انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 11:02am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 ... 62  بعدی
 اشیاء پیدا شده توسط ردیاب 35 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
سلام به همه دوستان در رابطه با ردیابها هرکس یه تزی داره و اکثرا هم میزنن به کاهدون فقط ذکر یه مساله رو ضروری میدونم که در حین کاوش با ردیاب خیلی به شمال و جنوب دقت کنید چون شمال مغناطیسی شاخص کارتونه نه شمال جغرافیایی!!!!

تمام آنچه از زندگی باید آموخت تنها یک کلمه است...

پنج شنبه 30 بهمن1392 - 12:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز وقتی تو بیابون شما با ردیاب یه جا رو نقطه میکنید چه جوری از روی نقشه جغرافیایی شمال اون مکان رو پیدا میکنید؟؟؟؟ این جا همه با قطب نما کار میکنند. :D در ضمن چه ربطی به اشیاء پیدا شده توسط ردیاب 35 داشت :p

پنج شنبه 30 بهمن1392 - 2:33am
مدیر کل
مدیر کل

جناب kahyal خیلی متشکر از اینکه فکر سرگردانی دوستان هستین! فکر میکنم هر بچه مدرسه ای هم میدونه که تمام قطب نما ها بصورت طبیعی شمال مغناطیسی رو نشون میدن نه شمال جغرافیایی! شمال جغرافیایی مخصوص نقشه هست و انحراف درجه شمال مغناطیسی و شمال جغرافیایی هم در اقصی نقاط کره زمین تفاوت داره. بنابراین قطبنما هیچوقت در حالت کلی شمال جغرافیایی رو نمیتونه مشخص کنه مگر اینکه موقعیت اون مکان توسط جی پی اس مشخص بشه تا شمال جغرافیایی هم بصورت دقیق قابل محاسبه باشه.
در هر صورت بحث شما هیچ ارتباطی با ردیاب 35 نداره چون با این ردیاب حتی نیاز به قطبنما هم نیست و سرگردانی هم معنی نداره. اما اپراتوری که بخواد این مسائل رو هم بررسی بکنه میتونه بسادگی از یک قطبنمای معمولی و ارزان کمک بگیره. بحث شما اصلا در ارتباط با موضوع تاپیک هم نیست! پس خواهش میکنم این مدل بحث ها رو در تاپیکهایی که هیچ ارتباطی ندارن انجام ندین. خیلی ممنون.

پنج شنبه 1 اسفند1392 - 4:11pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

امیر جان من از شما و سایر دوستان عذرخواهی می کنم.هدف یه مسابقه هستش که یا موفق میشم و یا شکست می خورم.این دوستمون هم باید یاد بگیره که دست بالای دست زیاده و بدونه که هر کسی با هر علم و شخصیتی قابل احترام هستش و باید این احترام رعایت بشه.استاد جاوید با یه روز اومدن به این سایت و چند پست زدن استاد نشده بلکه برای دوستان خیلی هم زحمت کشیده و باید بهش احترام بزاریم چون واقعا از ته دل اینجا زحمت کشیده.جناب kahyal هم برامون قابل احترام هستش ولی باید بعضی چیزا رو رعایت کنه.اگه به علم و سواد هستش بیاد اینجا و نشون بده نه اینکه هدفش تبلیغ باشه.تا الان چقدر خرید این دستگاهها بهمون ضرر زده. من باز از دوستان عذر می خوام.برادر شما حریف خواستی و من اعلام امادگی کردم.اقا شما هم با سوادی و هم استادی.من از شما عذر می خوام فقط دوستای من تو سایت میدونن که با همین ردیاب یه فرکانس زدم که 5 میلیون تومن المانی ها خریدن.مدارک و فیش بانکیش که واریز به یه بانک تو استامبول هستش موجوده.من قضاوتی در مورد ردیاب شما نمی کنم چون ندیدم و بهتره شما هم در مورد چیزی که ندیدی قضاوت نکنی.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 9 اسفند1392 - 10:53pm
مدیر کل
مدیر کل

خب ظاهرا به لطف جناب کیهال و البته سایر دوستانی که مرتبا جواب پستهای خارج از موضوع ایشون رو میدن! بنده از همین تاپیک شروع میکنم و تاپیک رو ابتدا قفل میکنم تمامی صفحات رو مطالعه میکنم و پستهای غیر ضروری و غیر مرتبط رو پاک خواهم کرد. سایر دوستانی هم که به پست های بیمورد و خارج از موضوع پاسخ میدن هم باید ببخشن ولی خودشون هم مقصر هستن که به انحراف مسیر تاپیک های مختلف که توسط بعضی افراد خاص انجام میشه کمک میکنن! هر صحبتی حتی اگر بد و بیراه و مناقشه هم باشه جای خودش رو داره نه اینکه پستهایی کاملا بی ربط در تاپیکهای مختلف بزنید. اول یاد بگیرین انجمن چیه و مفهوم بخش و تاپیک چیه بعد تشریف بیارین هزار و یک جور ادعای سواد و غیره بکنین!
جناب کیهال برای شما هم واقعا متاسف هستم که الان 2 روز هست دوستان در تاپیک مخصوص مدار خود شما منتظر حضور و راهنمایی شما هستن ولی شما در تمامی تاپیکهای دیگه مشغول جنگ و دعوا و به رخ کشیدن سواد هستین الا تاپیکی که مخصوص خود شماست! پس پستهای شما رو بطور خاص یک به یک بررسی کرده و در صورت لزوم پاک میکنم. اما در تاپیک خودتون آزاد هستین هر صحبتی دوست دارین انجام بدین. اگر قوانین و شئونات انجمن رو هم رعایت نکنین متاسفانه مجبوریم از حضورتون محروم بشیم.
از همه دوستان هم خواهش میکنم از این به بعد از زدن پستهای بیمورد و خارج از موضوع تاپیک خودداری کنن.

جمعه 9 اسفند1392 - 11:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به همه دوستان عزیز سایت...
خوشحالم که با همچین انجمن و همچین دوستانی اشنا شدم...
امیدوارم حالتون خوب باشه.
دوستان بنده قصد خرید ردیاب FPL-35 دارم اما سوالاتی پیش اومده که دونستنش برام مهمه...
عزیزان بنده به مدیران این سایت اعتماد پیدا کردم...

1.تا به حال چند نفر با این دستگاه به نتیجه رسیدند؟؟؟
طبق تعریف هایی که تو تاپیک اصلی دیدم مثل اینکه خوب جواب داده...
ممنون میشم تجربیات خودتون بگید که تا چه حد کار این دستگاه درست هست؟

2.در جاهایی که رطوبتیه و زمین اب داره جواب میده؟؟؟ چقد خطا داره؟؟؟

3.تا چه عمقی میزنه در مناطق رطوبتی؟ در مناطق خشک چطور؟

4.ایا در کنار این دستگاه به دستگاه دیگه نیاز داریم؟؟؟

بنده هم مثل خیلی ها دارم عمر و وقتم برای این کار میزارم لطفا راهنمایی کنید
دوستان تجربیات خودتون به اشتراک بزارید تا دیگران هم بهره ببرند . سپاس

یکشنبه 11 اسفند1392 - 1:15pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان قابل ذکر هست که کل صفحات تا به حال خوندم / با این حال ممنون میشم جزئییات بیشتری در اختیار بنده و دیگر دوستان قرار بدید...
همینطور جواب به سوالهایی که مطرح کردم :x

یکشنبه 11 اسفند1392 - 1:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با سلام :
آقا حمید حرف دل مارو زدی همه ی دوستان لطفا فقط دربار ه ی موضوع مربوطه بحث کنید نه تعریف و تمجید و شوخی و کل کل کردن با همدیگه و اگر تصویری که از پیدا کردن بار میزارین با نوشتن کامل نوع فرکانس های استفاده شده وزنها فاصله ها و . . . آیا از تست های حذف ذرات استفاده کردن یا نه و در چه مرحله ای از کار به این نتیجه رسیدن که باید حفاری کنن .بنظر بنده باید از بحث خارج نشد لطفا دوستان رعایت کنید ;)
و اگر امکانش هست لطفا بحثای اضافی رو حذف کنید :YMPRAY:

گاهی وقتها باید دیدو رد شد باید با سکوت تاثیر گذاشت شاید این سکوت ما امیدی باشد برای ناامیدی :-)

جمعه 16 اسفند1392 - 4:59pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

سلام به همه دوستان
تو قبرستان ردياب رو مد اهن از 50 متري محلي رو گرفت كه رو نقطه تا 15 كيلو وزن زد و مگنت هم بالاي 85 بود و باز جواب ميداد كه من ديگه نزدم.عمق هم شد يك متر و دوستان نقطه زني هم داشتن كه نفهميدم چي بود كه رو محل بوق زد كه تو حفاري چند ديگه فلز الياژي كه مقدار زيادي اهن داشت خارج شد.متاسفانه تو حفاري يكي از دوستان بشدت مسدوم شد و وضع جسميش هم اصلا خوب نيست.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 11 فروردین1393 - 11:54am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

بازم جای بسی خوشحالیست. وسایل قالیبافی!!! :ymhug:
این مگنت بالا جای بحث زیادی دارد!!
@};-

دوشنبه 11 فروردین1393 - 12:02pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 ... 62  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure