن و جریان باطری رو بالا در نظر بگیر.من برای ورودی ولتاژ از رگولاتورlm317که ولتاژ متغیر با جریان بالای1.5 آمپر میده استفاده کردم.رگولاتور رو روی11 ولت تنظیم کردم واز 4عدد سلول 2200میلی امپر3.7 ولتی استفاده کردم.به نظر من برای بهینه کردن چنس فقط باید روی لوپش تمرکز کرد مهندس حمید کارهای لازم رو انجام دادن ;)

پنج شنبه 21 آذر1392 - 10:41am
مدیر سایت
مدیر سایت

مهندس کرمی با سلام
آیا دستگاه جی پی 5000 یا 4500 لوپ 1 متری داره که بشه عمق بالارو بزنه ؟
در مورد لورنز دیپمکس کدوم ورژن رو پیشنهاد میکنید تا تفکیک دقیقتری داشته باشه ؟ سپاس برادر

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 21 آذر1392 - 10:55am
استادیار
استادیار

مهدی نوشته است:
مهندس کرمی با سلام
در مورد لورنز دیپمکس کدوم ورژن رو پیشنهاد میکنید تا تفکیک دقیقتری داشته باشه ؟ سپاس برادر

با سلام خدمت جانب مهدی عزیز

بله جی پی 4500 و 5000لوپ بزرگ دارن که میشه تا3 متر رو ازش نتیجه گرفت.ولی3نکته مهم و باید بهش توجه داشت.1 این مدل لوپ خیلی گرونه حدودا 5میلیون اگه اشتباه نکنم قیمتشه2در این عمق بیخیال تفکیکش باید بشی.فوقش تفکیک کنه1 متر3حمل و نقل این لوپ دردسر سازه.احتمال داره بجای دیش ماهواره یا...بازدید بشی :D :D در مورد لورنز سوال کرده بودین که به نظر من x3 اصلا به درد نمیخوره.ورژنx6رو من از نزدیک کارکردش و دیدم یه قالب خشت پخته رو در عمق1.70دراوردیم که اشتباهی به جای طلا زد @-) حالا یا اپراتورش وارد نبود یا دستگاه خطا داشت.به هر حال چیزی که من دیدم معدل کاری gpxخیلی بالاتر از لورنز هستش. با جی پی محاله بیرون بری و دست خالی برگردی.تفکیک5000حرف نداره یه میخ ونیم متر تفکیک میکنه پیشنهاد من فقط gpxهستش :ymhug:

پنج شنبه 21 آذر1392 - 11:33am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

با درود .ولی با لورنز واقعا عمق زنیش بیشتره تفکیک تو پالسیا معنی نداره فقط میتونه بگه که این اهنه یا غیر اهن اونم برای تفکیک داراش دیگه نمیاد بگه که این طلاست یا نه جی پی هم تا دومتر کارش عالیه

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

پنج شنبه 21 آذر1392 - 11:37am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

ولی یه سوال جناب کرمی عزیز این 5000 با کوئیلش یه فلز مس 30x30 رو در چن متر میزنه تستش در چه عمقی بوده و این که میگی تا دومتر میزنه چه فلزی رو ودر چه عمقی میزنه

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

پنج شنبه 21 آذر1392 - 11:47am
استادیار
استادیار

ramin نوشته است:
با درود .ولی با لورنز واقعا عمق زنیش بیشتره تفکیک تو پالسیا معنی نداره فقط میتونه بگه که این اهنه یا غیر اهن اونم برای تفکیک داراش دیگه نمیاد بگه که این طلاست یا نه جی پی هم تا دومتر کارش عالیه

دوست عزیز لورنزx6مد نظر ما بود که تفکیک خیلی خوبی هم داره....در مورد سری جی پی باید بگم که هر چقدر فلز تو زمین قدمت داشته باشه راحتتر پیدا میکنن.یه فلز30*30مس و اگه به فرض بشقاب باستانی باشه تا1.60در زمین معمولی قابل شناسایی هست.البته اپراتوری دستگاه مهمه

پنج شنبه 21 آذر1392 - 12:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

كرمي نوشته است:
مهدی نوشته است:
مهندس کرمی با سلام

با سلام خدمت جانب مهدی عزیز

بله جی پی 4500 و 5000لوپ بزرگ دارن که میشه تا3 متر رو ازش نتیجه گرفت.ولی3نکته مهم و باید بهش توجه داشت.1 این مدل لوپ خیلی گرونه حدودا 5میلیون اگه اشتباه نکنم قیمتشه2در این عمق بیخیال تفکیکش باید بشی.فوقش تفکیک کنه1 متر3حمل و نقل این لوپ دردسر سازه.احتمال داره بجای دیش ماهواره یا...بازدید بشی :D :D در مورد لورنز سوال کرده بودین که به نظر من x3 اصلا به درد نمیخوره.ورژنx6رو من از نزدیک کارکردش و دیدم یه قالب خشت پخته رو در عمق1.70دراوردیم که اشتباهی به جای طلا زد @-) حالا یا اپراتورش وارد نبود یا دستگاه خطا داشت.به هر حال چیزی که من دیدم معدل کاری gpxخیلی بالاتر از لورنز هستش. با جی پی محاله بیرون بری و دست خالی برگردی.تفکیک5000حرف نداره یه میخ ونیم متر تفکیک میکنه پیشنهاد من فقط gpxهستش :ymhug:

تفکیک لورنز میشه تا 1 متر روش حساب کرد که با کدهای که میده فلزات مختلف رو دسته بندی می کنه و در یک حالت دیگه تفکیک فلز اهنی و غیر اهنی رو نشون میده اونم با لوپ دابل 35 که بیشتر تا زیر 1 متر می زنه و تا حدودی تفکیک میکنه برای عمقهای بالاتر باید فرم 1 یا 1.5 استفاده کرد که دیگه تفکیک معنی نمیده بعد چطور ممکنه تو عمق 170 خشت پخته رو به جای طلا بگیره؟ مطمعنا" از نا واردی اپراتور باید باشه چون تو این عمق با صدای دستگاه تا حدودی میشه تشخی خطا رو داد کار کردن با لورنز نیاز به تجربه زیاد بوده که در صورت مهارت اپراتور میتونه تا 4 یا 5 متر هدف رو جستجو کنه
جی پی ها به سبسب سادگی کارکرد تا عمق 2 متر هم دستگاههای خوبی هستند که بهترینش 5000 با لوپهای بزرگ تا 3متر هم جواب میدن .

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

پنج شنبه 21 آذر1392 - 12:35pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 62  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure